Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα το ενημερωνα αλλα δεν με αφηνει να το επεξεργαστω

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έχει παραγγείλει κανεις απο Ελλάδα μέσω f2me και tunnelbear; Γιατί βγάζει την ωρα της παραγγελίας οτι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μας. Πρέπει να αλλαχτεί κάτι άλλο πέρα απο τη διεύθυνση στο wallet;
Link to comment
Share on other sites

Αν υποστηρίζει και USB OTG, όπως ακούστηκε... :love:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

τα άλλα δύο τι θα τα κάνεις;;;:D

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξενερωσα με την τιμη.Ναι ειναι χαμηλη απλα πολλοι υποστηριζαν οτι με την ισοτιμια θα πηγαινε στοα 260 περιπου ενω τωρα για εμενα ειναι ψιλοαπαγορευτικη.Ας το χαρουν οσοι το παρουν:) Παει και η τελευταια ελπιδα να 'αποφυγω' τον Κινεζο :p :p

 

Παρε ενα nexus 4 στα 290 που εχει παει και σιγουρα θα ειναι καλυτερα απο κινεζο.

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα nexus 4 στα 290 που εχει παει και σιγουρα θα ειναι καλυτερα απο κινεζο.

 

Όχι σε ένα χρόνο που θα φάει κι αυτό πόρτα από επίσημες νέες εκδόσεις :)

Τα Xiaomi έχουν αρχίσει και μοιάζουν ολοένα και πιο ελκυστικά!

Link to comment
Share on other sites

Όχι σε ένα χρόνο που θα φάει κι αυτό πόρτα από επίσημες νέες εκδόσεις :)

Τα Xiaomi έχουν αρχίσει και μοιάζουν ολοένα και πιο ελκυστικά!

To Xiaomi πιστεύεις θα πάρει νέες εκδόσεις συνέχεια; Μπορεί να παίρνει συχνά updates (κάθε μία ή δύο εβδομάδες από ότι θυμάμαι), αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα παίρνει και τις νέες εκδόσεις, πόσο μάλλον γρήγορα.

Χωρίς αυτό που λέω να αναιρεί βέβαια το σχόλιό σου για το Ν4 αν ακολουθήσουν την ίδια τακτική με το Gnex.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Μα από ότι κατάλαβα η Google αναίρεσε την δήλωση περί 18μηνου και είπε πως το GNEX δεν θα πάρει 4.4 διότι η soc είναι της TI η οποία πλέον είναι ψιλόoff..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μα από ότι κατάλαβα η Google αναίρεσε την δήλωση περί 18μηνου και είπε πως το GNEX δεν θα πάρει 4.4 διότι η soc είναι της TI η οποία πλέον είναι ψιλόoff..

 

Εγώ δεν έχω δει τη Google να δηλώνει τίποτα τέτοιο. Ότι έχω διαβάσει προς αυτή την κατεύθυνση είναι εικασίες τρίτων. Αν έχετε δει κάτι άλλο, θα χαρώ να με διορθώσετε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έχει παραγγείλει κανεις απο Ελλάδα μέσω f2me και tunnelbear; Γιατί βγάζει την ωρα της παραγγελίας οτι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μας. Πρέπει να αλλαχτεί κάτι άλλο πέρα απο τη διεύθυνση στο wallet;

 

Ακριβως το ιδιο και σε μενα.Μαλλον δεν λειτουργει πλεον.Περυσι που το εκανα για φιλο στο 4 δεν ειχε επιλογη να συνδεθεις αν θυμαμαι καλα.Πατουσες παραγγελια εβαζες στοιχεια τελος.Μαλλον το εκαναν για δικλειδα ασφαλειας.Ουτε απο carehouse γινεται,θελει αγγλικη πιστωτικη.Αρα κοινως τον ηπιαμε :)

Link to comment
Share on other sites

Μα από ότι κατάλαβα η Google αναίρεσε την δήλωση περί 18μηνου και είπε πως το GNEX δεν θα πάρει 4.4 διότι η soc είναι της TI η οποία πλέον είναι ψιλόoff..

 

To χει περασει φιλε το 18 μηνο για την υποστηριξη.Τοσο ειπε τοσο εδωσε,μακαρι να επαιρναν ολες οι συσκευες updates ..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο κύριος λόγος είναι ότι η TI OMAP σταμάτησε την κυκλοφορία των soc που φοράει το Gnex.άρα χωρίς drivers αναβάθμιση δεν παίρνεις.Γιατί σκάτε δεν έχω καταλάβει.NEXUS είναι, μπαίνεις ένα xda και ησυχάζεις.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερ το πρωί αγόρασα μέσω συγενικού προσώπου από Γερμανία το nexus 5,16gb,μαύρο .Μου κόστισε με τα μεταφορικά για Γερμανία πάντα,349€ + 9€ μεταφορικά.Παράδοσηαπό 1 ως 3 εβδομάδες.Υπομονή....:)
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εφυγε απο Google store για f2m :D

 

Μα πως? Όσο και αν το πάλεψα δεν μου το επιτρέπει.Και έχω ξανακάνει την διαδικασία με tunellbear και f2me κανονικά.με ελληνική πιστωτική πάντα όμως.αν δε βαριέσαι ριξε ένα pm πως το έκανες!

Link to comment
Share on other sites

Μα πως? Όσο και αν το πάλεψα δεν μου το επιτρέπει.Και έχω ξανακάνει την διαδικασία με tunellbear και f2me κανονικά.με ελληνική πιστωτική πάντα όμως.αν δε βαριέσαι ριξε ένα pm πως το έκανες!

 

και εδώ ρίξε ένα δεύτερο pm :D

εγώ βέβαια δεν έχω ξανακάνει τη διαδικασία αυτή...

επίσης να πω ότι είμαι Ιταλία για 3 εβδομάδες περίπου αλλά δεν έχω Ιταλό φίλο που να μπορεί να το πάρει για εμένα. ξέρετε καμία άλλη πατέντα για να το πάρω από το Ιταλικό google play?

Link to comment
Share on other sites

Απλα εχω paid VPN που δεν ειναι στα καλντεριμια της Google. Λογικα κοψανε τα "γνωστα" VPN. Εμενα περασε με την πρώτη

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε συ.Και με paid vpn , όταν πας να κλείσεις την παραγγελία δεν σου λέει να κάνεις σύνδεση στον Google λογαριασμό σου για να το κλείσεις? Εκεί κολλάει το δικό μου.Ενώ όλα είναι οκ μέχρι εκεί, μόλις βάζω τον λογαριασμό μου μου πετάει το μήνυμα ότι δεν είναι διαθέσιμο αυτό στην χώρα μας.Από πού μπαίνεις(με τι vpn εννοώ) να αγοράσω και εγώ να δοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξα VPN, εκανα login στον λογαριασμο, πηγα στο store, καλαθι, checkout, κλεινω vpn, ολοκληρωση συναλλαγης, διαλεξα καρτα, done.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...