Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα... Αρχικά Windows Phone 8.1 θα έχεις όποιο κινητό και να πάρεις... Στο ερώτημα σου τώρα από όσο ξέρω/διαβάσει ναι εφόσον είναι ασφαλές αρχείο..
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αγοράσω ένα WP8 ή WP8.1 κινητό κι έχω την εξής απορία: υπάρχει η δυνατότητα κατεβάσματος και αποθήκευσης αρχείων από τον IE? Οτιδήποτε τύπου αρχείων.

Ευχαριστώ

 

Συνδέοντας τη συσκευή σε υπολογιστή βλέπεις έναν φάκελο που ονομάζεται Downloads όπου αποθηκεύονται αυτά που κατεβάζεις. Προσωπικά μόνο μερικές φωτογραφίες έχω κατεβάσει. Αλλά όπως σου ανέφερε και ο @alex_gate_7 εφόσον είναι ασφαλές το αρχείο δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα.

Τώρα αρχεία warez δεν έχω δοκιμάσει αν κατεβάζει!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Και μια σημείωση... Δεν χρειάζεται καν να συνδέσει το κινητό με τον Η/Υ.. Με κάποιον file manager (πχ Aeriza Explorer) ή με τον επίσημο που περιμένουμε αυτές τις μέρες από την MicroSoft μπορεί να έχει πρόσβαση στον φάκελο "Downloads" και να διαχειριστεί από εκεί τα αρχεία του..
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και μια σημείωση... Δεν χρειάζεται καν να συνδέσει το κινητό με τον Η/Υ.. Με κάποιον file manager (πχ Aeriza Explorer) ή με τον επίσημο που περιμένουμε αυτές τις μέρες από την MicroSoft μπορεί να έχει πρόσβαση στον φάκελο "Downloads" και να διαχειριστεί από εκεί τα αρχεία του..

 

Σίγουρα μπορείς και έτσι να διαχειριστείς ότι κατεβάσεις. Προσωπικά δεν έχω βάλει κάποιον file manager ακόμα! Περιμένω τον επίσημο!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μπορείς και έτσι να διαχειριστείς ότι κατεβάσεις. Προσωπικά δεν έχω βάλει κάποιον file manager ακόμα! Περιμένω τον επίσημο!

 

Ο Aeriza που ανέφερα είναι πολύ καλός και δωρεάν μάλιστα.. Βέβαια είναι λίγο αργός (μην φανταστείς τίποτα τρελό) ειδικά στο φάκελο Camera roll όπου φορτώνει και τις βαριές φώτο... Αλλά σίγουρα η δουλειά της MicroSoft θα είναι πολύ καλύτερη...

 

Και στις 2 περιπτώσεις πάντως είσαι καλυμμένος :D:D:D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

έχω το Lumia 925 από τις αρχές του χρόνου. Εδώ και μια εβδομάδα περίπου παρατηρούσα ότι ο βασικός (Gmail) account που χρησιμοποιώ αργούσε πολύ να συγχρονίσει. Το ΣΚ παρατήρησα και μεγάλο drain στην μπαταρία τη νύχτα.

Με ένα δύο restart και ένα soft reset το πρόβλημα δεν έδειξε να λύνεται.

Με διαγραφή και ξανά προσθήκη φαίνεται οκ. Μου δίνει την εντύπωση ότι κάπως μαζεύει πολλά "σκουπίδια" και θέλει καθάρισμα.

Έχετε παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο;

( το ίδιο είχα και με τα recent του IE, χωρίς το drain φυσικά )

Edited by pagpapadop
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

έχω το Lumia 925 από τις αρχές του χρόνου. Εδώ και μια εβδομάδα περίπου παρατηρούσα ότι ο βασικός (Gmail) account που χρησιμοποιώ αργούσε πολύ να συγχρονίσει. Το ΣΚ παρατήρησα και μεγάλο drain στην μπαταρία τη νύχτα.

Με ένα δύο restart και ένα soft reset το πρόβλημα δεν έδειξε να λύνεται.

Με διαγραφή και ξανά προσθήκη φαίνεται οκ. Μου δίνει την εντύπωση ότι κάπως μαζεύει πολλά "σκουπίδια" και θέλει καθάρισμα.

Έχετε παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο;

( το ίδιο είχα και με τα recent του IE, χωρίς το drain φυσικά )

 

Πρόσεξε τους συγχρονισμούς των mail σου. Μπορεί να είναι αυτοί υπεύθυνοι για το drain.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε τους συγχρονισμούς των mail σου. Μπορεί να είναι αυτοί υπεύθυνοι για το drain.

