Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γινεται να μην ανοιγει το καπακι..Βγαλε την sim port και βαλε μια πενα αναμεσα στο πλαισιο και στο καπακι..

 

δεν ανοιγει φιλε μου.... το δοκιμασα! (ασε που φοβαμαι μην το σπασω κιολας :P ) οταν το αγορασα ηταν ηδη μεσα στην συσκευη τοποθετημενη η μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα η εφαρμογη του play store με το υι του g3 κολλαει και σε αλλους οταν τη βαλατε στο g2?Γιατι σε μενα εχει τρομερο lagαρισμα.

 

σε εμενα τρεχει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

δεν ανοιγει φιλε μου.... το δοκιμασα! (ασε που φοβαμαι μην το σπασω κιολας :P ) οταν το αγορασα ηταν ηδη μεσα στην συσκευη τοποθετημενη η μπαταρια

Μη φοβασαι φιλη μου δε σπαει.... σε ολους μας ηταν ηδη τοποθετημενη η μπαταρια! Απλα αυτο που θελουν να σου πουν τα παιδια ειναι οτι ανοιγει "σχετικα" ευκολα (αν δεις καποιο βιντεο στο youtube θα σε διευκολυνει) Και 'γω ανοιξα το δικο μου χωρις καν ειδικα εργαλεια! Οχι ομως για τριξιμο (ευτυχως δεν εχω καθολου) αλλα για να "μαστορεψω" την κεραια του GPS! :p

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μαθω απο ποια χωρα προερχεται η συσκευη μου?

 

http://g2-lg.com/official-stock-lg-g2-lg-d802-firmware-rom/

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για ποιά χώρα προοριζόταν και απο ποιό κατάστημα έγινε η αγορά?

 

6sw...ελβετια.....

Το αγορασα απο open365

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου μια χαρα ειναι το κινητο σου.405 ειναι η τελευταια παρτιδα!!!ολα εχουν την τελευταια 4.4.2..απλα οι πρωτες παρτιδες ειχαν κατι μικρο προβληματακια με gps,τριξιμο καπακι

 

 

Καλησπέρα

Ειμαι και εγω έτοιμος να μπω στο club του LG G2 . Να ρωτήσω πως βλεπεις την εκδοση αν ειναι 404 ή 405 χωρις να ανοιξεις το κουτι , το γραφει και απ'εξω ?

Σχετικα με το OTG ξερει κανεις που το χρησιμοποιεί να μου πει αν εχει την ικανοτητα μεταφορας αρχειων απο ενα stick-ακι που θα συνδεθει προς το κινητο αλλα και απο το κινητο προς το stick-ακι οπως φωτο ή βιντεο ?

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου μια χαρα ειναι το κινητο σου.405 ειναι η τελευταια παρτιδα!!!ολα εχουν την τελευταια 4.4.2..απλα οι πρωτες παρτιδες ειχαν κατι μικρο προβληματακια με gps,τριξιμο καπακι

 

Ερωτηση : αυτο με το 405 που το βρισκω ;;; Σκεφτομαι να το παρω δευτερο χερι αυριο. Το αγορασε 30/1/2014 απο Skroutz. Αρα που το αναζητω αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση : αυτο με το 405 που το βρισκω ;;; Σκεφτομαι να το παρω δευτερο χερι αυριο. Το αγορασε 30/1/2014 απο Skroutz. Αρα που το αναζητω αυτο ;

 

 

s/n : 311kphg938697 LG G2

 

imei : 357246059386977

 

υπάρχει παρτίδα 311 ?

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Από τα γνωστά προβλήματα η 311 τι λέει; τα διαθέτει η να το αγοράσω; ευχαριστώ.

 

Φίλε μου δεν νομίζω να έχει τόσο άμεση σχέση (μπορεί να κάνω λάθος κιόλας) η παρτίδα. Εμένα είναι 310 και δεν έχω κανένα πρόβλημα ή καλύτερα δεν ασχολούμαι και ιδιαίτερα με κάτι εάν δεν είναι τόσο έντονο ώστε να με αναγκάσει να το ψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν νομίζω να έχει τόσο άμεση σχέση (μπορεί να κάνω λάθος κιόλας) η παρτίδα. Εμένα είναι 310 και δεν έχω κανένα πρόβλημα ή καλύτερα δεν ασχολούμαι και ιδιαίτερα με κάτι εάν δεν είναι τόσο έντονο ώστε να με αναγκάσει να το ψάξω.

