Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανεις να το εχει παρει σε ασπρο?

 

Εγω.Ελπιζω το βραδυ να γραψω feedback.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το gsmarena άλλα λέει.. http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php

 

Τι εννοείς?Δεν βλέπω να δείχνει οτι θα έχεις LTE από Αμερική.

LTE 700 / 800 / 850 / 1700 / 1900 / 2100 / 2600 - North America version

LTE 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600

 

900 και 1800 είναι απαραίτητες απ'ότι ξέρω για Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα απο Αμερική σε άσπρο 16gb. Σχετικά με το 4G διάβασα κάπου οτι η Vodafone έχει και LTE band 1 στην Ελλάδα που αν δεν κάνω λάθος το N5 το υποστηρίζει. Αν μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει θα το εκτιμούσα, αν και το 4G δε με απασχολεί τόσο. Άλλωστε το είπε ο Αντώνης χθες! Wi-fi σε όλη την Ελλάδα σε ένα χρόνο. Τώρα αυτό με την εγγύηση δεν το γνώριζα. Νόμιζα οτι με τα Nexus ισχύει οτι αν τα πάρεις απο το play store είσαι καλυμμένος ανεξαρτήτως χώρας και ηπείρου. Λάθος?? :O
Link to comment
Share on other sites

Το gsmarena άλλα λέει.. http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php

 

Φετος βγαινει σε δυο εκδοσεις για το LTE,που σημαινει οτι της Αμερικης δεν θα δουλευει εδω στο LTE.oχι οπως περυσι με το Ν4 που βγηκε το ιδιο παντου.Μπορει ναμαι και λαθος αλλά εχει ξαναειπωθει εδω.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα απο Αμερική σε άσπρο 16gb. Σχετικά με το 4G διάβασα κάπου οτι η Vodafone έχει και LTE band 1 στην Ελλάδα που αν δεν κάνω λάθος το N5 το υποστηρίζει. Αν μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει θα το εκτιμούσα, αν και το 4G δε με απασχολεί τόσο. Άλλωστε το είπε ο Αντώνης χθες! Wi-fi σε όλη την Ελλάδα σε ένα χρόνο. Τώρα αυτό με την εγγύηση δεν το γνώριζα. Νόμιζα οτι με τα Nexus ισχύει οτι αν τα πάρεις απο το play store είσαι καλυμμένος ανεξαρτήτως χώρας και ηπείρου. Λάθος?? :O

 

Απ'ότι ξέραμε μέχρι τώρα δεν καλύπτει εγγύηση η LG για αγορασμένο από αμερική.Ελπίζω φέτος να αλλάξει βέβαια και να τα καλύπτει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενα πολυ γρηγορο unboxing. Πρωτη εντυπωση πολυ θετικη. Η αισθηση που εχει το πλαστικο ειναι πολυ πιο ποιοτικο απο οτι νομιζα και ειναι και πιο λεπτο απο οτι φαινεται στις φωτογραφιες.

 

http://imageshack.us/scaled/thumb/809/acz5.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/513/5a4f.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/36/n71f.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/855/lefx.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/266/fllf.jpg

http://imageshack.us/scaled/thumb/577/jmw9.jpg

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω γνωστό στην Ιταλία και σκεφτόμουν πώς μπορώ να κανονίσω να αγοράσω από εκεί το nexus 5. Η μια εκδοχή που σκέφτηκα είναι να κάνει την αγορά ο γνωστός μου με δικιά του ιταλική πιστωτική και να το παραγγείλει στο χώρο του και μετά να μου το αποστείλει. Θα μπορούσε να βάλει τη διεύθυνση στην Ελλάδα και να μου παραδοθεί κατευθείαν στην Ελλάδα? Θα πρέπει να χρησιμοποιήσει το δικό του Google account ε?