Gmail & Microsoft κάθε μια ώρα και έχω και ένα yahoo σε manual. Το θέμα είναι ότι το Gmail έκανε πάνω από 5' να συγχρονίσει. Τώρα με το βγάλε-βάλε επανήλθε στα μερικά δευτερόλεπτα.

θα τσεκάρω και σήμερα το βράδυ την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Gmail & Microsoft κάθε μια ώρα και έχω και ένα yahoo σε manual. Το θέμα είναι ότι το Gmail έκανε πάνω από 5' να συγχρονίσει. Τώρα με το βγάλε-βάλε επανήλθε στα μερικά δευτερόλεπτα.

θα τσεκάρω και σήμερα το βράδυ την μπαταρία.

 

Να στο πω ευγενικά: Οι υπηρεσίες Google τον παίρνουν άσχημα στα WP...

Δεν λέει να συμμορφωθεί με τίποτα η γουγλε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να στο πω ευγενικά: Οι υπηρεσίες Google τον παίρνουν άσχημα στα WP...

 

Δεν λέει να συμμορφωθεί με τίποτα η γουγλε...

 

 

Ετσι ακριβως....εκτος απο μειλ μεχρι και στο ημερολογιο ειχα θεμα(σε επαφες οχι).μα με τιποτα συγχρονισμος.μπηκα απο αντροιντ κινητο και εκανα μια επεξεργασια καθε γεγονοτος πχ εβαλα οτι δε θαμαι απασχολημενος αλλα διαθεσιμος και ξεκολλησε.ουτε με διαγραφη και ξανα εγγραφη του gmail account δεν εστρωνε.

Ασχετο (και σχετικο):και σε ios τα ιδια απλα το θεμα εκει ηταν με τις επαφες.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Αν σου είναι εύκολο (και λέω αν γιατί ξέρω ότι είναι δύσκολο) άλλαξε τις υπηρεσίες που χρησιμοποιείς... Φτιάξε ένα outlook και άρχισε την μετάβαση σιγά σιγά για να συγχρονίζονται όλα χωρίς κανένα θέμα...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Λόγω του ότι είναι επαγγελματικό & προσωπικό για πολλά χρόνια, είναι πολύ δύσκολο.

 

Στα 8 είχε θέμα και εμένα.

Στα 8.1 δουλεύει ρολόι πλέον!! :-)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια που υπαρχει η ρυθμιση για να μενει ανοιχτό το wifi οταν το κινητό πεφτει για υπνο;

(μιλαμε για 8.1 preview)

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια που υπαρχει η ρυθμιση για να μενει ανοιχτό το wifi οταν το κινητό πεφτει για υπνο;

 

 

(μιλαμε για 8.1 preview)

 

 

 

 

 

 

Ναι, απλά αφήνεις το Wi-Fi ανοιχτό :D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Τι έκανε στην αυτονομία το τελευταίο update? Ξεχνάω να το φορτίσω......:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανε στην αυτονομία το τελευταίο update? Ξεχνάω να το φορτίσω......:)

 

Χμμμ...μόνο εγώ δεν είδα κάποια σημαντική διαφορά;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...μόνο εγώ δεν είδα κάποια σημαντική διαφορά;:worry:

 

Εγω με 820 είδα αξιοσημείωτη διαφορά.Με την χρήση που του κάνω δεν έβγαζα μέρα με τίποτα.Τωρα με ίδια χρήση βγάζει μέρα.Αν σερφαρα με 4g,στο δεκάλεπτο μου έτρωγε 10% χωρίς υπερβολή.Ελπιζω να παίρνει και άλλη βελτίωση στον τομέα της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

έχω από τον Οκτώμβρη το lumia 820

μετά από πάρα πολύ σκέψη και μετά από την εμπειρία μου στο android είπα να μπω στον κόσμο των windows phone, έχοντας κυρίως στο μυαλό το γνωστό σε όλους δεν κολάει, είναι πολύ smooth και τα σχετικά

δυσκολεύτηκα βεβαίως να προσαρμοστώ σε αυτό γιατί καλώς η κακώς ερχόμενος από τον κόσμο του android με τη πλήρη παραμετροποίηση και εκεί που τα είχες όλα μπροστά σου μπήκα στα windows με την ενιαία αύξηση ήχου, με την ανυπαρξία file manager, με τον κακό email client και άλλα πολλά, αλλά είπα χαλάλι για την ομαλότητα και το smoothnes

 