 

Σωστό αλλά δεν είναι και κακό να ρωτάς να μάθεις για τυχόν προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ειμαι και εγω έτοιμος να μπω στο club του LG G2 . Να ρωτήσω πως βλεπεις την εκδοση αν ειναι 404 ή 405 χωρις να ανοιξεις το κουτι , το γραφει και απ'εξω ?

Σχετικα με το OTG ξερει κανεις που το χρησιμοποιεί να μου πει αν εχει την ικανοτητα μεταφορας αρχειων απο ενα stick-ακι που θα συνδεθει προς το κινητο αλλα και απο το κινητο προς το stick-ακι οπως φωτο ή βιντεο ?

 

Ναι και ναι. :happy:

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ πάω να το πάρω τώρα...τι να προσέξω ??

 

μια απάντηση γρηγορη σας παρακαλώ

 

να ειναι ασπρο!!χα χα!!να μν ειναι t mobile,καινουρια παρτιδα θα ειναι σιγουρα.ανοιξε το μολις το παρεις κανε ενα test με το gps test,κοιτα αν τριζει το καπακι,

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ πάω να το πάρω τώρα...τι να προσέξω ??

 

μια απάντηση γρηγορη σας παρακαλώ

 

Όσο γίνεται να είναι πιο καινούρια παρτίδα 404, 405 και πάνω.κλειστό το πακέτο με σφραγίδα lg Και είσαι έτοιμος

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

να ειναι ασπρο!!χα χα!!να μν ειναι t mobile,καινουρια παρτιδα θα ειναι σιγουρα.ανοιξε το μολις το παρεις κανε ενα test με το gps test,κοιτα αν τριζει το καπακι,

 

είναι παρτίδα 311 από όσο μου είπε

 

είναι μαύρο όχι άσπρο ;))

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο γίνεται να είναι πιο καινούρια παρτίδα 404, 405 και πάνω.κλειστό το πακέτο με σφραγίδα lg Και είσαι έτοιμος

 

είναι παρτίδα 311 φιλε να μην το πάρω ?

Link to comment
Share on other sites

είναι παρτίδα 311 από όσο μου είπε

 

είναι μαύρο όχι άσπρο ;))

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

είναι παρτίδα 311 φιλε να μην το πάρω ?

 

Άμα συμφέρει η τιμή παρτω αν όχι μην το πάρεις.... το καπάκι παίζει να σου τρίζει ακόμα και στην 408 μην το ψάχνεις... είναι ο τρόπος που το φτιάχνει η LG το κινητό!

Τώρα άμα δεν το δεις και το πιάσεις στα χέρια σου μην το πάρεις γιατί δεν θα μπορείς να ξέρεις τι χρήση του έχει γίνει!

εγώ για το ελάχιστο τρίξιμο που είχα (αγορασμένο πριν δύο βδομάδες) έβαλα την Original θήκη με το παραθυράκι και είμαι τέλεια... πολύ όμορφη θήκη και δεν ακούγεται τίποτα πλέον! Άμεση και πόλη όμορφη λύση έχω να πω ;)

Link to comment
Share on other sites

είναι παρτίδα 311 από όσο μου είπε

 

είναι μαύρο όχι άσπρο ;))

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

είναι παρτίδα 311 φιλε να μην το πάρω ?

αυτες οι παρτιδες ειχαν προβλημα με το gps ειδικα η 310,αν και το βλεπω λιγο δυσκολο να πεσεις αμα ειναι καλη η τιμη

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο κι εγω με 311 που εχω , κανενα προβλημα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στη 311 παρτιδα εχω πολυ καλο gps.Νομιζω αυτα παιζουν σε ολες τις παρτιδες απλα ειναι να μη σου τυχει.

 

λέει από έξω το κουτί τι σημαίνει 6NE

 

και επίσης μου έβγαλε και άλλο update ενώ φοράει 4.4.2

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

λέει από έξω το κουτί τι σημαίνει 6NE

 

και επίσης μου έβγαλε και άλλο update ενώ φοράει 4.4.2

 

Θα είναι το update με το knock code.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...