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Φωτογραφίες από το πίσω μέρος μπορείς να ανεβάσεις ή έστω εντυπώσεις απο το μέγεθος, οθόνη κ.τ.λ

 

Δεν το εχω ανοιξει ακομα. Το βραδυ θα ανεβασω hi-res φωτογραφιες.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω ανοιξει ακομα. Το βραδυ θα ανεβασω hi-res φωτογραφιες.

 

για βαλε το διπλα στο ΟΝΕ και δες απο το πλαι τις οθονες...

 

το εχω στα χερια μου..

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

για βαλε το διπλα στο ΟΝΕ και δες απο το πλαι τις οθονες...

 

το εχω στα χερια μου..

 

Τόσο χάλια ??

Με το wifi όλα καλά γιατί διαβάζω για αδύναμο σήμα ,για την μπαταριά δεν σε ρωτάω είναι νωρίς ακόμα ,θα φανεί τις επόμενες μέρες .

 

Καλορίζικο :)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις σε σύγκριση με το Ν4:

 

Το WiFi είναι καλύτερο. Σε σημείο που έπιανα δεν έπιανα με το Ν4, αυτό παίζει στη 1 με 2 γραμμές.

Η μπαταρία αν και νωρίς ακόμα φαίνεται αρκετά καλύτερη. Στους επόμενους κύκλους φόρτισης θα είναι πιο ξεκάθαρα και χαοτικά τα πράγματα τολμώ να πω.

Όσο για την ταχύτητα σε διάφορες διεργασίες, είναι αυτό που περίμενα.. απίστευτη..

 

Με λίγα λόγια έχω ερωτευτεί!

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη δεν θα εχει σχεση με τις αλλες ναυαρχιδες. Ειδικα με αυτη του One που ειναι ισως η καλυτερη μαζι με του G2. Φανηκε και στο βιντεο που εχει ποσταρει ενα παιδι πιο πριν σε συγκριση με το Oppo. Ειναι πισω. Απολυτα λογικο.

 

Ας μας πουν οι πρωτοι κατοχοι ομως. Οχι σε συγκριση αλλα γενικα πως φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Για καποιον που εχει ηδη δουλεψει snap800 δεν θα του κανει ιδιαιτερη εντυπωση ως προς τη ταχυτητα.Η οθονη του one παραμενει κορυφη (για τα γουστα μου) και ακολουθει το g2.Κλασικα η μουνταμαρα στα χρωματα (επιμενει η google).Τα εικονιδια στον stock launcher τα βρηκα μεγαλα,το hangouts λιγο περιεργο σαν default sms εφαρμογη.Το πετυχα ως προς την επιλογη του χρωματος (ασπρο) μιας και το καπακι δεν ειναι γομα.Δειχνει πολυ ομορφο,η επιλογη του στεφανιου ειναι πολυ καλη και ανοιγοντας το μου ηρθε κατευθειαν αναβαθμιση γυρω στα 140mb.Η μπαταρια θα δειξει στη πορεια

Αα και πουπουλο

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

μετα απο περιπου 2 ωρες με 2 Νexus5 ,ενα ασπρο και ενα μαυρο,μπορω με σιγουρια να πω τα εξης.(ο,τι γραφω ειναι οι εντυπωσεις οι δικες μου)

 

~το μαυρο μακροπροθεσμα δεν θα εχει καμμια γρατζουνιτσα στο πλαι σε αντιθεση με το ασπρο που δεν εχει ματ υλικο αλλα γυαλιστερο.

 

~μου αρεσει πιο πολυ αισθητικα το ασπρο γιατι εχει κατι που δεν σε κουραζει

 

~οθονη καλη,πιστευω πιο φωτεινη απο το s4 αλλα οχι ανωτερη απο G2.Επισης οταν βλεπεις το πανελ υπο γωνια χανει οπως το Xperia Z.

 

~ενταση και καθαροτητα ηχου στο αυτι ανωτερη του μετριου.Μια χαρα ακουγεται και δεν ειχα κανενα θεμα ακομα και σε χρηση στην μεση του δρομου.