ε αυτή η ομαλότητα όμως ρε παιδιά σε διαστήματα όχι και τόσο σπάνια, εξαφανίζετα

δεν παρατηρώ lag, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις που πάω να επιστρέψω στη home screen από εφαρμογή που τρέχει, ή όταν πάω να κοινοποιήσω κάτι, αλλά κυρίως στη πρώτη περίπτωση, μου βγάζει το κλασικό "Φόρτωση" "Συνέχεια" και τα σχετικά και σε πολλές περιπτώσεις δεν ανταποκρίνεται σε απολύτως τίποτα για κανένα λεπτό

ε εκεί με πιάνουν τα διαόλια μου, πραγματικά

επίσης αργεί, αργεί σε πολλές εφαρμογές σε σχέση με το android που θυμάμαι, αναφέρομαι σε εφαρμογές whatsapp, viber (όπου γενικότερα είναι κάκκιστες και οι δύο), uc browser κολάει πολύ επίσης, κακό fb client και άλλα

ε λέω δεν γίνεται και να υπάρχουν ελλείψεις και να μην έχω το περιβόητο smoothnes που διαφημίζεται τόσο πολύ

 

και θέλω να ρωτήσω λοιπόν

βλέπετε και εσείς τα ίδια? όσοι έχετε περάσει την 8.1 έχετε δει σημαντική βελτίωση στους τομείς που αναφέρω?

σε σχέση με android επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ διεξοδικά πως είναι όσον αφορά τις ναυαρχίδες?

ευχαριστώ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

έχω από τον Οκτώμβρη το lumia 820

μετά από πάρα πολύ σκέψη και μετά από την εμπειρία μου στο android είπα να μπω στον κόσμο των windows phone, έχοντας κυρίως στο μυαλό το γνωστό σε όλους δεν κολάει, είναι πολύ smooth και τα σχετικά

δυσκολεύτηκα βεβαίως να προσαρμοστώ σε αυτό γιατί καλώς η κακώς ερχόμενος από τον κόσμο του android με τη πλήρη παραμετροποίηση και εκεί που τα είχες όλα μπροστά σου μπήκα στα windows με την ενιαία αύξηση ήχου, με την ανυπαρξία file manager, με τον κακό email client και άλλα πολλά, αλλά είπα χαλάλι για την ομαλότητα και το smoothnes

 

ε αυτή η ομαλότητα όμως ρε παιδιά σε διαστήματα όχι και τόσο σπάνια, εξαφανίζετα

δεν παρατηρώ lag, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις που πάω να επιστρέψω στη home screen από εφαρμογή που τρέχει, ή όταν πάω να κοινοποιήσω κάτι, αλλά κυρίως στη πρώτη περίπτωση, μου βγάζει το κλασικό "Φόρτωση" "Συνέχεια" και τα σχετικά και σε πολλές περιπτώσεις δεν ανταποκρίνεται σε απολύτως τίποτα για κανένα λεπτό

ε εκεί με πιάνουν τα διαόλια μου, πραγματικά

επίσης αργεί, αργεί σε πολλές εφαρμογές σε σχέση με το android που θυμάμαι, αναφέρομαι σε εφαρμογές whatsapp, viber (όπου γενικότερα είναι κάκκιστες και οι δύο), uc browser κολάει πολύ επίσης, κακό fb client και άλλα

ε λέω δεν γίνεται και να υπάρχουν ελλείψεις και να μην έχω το περιβόητο smoothnes που διαφημίζεται τόσο πολύ

 

και θέλω να ρωτήσω λοιπόν

βλέπετε και εσείς τα ίδια? όσοι έχετε περάσει την 8.1 έχετε δει σημαντική βελτίωση στους τομείς που αναφέρω?

σε σχέση με android επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ διεξοδικά πως είναι όσον αφορά τις ναυαρχίδες?

ευχαριστώ

Καταρχήν πιστεύω οτο θα ήταν να το γράψεις αυτό στο τοπικ του κινητού.σαν κάτοχος του 820 σε θέματα ομαλότητας ποτε δεν είχα θέμα, ουτ κολλήματα ούτε τίποτα ισα ισα που σαυτό με ενθουσίασε παρα πολύ.έχεις τσεκάρει πόσες εφαρμογές τρέχουν στο παρασκήνιο?έχεις αποκλειση αυτές που δεν χρειάζεται να τρέχουν?

