Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επαφη απο το live η απο το ΦΒ .. η φωτο απο το ΦΒ δεν σβηνει αλλα στο live απλα βαζεις μια αλλη ... ????

normal photos οχι fb

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

normal photos οχι fb

edit...ναι οκ thanks φιλε!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στις φωτογραφίες από το Facebook. Το θέμα είναι πως σβήνονται.

 

Δεν υπαρχει τροπος να σβησεις τελειως μια φωτο ... μονο να την αλλαξεις με αλλη !!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Πρόσφατα πέρασα δύο αρχεία βίντεο, τύπου flv, στο 8Χ τα οποία δεν μου αναγνώρισε. Έκανα μία προσπάθεια να τα βρώ, για να τα σβήσω τουλάχιστον, αλλά δε μπόρεσα γιατί δεν τα εμφανίζει στα "μουσική+βίντεο".

- Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ στο κινητό;

- Υπάρχει αναζήτηση για τα της συσκευής; (έχω εντοπίσει μόνο την on line)

Edited by Stratosnen
Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Αν το συνδεσεις με τον υπολογιστη δεν στα εμφανιζει σε κανενα φακελο για να μπορεσεις να τα σβησεις?
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Πρόσφατα πέρασα δύο αρχεία βίντεο, τύπου flv, στο 8Χ τα οποία δεν μου αναγνώρισε. Έκανα μία προσπάθεια να τα βρώ, για να τα σβήσω τουλάχιστον, αλλά δε μπόρεσα γιατί δεν τα εμφανίζει στα "μουσική+βίντεο".

- Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ στο κινητό;

- Υπάρχει αναζήτηση για τα της συσκευής; (έχω εντοπίσει μόνο την on line)

 

ψάρωσε ο άλλος.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Πρόσφατα πέρασα δύο αρχεία βίντεο, τύπου flv, στο 8Χ τα οποία δεν μου αναγνώρισε. Έκανα μία προσπάθεια να τα βρώ, για να τα σβήσω τουλάχιστον, αλλά δε μπόρεσα γιατί δεν τα εμφανίζει στα "μουσική+βίντεο".

- Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ στο κινητό;

- Υπάρχει αναζήτηση για τα της συσκευής; (έχω εντοπίσει μόνο την on line)

 

Αν είναι τα αρχεία σε φορμάτ που δε μπορεί να παίξει δεν τα εμφανίζει στα βίντεο. Μόνο από τον υπολογιστή σου θα τα βρεις στο κινητό και θα τα διαγράψεις. Για την ώρα η μόνη εφαρμογή που γνωρίζω για να διαβάζει όλων των ειδών τα αρχεία βίντεο είναι η Yxplayer WP8 (επι πληρωμή), αλλά για να μεταφέρεις τα αρχεία στο κινητό θα πρέπει να χρησιμοποιείς ftp/http από τον browser, ώστε να τα βλέπει η εφαρμογή. Επίσης αν θες να κατεβάζεις flv βιντεο από youtube υπάρχουν αρκετές εφαρμογές, όπως και εφαρμογές για flash περιεχόμενο από διάφορα site.

Αναζήτηση συνολική δεν υπάρχει, η αναζήτηση για τις επαφές είναι στις επαφές, για τις εφαρμογές στις εφαρμογές κλπ

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι τα αρχεία σε φορμάτ που δε μπορεί να παίξει δεν τα εμφανίζει στα βίντεο. Μόνο από τον υπολογιστή σου θα τα βρεις στο κινητό και θα τα διαγράψεις. Για την ώρα η μόνη εφαρμογή που γνωρίζω για να διαβάζει όλων των ειδών τα αρχεία βίντεο είναι η Yxplayer WP8 (επι πληρωμή), αλλά για να μεταφέρεις τα αρχεία στο κινητό θα πρέπει να χρησιμοποιείς ftp/http από τον browser, ώστε να τα βλέπει η εφαρμογή. Επίσης αν θες να κατεβάζεις flv βιντεο από youtube υπάρχουν αρκετές εφαρμογές, όπως και εφαρμογές για flash περιεχόμενο από διάφορα site.

Αναζήτηση συνολική δεν υπάρχει, η αναζήτηση για τις επαφές είναι στις επαφές, για τις εφαρμογές στις εφαρμογές κλπ

Ευχαριστώ! Με υπολογιστή δε το έχω συνδέσει ακόμα - τις λίγες μέρες που τό' χω.

 

 

ψάρωσε ο άλλος.....:)

Δε ψαρώνω κανένα. Κανονικά ρωτάω. Όταν έρθει η ώρα να γράψω τις εντυπώσεις μου, δε θέλω να μου έχουν ξεφύγει πράγματα.

Edited by Stratosnen
Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Πρόσφατα πέρασα δύο αρχεία βίντεο, τύπου flv, στο 8Χ τα οποία δεν μου αναγνώρισε. Έκανα μία προσπάθεια να τα βρώ, για να τα σβήσω τουλάχιστον, αλλά δε μπόρεσα γιατί δεν τα εμφανίζει στα "μουσική+βίντεο".

- Υπάρχει κάποιος τρόπος να τα βρώ στο κινητό;

- Υπάρχει αναζήτηση για τα της συσκευής; (έχω εντοπίσει μόνο την on line)

 

Και με WP ο Statosnen... :P

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Και με WP ο Statosnen... :P

 

Ετοιμάσου για πύρινο ποστ......χαχαχα.

Ρε λες να είναι αντικειμενικός????

Πλάκα κάνω Στράτο..;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μμμμ,και αυτό πως μπορώ να το κάνω?Βασικά πως θα ανιχνεύσω την συγκεκριμένη εφαρμογή?