 

~ανοιχτη ακροαση και ηχειακi απλα μετριο…δεν εχει καμμια σχεση με τα κινητα top και ισως εδω φαινεται οτι πολυ απλα,οπως και στην οθονη δεν ειναι τοπ.Δεν μου αρεσε.

 

~wifi απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει αν οχι το καλυτερο.Πιανει οσα δικτυα και το MacBook Pro μου.Κορυφαιο.Ανωτερο απο iPhone5s

 

~καλη καμερα,οχι τοσο σε βιντεο που δεν εχει γρηγορο autofocus αλλα ειδικα σε χαμηλο φωτισμο εχουμε κανει αλματα βελτιωσης.Προσπαθησαν και μπραβο τους.

 

~δεν μου αρεσαν τα μεγαλα εικονιδια …καθολου.Ομορφο το λειτουργικο.Ασχημο το εικονιδιο των ρυθμισεων.Απιστευτα ομαλη λειτουργια χωρις ενδοιασμους.Eiναι το πιο δυνατο κινητο αυτην την στιγμη.Πρωτη φορα ειδα τον Chrome σε κινητο τοσο ομαλο.

 

~δεν εχω δοκιμασει gps.

 

σε γενικες γραμμες το κινητο αξιζει τα χρηματα του…ειναι ενα τιμιο κινητο με κορυφαια χαρακτηριστικα και δυναμη…δεν εχει το τελειο display αλλα ανετα βλεπεις κατω απο τον ηλιο…δεν εχει πολυ καλο ηχειακι αλλα ενταξει ειναι λεπτομερειες.

Στο κατω κατω στοιχιζει 350Ε…

κραταω 2 πραγματα.

1.απιστευτα γρηγορο

2.κορυφαιο wifi.

το android 4.4 ομορφο αλλα ειπαμε φοραω γυαλια αν και μυωψ….

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ

θελει NOVA με την μια.

 

πολυ πιο γρηγορο απο τα αλλα android.

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά άσπρο ή μαύρο???

Είναι τόσο εύκολο να γδαρθεί στο πλάι και να λερωθεί το άσπρο???

Έχω μπερδευτεί και πρέπει να παραγγείλω... :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση τι δε σου αρέσει στο μαύρο χρώμα? Γτ σκέφτομαι να πάρω το μαύρο για αυτό ρωτάω...
Link to comment
Share on other sites

μετα απο περιπου 2 ωρες με 2 Νexus5 ,ενα ασπρο και ενα μαυρο,μπορω με σιγουρια να πω τα εξης.(ο,τι γραφω ειναι οι εντυπωσεις οι δικες μου)

 

~το μαυρο μακροπροθεσμα δεν θα εχει καμμια γρατζουνιτσα στο πλαι σε αντιθεση με το ασπρο που δεν εχει ματ υλικο αλλα γυαλιστερο.

 

~μου αρεσει πιο πολυ αισθητικα το ασπρο γιατι εχει κατι που δεν σε κουραζει

 

~οθονη καλη,πιστευω πιο φωτεινη απο το s4 αλλα οχι ανωτερη απο G2.Επισης οταν βλεπεις το πανελ υπο γωνια χανει οπως το Xperia Z.

 

~ενταση και καθαροτητα ηχου στο αυτι ανωτερη του μετριου.Μια χαρα ακουγεται και δεν ειχα κανενα θεμα ακομα και σε χρηση στην μεση του δρομου.

 

~ανοιχτη ακροαση και ηχειακi απλα μετριο…δεν εχει καμμια σχεση με τα κινητα top και ισως εδω φαινεται οτι πολυ απλα,οπως και στην οθονη δεν ειναι τοπ.Δεν μου αρεσε.

 

~wifi απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει αν οχι το καλυτερο.Πιανει οσα δικτυα και το MacBook Pro μου.Κορυφαιο.Ανωτερο απο iPhone5s

 

~καλη καμερα,οχι τοσο σε βιντεο που δεν εχει γρηγορο autofocus αλλα ειδικα σε χαμηλο φωτισμο εχουμε κανει αλματα βελτιωσης.Προσπαθησαν και μπραβο τους.