Όταν το πήρες δεν ήξερες ότι ο ήχος ήταν ενιαίος και ότι δεν έχει file manager?και όσο και αν ήχος είναι υποκειμενικό θέμα (πχ εμένα δεν με ενόχλησε ,το συνήθισα γρήγορα), ο μάνατζερ ήταν κάτι το οποίο γενικά δεν χρειαζόταν ή τουλάχιστον όχι τόσο ώστε να θεωρείται άκρως απαραίτητο.για τα social apps αν και δεν τα χρησιμοποιώ από οσα διαβάζω έχεις δίκιο. Ο UC BROWSER είναι πολυ καλός και γρήγορος browser ποτε δεν είχα πρόβλημα, το μόνο κακό του είναι ότι ρουφάει την μπαταρία απίστευτα.

Με την 8.1 υπάρχει όπως πιθανόν θα ξέρεις και χωριστοί ηχοι και browser(που δεν έχω καν χρησιμοποιήσει ως τώρα).νομίζω ότι υπάρχει μια μικρή βελτίωση στην κάμερα.μεταφορά app στην SD και μερικά αλλα πράγματα.βεβαια είναι dev. preview. που σημαίνει ότι προς το παρόν έχει και μερικά προβλήματα αλλα όχι σε θέμα ομαλότητας.σε 1 με 2 μήνες βγαίνει η official.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

έχω από τον Οκτώμβρη το lumia 820

μετά από πάρα πολύ σκέψη και μετά από την εμπειρία μου στο android είπα να μπω στον κόσμο των windows phone, έχοντας κυρίως στο μυαλό το γνωστό σε όλους δεν κολάει, είναι πολύ smooth και τα σχετικά

δυσκολεύτηκα βεβαίως να προσαρμοστώ σε αυτό γιατί καλώς η κακώς ερχόμενος από τον κόσμο του android με τη πλήρη παραμετροποίηση και εκεί που τα είχες όλα μπροστά σου μπήκα στα windows με την ενιαία αύξηση ήχου, με την ανυπαρξία file manager, με τον κακό email client και άλλα πολλά, αλλά είπα χαλάλι για την ομαλότητα και το smoothnes

 

ε αυτή η ομαλότητα όμως ρε παιδιά σε διαστήματα όχι και τόσο σπάνια, εξαφανίζετα

δεν παρατηρώ lag, αλλά σε κάποιες περιπτώσεις που πάω να επιστρέψω στη home screen από εφαρμογή που τρέχει, ή όταν πάω να κοινοποιήσω κάτι, αλλά κυρίως στη πρώτη περίπτωση, μου βγάζει το κλασικό "Φόρτωση" "Συνέχεια" και τα σχετικά και σε πολλές περιπτώσεις δεν ανταποκρίνεται σε απολύτως τίποτα για κανένα λεπτό

ε εκεί με πιάνουν τα διαόλια μου, πραγματικά

επίσης αργεί, αργεί σε πολλές εφαρμογές σε σχέση με το android που θυμάμαι, αναφέρομαι σε εφαρμογές whatsapp, viber (όπου γενικότερα είναι κάκκιστες και οι δύο), uc browser κολάει πολύ επίσης, κακό fb client και άλλα

ε λέω δεν γίνεται και να υπάρχουν ελλείψεις και να μην έχω το περιβόητο smoothnes που διαφημίζεται τόσο πολύ

 

και θέλω να ρωτήσω λοιπόν

βλέπετε και εσείς τα ίδια? όσοι έχετε περάσει την 8.1 έχετε δει σημαντική βελτίωση στους τομείς που αναφέρω?

σε σχέση με android επειδή έχω καιρό να ασχοληθώ διεξοδικά πως είναι όσον αφορά τις ναυαρχίδες?

ευχαριστώ

 

Ναι ισχύουν αυτά που λες, το βλέπω και εγώ συγκριτικά με ένα κινέζικο android που έχει ο αδερφός μου. Ναι μεν με λίγο lag το διπύρηνο κινεζάκι, αλλά πιο σβέλτο σε αυτά που κάνει, με πιο άμεσο multitasking.

Ναυαρχίδα δεν έχω, ίσα ίσα το αντίθετο, ωστόσο στα 8.1 υπάρχει διαφορά η οποία είναι αισθητή αλλά μην περιμένεις και τεράστια αλλαγή. Το άνοιγμα των εφαρμογών γίνεται πιο άμεσο και υπάρχει καλύτερη διαχείριση στην μνήμη ram. Όταν θα μπω στο fb και θα πατήσω σε ένα link για να με πάει στον browser, η επιστροφή είναι λίγο πιο άμεση. Επίσης και στον browser υπάρχει βελτίωση με τα tabs αν κάνεις εναλλαγή δεν φορτώνει ξανά τις σελίδες. Στο 820 που έχει και διπλάσια ram σε σχέση με το δικό μου φαντάζομαι τα πράγματα θα είναι αρκετά καλύτερα.

