Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εισαι σιγουρος πως δεν εννοεις αυτο που ειχα ανεβασει εγω?ελεγε διαθεσιμοτητα απο 30 Δεκεμβριου ομως....

 

μπορει καποιος να μου στειλει ενα link απο που εκανε την αγορα και ποσο??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κανω μια ερωτηση ρε παιδια? Τo Ν4 δεν ανακoινωθηκε μαζι με τo Ν7 και τo Ν10?Αν ναι τoτε γιατι βρισκεις στα μαγαζια τo Ν7 αλλα oχι τo Ν4 και τo Ν10?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση ρε παιδια? Τo Ν4 δεν ανακoινωθηκε μαζι με τo Ν7 και τo Ν10?Αν ναι τoτε γιατι βρισκεις στα μαγαζια τo Ν7 αλλα oχι τo Ν4 και τo Ν10?

 

Λάθος, το Ν7 κυκλοφορεί κάποιους μήνες τώρα. Το Ν4 με το Ν10 κυκλοφόρησαν ταυτόχρονα (και η διαθεσιμότητα του τελευταίου δεν είναι στο χάλι του Ν4 αλλά δεν είναι και η καλύτερη δυνατή) μαζί με την 3G έκδοση του Ν7.

 

Bumper της προκοπής ακόμη δεν έχω βρει. Καλό φαίνεται το Poetic στο Amazon αλλά από 30/12.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

ok verve77.Ευχαριστω για την πληρoφoρηση.Kαι κατι αλλo.Μαλλoν λεω μαλλoν εχω βρει ακρη να τo παρω απo media markt γερμανιας δηλαδη να τo παρει γνωστoς και να τo στειλει.Αν τελικα γινει τo κoνε oταν τo στειλει υα εχει τελωνειo η oχι γιατι αυτη τη στιγμη μαλωνω με εναν συναδελφo.Εγω λεω oτι δεν εχει τελωνειo και αυτoς λεει oτι εχει.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

ok verve77.Ευχαριστω για την πληρoφoρηση.Kαι κατι αλλo.Μαλλoν λεω μαλλoν εχω βρει ακρη να τo παρω απo media markt γερμανιας δηλαδη να τo παρει γνωστoς και να τo στειλει.Αν τελικα γινει τo κoνε oταν τo στειλει υα εχει τελωνειo η oχι γιατι αυτη τη στιγμη μαλωνω με εναν συναδελφo.Εγω λεω oτι δεν εχει τελωνειo και αυτoς λεει oτι εχει.

 

εντός ευροπαικής ένωσης δεν υπάρχει τελωνείο (μόνο στα αυτοκίνητα και αυτό λόγο λαλακίας του ελληνικού κράτους και πληρώνουμε πρόστιμο για αυτό το λόγο (το κράτος) )

Link to comment
Share on other sites

oυπς, εχεις δικιο.....τωρα το ειδα....φαινεται απο την μεγαλη μου χαρα τυφλωθηκα:) οκ, ...μπορει να γινει και δευτερο θαυμα, αλλιως θα βολευτω με κατι προχειρο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο ενα τριημερο λονδινο

αναμεσα στα αξιοθετα πρεπει να μπηκα και σε τουλαχιστον 15 καταστηματα κινητης τηλ.

n4 ουτε για δειγμα,παντου εξαντλημενο.....

η τιμη του 380 λιρες,αλλα τι να το κανω αφου δεν υπηρχε πουθενα?

Link to comment
Share on other sites

τελικα μπορουμε να το αγορασουμε απο google play η δεν γινεται;

γιατι αμα ειναι να περιμενουμε να το φερουν ελλαδα στα 499 ας το χαρουν μονοι τους.......

Link to comment
Share on other sites

μολις γυρισα απο ενα τριημερο λονδινο

αναμεσα στα αξιοθετα πρεπει να μπηκα και σε τουλαχιστον 15 καταστηματα κινητης τηλ.

n4 ουτε για δειγμα,παντου εξαντλημενο.....

η τιμη του 380 λιρες,αλλα τι να το κανω αφου δεν υπηρχε πουθενα?

 

470+ γιουρα ε; ακριβο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τα ξαναλέμε, τα 350€ που κοστίζει αυτή τη στιγμή η συσκευή στο Play Store είναι η κορυφαία τιμολόγηση high end προιόντος όλων των εποχών, τέλος. Και στα 499€ να έρθει Ελλάδα μέσω καταστημάτων με συνδέσεις κτλπ πάλι καλή τιμή θα είναι. Δεν θα είναι η εξωφρενική ευκαιρία του play store, αλλά και πάλι θα είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ τιμή για τις δυνατότητες του τηλεφώνου. Αρκεί να έρθει σε κανά μήνα και όχι μετά το Πάσχα...
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα, το αγόρασα από το αγγλικό ebay και θα πάει σε διεύθυνση φίλου στην Αγγλία σε 2-3 μέρες και μετά Ελλάδα!!!

