Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει να επιβεβαιωσει κανεις εαν δουλευει σωστα το viber στην ελληνικη 20d ???? Με ενδιαφερει παρα πολυ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορει να επιβεβαιωσει κανεις εαν δουλευει σωστα το viber στην ελληνικη 20d ???? Με ενδιαφερει παρα πολυ!

 

καλημερα . Αν εννοεις αυτη την εκδοση...d8022d το viber λειτουργει τελεια !

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια από τις δύο εφαρμογές; εκεί που λέει e-mail ή Gmail.... Δοκίμασε και στα δύο. Και εγώ είχα μπερδευτεί μια φορά...
Link to comment
Share on other sites

Στην procordia το καλύπτουν.

 

ωραία τοτε να το στείλω σ αυτούς. το κινητό ειναι ρουταρισμενο, πρέπει να το γυρίσω σε στοκ ετσι; μια επαναφορά ρυθμίσεων μεσα απο το μενού αρκεί ή θέλει κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να επιβεβαιωσει κανεις εαν δουλευει σωστα το viber στην ελληνικη 20d ???? Με ενδιαφερει παρα πολυ!

Mα χαρά δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Mα χαρά δουλεύει.

 

Εχετε την Open Europe ή την Ελληνικη Rom ? Εγω εχω θεματα με την Open Europe. Δεν δουλευει καθολου το Voip

Link to comment
Share on other sites

Εχετε την Open Europe ή την Ελληνικη Rom ? Εγω εχω θεματα με την Open Europe. Δεν δουλευει καθολου το Voip
Μπες σε flight mode και δοκιμασε ξανα
Link to comment
Share on other sites

εγω στην αρχη βαριομουνα να ανοιξω το κουτακι και να παρω τον γνησιο φορτιστη με το καλωδιο και το εβαζα σε εναν ΝΟΚΙΑ..

εκανε 5-6 ωρες!! Τωρα που μου το ειπε ενα παιδι απο εδω σε 1,5 ωρα το πολυ ειναι ετοιμο το τηλεφωνο !!!

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

Μπες σε flight mode και δοκιμασε ξανα

 

Μολις το δοκιμασα...Τα ιδια, με μονη διαφορα πως τωρα δεν τρωει force close αλλα προσπαθει να κανει recconect και πεφτει η γραμμη.:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον 3-3,5 ωρες οθονης με την φωτεινοτητα πανω απο 60% σε ολη την διαρκεια ειναι καλα ; Εξω την εχω στο αυτοματο στο τερμα ομως..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μολις γυρισα σε stock 4.4.2 και δεν μπορω να μπω σε stock recovery.... οποιος μπορει ας βοηθησει
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά , συμβαίνει κάτι στο κινητό μου ή είναι κάποιο πρόβλημα με τούς server της google? Δέν μου κάνει συγχρονισμό ....

 

 

Thanks

 

Τα οδια και σε εμενα...κατι παιζει !!

Link to comment
Share on other sites

Αααα!!!...μάλιστα

 

 

Ευχαριστώ

 

Βασικα δεν εχω ιδεα τι ειναι οποτε αν εχει και αλλος το προβλημα ας μας γραψει..

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια!!!

 

Βασικα σε εμενα συμβαινει και κατι αλλο...εχω 4 account email και το 1 γραφει οτι κανει κανονικα sync...τα αλλα 3 ομως οχι !!

 

" Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ SYNC"

 

αυτο γραφει.

Link to comment
Share on other sites

και εμένα έβγαλε θέμα με τον συγχρονισμό της Google και συγκεκριμένα στις επαφές... μολις πριν λίγο το είδα!

αυτό που έκανα είναι να το αφήσω λίγο και μετά να ξετικαρω την επιλογή των επαφών και μετά να το ξανα τικαρω και βουαλα όλα μια χαρά και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια από τις δύο εφαρμογές; εκεί που λέει e-mail ή Gmail.... Δοκίμασε και στα δύο. Και εγώ είχα μπερδευτεί μια φορά...

 

 

Καλησπερα εκει που λέει mail. Στο gmail εχω το άλλο mail αυτο που ειναι για το account της Google.

iPhone 5 32GB White
Link to comment
Share on other sites

και εμένα έβγαλε θέμα με τον συγχρονισμό της Google και συγκεκριμένα στις επαφές... μολις πριν λίγο το είδα!

αυτό που έκανα είναι να το αφήσω λίγο και μετά να ξετικαρω την επιλογή των επαφών και μετά να το ξανα τικαρω και βουαλα όλα μια χαρά και πάλι!

 

Το εκανα τιποτα τα ιδια...

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Διαγράψτε τους λογαριασμούς που αντιμετωπίζουν πρόβλημα και ξανακάντε την εισαγωγή.

 

Αυτο εκανα...αλλα παλι τα ιδια. Δοκιμασα και το αλλο που ειπε ο φιλος. Περιεργα πραγματα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους είμαι καινούριος στο lg και έχω το εξής πρόβλημα με τις επαφές,όταν κάνω εισαγωγή σε μια επαφή το fb τη φωτογραφία μου τη βγάζει με χαλιά ανάλυση
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! δεν ειναι προβλημα αυτο! αυτο γινεται για να μην ειναι μεγαλα τα αρχεια των επαφων σε μεγεθος!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...