Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ να διακρίνω πιο από τα δύο είναι πιο όμορφο. Το άσπρο θα λερώσει; Το μαύρο θα χαράξει και από τον ιδρώτα θα αλλοιωθεί το ματ του; Ποιό να διαλέξω άραγε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μεταφορικά από Αγγλία πόσο σας βγαίνει;;

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να διακρίνω πιο από τα δύο είναι πιο όμορφο. Το άσπρο θα λερώσει; Το μαύρο θα χαράξει και από τον ιδρώτα θα αλλοιωθεί το ματ του; Ποιό να διαλέξω άραγε;

 

Εγώ πάντως για μαύρο σκέφτομαι... Το μαύρο μου φαίνεται πιο ιδιαίτερο

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να διακρίνω πιο από τα δύο είναι πιο όμορφο. Το άσπρο θα λερώσει; Το μαύρο θα χαράξει και από τον ιδρώτα θα αλλοιωθεί το ματ του; Ποιό να διαλέξω άραγε;

 

Το άσπρο αν είναι όντως γυαλιστερό πλαστικό όπως λένε, τότε δεν θα λερώνει.. Το μαύρο όμως που είναι με γόμα πλαστικό φοβάμαι κι εγώ αυτό που είπες ότι θα χαράζει..

 

Αν ακούει κάποιος admin ας διορθώσει ρε παιδιά το πρώτο post!!

Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο αν είναι όντως γυαλιστερό πλαστικό όπως λένε, τότε δεν θα λερώνει.. Το μαύρο όμως που είναι με γόμα πλαστικό φοβάμαι κι εγώ αυτό που είπες ότι θα χαράζει..

 

Αν ακούει κάποιος admin ας διορθώσει ρε παιδιά το πρώτο post!!

 

Σε βιντεο παντως φαινεται οτι και του ασπρου η πλατη ειναι ματ. Αυτο που ειναι glossy ειναι το γυρω-γυρω, σε αντιθεση με το μαυρο που ειναι ματ ολο (εκτος απο την οθονη βεβαια).

 

Να το τσεκαρετε και 'σεις.

 

Προσωπικα μαλλον για ασπρο παω.

Link to comment
Share on other sites

Με μεταφορικά από Αγγλία πόσο σας βγαίνει;;

 

2 Λίρες η εγγραφή στο F2M

10 Λίρες μεταφορικά από Google σε F2M

21 Λίρες από F2M σε Ελλάδα

 

Σύνολο περίπου 40 ευρώ τα μεταφορικά. Άρα το 16αρι στα 390 ευρώ και το 32αρι στα 440 ευρω !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η ασπρη γομα (αν ειναι γομα) θα λερωσει.

Η μαυρη γομα δεν παθαινει τιποτα. Τί εννοειται χαραζει; Εχω δυο κινητα με μαυρη γομα χωρις θηκη και αν σας εδειχνα το παλιο καπακι ενος απο αυτα και ενα ολοκαινουριο δε θα καταλαβαινατε ποιο ειναι το παλιο και ποιο το καινουριο.

Αυτο το στιλ (γομα) ειναι πολυ καλο σαν αισθηση και εχει καλο πιασιμο.

Για 'μενα ειναι τοσο σημαντικο που δεν παιρνω το LG G2 και μαλλον θα προτιμησω το Nexus 5 κι ας μ'αρεσει το G2 περισσοτερο.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχει παει κανενα στο F2M; Εμενα εχει φυγει απο την Google και στο tracking status της Parcelforce ειμαι εδω: Loaded to vehicle for delivery. Θα το παραλαβουν σημερα δηλαδη και θα το εχω Τεταρτη.

 

--Edit--

 

Μολις το εγραψα μου ηρθε email απο το F2M

We have received a package for you at your York House address. We will arrange the shipping on receipt of payment. If you have more parcels to arrive and want us to arrange consolidation, please let us know and we'll arrange that for you.

 

Simply click the link below to complete your order:

Pay Now

 

DESCRIPTION

Items in shipment: 1 x Phone

Package dimensions (LxWxH): 24x19x10cm.

Package weight: 0.5kg.

 

Volumetric weight: 0.91kg. The price of shipping your parcel has been calculated on the volumetric weight. Please see the FAQ page for more details.

 

Αφου πατησα το Pay Now μου εβγαλε αυτο.

Payment

Description Amount

forward2me Shipping Fee (DHL Express Worldwide) £23.57

Subtotal £23.57

VAT £4.71

Payment total £28.28

 

Αντε καλοριζικο μου. :)

Edited by trod
Edit

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο..

και μενα θα σκασει σε λιγο.. ε ε ε ε ερχεται!!!!

Ο κούριερ πρεπει να πηγε με φορτηγο σημερα εκει.. :lol:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο..

και μενα θα σκασει σε λιγο.. ε ε ε ε ερχεται!!!!

Ο κούριερ πρεπει να πηγε με φορτηγο σημερα εκει.. :lol:

 

Thanks. Πρεπει να ειμαι και τυχερος γιατι στο site λεει οτι αν πληρωσεις μεχρι τις 11:00 το πρωι (ενω εγω πληρωσα στις 12:00 ) στο στελνουν την ιδια μερα και μολις ειδα οτι μου εδωσαν tracking number απο την DHL. Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να το εχω αυριο.

