Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σε ολους. ενδιαφερομαι για ultimate shield tempered glass και για βαση αυτοκινητου.

για το tempered glass εχω βρει αυτο το link απο το forum και νομιζω οτι δεν κανω λαθος:

http://www.ebay.co.uk/itm/Ultimate-Shield-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Huawei-Honor-6-/121415557523?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item1c44ee6193#ht_3913wt_1063

 

θα ηθελα τη γνωμη σας για τις παρακατω βασεις (αν και για τη 2η δεν εχω καταλαβει που κουμπωνει) εκτος αν εχετε να προτεινετε κατι αλλο:

http://www.ebay.co.uk/itm/WIND-SHIELD-CAR-HOLDER-FOR-HUAWEI-HONOR-6-CHARGER-VEHICLE-WINDOW-MOUNT-PHONE-/400810533110?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5d522b60f6#ht_1319wt_1063

 

http://www.ebay.co.uk/itm/kwmobile-WIND-SHIELD-CAR-HOLDER-FOR-HUAWEI-HONOR-6-CHARGER-DASHBOARD-VEHICLE-/351345309038?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item51cdcff56e#ht_2260wt_1063

 

ευχαριστω εκ των προτερων

καλημερα σε ολους. καμια γνωμη απο κανεναν για τα ανωτερω;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τα serial numbers, δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να αγχώνεστε.

Ρίξτε και μια ματιά σε παρόμοια θέματα άλλων. [1] [2].

 

 

 

Φίλε DeJaVu, τα τηλέφωνα μας λειτουργούν μια χαρά, μην τα ματιάσω. Το θέμα είναι ότι το γεγονός της διαφοροποίησης των s/n κάτι σημαίνει. Δεν είναι αθώο. Το ζητούμενο είναι τι σημαίνει; Αν είναι κάποια πονηριά των κινέζων, καλό είναι να αποκαλυφθεί ώστε να προφυλαχθουμε σε μελλοντικές αγορές.

 

Υ.Γ. Ίσως να υπάρχει ήδη νήμα για αυτό το θέμα , δεν το έχω ψάξει.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Φίλε DeJaVu, τα τηλέφωνα μας λειτουργούν μια χαρά, μην τα ματιάσω. Το θέμα είναι ότι το γεγονός της διαφοροποίησης των s/n κάτι σημαίνει. Δεν είναι αθώο. Το ζητούμενο είναι τι σημαίνει; Αν είναι κάποια πονηριά των κινέζων, καλό είναι να αποκαλυφθεί ώστε να προφυλαχθουμε σε μελλοντικές αγορές.

 

Υ.Γ. Ίσως να υπάρχει ήδη νήμα για αυτό το θέμα , δεν το έχω ψάξει.

 

Το πιθανότερο είναι να είναι επισκευασμένο.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οι καρτες sd ειναι πονεμενη ιστορια για μενα.

 

Πριν απο το honor 6 ειχα ενα alcatel ot 6010d στο οποιο ειχα βαλει μια 16αρα micro sd καινουρια. Μετα απο καιρο που αρχισαν διαφορα προβληματα ,υπηρχε κ το προβλημα του οτι στα καλα καθουμενα μου εβγαζε ειδοποιηση οτι αφαιρεθηκε η καρτα μνημης. Δωστου επανεκκινηση το κινητο , επανερχοταν και την διαβαζε. Μετα απο καποιες μερες παλι τα ιδια. Την ειχα κανει και format αλλα το προβλημα παρεμενε. Μερα παρα μερα σχεδον ειχα αυτο το θεμα με αποκορυφωμα το τελευταιο διαστημα πριν το παρατησω το κινητο να ηθελε καμια 3,4 επανεκκινησεις για να ερθει στα ισα του.