 

~δεν μου αρεσαν τα μεγαλα εικονιδια …καθολου.Ομορφο το λειτουργικο.Ασχημο το εικονιδιο των ρυθμισεων.Απιστευτα ομαλη λειτουργια χωρις ενδοιασμους.Eiναι το πιο δυνατο κινητο αυτην την στιγμη.Πρωτη φορα ειδα τον Chrome σε κινητο τοσο ομαλο.

 

~δεν εχω δοκιμασει gps.

 

σε γενικες γραμμες το κινητο αξιζει τα χρηματα του…ειναι ενα τιμιο κινητο με κορυφαια χαρακτηριστικα και δυναμη…δεν εχει το τελειο display αλλα ανετα βλεπεις κατω απο τον ηλιο…δεν εχει πολυ καλο ηχειακι αλλα ενταξει ειναι λεπτομερειες.

Στο κατω κατω στοιχιζει 350Ε…

κραταω 2 πραγματα.

1.απιστευτα γρηγορο

2.κορυφαιο wifi.

το android 4.4 ομορφο αλλα ειπαμε φοραω γυαλια αν και μυωψ….

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ

θελει NOVA με την μια.

 

πολυ πιο γρηγορο απο τα αλλα android.

 

Θα συμφωνησω και εγω με τον pik.

  • Πολυ καλη ποιοτητα πλαστικου

  • Οθονη αρκετα καλη αλλα εχοντας το One νομιζω οτι ειναι του One ειναι καλυτερη

  • GPS καλο και κλειδωνει γρηγορα σε κλειστο χωρο

  • Καλη ποιοτητα ηχου

  • Ανοιχτη ακροαση μετρια, αλλα και παλι συγκριτικα με το One

  • WiFi ιδιο με του One

  • Πολυ γρηγορο αλλα και παλι δεν με εντυπωσιασε διπλα στο One

 

Οριστε και καποιες hi-res φωτογραφιες διπλα με το HTC One

http://bitly.com/bundles/trod80/1

 

Αν θελετε τιποτα αλλο ρωτηστε.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση τι δε σου αρέσει στο μαύρο χρώμα? Γτ σκέφτομαι να πάρω το μαύρο για αυτό ρωτάω...

 

Δεν έγραψα οτι δεν μου αρέσει το μαύρο...

Ίσα ίσα, το πρόβλημά μου είναι οτι προσπαθώ να βρώ ψεγάδι σε κάποιο απο τα δύο... :lol::lol:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση τι δε σου αρέσει στο μαύρο χρώμα? Γτ σκέφτομαι να πάρω το μαύρο για αυτό ρωτάω...

 

Τελικά παιδιά άσπρο ή μαύρο???

Είναι τόσο εύκολο να γδαρθεί στο πλάι και να λερωθεί το άσπρο???

Έχω μπερδευτεί και πρέπει να παραγγείλω... :)

για μενα ειναι πιο ομορφο το ασπρο ,εχει κατι που δεν κουραζει και δεν ειναι τοσο σοβαρο.

Το ασπρο πισω δεν λερωνει αλλα στο πλαι να ξερεις θα μαζευει αμεσως δαχτυλιες και καμμια μικρογρατζουνιτσα θα την αρπαξει,ομως μου αρεσει,ειδικα το ακουστικακι στο αυτι που ειναι ασπρο.

 

γουστα ειναι αυτα!

 

αν καποιος δεν θελει γρατζουνιτσες αλλα επιθυμει απολυτο grip αγοραζει το μαυρο .

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

για μενα ειναι πιο ομορφο το ασπρο ,εχει κατι που δεν κουραζει και δεν ειναι τοσο σοβαρο.

Το ασπρο πισω δεν λερωνει αλλα στο πλαι να ξερεις θα μαζευει αμεσως δαχτυλιες και καμμια μικρογρατζουνιτσα θα την αρπαξει,ομως μου αρεσει,ειδικα το ακουστικακι στο αυτι που ειναι ασπρο.