 

Πιστεύω πως αξίζει να την δοκιμάσεις. Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Αν δεν σου αρέσει επιστρέφεις στα 8.

Link to comment
Share on other sites

@zachos

γραφω στην ενότητα των windows γιατι θεωρώ οτι πέρα απο το 1520-1320 έχω το κορυφαίο σε χαρακτηριστικά windows phone (απο αποψη cpu-gpu-ram) μαζί φυσικά με αλλα κινητά, οπότε αν ισχύουν στο δικο μου κινητό ειναι πολύ πιθανό να συμβαίνουν και στα πιο χαμηλού κόστους, οπότε δεν είναι θέμα συσκευης

 

εφαρμογές στο παρασκήνιο δεν τρέχουν, μονο 3-4

όσον αφορά την απουσια τόσο του file manager οσο και της διαχειρισης έντασης ήχου ήταν γνωστά προβλήματα και είχα συμβιβαστει

αυτα για το οποία δεν με είχαν ειδοποίησει και δεν είχα διαβάσει ειναι τα freezαρισματα που κανει

 

@navi55

αυτο που λες περί Ραμ πιστεύω οτι ειναι το μυστικό στην υποθεση

εκεί έχω καταλήξει και εγω οτι όταν κολλάει στεγνώνει απο Ραμ αν και κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τετοιο

όχι refresh σε ιστοσελίδες και τέτοια δεν έχω συναντησει

την 8.1 δεν την έχω βάλει, λεω να περιμένω την επίσημη μιας και περίμενα και τόσο καιρο

απλα σκέφτομαι μήπως το σπρώξω πουθενά πριν καν βγει η 8.1 μια επιστρέψω στα παλιά γνωστα λιμερια του android που έχει ωριμάσει αρκετα απο οσο έχω δει

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω, όταν πάω να διαγράψω μια κάρτα στο "πορτοφόλι" γιατί ζητάει να το κάνω από το λογαριασμό microsoft?

Κι όταν μπαίνω στο λογαριασμό microsoft απαιτεί κάτι έξτρα pin, και κινητό τηλ. χωρίς να έχω περάσει αριθμό τηλ.

Αυτά με ρυθμίσεις "Ελλάδα", ενώ όταν το γυρίζω σε "Ηνωμένες Πολιτείες" μπορώ να διαγράψω την κάρτα κανονικά από το "πορτοφόλι".

Link to comment
Share on other sites

@zachos

γραφω στην ενότητα των windows γιατι θεωρώ οτι πέρα απο το 1520-1320 έχω το κορυφαίο σε χαρακτηριστικά windows phone (απο αποψη cpu-gpu-ram) μαζί φυσικά με αλλα κινητά, οπότε αν ισχύουν στο δικο μου κινητό ειναι πολύ πιθανό να συμβαίνουν και στα πιο χαμηλού κόστους, οπότε δεν είναι θέμα συσκευης

 

εφαρμογές στο παρασκήνιο δεν τρέχουν, μονο 3-4

όσον αφορά την απουσια τόσο του file manager οσο και της διαχειρισης έντασης ήχου ήταν γνωστά προβλήματα και είχα συμβιβαστει

αυτα για το οποία δεν με είχαν ειδοποίησει και δεν είχα διαβάσει ειναι τα freezαρισματα που κανει

 

@navi55

αυτο που λες περί Ραμ πιστεύω οτι ειναι το μυστικό στην υποθεση

εκεί έχω καταλήξει και εγω οτι όταν κολλάει στεγνώνει απο Ραμ αν και κανονικά δεν θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τετοιο

όχι refresh σε ιστοσελίδες και τέτοια δεν έχω συναντησει

την 8.1 δεν την έχω βάλει, λεω να περιμένω την επίσημη μιας και περίμενα και τόσο καιρο

απλα σκέφτομαι μήπως το σπρώξω πουθενά πριν καν βγει η 8.1 μια επιστρέψω στα παλιά γνωστα λιμερια του android που έχει ωριμάσει αρκετα απο οσο έχω δει

 

Από ποια έκδοση του Android έχεις να το χρησιμοποιήσεις; Ρωτάω για να σου απαντήσω και στην άλλη σου ερώτηση σχετικά με τις σημερινές ναυαρχίδες. Γενικά μιλώντας οι νέες ναυαρχίδες είναι σχεδόν/εντελώς άψογες με ενδιαφέροντα για κάποιους νέα χαρακτηριστικά. Καλύτερα όμως να ανοίξεις ένα θέμα στους διαξιφισμούς για να αποκτήσεις καλύτερη άποψη.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...