 

Μετα απο πολυ υπομονη , πριν κανα μηνα περιπου αγορασα το honor 6. Μαζι αγορασα και μια micro sd 64 gb απο ελληνικο eshop. Επωνυμη , class 10 , ακριβη ( 50 € ) , με την ελπιδα να μην εχω παρομοια προβληματα. Βγηκε απο το κουτι της και μπηκε κατευθειαν στο honor. Περασα και καποια multimedia αρχεια απο το προηγουμενο και ολα καλα. Αμ πως! Λογαριαζα χωρις τον ξενοδοχο! Τριτη μερα λειτουργιας , ειδοποιηση οτι αφαιρεθηκε η καρτα sd και οτι πρεπει να κανω επανεκκινηση για να καταχωρηθει η εσωτερικη μνημη ως προεπιλεγμενος χωρος αποθηκευσης. Με τον καιρο διαπιστωσα οτι τουλαχιστον στο honor δεν χρειαζεται να κανω επανεκκινηση το κινητο. Ανα τρεις μερες χονδρικα μου το κανει αυτο. Και μολις δω την ειδοποιηση απλα το αφηνω κ μετα απο λιγα δευτερολεπτα λεει "προετοιμασια καρτας μνημης , ελεγχος για σφαλματα" και επανερχεται στα ισα του.

 

Δοκιμασε μια αλλη κάρτα χωρίς να περάσεις τπτ απο παλιά αρχεία. Έτσι έκανε και σε μένα και μου άλλαξαν την κάρτα γιατί στο τέλος τα επαιξε η κάρτα!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 5.4.1 FullROM και ΟΤΑ.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές παιζουν; OTA δεν μου τη βγάζει ακόμα.

google translate:

Update:

1 . General update

[Features]

new phone Butler - Traffic Management - traffic ranking, click on a single application interface traffic details, according to the chart view traffic usage information

dialpad new menu - display, add the call record "by Number merge" display way

to enter new settings - sound, add screenshots tone switch

repair using part theme after the emergence of the digital dial pad resurfacing abnormal color

[mobile butler]

new single application traffic details at the bottom of the interface added "background traffic restrictions apply." option, and the option is off by default

new phone Butler - Traffic Management - traffic ranking, traffic details, click on a single application interface, according to the chart view traffic usage information

phone housekeeper new single application traffic details interface, the new message "Operations providers may calculate the flow rate is calculated on how you set up different "

[theme]

New Settings - Display - font style interface, new online font Tab page

after repair using part of the theme, the emergence of the digital dial pad color peeling abnormal

[ Contact]

New dialpad menu - Display mode, the call records to increase "by Number merge" display

[setup]

to enter the new settings - sound, add screenshots tone switch

[iME]

Huawei new Swype input method uninstall the application management - setting

[weather]

optimization weather update application error occurs, prompt optimization

2 . 6 peculiar glory:

[browser]

left a new browser add-screen navigation page search box, and the page layout update

[clock]

repair alarm interface display labels, delete the page does not display the label

[phone] housekeeper

housekeeper optimization into the phone - set - protected application, first slide the application list Caton

[memorandum]

Add memo by repairing window gadget, you can not open and edit the contents of the memorandum

[camera]

repair your camera into the gallery, gallery delete pictures quickly press the return key to the camera interface, camera the lower left corner of the thumbnail does not update

3 . 6 Plus peculiar glory:

[phone] butler

boot repair the phone for the first time, Sina Weibo and palm reading iReader startup problems

[music]

New Music "recently played" entrance

music search optimization, local and online search results in show together

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε μια αλλη κάρτα χωρίς να περάσεις τπτ απο παλιά αρχεία. Έτσι έκανε και σε μένα και μου άλλαξαν την κάρτα γιατί στο τέλος τα επαιξε η κάρτα!

Δυσκολο! Αλλη 64αρα δεν εχω και δεν λεει να αγορασω και δευτερη απλα για να δοκιμασω. Συν το γεγονος οτι τα παλια αρχεια multimedia τα χρειαζομαι ολα. Φωτογραφιες , βιντεο , μουσικη , καποια pdf , οσα "μαζευω" τοσα χρονια με τα κινητα τα μεταφερω παντα απο τη μια καρτα στην αλλη. Λες να υπαρχει καποιο προβληματικο αρχειο που να προκαλει αυτες τις αποσυνδεσεις?