 

Δεν υπαρχει τροπος να την βρεις ευκολος ..

Δες ποιες εφαρμογες εχεις βαλει που δεν ειναι επισημες ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Με υπολογιστή δε το έχω συνδέσει ακόμα - τις λίγες μέρες που τό' χω.

 

Δε ψαρώνω κανένα. Κανονικά ρωτάω. Όταν έρθει η ώρα να γράψω τις εντυπώσεις μου, δε θέλω να μου έχουν ξεφύγει πράγματα.

 

Συνδεσε το ..θα το δει σαν στικακι και θα βρεις τα αρχεια που ψαχνεις !!!

Θα σου εχουν ξεφυγει πραγματα .. μεσα σε 10 μερες δεν μπορει να τα μαθεις ολα !!!

Link to comment
Share on other sites

Συνδεσε το ..θα το δει σαν στικακι και θα βρεις τα αρχεια που ψαχνεις !!!

Θα σου εχουν ξεφυγει πραγματα .. μεσα σε 10 μερες δεν μπορει να τα μαθεις ολα !!!

 

Εγώ πάντως ακόμη μαθαίνω.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμη μαθαίνω.....:)

 

Το ίδιο κιι εγώ. Αλλά πρώτη φορά ενθουσιάστηκα τόσο με λειτουργικό τηλεφώνου :)

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κιι εγώ. Αλλά πρώτη φορά ενθουσιάστηκα τόσο με λειτουργικό τηλεφώνου :)

 

Μάλλον δεν είχες android μεχρι τώρα....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και με WP ο Statosnen... :P

Ρε, είδες τί περνάω για την ενημέρωσή σας; :p

Συνδεσε το ..θα το δει σαν στικακι και θα βρεις τα αρχεια που ψαχνεις !!!

Θα σου εχουν ξεφυγει πραγματα .. μεσα σε 10 μερες δεν μπορει να τα μαθεις ολα !!!

Όλα, σίγουρα, δε μπορώ να τα μάθω. Μία προσωπική εικόνα θα αποκτήσω, που και αυτή θα αξιολογηθεί...

Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμη μαθαίνω.....:)

 

Το ίδιο κιι εγώ. Αλλά πρώτη φορά ενθουσιάστηκα τόσο με λειτουργικό τηλεφώνου :)

 

Ολοι μαθαινουμε ..καθε μερα !!!

 

Ρε, είδες τί περνάω για την ενημέρωσή σας; :p

Όλα, σίγουρα, δε μπορώ να τα μάθω. Μία προσωπική εικόνα θα αποκτήσω, που και αυτή θα αξιολογηθεί...

 

Και αν εχεις αποριες εδω ειμαστε να βοηθησουμε στην αξιολογηση σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατέστησα όλες τις εφραμογές τρίτων αλλά πάλι τζίφος

 

Σου ειπα και πιο πανω οτι δεν διορθωνεται με απεγκατασταση της εφαρμογής

Αν δεν μπεις μεσα στην εφαρμογη να αλλαξεις το mode δεν γινεται τιποτα ...

Οι υποπτες εφαρμογες ειναι αυτες που κανανε το τηλ wifi spot και που αλλαζανε το usb mode για να το βλεπει ο υπολογιστης σαςν στικακι ...

αν ειχες ποτε βαλει τετοια εφαρμογη πρεπει να την ξαναβαλεις να μπεις να αλλαξεις το mode και μετα επανεκκινηση και θα εισαι ΟΚ

 

Kαι να υποθεσω οτι εχεις κανει πρωτα αυτο

http://windowsdiscussions.com/unable-connect-windows-7-based-lg-e900-optimus-7-zune-10760.html

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω στην εφαρμογή μουσική και βίντεο πως καταργουμε το ιστορικό εκεί που λέει πρόσφατα βίντεο γιατί κοιταγα κάτι βιντεακια στο YouTube και αυτά εμφανίζονταν στην παραπάνω εφαρμογή ιστορικό πρόσφατα βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω στην εφαρμογή μουσική και βίντεο πως καταργουμε το ιστορικό εκεί που λέει πρόσφατα βίντεο γιατί κοιταγα κάτι βιντεακια στο YouTube και αυτά εμφανίζονταν στην παραπάνω εφαρμογή ιστορικό πρόσφατα βίντεο.

 

Βαλε αυτην τη εφαρμογή

http://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/1-stop-clear/12feb8f3-baa8-47a4-9532-3af3488100a6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση. Υπάρχει δυνατότητα σε μια επαφή να φαίνεται ο αριθμός τηλεφώνου με μεγαλύτερο μέγεθος; Πραγματικά θες να πεις το νούμερο μιας επαφής σου προφορικά σε κάποιον και σου βγαίνουν τα μάτια...
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση. Υπάρχει δυνατότητα σε μια επαφή να φαίνεται ο αριθμός τηλεφώνου με μεγαλύτερο μέγεθος; Πραγματικά θες να πεις το νούμερο μιας επαφής σου προφορικά σε κάποιον και σου βγαίνουν τα μάτια...

 

Καλησπερα, απο τις ρυθμισεις - ευκολία προσβασης, μπορεις να αλλαξεις το μεγεθος ή και να τικαρεις την επιλογη μεγεθυντικος φακος οθονης. Αν βαλεις τον μεγεθυντικο φακο, με διπλο χτυπημα με 2 δακτυλα σου κανει ζουμ, με τον ιδιο τροπο επανερχεται στο φυσιολογικο μεγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...