 

γουστα ειναι αυτα!

 

αν καποιος δεν θελει γρατζουνιτσες αλλα επιθυμει απολυτο grip αγοραζει το μαυρο .

 

Είσαι αναλυτικότατος!!!! :p

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα απο Αμερική σε άσπρο 16gb. Σχετικά με το 4G διάβασα κάπου οτι η Vodafone έχει και LTE band 1 στην Ελλάδα που αν δεν κάνω λάθος το N5 το υποστηρίζει. Αν μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει θα το εκτιμούσα, αν και το 4G δε με απασχολεί τόσο. Άλλωστε το είπε ο Αντώνης χθες! Wi-fi σε όλη την Ελλάδα σε ένα χρόνο. Τώρα αυτό με την εγγύηση δεν το γνώριζα. Νόμιζα οτι με τα Nexus ισχύει οτι αν τα πάρεις απο το play store είσαι καλυμμένος ανεξαρτήτως χώρας και ηπείρου. Λάθος?? :O

 

1) Από ΗΠΑ είναι η LTE έκδοση και δεν δουλεύει στα ελληνικά 4G δίκτυα.

2) Είσαι καλυμμένος αλλά θα πρέπει να σταλεί στις ΗΠΑ όπως ισχύει για κάθε ηλεκτρονική συσκευή εκτός ΕΕ.

 

Το μεγάλο δίλλημα τελικά πάντως φαίνεται να είναι άσπρο ή μαύρο. Εχω παραγγείλει και τα δυο και δεν ξέρω ποιό να ανοίξω για να κρατήσω. Πρώτη φορά νομίζω (;) υπάρχουν 2-3 διαφορετικά πραγματάκια σε ανάλογες εκδόσεις πέρα από το χρώμα καθαρά.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

δεν ηξερα οτι ηταν πλαστικο σε ασπρο..δε ξερω αν μαρεσει η οχι..σιγουρα ειναι διαφορετικο..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

δεν ηξερα οτι ηταν πλαστικο σε ασπρο..δε ξερω αν μαρεσει η οχι..σιγουρα ειναι διαφορετικο..

 

Απ οτι έχω καταλάβει δεν είναι πλαστικό όπως το εννοείς (και η "γόμα" πλαστικό είναι)... :confused:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

1) Από ΗΠΑ είναι η LTE έκδοση και δεν δουλεύει στα ελληνικά 4G δίκτυα.

2) Είσαι καλυμμένος αλλά θα πρέπει να σταλεί στις ΗΠΑ όπως ισχύει για κάθε ηλεκτρονική συσκευή εκτός ΕΕ.

 

Το μεγάλο δίλλημα τελικά πάντως φαίνεται να είναι άσπρο ή μαύρο. Εχω παραγγείλει και τα δυο και δεν ξέρω ποιό να ανοίξω για να κρατήσω. Πρώτη φορά νομίζω (;) υπάρχουν 2-3 διαφορετικά πραγματάκια σε ανάλογες εκδόσεις πέρα από το χρώμα καθαρά.

 

H αντιπροσωπεία της LG στην Ελλάδα έχει εκφράσει καλή διάθεση για να υποστηρίξει και συσκευές που έχουν αγοραστεί (από play) και εκτός Ελλάδας. Δε μπορώ προφανώς να εγγυηθώ σε κάποιον ότι δεν θα έχει δυσκολίες, αλλά ίσως να μην είναι τόσο πρόβλημα αυτό.

 

Απ οτι έχω καταλάβει δεν είναι πλαστικό όπως το εννοείς (και η "γόμα" πλαστικό είναι)... :confused:

 

Σκέψου να είχε άσπρη γόμα. Την πρώτη μέρα θα είχε αλλάξει χρώμα :)

Το άσπρο είναι το συνηθισμένο λείο πλαστικό (όπως το G2 περίπου), το μαύρο είναι εκείνο το απαλό/τραχύ που συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...