Link to comment
Share on other sites

google translate:

Update:

1 . General update

[Features]

new phone Butler - Traffic Management - traffic ranking, click on a single application interface traffic details, according to the chart view traffic usage information

dialpad new menu - display, add the call record "by Number merge" display way

to enter new settings - sound, add screenshots tone switch

repair using part theme after the emergence of the digital dial pad resurfacing abnormal color

[mobile butler]

new single application traffic details at the bottom of the interface added "background traffic restrictions apply." option, and the option is off by default

new phone Butler - Traffic Management - traffic ranking, traffic details, click on a single application interface, according to the chart view traffic usage information

phone housekeeper new single application traffic details interface, the new message "Operations providers may calculate the flow rate is calculated on how you set up different "

[theme]

New Settings - Display - font style interface, new online font Tab page

after repair using part of the theme, the emergence of the digital dial pad color peeling abnormal

[ Contact]

New dialpad menu - Display mode, the call records to increase "by Number merge" display

[setup]

to enter the new settings - sound, add screenshots tone switch

[iME]

Huawei new Swype input method uninstall the application management - setting

[weather]

optimization weather update application error occurs, prompt optimization

2 . 6 peculiar glory:

[browser]

left a new browser add-screen navigation page search box, and the page layout update

[clock]

repair alarm interface display labels, delete the page does not display the label

[phone] housekeeper

housekeeper optimization into the phone - set - protected application, first slide the application list Caton

[memorandum]

Add memo by repairing window gadget, you can not open and edit the contents of the memorandum

[camera]

repair your camera into the gallery, gallery delete pictures quickly press the return key to the camera interface, camera the lower left corner of the thumbnail does not update

3 . 6 Plus peculiar glory:

[phone] butler

boot repair the phone for the first time, Sina Weibo and palm reading iReader startup problems

[music]

New Music "recently played" entrance

music search optimization, local and online search results in show together

 

Αν την δοκιμάζεις κάνε μια παλικάρια και πες μας αν έχει αλλάξει κάτι ουσιαστικό... Φοβάμαι να την περάσω μην μου "χαλάσει" η μπαταρία και μετα είναι ολόκληρη φασαρία να γυρίσω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο! Αλλη 64αρα δεν εχω και δεν λεει να αγορασω και δευτερη απλα για να δοκιμασω. Συν το γεγονος οτι τα παλια αρχεια multimedia τα χρειαζομαι ολα. Φωτογραφιες , βιντεο , μουσικη , καποια pdf , οσα "μαζευω" τοσα χρονια με τα κινητα τα μεταφερω παντα απο τη μια καρτα στην αλλη. Λες να υπαρχει καποιο προβληματικο αρχειο που να προκαλει αυτες τις αποσυνδεσεις?

 

Μια αλλη πιο μικρή χωρίς να περάσεις τπτ μέσα αν εχεις!Καμια παλιά .

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε Θέμα με κάρτες μνήμης,απλα μακρυά από κάτι κινγκστον και αντατα.

Καλύτερα δώστε λίγα ευρώ παραπάνω και πάρτε μια σαμσουνγκ ή καμιά σονυ

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο! Αλλη 64αρα δεν εχω και δεν λεει να αγορασω και δευτερη απλα για να δοκιμασω. Συν το γεγονος οτι τα παλια αρχεια multimedia τα χρειαζομαι ολα. Φωτογραφιες , βιντεο , μουσικη , καποια pdf , οσα "μαζευω" τοσα χρονια με τα κινητα τα μεταφερω παντα απο τη μια καρτα στην αλλη. Λες να υπαρχει καποιο προβληματικο αρχειο που να προκαλει αυτες τις αποσυνδεσεις?

 

Ελπίζω ότι κρατάς αντίγραφο και κάπου αλλού και δεν εμπιστευεσαι τόσο πολύ τις κάρτες μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

5.4.1:

Το προβλημα με το "Display network speed" λύθηκε.

Το lock screen γύρισε όλο στα αγγλικά.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα ενα ακόμη honor 6 σε άσπρο ($299), και ρωτώντας την Selina στο vickmall τι τρεχει με τα serial numbers, μου ειπε οτι "πάντα τσεκάρουν τα s/n σε ακριβες συσκευες."

Μου εδωσε την εντυπωση οτι γνωριζει το θέμα με τα διαφορετικά s/n.