 

Ξέρετε κανα καλό Courier για Ελλάδα από Αγγλία;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω παντως θα ξενερωσω αρκετα με το θεμα USB ΟΤG καθως δεν βλεπω τελικα να παιζει.Μεχρι κ η Google αλλαξε την επισημη σελιδα των specs...
Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να αγοράσω το κινητό από το eBay της Γερμανίας και ήθελα να ρωτήσω το εξής:

η συσκευή παίρνει διαφορετική Sim από το Desire;

Ρωτάω, γιατί στο Desire έχω μια 2in1 Sim της Cosmote και ήθελα να ξέρω αν θα μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και στο N4.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να αγοράσω το κινητό από το eBay της Γερμανίας και ήθελα να ρωτήσω το εξής:

η συσκευή παίρνει διαφορετική Sim από το Desire;

Ρωτάω, γιατί στο Desire έχω μια 2in1 Sim της Cosmote και ήθελα να ξέρω αν θα μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και στο N4.

Ναι, παίρνει διαφορέτική κάρτα (micro sim).Θα σε γελάσω αν υπάρχει dual sim micro sim...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ναι, παίρνει διαφορέτική κάρτα (micro sim).Θα σε γελάσω αν υπάρχει dual sim micro sim...

 

Σ' ευχαριστώ.

Θα πρέπει να ρωτήσω σε κάποιο κατάστημα οτέ ή στον Γερμανό.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες το περιμέναμε από MediaMarkt Γερμανίας έτσι δεν είναι; Δυστυχώς ξεχάστε το: http://data.mediamarkt.de/angebot/vorbestellung/nexus-lg-nexus-4 :(
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες το περιμέναμε από MediaMarkt Γερμανίας έτσι δεν είναι; Δυστυχώς ξεχάστε το: http://data.mediamarkt.de/angebot/vorbestellung/nexus-lg-nexus-4 :(

 

δεν καταλαβα και πολλα αλλα σιγουρα φαινεται κακο:lol:

 

ο μονος τροπος να το παρει καποιος απο google play ειναι να εχει γνωστο σε αλλη χωρα;δεν στελνουν ελλαδα;

κριμα ειναι να περιμενουμε τοσο καιρο και να μας ερθει 499 εδω και να ψαχνομαστε......

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα και πολλα αλλα σιγουρα φαινεται κακο:lol:

 

Αντί για 15/12/2012 που ηταν... πηγε 15/01/2013...!! Εναν μηνα μετα... :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αντί για 15/12/2012 που ηταν... πηγε 15/01/2013...!! Εναν μηνα μετα... :Ρ

 

ευχαριστω!:pουτε που θα το καταλαβαινα:lol:

δηλαδη γινεται να το αγορασουμε κανονικα απο mediamarkt και να το στειλουν ελλαδα;

ας ειναι και 395 απο τα 499 που θα ζητησουν εδω καλα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να το παρω απο ΗΠΑ?Εχω φιλο εκει που ερχεται.Γινεται με τα στοιχεια της διευθυνσης του να το παραγγειλω μεσω google store&να αποσταλει σε αυτον?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!:pουτε που θα το καταλαβαινα:lol:

δηλαδη γινεται να το αγορασουμε κανονικα απο mediamarkt και να το στειλουν ελλαδα;

ας ειναι και 395 απο τα 499 που θα ζητησουν εδω καλα ειναι!

 

H τιμή ειναι SUPER για εκτος PS... επι της ουσιας τα επιπλεον χρηματα ειναι 35€.. .για τετοιο κινητο και σε συγκριση με αλλες τιμες... ΑΞΙΖΕΙ...!!

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να αγοράσω το κινητό από το eBay της Γερμανίας και ήθελα να ρωτήσω το εξής:

η συσκευή παίρνει διαφορετική Sim από το Desire;

Ρωτάω, γιατί στο Desire έχω μια 2in1 Sim της Cosmote και ήθελα να ξέρω αν θα μπορώ να τη χρησιμοποιήσω και στο N4.

 

Παίρνει microSIM. Υπάρχει microSIM 2in1 πολύ καιρό τώρα, μπορείς να την βάλεις (δεν ξέρω βέβαια αν θα λειτουργεί 100% το 2 σε 1) αλλά όπως καταλαβαίνεις θα πρέπει να αλλάξεις κάρτα SIM.

 

Πως μπορω να το παρω απο ΗΠΑ?Εχω φιλο εκει που ερχεται.Γινεται με τα στοιχεια της διευθυνσης του να το παραγγειλω μεσω google store&να αποσταλει σε αυτον?

 

Μπορείς να πεις του φίλου σου να στο παραγγείλει για σένα, απλά έχε υπόψη ότι ο χρόνος παράδοσης είναι 5-6 εβδομάδες. Οπως επίσης οτι θα έχεις εγγύηση από την Google στις ΗΠΑ και όχι Ευρώπη.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα γινεται να αγοραστει το κινητο απο mediamarkt γερμανιας και να το στειλουν ελλαδα;

 

Οχι, πρέπει να γίνει παραλαβή από το κατάστημα.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...