Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 25 μέρες δεν το γράφει. Τι λέτε ρε παιδιά σοβαρα;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=427 δες μονος σου...

 

 

Η WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει τις παρακάτω τροποποιήσεις στo πακέτο «ειδικής προσφοράς» (8,5€/1500’ προς όλους & 1,5GB) για συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G, με ισχύ από 1 Ιουλίου 2016.

 

Πιο συγκεκριμένα, διάρκεια της ενσωματωμένης χρήσης των 1500’ προς όλους, με βήμα χρέωσης 3’ και στη συνέχεια ανά 1’’ καθώς και των 1,5GB, τροποποιείται και μειώνεται από 30 ημέρες σε 25.

 

Η αλλαγή θα ισχύει και για παλιούς και για νέους συνδρομητές της «ειδικής προσφοράς». Όσοι συνδρομητές πραγματοποιήσουν ενεργοποίηση του πακέτου «ειδικής προσφοράς» από 27.6.2016 και μετά, θα απολαμβάνουν πλέον τα δωρεάν λεπτά ομιλίας και ΜΒ με διάρκεια 25 ημέρες.

 

Η ενεργοποίηση του πακέτου ειδικής προσφοράς εξακολουθεί να είναι με αποστολή δωρεάν SMS με κείμενο 1000 στο 1264. Ο μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων του πακέτου «ειδικής προσφοράς» παραμένει στις 2 φορές ανά 30 ημέρες.

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμιά εναλλακτική κανένας που ήδη την έχει ψαξει; και με λιγότερα λεπτά ομιλίας.αν πάμε σε άλλη καρτοκινητη πληρώνουμε πάγιο μεταφοράς;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμιά εναλλακτική κανένας που ήδη την έχει ψαξει; και με λιγότερα λεπτά ομιλίας.αν πάμε σε άλλη καρτοκινητη πληρώνουμε πάγιο μεταφοράς;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αμέ, σου έχω εναλλακτική, μάντεψε....λέγεται f2g!

Αν υποθέσουμε ότι εβαζες 10€ κι ενεργοποιουσες το φοιτητικο, μπορείς, κάνοντας ανανέωση σε κατάστημα με το ίδιο ποσό εναλλακτικά να έχεις:

 

Με ενεργοποίηση των εξής πακέτων:

5(και κάτι ψιλά)€ super talk

2(και κάτι ψιλά)€ turbo 2€ προς όλους

(Σου μένει και κάπου 1.5€ κάβα)

 

500' προς όλους για 30 ημέρες

320' προς wind/q για 15 (νομίζω) ημέρες

120 sms προς wind/q για 15 (νομίζω) ημέρες

120' προς σταθερά για 30 ημέρες

1.500' προς 3 magic numbers wind/q για 30 ημέρες

1gb internet για 30 ημέρες

 

+ δώρα log n win κάθε βδομάδα, για 4 εβδομάδες.

 

Αν ψαξεις εσυ και βρεις κατι φθηνότερο μας λες κι εμάς!

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Αμέ, σου έχω εναλλακτική, μάντεψε....λέγεται f2g!

Αν υποθέσουμε ότι εβαζες 10€ κι ενεργοποιουσες το φοιτητικο, μπορείς, κάνοντας ανανέωση σε κατάστημα με το ίδιο ποσό εναλλακτικά να έχεις:

 

Με ενεργοποίηση των εξής πακέτων:

5(και κάτι ψιλά)€ super talk

2(και κάτι ψιλά)€ turbo 2€ προς όλους

(Σου μένει και κάπου 1.5€ κάβα)

 

500' προς όλους για 30 ημέρες

320' προς wind/q για 15 (νομίζω) ημέρες

120 sms προς wind/q για 15 (νομίζω) ημέρες

120' προς σταθερά για 30 ημέρες

1.500' προς 3 magic numbers wind/q για 30 ημέρες

1gb internet για 30 ημέρες

 

+ δώρα log n win κάθε βδομάδα, για 4 εβδομάδες.

 

Αν ψαξεις εσυ και βρεις κατι φθηνότερο μας λες κι εμάς!

 

 

 

Αυτο το super talk 500 λεπτά που αναφέρεις με 5€ και κατι ψιλά γιατι δεν το βλεπω πουθενά; Ο συνδυασμός σου μου αρέσει πολυ για να γυρίσω του άντρα μου απο συμβόλαιο COSMOTE σε f2g.

