Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω πρόβλημα. Μπήκε το knock code *αρκετές φορές λάθος συνεχόμενα και ζήτησε κωδικό. Αφού το ξεκλέδωσα, δεν μπορώ ποια να βάλω πάλι knock code. Αν πάω ρυθμίσεις-> προβολή-> κλείδωμα οθόνης οι επιλογές Κανένα,Σύρετε, Knock Code, και Ξεκλείδωμα προσώπου είναι disabled(γκρι) και γράφουν από κάτω "απενεργοποιήθηκε από τον διαχειριστή, πολιτική κρυπτογράφησης ή διαπιστευμένος αποθηκευτικός χώρος". Καμία ιδέα πως τα ενεργοποιώ πάλι;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει καλό σκορ.

Έξυπνο σε συνέχεια της προηγούμενης σελίδας :p .

Εντάξει, δικαίωμα του καθενός να απαντήσει σε ό,τι θέλει.

Link to comment
Share on other sites

ποσο το πηρες ?

μαγαζί ή χέρι - χέρι ?

καπου γραφει οτι δεν δινει πανω απο ''250 ευρω'' για το g2 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5371469#post5371469

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Γράψε ένα νούμερο να ξέρω

 

Πες μια τιμή να ξέρουμε

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γράψε ένα νούμερο να ξέρω

Ειπε οτι βγαζει καλο σκορ. Τι δεν καταλαβαινεις;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ειπε οτι βγαζει καλο σκορ. Τι δεν καταλαβαινεις;

 

ΣΣΣ ωραιος

 

Λοιπον το δικο μου βγαζει γυρω στις 34000

Edited by vairas2013
Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει και δεν μπορώ να βρω τι κάνεις στις ρυθμίσεις για να γράφεις 160 χαρακτήρες ανά μήνυμα στο handcent sms και όχι 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα. Σε όποιον δεν κάνει κόπο, ας μου το πει ρε παιδιά γιατί χρεώνομαι διπλά μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει και δεν μπορώ να βρω τι κάνεις στις ρυθμίσεις για να γράφεις 160 χαρακτήρες ανά μήνυμα στο handcent sms και όχι 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα. Σε όποιον δεν κάνει κόπο, ας μου το πει ρε παιδιά γιατί χρεώνομαι διπλά μηνύματα.

Δεν το χρησιμοποιώ εδώ και αρκετά χρόνια αλλά ψάξε κάπου που λέει για κωδικοποίηση χαρακτήρων. Πάντως και η stock εφαρμογή μηνυμάτων υποστηρίζει κανονικά 160 χαρακτήρες.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μια ερώτηση, εχετε δει διαφορά στην κατανάλωση όσοι πηγατε απο 20b σε 20d ? Από οταν περασα απο 4.2.2 σε 4.4.2 (20b) εχω την εντυπωση οτι εχω χασει ευκολα 1 h on screen time .. Απλά ακομα δε μου εχει ερθει η 20d

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Μια ερώτηση, εχετε δει διαφορά στην κατανάλωση όσοι πηγατε απο 20b σε 20d ? Από οταν περασα απο 4.2.2 σε 4.4.2 (20b) εχω την εντυπωση οτι εχω χασει ευκολα 1 h on screen time .. Απλά ακομα δε μου εχει ερθει η 20d

Απο 4.2.2 σε 4.4.2. Εχει διαφορά ναι αλλα για το αλλο που λες δεν ξέρω. Δηλαδή αν ειναι ενα μικρό update δεν νομίζω να δεις διαφορά

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα τεστ δίνουν καλύτερη μπαταρία στην 4.4 πάντως, ειδικά λόγω βελτιωμένης αναμονής

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα τεστ δίνουν καλύτερη μπαταρία στην 4.4 πάντως, ειδικά λόγω βελτιωμένης αναμονής

Είπε για οθόνη τo παλικάρι. Εγω ας πούμε που το έλιωσα κρατάει λιγότερο αοο πριν αλλα και παλι πάνω απο τον ανταγωνισμό. Εβαλα mahdi rom και ηρέμησα δεν πέφτω κάτω απο 6 ωρες οθόνη σε 30 ωρες αναμονη χωρίς greenify

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από b σε d, νομίζω ότι ανέβηκα.

Στην προηγούμενη φόρτιση περίπου 5 ώρες οθόνη και στην τελευταία 4 ώρες και 12 λεπτά μέχρι το 9% που φόρτισα μετά, αλλά η τελευταία ήταν μόνον ονλάιν γκειμινγκ και σερφαρισμα ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πενα τη βλεπω απο b σε d .Στην αρχη νομιζα οτι ετρωγε παραπανω μπαταρια αλλα μετα απο ενα μηνα χρησης μετα την αναβαθμηση νομιζω οτι ειναι τοσο καλη οσο πριν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα που μου βγάζει το πολύ 4:30 ώρες οθόνης χωρίς παιχνίδια μόνο ίντερνετ, κλήσης και μυνήματα είναι καλά; Είμαι stock ουτε root ουτε τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα. Μπήκε το knock code *αρκετές φορές λάθος συνεχόμενα και ζήτησε κωδικό. Αφού το ξεκλέδωσα, δεν μπορώ ποια να βάλω πάλι knock code. Αν πάω ρυθμίσεις-> προβολή-> κλείδωμα οθόνης οι επιλογές Κανένα,Σύρετε, Knock Code, και Ξεκλείδωμα προσώπου είναι disabled(γκρι) και γράφουν από κάτω "απενεργοποιήθηκε από τον διαχειριστή, πολιτική κρυπτογράφησης ή διαπιστευμένος αποθηκευτικός χώρος". Καμία ιδέα πως τα ενεργοποιώ πάλι;

 

Καμία ιδέα κάποιος; Πήρα σήμερα στην LG και το μόνο που είχαν να προτείνουν είναι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων...:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα με την εφαρμογή YouTube:

Όταν ξεκινάει ένα βίντεο, όλη η οθόνη γίνεται πράσινη και το βίντεο αχνοφαίνεται, επανέρχεται μόνο αν το σταματήσω ή προχωρήσω το βίντεο και δείχνει τα κανονικά χρώματα.

Απεγκατέστησα & εγκατέστησα ξανά την εφαρμογή, αλλά κάνει τα ίδια.

Rom:CloudyFlex 2.4

 

Συμβαίνει σε άλλον αυτό?

 

Καμιά βοήθεια ρε παιδιά?

θυμάται κανείς ποια έκδοση flash player περνάμε στο G2, μήπως φταίει αυτό?

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εμένα το τρίξιμο στο καπάκι είναι πολύ έντονο. το καλύπτει η εγγύηση ή δεν αξίζει να ασχοληθώ καν; ακόμα και θήκη πλάτης φορεμένο που του έχω πάλι όταν το πιέζω το καταλαβαίνω.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εμένα το τρίξιμο στο καπάκι είναι πολύ έντονο. το καλύπτει η εγγύηση ή δεν αξίζει να ασχοληθώ καν; ακόμα και θήκη πλάτης φορεμένο που του έχω πάλι όταν το πιέζω το καταλαβαίνω.

 

Στην procordia το καλύπτουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...