Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει... Πρώτο πρώτο είναι στις κατηγορίες... Κάνε 2 swipe στα δεξιά κ θα το δεις

 

Στις κατηγορίες δεν το έχει. είμαι στην δουλειά τώρα, το βραδάκι θα μπορέσω λογικά να ανεβάσω screenshot για να δεις πως μου βγάζει όλες τις κατηγορίες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είσα με Cyan?

 

Και τι Region?

 

Λόγω της εξαγοράς μπορεί να σταμάτησε να το βγάζει και να αντικατασταθεί... Πχ και οι εφαρμογές που έγραφαν ως εκδότη το "Nokia Corporation" τώρα γράφουν "Microsoft Mobile"

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είσα με Cyan?

 

Και τι Region?

 

Λόγω της εξαγοράς μπορεί να σταμάτησε να το βγάζει και να αντικατασταθεί... Πχ και οι εφαρμογές που έγραφαν ως εκδότη το "Nokia Corporation" τώρα γράφουν "Microsoft Mobile"

 

ναι με Cyan είμαι. το τηλέφωνο είναι αγορασμένο από vodafone. Region πως το βλέπω?

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> Περιοχή (Αν και λογικά αφού δεν ξέρεις που είναι, Ελλάδα θα έχεις :p)

 

Α, αυτό εννοείς! ναι Ελλάδα έχω!

Link to comment
Share on other sites

Αν αξίζει η μετάβαση και δεν χαλάει η κάμερα να το κάνω το update με το καλημέρα.

Αλλά ρε Μάνο, μόλις διάβασα για θέματα σε άσπρο φόντο θυμήθηκα το s2 με τις ροζιλες και τρόμαξα :lol:

 

Δεν υπαρχει κιτρινιλα πλεον με τη Cyan...ουτε με φλας ουτε με χωρις φλας.Επισης η Nokia camera beta με το χθεσινο Update την εχει βελτιωσει κι αλλο την καμερα.Αμα θελετε εχω φωτο ν'ανεβασω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κιτρινιλα πλεον με τη Cyan...ουτε με φλας ουτε με χωρις φλας.Επισης η Nokia camera beta με το χθεσινο Update την εχει βελτιωσει κι αλλο την καμερα.Αμα θελετε εχω φωτο ν'ανεβασω.

 

Πήγες ξανά cyan?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι...θελω να την τεσταρω πιο διεξοδικα.

 

Βάζω κι εγώ Camera Beta τώρα. θα χει πολύ τεστ τις επόμενες ημέρες.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κιτρινιλα πλεον με τη Cyan...ουτε με φλας ουτε με χωρις φλας.Επισης η Nokia camera beta με το χθεσινο Update την εχει βελτιωσει κι αλλο την καμερα.Αμα θελετε εχω φωτο ν'ανεβασω.

 

Θετικό με τη κιτρινίλα αν έφυγε με τη Cyan.

Εγώ λίγο δουλειάς μακριά απ το σπίτι μένω με το Update των 8.1 και από φθινόπωρο σπίτι θα τη βάλω αν δε βγει OTA μέχρι τότε.

Οπότε μένουν μόνο ελάττωμα οι τραγικοί χρόνοι απόκρισης της εφαρμογής που δυστυχώς ούτε με το 8.1 gdr1 είδα βελτίωση.

Όσοι έχετε Cyan βλέπεται κάποια βελτίωση, μήπως λογο πιο σωστών drivers ή τα ίδια είναι.

Μιλάω για τη Nokia camera

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την ''αφελή'' ερώτηση...'Aλλη είναι η nokia camera και άλλη η nokia camera beta?:O

 

Έχω τα επίσημα 8.1 cyan.

 

Οι χρόνοι αναμονής βελτιώθηκαν κατά 10 ώρες περίπου,αγγίζω οριακά τις 2 μέρες...Βέβαια εξαρτάται τη χρήση,στις διακοπές που το δούλευα γερά έβγαζε δεν έβγαζε μέρα.Σε φυσιολογικούς ρυθμούς πάντως σίγουρα βελτιώθηκε.

Με ενθουσίασαν τα νέα μικρότερα εικονίδια,πλέον έχω τα πάντα στη κεντρική χωρίς να χρειάζεται scrolling πάνω κάτω...