Link to comment
Share on other sites

Μολις παραγγειλα ενα ακόμη honor 6 σε άσπρο ($299), και ρωτώντας την Selina στο vickmall τι τρεχει με τα serial numbers, μου ειπε οτι "πάντα τσεκάρουν τα s/n σε ακριβες συσκευες."

Μου εδωσε την εντυπωση οτι γνωριζει το θέμα με τα διαφορετικά s/n.

 

Πάντως εγώ έχω παραλάβει 6 συσκευές εξ αυτών 3 honor 6 από το vickmall. Ούτε ένα δεν έχει πρόβλημα με το sn

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι να είναι επισκευασμένο.

 

Αν είναι έτσι Virus, τότε μιλάμε για σκέτη κοροϊδία. Μιας και , τουλάχιστον εγώ, δεν είδα πουθενά στο site κάποιου από τα eshop που τα εμπορεύονται, να αναφέρεται ο όρος refurbished.

Να θέσω αλλιώς την αρχική ερώτηση....υπάρχει κάποιος του οποίου το s/n είναι το ίδιο σε κουτί και συσκευή;

Edit: Οπότε kaliakman, το vickmall είναι έντιμο μαγαζί και λειτουργεί με επαγγελματισμό.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι Virus, τότε μιλάμε για σκέτη κοροϊδία. Μιας και , τουλάχιστον εγώ, δεν είδα πουθενά στο site κάποιου από τα eshop που τα εμπορεύονται, να αναφέρεται ο όρος refurbished.

Να θέσω αλλιώς την αρχική ερώτηση....υπάρχει κάποιος του οποίου το s/n είναι το ίδιο σε κουτί και συσκευή;

Edit: Οπότε kaliakman, το vickmall είναι έντιμο μαγαζί και λειτουργεί με επαγγελματισμό.

 

Κι εγώ από το pandawill που το χα πάρει στις αρχές δεν είχα θέμα με το sn αλλά τον Αύγουστο δεν υπήρχαν ακόμα επισκευασμενα λογικά.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σκεφτηκα ότι ισως για τα serial Number μπορει να ανοιγουν ολα μαζι τα κουτια ίσως για να τα δοκιμασουν και δεν τα βαζουν μετα στα σωστα κουτιά...Μπορεί να παιζει και αυτο...Μια φορα σε εναν φίλο αυτο του ειπανε...οτι εγινε...Αν δείτε το imei μεσα στο μενου ή με τον γνωστό τρόπο *# δεν θυμαμαι παραπερα....βαζουμε καποιους αριθμους....με του κουτιου να ειναι διαφορετικο παιζει αυτο να υπαρχει και αυτη η εκδοχη...
Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου δεν εχει ηχο οταν ανοιγει, αλλά προσωπικα δε μ ενοχλει.

Εγω προσωπικα το προτιμω που ειναι χωρις ηχο. Απλα απορρησα γιατι στο αλλο το παιδι ειχε ηχο οταν bootαριζε το κινητο. Anyway , καλυτερα χωρις ηχο για μενα! :D

Μια αλλη πιο μικρή χωρίς να περάσεις τπτ μέσα αν εχεις!Καμια παλιά .

Εχω παλιες. Ενα σκασμο. Απο 2gb και παραπανω. Σχεδον ολες ειναι απο παλια κινητα. Να το κανω σαν δοκιμη για λιγες μερες λες? Γιατι 64αρα καρτα δεν εχω αλλη και δεν θελω να βαλω μικροτερης χωρητικοτητας στο κινητο

Όσοι έχετε Θέμα με κάρτες μνήμης,απλα μακρυά από κάτι κινγκστον και αντατα.

Καλύτερα δώστε λίγα ευρώ παραπάνω και πάρτε μια σαμσουνγκ ή καμιά σονυ

Πες μου πεντε (απο το 1 εως το 45) συν εναν (απο το 1 εως το 20) αριθμους να δουμε θα πεσεις και στο τζοκερ μεσα? Adata 16gb ειχα στο Alcatel και Kingston 64gb εχω στο honor. Και οι δυο class 10 , με την δευτερη να ηταν στην κατηγορια τιμης καπου στην μεση απο ολες τις class 10 που ειχε το e-shop απο οπου και την πηρα.