Σπανια ενθουσιαζομαι τοσο για ενα κινητο. Ελπιζω να αξιζει τον ενθουσιασμο μου.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Thanks. Πρεπει να ειμαι και τυχερος γιατι στο site λεει οτι αν πληρωσεις μεχρι τις 11:00 το πρωι (ενω εγω πληρωσα στις 12:00 ) στο στελνουν την ιδια μερα και μολις ειδα οτι μου εδωσαν tracking number απο την DHL. Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να το εχω αυριο.

Σπανια ενθουσιαζομαι τοσο για ενα κινητο. Ελπιζω να αξιζει τον ενθουσιασμο μου.

 

Ναι, αυριο θα το εχεις σιγουρα, ειναι τσεκαρισμένο..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,

θα μπορέσετε να με ενημερώσετε πως μπορώ να το αγοράσω και εγώ η να μου στείλετε κάποιο link από το ebay με έναν αξιόπιστο seller? ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

.....και μετά φταίει ο g47 ..................

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για μεθαύριο το βλέπω να έρχεται.Πάντως πολύ γρήγορη αποστολή ρε παιδιά.Σκεφτείτε οτί το Σάββατο το πρωί έκανα την παραγγελία στο Play Store UK και ήδη είναι στο F2Me για αποστολή σε μένα.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο εκ των 3 N5 μόλις κατέφθασε! Unboxing γρήγορο και ίσως κάποιο hands on θα ακολουθήσει λογικά εντός της εβδομάδας!:cool:

 

Τι εννοείς εντος της εβδομάδας; Δευτερα εντος της εβδομαδας ειναι, εχεις αργησει ηδη 17 ωρες. Μην ακου μα σου του μου... Αργεις. Ξερνα. Λεγε. ΜΟΛΟΓΑΑΑΑ!!!!

 

:lol::lol::lol:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από ότι γράφεται το άσπρο έχει το ίδιο υλικό με το μαύρο στο πίσω μέρος οπότε το μαύρο είναι μονόδρομος. το άσπρο αναμένεται να λερώσει πολύ γρήγορα χωρίς θήκη.

 

Shuffle ανέβασε κανένα βίντεο...

 

 

edit: το υλικό δεν είναι ίδιο. όποιος θέλει ας διαβάσει εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2507542. Κατέληξα στο άσπρο (που μου άρεσε και αρχικά) τελικά και ορμάω φουλ για παραγγελία μέσω Γερμανίας.

Edited by kostas1976
Link to comment
Share on other sites

εξαντληθηκαν τα μαυρακια 16αρια στο ιταλικο playstore...

 

αντε γεια...

Το δικο μου αυριο τελικα θα ερθει ή Τεταρτη...καταραμενοι!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και γω πήρα tracking number από την F2M περίπου στις 16:00 και ευελπιστώ να το έχω και γω αύριο μέχρι αργά το μεσημέρι. Πρέπει τώρα να πάω να βρω έναν αντάπτορα για τον φορτιστή και να πάω σε wind και cosmote να άλλαξω τις κάρτες μου σε micro sim....ελπίζω να μην μου φύγει μια περιουσία για όλες αυτές τις εκκρεμότητες :)

 

Πάντως έχουν κυκλοφορήσει αρκετά video στο youtube, που δείχνουν φωτογραφίες και βίντεο, τόσο απο την μπροστινή όσο και από την πίσω κάμερα, και μπορώ να πω ότι μένω αρκετά ενθουσιασμένος και περίεργος να τραβήξω και γω το πρώτο μου βίντεο με θέα τον Λευκό Πύργο :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και γω πήρα tracking number από την F2M περίπου στις 16:00 και ευελπιστώ να το έχω και γω αύριο μέχρι αργά το μεσημέρι. Πρέπει τώρα να πάω να βρω έναν αντάπτορα για τον φορτιστή και να πάω σε wind και cosmote να άλλαξω τις κάρτες μου σε micro sim....ελπίζω να μην μου φύγει μια περιουσία για όλες αυτές τις εκκρεμότητες :)

 

Πάντως έχουν κυκλοφορήσει αρκετά video στο youtube, που δείχνουν φωτογραφίες και βίντεο, τόσο απο την μπροστινή όσο και από την πίσω κάμερα, και μπορώ να πω ότι μένω αρκετά ενθουσιασμένος και περίεργος να τραβήξω και γω το πρώτο μου βίντεο με θέα τον Λευκό Πύργο :)

 

Για τη σιμ δεν θα πληρώσεις τίποτα.. Θα πας και θα τους πεις θέλω να κόψετε την καρτούλα να γίνει micro sim.. Έχουν ειδικό εργαλείο, κάτι σαν ψαλίδι.. Δεν πληρώνεις τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

εξαντληθηκαν τα μαυρακια 16αρια στο ιταλικο playstore...

 

αντε γεια...

Το δικο μου αυριο τελικα θα ερθει ή Τεταρτη...καταραμενοι!!!!

 

Χρόνια πολλά Δημήτρη ,ότι επιθυμείς :)

Και εγώ περίμενα σήμερα ότι θα μας γράψεις τις πρώτες σου εντυπώσεις ,δεν πειράζει μια -δυο μέρες παραπάνω δεν έγινε κάτι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εφυγε και εμένα από Αγγλία μέσω γνωστού για τα χεράκια μου. Από βδομάδα λογικά θα το έχω, οπότε λίγη υπομονή.

 

Αντάπτορες για αγγλικούς φορτιστές βρίσκετε παντού παίδες με 1-1,5€.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...