Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα ηθελα να ρωτησω την εμπειρια σας απο το καταστημα kaizershop.gr εχει καποιος αγορασει απο το συγκεκριμενο καταστημα?εαν ναι απο ποια χωρα της ευρωπης ειναι το G2 που φερνει?ειχε καποιος προβλημα στο gps απο το συγκεκριμενο καταστημα?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε καινουρια παρτιδα 401 δηλαδη δεν εχετε θεμα με gps σωστα?Απο wifi πως τα παει ειναι αρκετα δυνατο?
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα για την βοήθειά σας.

Βρήκα το συγκεκριμένο τηλέφωνο (16gb) στο expansys, στην τιμή των 303,00€ (ενδοκοινοτική συναλλαγή χωρίς ΦΠΑ), θέλω να θέσω είναι τα εξής ερωτήματα:

1. Γράφει B-Stock, μήπως γνωρίζει κάποιος τι σημαίνει αυτό, πρόκειται για επισκευασμένο, μεταχειρισμένο. Γιατί απ' ότι βλέπω το επόμενο διαθέσιμο, μαζί με την quik windows case, κοστίζει 100,00€ παραπάνω.

2. Για εγγύηση, θεωρώ ότι καλύπτομαι κανονικά, από την LG Hellas, για επισκευές, όχι όμως αντικατάσταση.

3. Θέμα συμβατότητας, θεωρώ ότι δεν υπάρχει με τα ελληνικά δίκτυα (αναφέρει η ιστοσελίδα έκδοση UK), δηλ. δεν χρειάζεται κάποια "παρέμβαση", από μέρους μου, καθότι άσχετος από αυτά.

4. Θέματα αναβαθμίσεων δεν τίθεται, αφού θεωρώ ότι είναι ίδιο μ' αυτά που εισάγονται στην χώρα.

5. Αν έχει κάποιο άλλο μέλος, της κοινότητας έχει προμηθευτεί την συσκευή, από το συγκεκριμένο κατάστημα και θέλει να μας μεταφέρει τις εμπειρίες του, θα του ήμουν υπόχρεος.

Ζητώ την κατανόησή σας, αν τα ερωτήματά μου φαίνονται αστεία ή έχουν απαντηθεί, σε κάποιες σελίδες πίσω, αλλά η ασχετοσύνη και το μεγάλο πλήθος των μηνυμάτων, με δυσκολεύουν.

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Μπορείς να ρωτήσεις το imei της συσκευής του expansys?

Edited by mantoniou
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηρα το birdphone τηλ κ εχει 311 παρτιδα,παλια,που αλλου υπαρχει ελληνικο με καινουργια παρτιδα?

 

στο play247...από εκεί είναι το δικό μου...401

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο με βλέπω να το παιρνω από εδώ με πολύ καλή τιμή ευρωπαικό χωρις λογότυπο, γιατι μου φαινεται με τις ελληνικες συσκευες άλλοτε φαιρνουν νεες παρτιδες και άλλοτε παλιές και δεν νομιζω να αξιζει η τόσο μεγάλη χρηματικη διαφορά τους
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκλεισα και γω το κινητο απο tokinito.gr Περιμενει απο βδομαδα νεα τηλεφωνα.Μου ειπε οτι ειναι η τελευταια παρτιδα. Καλοριζικο
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω βρεί να αγοράσω το 32αρι με αγγλικό μενού λέει, δεν γίνεται να περάσω μετά Ελληνικά? Και τα 32αρια υπάρχει περίπτωση να έχουν πρόβλημα με το gps? τι πρέπει να προσέξω την παρτίδα πάλι ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω βρεί να αγοράσω το 32αρι με αγγλικό μενού λέει, δεν γίνεται να περάσω μετά Ελληνικά? Και τα 32αρια υπάρχει περίπτωση να έχουν πρόβλημα με το gps? τι πρέπει να προσέξω την παρτίδα πάλι ?

 

Από που το βρήκες και πόσο?

Link to comment
Share on other sites

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

With 2-year contract extension ή ελληνιστί με δυο χρόνια ανανέωση συμβολαίου. Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό φαίνεται ενδιαφέρον αν και διαβάζω αμφιλεγόμενες κριτικές για

Το συγκεκριμένο κατάστημα (οι συσκευές μάλλον είναι κινεζικές)

 

http:// www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=23151&sd=specs

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

έχει πάρει κανένας την κορεάτικη έκδοση? και αν ναι, μπορεί να μου προτείνει κάποιον?
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά παρήγγειλα από το eshop λευκό 16αρι να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!!

Απο S4 σε G2 ελπίζω να μην το μετανιώσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά παρήγγειλα από το eshop λευκό 16αρι να έχω το κεφάλι μου ήσυχο!!!

Απο S4 σε G2 ελπίζω να μην το μετανιώσω!!!

Για δες από που ειναι η συσκευη όταν ερθει γιατι πολύ φοβάμαι πώς δεν ειναι από Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν ισχύει ακόμη η προσφορά της lg Ελλάς για μείον 100 ευρώ; Θέλω να το αγοράσω από το on line κατάστημα της cosmote...

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Τελικά επέστρεψα κι εγώ,σε 32αρι όμως και βλέπουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να περιμένεις τουλάχιστον μέχρι τη 4.4.2 πριν το δώσεις :D

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήρθε σήμερα η κινητάρα μου απο eshop made in korea λέει 401 version το άνοιξα και είχε γλώσσα κανονικά Eλληνικά προεπιλεγμένη!!! To κουτί του είναι απο Ελλάδα κανονικά έχει 2 χρόνια εγγύηση και doa !!!

Aυτά πάω να το λιώσω !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήρθε σήμερα η κινητάρα μου απο eshop made in korea λέει 401 version το άνοιξα και είχε γλώσσα κανονικά Eλληνικά προεπιλεγμένη!!! To κουτί του είναι απο Ελλάδα κανονικά έχει 2 χρόνια εγγύηση και doa !!!

Aυτά πάω να το λιώσω !!!

 

καλορίζικο: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...