Νομίζω οτι τα λεπτά ομιλίας ειναι 400 και οχι 500 που λες.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by looneygirl
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το super talk 500 λεπτά που αναφέρεις με 5€ και κατι ψιλά γιατι δεν το βλεπω πουθενά; Ο συνδυασμός σου μου αρέσει πολυ για να γυρίσω του άντρα μου απο συμβόλαιο COSMOTE σε f2g.

Νομίζω οτι τα λεπτά ομιλίας ειναι 400 και οχι 500 που λες.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το super talk είναι διαθέσιμο για αγορά ΜΟΝΟ μέσω της εφαρμογής (F2g app).

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το super talk 500 λεπτά που αναφέρεις με 5€ και κατι ψιλά γιατι δεν το βλεπω πουθενά; Ο συνδυασμός σου μου αρέσει πολυ για να γυρίσω του άντρα μου απο συμβόλαιο COSMOTE σε f2g.

Νομίζω οτι τα λεπτά ομιλίας ειναι 400 και οχι 500 που λες.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/271f3480ee381864e7b112f1a7e131b8.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/786b9af85501053e6ecf2e4fc7807105.jpg

 

Αν έχεις την εφαρμογή και το ενεργοποιεί μέσω αυτής, είναι όπως είπα...500' τα προς όλους.

Και τα 200' από τα 320' προς wind/q τελικά είναι σίγουρα για 30 ημέρες μιας και αποτελούν μερος του πακέτου super talk, τα άλλα 120' που είναι bonus από το turbo 2€ μάλλον είναι για 15 ημέρες (και λογικά πρέπει να καταναλώνονται πρώτα).

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Το turbo το είδα στο σαιτ και το που έκανα login το εξαφανισε. Λογικά μόνο από κατάστημα;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άκυρο. Βλακεια μου το βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/271f3480ee381864e7b112f1a7e131b8.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/786b9af85501053e6ecf2e4fc7807105.jpg

 

Αν έχεις την εφαρμογή και το ενεργοποιεί μέσω αυτής, είναι όπως είπα...500' τα προς όλους.

Και τα 200' από τα 320' προς wind/q τελικά είναι σίγουρα για 30 ημέρες μιας και αποτελούν μερος του πακέτου super talk, τα άλλα 120' που είναι bonus από το turbo 2€ μάλλον είναι για 15 ημέρες (και λογικά πρέπει να καταναλώνονται πρώτα).

 

 

 

Τα 300 λεπτά ειναι απο το super talk προς όλους και τα turbo 2 ευρώ που λες δίνει 100 λεπτά προς όλους. Πως βγαίνουν 500 δεν εχω καταλάβει. Την εχω την εφαρμογή γιατι εγω ειμαι f2g με την ειδική προσφορά. Τα turbo 2 ευρώ ειναι το more που βλεπω στην εφαρμογή ή κατι άλλο που δεν γνωρίζω;

Edit: τωρα μπήκα στο site και ειδα οτι τα ανοίγει με αγορά κάποιου πακέτου. Γιαυτο δεν τα εχω δει ποτε.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by looneygirl
Link to comment
Share on other sites

Η απολυτη ξεφτιλα οποιος παρει το 1269 θα ακουσει το νεο μηνυμα για τα 1500 μονο που πλεον δεν ακουει για ποσες μερες ειναι ...τι εγινε τους επιασε ντροπη για της 25 μερες και ειπαν να μην το βαλουν ....

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

τα τουρμπο ειναι μονο απο το σαιτ και ειναι 200 το εψαξα.

Τα turbo δεν είναι μόνο από το site, ανοίγουν κανονικά και από την εφαρμογή και ισχύουν για 24 ώρες από την ενεργοποίηση βασικού πακέτου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα turbo δεν είναι μόνο από το site, ανοίγουν κανονικά και από την εφαρμογή και ισχύουν για 24 ώρες από την ενεργοποίηση βασικού πακέτου.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση!

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η απολυτη ξεφτιλα οποιος παρει το 1269 θα ακουσει το νεο μηνυμα για τα 1500 μονο που πλεον δεν ακουει για ποσες μερες ειναι ...τι εγινε τους επιασε ντροπη για της 25 μερες και ειπαν να μην το βαλουν ....