Πρεπει να κοιταξω και στα παλιοτερα κινητα που ειχα και στο ταμπλετ τι μαρκες ειναι εκει οι καρτες μνημης. Στα αλλα δυο android κινητα που ειχα (sony xperia x10 mini pro , htc wildfire s συν το tablet samsung galaxy tab 2) τετοιο προβλημα ΔΕΝ ειχα ποτε.

Ελπίζω ότι κρατάς αντίγραφο και κάπου αλλού και δεν εμπιστευεσαι τόσο πολύ τις κάρτες μνήμης.

Μια φορα τον μηνα , η και συχνοτερα , συνδεω το κινητο στο λαπτοπ η μονη της την καρτα με καποιον ανταπτορα και αντιγραφω τα παντα στο λαπτοπ.

Με micro sd καρτες δεν ειχα ποτε προβλημα εκτος απο αυτο που εγραψα πριν. Καμια δεν "καηκε" , καμια δεν επαθε ζημια σε σχεση με τους συμβατικους σκληρους δισκους πχ. Αυτο, συν το γεγονος οτι καποιες εταιριες σου δινουν εγγυηση εφ'ορου ζωης για τις καρτες , με ειχε οδηγησει στο συμπερασμα οτι οσο να'ναι ειναι "σκυλια" . Τι να πω , δεν ξερω. Εγκυκλοπαιδικη ερωτηση: η 32gb εσωτερικη μνημη που εχει το κινητο (οπως και ολα τα κινητα ) στην ουσια δεν ειναι μια μη αφαιρουμενη micro sd κολλημενη πανω στην μητρικη πλακετα? Η κανω λαθος? Αν δεν κανω λαθος, αυτες γιατι δεν εχουν προβλημα?

 

παιδιά σκεφτηκα ότι ισως για τα serial Number μπορει να ανοιγουν ολα μαζι τα κουτια ίσως για να τα δοκιμασουν και δεν τα βαζουν μετα στα σωστα κουτιά...Μπορεί να παιζει και αυτο...Μια φορα σε εναν φίλο αυτο του ειπανε...οτι εγινε...Αν δείτε το imei μεσα στο μενου ή με τον γνωστό τρόπο *# δεν θυμαμαι παραπερα....βαζουμε καποιους αριθμους....με του κουτιου να ειναι διαφορετικο παιζει αυτο να υπαρχει και αυτη η εκδοχη...

Σωστο αυτο αλλα αν κανανε λαθος στα κουτια πιστευω οτι το s/n θα ηταν ιδιο στις ρυθμισεις με το αυτοκολλητο που ειχε το κινητο στην πλατη αλλα στο κουτι θα ειχε διαφορετικο s/n. Τι να πω ειναι λιγο μυστηριο ολο αυτο.

Απο οσο παρακολουθω το θεμα πρεπει να ειμαστε γυρω στα 4 με 5 ατομα που εχουμε διαφορετικα s/n και αν θυμαμαι καλα πρεπει να το αγορασαμε ολοι απο το To2c...

Edited by fotaras85
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς ιδέα πως γίνεται να συνδέω την οθόνη στην τηλεόραση( dlna, Mira cast) γιατί το μόνο που βρίσκω είναι να δείχνω εικόνες και βίντεο με Wi-Fi direct

 

 

 

Τις επόμενες μέρες θα ανακοινωθεί καινούριο μοντέλο για την αγορά της ρωσσιασ και από ότι φαίνεται θα φοράει γλυφιτζουρι.. Οπότε λογικά τότε θα το φέρει και στα υπόλοιπα..

Edited by kaliakman
Link to comment
Share on other sites

Νέο HiSuite v2.3.50 με Android 5.0 support!?? :wacko:

Η FullROM 5.4.1 πάλι είναι corrupt από το site της EMUI.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Για το L12 κατεβαίνει απελπιστικά αργά απο το site της EMUI...

3 ώρες και είναι ακόμα στο 25%...

 

Για το L12 ανέβασα mirror.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...