 

Oι φωτογραφίες των διακοπών βέβαια με προβλημάτισαν...Δεν έμεινα ικανοποιημένος,δε ξέρω μήπως φταίει και η οθόνη του υπολογιστή,πρέπει να τις δω και αλλού...

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Η Nokia beta ειναι ενα Update πιο πανω απο την Nokia camera.Δηλαδη περιεχει τις πιο προσφατες ενημερωσεις σχετικα με το firmware ητς καμερας.Απλαδεν θεωρειται stable...εξου και το Beta.
Link to comment
Share on other sites

Που τη βρίσκουμε?Δεν την εντόπισα ούτε στο store,ούτε στο site...

 

Σκάναρε με τη συσκευή σου το QR code από το ποστ του θέματος Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Oι φωτογραφίες των διακοπών βέβαια με προβλημάτισαν...Δεν έμεινα ικανοποιημένος,δε ξέρω μήπως φταίει και η οθόνη του υπολογιστή,πρέπει να τις δω και αλλού...

 

Φίλε μου δε ξέρω τι φωτογραφίες τράβηξες αλλά έχω να σου πω πως στο παρελθόν καταριόμουνα το κινητό και μόλις είδα τις φωτό σε άλλη οθόνη έπαθα πλάκα με το πόσο μπορεί να καταστρέψει τις φωτογραφίες σου η λάθος οθόνη...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τη βοήθεια!:)

 

jamesc έχεις δίκιο,θυμάμαι που το είχες αναφέρει για αυτό το λόγο κρατάω μια επιφύλαξη.Στην οθόνη του κινητού δείχνουν εξαιρετικές ενώ στο pc απογοητεύουν...

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Επιβεβαιώνω και εγώ καλύτερη αναμονη μπαταρίας με την cyan.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οσον αφορα το προβλημα που εβγαλε το κινητο με την μη αναγνωριση των ακουστικων τελικα διορθωθηκε απο μονο του μετα απο κανα δυο μερες..

Η πλακα ειναι οτι αντιστοιχο προβλημα εχω στο Ν9 το οποιο βρηκα εφαρμογη οπου δινεις χεροκινητα εντολη για την εξοδο ηχου στο jack..offtopic.

Α,επισης παρατηρησα παιζοντας με τη καμερα οτ δυσκολευεται να κανεi autofocus οταν δοκιμαζα πολυ κοντινες φωτο..

Edited by cybton
Link to comment
Share on other sites

Α,επισης παρατηρησα παιζοντας με τη καμερα οτ δυσκολευεται να κανεi autofocus οταν δοκιμαζα πολυ κοντινες φωτο..

 

 

 

Το 1020 εχει ελάχιστο focus νομίζω τα 15 cm

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας. Αν μου φέρουν το τηλέφωνο απο την Νέα Υόρκη θα δουλεύει στην Ελλάδα κανονικά; Πέρα απο το να ειναι unbranded πρεπει να κοιτάξω κατι αλλο;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας. Αν μου φέρουν το τηλέφωνο απο την Νέα Υόρκη θα δουλεύει στην Ελλάδα κανονικά; Πέρα απο το να ειναι unbranded πρεπει να κοιτάξω κατι αλλο;

 

Δε ξέρω αν θα δουλεύει αλλά εγγύηση δε θα έχεις στην Ευρώπη...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας. Αν μου φέρουν το τηλέφωνο απο την Νέα Υόρκη θα δουλεύει στην Ελλάδα κανονικά; Πέρα απο το να ειναι unbranded πρεπει να κοιτάξω κατι αλλο;

 

ΑΝ δεν είναι κλειδωμένο και λειτουργεί στα ευρωπαϊκά δίκτυα θα δουλεύει, εγγύηση δεν έχει πάντως. Δεν μας δείχνεις τα συμβατά δίκτυά του να δούμε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδέα για τα συμβατά του δίκτυα και επειδή ειναι η αδελφή μου (που δεν γνωρίζει απο κινητά, δίκτυα κτλ κτλ μιας και ειναι ένας τυπικός iPhone χρήστης) στην ΝΥ μου πρότεινε αν θέλω να μου το φέρει απο εκεί. Την εγγύηση το ξέρω οτι δεν θα εχω αλλα δεν με πειράζει.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...