 

Μπα....πιστεύω ότι δεν το βάλανε για να μην μπαίνουν κάθε φορά σε τροποποιήσεις...άλλωστε μετά από κάποιο χρονικό διάστημα (με τον ρυθμό που πάνε) μπορεί να σκεφτούν να το κάνουν 20 ημέρες...να μπαίνουν στον κόπο να ξαναλλάζουν το μήνυμα; :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 λεπτά ειναι απο το super talk προς όλους και τα turbo 2 ευρώ που λες δίνει 100 λεπτά προς όλους. Πως βγαίνουν 500 δεν εχω καταλάβει. Την εχω την εφαρμογή γιατι εγω ειμαι f2g με την ειδική προσφορά. Τα turbo 2 ευρώ ειναι το more που βλεπω στην εφαρμογή ή κατι άλλο που δεν γνωρίζω;

Edit: τωρα μπήκα στο site και ειδα οτι τα ανοίγει με αγορά κάποιου πακέτου. Γιαυτο δεν τα εχω δει ποτε.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το turbo 2€ για 24 ώρες απο την αγορά 5€ πακετου δίνει διπλάσιες παροχές, οπότε τα 100' προς όλους γίνονται 200' (όπως διπλάσια και τα bonus του)...έτσι λοιπόν προκύπτει το 500' ;)

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Η απολυτη ξεφτιλα οποιος παρει το 1269 θα ακουσει το νεο μηνυμα για τα 1500 μονο που πλεον δεν ακουει για ποσες μερες ειναι ...τι εγινε τους επιασε ντροπη για της 25 μερες και ειπαν να μην το βαλουν ....

 

Ξεκίνησε το πακέτο με τις 25 μέρες δηλαδή??

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έστειλα το μήνυμα για ενεργοποίηση του πακέτου και ο χρόνος λήξης του είναι μέχρι 29/7.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να ΄ναι αυτή η WIND... Έλεγε ότι από 27/6 δεν ισχύουν οι 30 μέρες... :p

 

Εμένα πάντως λήγει 1/7 και θα το ενεργοποιήσω 2/7, να κερδίσω 1 μέρα παραπάνω και να πάρω και το έξτρα GB δώρο, γιατί Καλοκαίρι έρχεται, το χρειάζομαι για σερφάρισμα και να κάνω μερικά speedtest στο νέο δίκτυο, σε περιοχές που δεν έχω πάει... :)

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε το πακέτο με τις 25 μέρες δηλαδή??

Τι να σου πω George το μηνυμα στο 1269 αλλαξε παντως εμενα ληγει στης 10 /7 οποιος το βαλει πιο νωρις να μας πει.. στγς 10 /7 . και θα κανω ανανεωση και θα παρω τα 300 οποτε θα αργησω λιγο να το βαλω ξανα . ..για vα ξερω

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να ΄ναι αυτή η WIND... Έλεγε ότι από 27/6 δεν ισχύουν οι 30 μέρες... :p

 

Εμένα πάντως λήγει 1/7 και θα το ενεργοποιήσω 2/7, να κερδίσω 1 μέρα παραπάνω και να πάρω και το έξτρα GB δώρο, γιατί Καλοκαίρι έρχεται, το χρειάζομαι για σερφάρισμα και να κάνω μερικά speedtest στο νέο δίκτυο, σε περιοχές που δεν έχω πάει... :)

 

Παιδιά αυτό το 1GB επιπλέον που αναφέρεται; Υπάρχει κάποιο link;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση:

Το ειδικό αυτό πακέτο, από τη στιγμή που σου έρθει με μήνυμα η προσφορά και το ενεργοποιήσεις, μετά ενεργοποιείται αυτόματα κάθε μήνα; Ή αν πχ. δεν το θέλεις για κανα δίμηνο μπορείς να συνεχίσεις με άλλα πακέτα και να το ξαναβάλεις μετά;

Είσαι ελεύθερος δηλαδή να το ενεργοποιείς όποτε εσύ θέλεις;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα ανανέωση την ειδική προσφορά και πήρα το πακέτο για 30 ημέρες και όχι για 25... Δεν έχει αλλάξει ακόμα?

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Eρώτηση:

Το ειδικό αυτό πακέτο, από τη στιγμή που σου έρθει με μήνυμα η προσφορά και το ενεργοποιήσεις, μετά ενεργοποιείται αυτόματα κάθε μήνα; Ή αν πχ. δεν το θέλεις για κανα δίμηνο μπορείς να συνεχίσεις με άλλα πακέτα και να το ξαναβάλεις μετά;

Είσαι ελεύθερος δηλαδή να το ενεργοποιείς όποτε εσύ θέλεις;

Οπότε θες εσύ μπορείς να το ενεργοποιήσεις, στέλνεις μήνυμα κάθε φορά που το θες.

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...