Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ ήδη παρήγγειλα θηκούλα και screen protectors για να μπω στο κλίμα ;)

 

http://www.ebay.com/itm/271291175118?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Edited by kosmasgr
Link to comment
Share on other sites

Εμενα λίγο από νέες φήμες βλέπω ότι λένε 31 του μήνα...

 

Και τα δύο παίζουν... Εγώ τείνω να πιστέψω το 28/10, λόγω κάποιων προσεκτικά σταχυολογημένων αναφορών που αναπαράχθηκαν και σε άλλα θέματα εδώ μέσα. Όπως και να έχει, μέσα στο μήνα θα έχουμε νέα :)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι δεν θα το δούμε σύντομα σε ελληνικά καταστήματα.

ας ειναι καλα η ξαδερφη στο Λονδινο:):D

:)
Link to comment
Share on other sites

Ας ειναι καλά το myphone και μερικά παιδιά εδώ μέσα που θα μας το φέρουν και εμάς απο Αγγλία :love: Κρίμα ειναι παραγγείλαμε ήδη θήκες μην περιμένουμε 5 μήνες :worry:
Link to comment
Share on other sites

Πέρσι με τι διαφορά το εφερε η wind?Πανω απο 4μηνο?

 

Νομίζω Μάρτιο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω το s4 ή να περιμένω λίγο για το nexus 5??

Ποια η γνώμη σας ??

Για το 5ς πήγαινα - πάω αλλά μου την λένε όλοι οι φίλοι μου και μπήκα σε σκέψεις για αλλαγή ....

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω το s4 ή να περιμένω λίγο για το nexus 5??

Ποια η γνώμη σας ??

Για το 5ς πήγαινα - πάω αλλά μου την λένε όλοι οι φίλοι μου και μπήκα σε σκέψεις για αλλαγή ....

Κοίτα αν δεν σε ενοχλούν οι γνωστές ελλείψεις (ραδιόφωνο,sd,αφαιρούμενη μπαταρία κτλ) -εν ολίγοις αν δεν σου έλειπαν στο iPhone, δεν θα σου λείψουν ούτε τώρα :)- θα σου πρότεινα το Ν5 με κλειστά μάτια. Καλό το S4 αλλά η μαγεία των Nexus είναι άλλο πράγμα. Μπορεί να μην έχει τα δεκάδες μπλιμπλίκια της Samsung αλλά παίρνεις μία απροβλημάτιστη, software-ικά τουλάχιστον, συσκευή που θα παίρνει αναβαθμίσεις για τουλάχιστον 2 χρονάκια. Θα σου πρότεινα να ρίξεις μία ματιά και στο LG G2 που απ'οτι βλέπω δεν υπάρχουν παράπονα απ'όσους το έχουν πάρει κι αυτή τη στιγμή είναι ίσως η πιο αξιόλογη πρόταση από άποψη τιμής-κορυφαίων χαρακτηριστικών.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια μου κακοφαίνεται μετά από 4 + χρόνια με όλα τα iphone να πάω σε κάτι άλλο, λέω να κάνω ένα διάλειμμα με κάτι διαφορετικό και να πάμε του χρόνου στο iphone 6....

 

H βλακεία είναι ότι έχω πουλήσει το 5άρι εδώ και μία εβδομάδα και έχω φτάσει στα όρια έλλειψης κινητού....

Θα περιμένω καμιά εβδομάδα για το nexus 5 και αν δεν, πάμε για το s4!!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια μου κακοφαίνεται μετά από 4 + χρόνια με όλα τα iphone να πάω σε κάτι άλλο, λέω να κάνω ένα διάλειμμα με κάτι διαφορετικό και να πάμε του χρόνου στο iphone 6....

 

H βλακεία είναι ότι έχω πουλήσει το 5άρι εδώ και μία εβδομάδα και έχω φτάσει στα όρια έλλειψης κινητού....

Θα περιμένω καμιά εβδομάδα για το nexus 5 και αν δεν, πάμε για το s4!!! :) :)

Δε νομιζω μετά το διάλειμά σου να θες να επιστρεψεις σε iphone.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.androidpolice.com/2013/10/31/the-nexus-5-and-kitkat-launch-today-october-31st/

 

Μεχρι και teardown εχει γινει!Τελικα μονο εγω δεν το εχω δει σε ολο τον πλανητη!

 

http://m.gsmarena.com/google_nexus_5_torn_down_in_front_of_a_camera-news-7102.php

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση παιδιά.

Λέω να αγοράσω το Ν5 μέσω Play Store.

Έχω ήδη πάρει τη διεύθυνση από Forward2me και την καταχώρησα στο Google Wallet.

Η πληρωμή θα γίνει με προπληρωμένη VISA.

 

Η ερώτηση είναι: Πρέπει να καταχωρήσω την αγγλική διεύθυνση και στο PayPal account?

Ρωτάω γιατί η VISA έχει την ελληνική διεύθυνση στο PayPal account αλλά μόνο την αγγλική στο Google Wallet.

Θα υπάρχει πρόβλημα?

Edited by Alexcxvtr

HTC Wildfire --> Huawei Ideos X5 --> Samsung Galaxy S3 --> Lumia 920 --> iPhone 5 --> Nexus 5 + HTC One M7 ----> HTC One M8 Gunmetal Grey (32gb) --> ΟnePlus 6 8/128 --> Sony Xperia 5 II (blue) --> Poco F3 8/256 (white)

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο 1η Νοεμβρίου διαθέσιμο στο Google Play Store στα 349 ευρώ η έκδοση των 16GB.

Δυστυχώς η μπαταρία είναι 2300mΑh και στις 2 εκδόσεις.

http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5_is_official_runs_android_44_kitkat-news-7104.php

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξενερωσα με την τιμη.Ναι ειναι χαμηλη απλα πολλοι υποστηριζαν οτι με την ισοτιμια θα πηγαινε στοα 260 περιπου ενω τωρα για εμενα ειναι ψιλοαπαγορευτικη.Ας το χαρουν οσοι το παρουν:) Παει και η τελευταια ελπιδα να 'αποφυγω' τον Κινεζο :p :p Edited by salazar_
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...