Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+1 :) :lol:

 

http://nexus4accessories.com/

to κατάστημα δεν στέλνει Ελλάδα (;) ή κάνω λάθος

 

 

αν δεις καλύτερα έχεια link απο άλλα site όπως π.χ amazon που στέλνει Ελλάδα τις αντίστοιχες θήκες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα το πρωτοτυπο της skinomi που εβγαλα σημερα εβαλα την εκδοση που θα βγει ευρεως.

Προτινεται και ειναι εξαιρετικη εκδοση.

Στην Ελλαδα σε 5 εργασιμες απο US.

 

Αν γινεται φιλε δωσε ενα link κ σε μΑς thx

Link to comment
Share on other sites

αν δεις καλύτερα έχεια link απο άλλα site όπως π.χ amazon που στέλνει Ελλάδα τις αντίστοιχες θήκες.

 

μα μέσω του amazon πηγα να το αγορασω αλλα μου γράφει οτι το μαγαζί δεν στέλνει Ελλάδα...!!

Λές να με τύφλωσε η χαρά για την αγορά του κινητού...?? :lol:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Eψαξες και δε το βρηκες? :wacko:

skinomi.com

 

πανάκριβο όμως!!!!! :wacko::wacko::wacko::wacko:

 

δεν μπορώ να καταλάβω που λεει στα link του amazon αν στέλνει ή οχι Ελλάδα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πανάκριβο όμως!!!!! :wacko::wacko::wacko::wacko:

 

δεν μπορώ να καταλάβω που λεει στα link του amazon αν στέλνει ή οχι Ελλάδα

 

Δεν ειναι ακριβο κατα τη γνωμη μου.

Και με lifetime warranty μου φαινεται μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου έστειλε και την φόρμα παραγγελίας ο φίλος μου από την Αγγλία 288,99 η τιμή του + 9,99 ( λίρες ) η αποστολή από Δουβλίνο, παράδοση 4-5 εβδομάδες :):):):):):)

 

Εάν τυχόν ψήνεται κανείς από Αθήνα για ομαδική παραγγελία bumper και θήκης από το amazon παρακαλώ να επικοινωνήσει και μαζί μου ώστε να πάρω και εγώ το κατιτίς μου από εκεί :)

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγω παραγγειλα αυτα http://www.xtremeguard.com/LG-Google-Nexus-4-Screen-Protectors-p/lg-nexus-4-screen-protector.htm

 

Απιστευτη εξυπηρέτηση, μου εστειλε χωρις το κοψιμο πανω αριστερα για τους σενσορες και απλα αναφέροντας του στο email χωρις να ζητησω κατι, θα ξαναστείλει χωρις δικη μου επιβαρυνση την παραγγελεια. Ολες οι συσκευες μου εχουν Xteme Guard και μετα το τελευταιο θα συνεχίσουν και οι μελλοντικες. Εχει full body εμπρος και πισω, ειναι wet application, ελαχιστο orange peel και σχεδόν καθόλου rainbow effect.

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε φοβάστε ρε παιδιά με αυτά τα wet application protectors? Είναι πολύ εύκολο να πάρει υγρασία μέσα από κάποιο σημείο που δεν είναι τέλεια η εφαρμογή ή από ανοίγματα (ακουστικό/ηχείο/κάμερα κτλ) και ακόμα κι αν δε προκαλέσει βλάβη, μπορεί να σας το βγάλουν εκτός εγγύησης όταν/αν κάποτε χρειαστείτε service.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να το πάρει και κανένας άλλος να γεμίσει το νήμα με κατόχους γιατί η μοναξιά δεν έχει πλάκα :p

Screen δεν βάζω προσωπικά γιατί η αίσθηση του γυαλιού είναι απίστευτη και είμαι αρκετά προσεκτικός.. Επίσης είναι πολύ δύσκολο να γρατσουνιστεί το εμπρός μέρος.. Το πίσω είναι από gorila αλλά δεν έχει την ίδια αίσθηση.. Ίσως είναι απλά πιο λεπτό το gorilla στο πίσω μέρος??

 

Η μπαταρία "θεριευει" μέρα με την μέρα ενώ η οθόνη είναι ένα όνειρο :D

Επίσης είναι η πρώτη συσκευή που θα δάκτυλά μου δεν το προλαβαίνουν.. Είναι σφαίρα το άτιμο!!!

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω να μη σου γρατσουνιστει ποτε. :)

Δεν ειναι ευκολο δυστυχως να αποφυγεις γρατσουνιες.

Οπότε και να πέρασα screen μετά από λίγο το εβγαλα δεν το μπορώ καθόλου.. Δεν έχω γρατσουνισει πότε οθόνη μου γιατί γενικά προσέχω (κι έχουν περάσει αρκετές συσκευές τα τελευταία χρόνια από τα χέρια μου).. Μακάρι βέβαια όπως λες ποτέ να μην μου συμβεί :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το πάρει και κανένας άλλος να γεμίσει το νήμα με κατόχους γιατί η μοναξιά δεν έχει πλάκα :p

Screen δεν βάζω προσωπικά γιατί η αίσθηση του γυαλιού είναι απίστευτη και είμαι αρκετά προσεκτικός.. Επίσης είναι πολύ δύσκολο να γρατσουνιστεί το εμπρός μέρος.. Το πίσω είναι από gorila αλλά δεν έχει την ίδια αίσθηση.. Ίσως είναι απλά πιο λεπτό το gorilla στο πίσω μέρος??

 

Η μπαταρία "θεριευει" μέρα με την μέρα ενώ η οθόνη είναι ένα όνειρο :D

Επίσης είναι η πρώτη συσκευή που θα δάκτυλά μου δεν το προλαβαίνουν.. Είναι σφαίρα το άτιμο!!!

 

Τo μεγαλυτερo πoσoστo απo εμας τoυς μελλoντικoυς κατoχoυς περιμενει να τo παρει απo σκρoυτζoμαγαζα η απo καπoιo καταστημα εδω στην ελλαδα.Απo αυτo και μoνo καταλαβαινεις φιλε μoυ oτι αυτo τo νημα για αρκετo καιρo ακoμα θα εχει πoλλες απoψεις και ερωτησεις για τo Ν4 αλλα πoλυ μα πoλυ λιγoυς κατoχoυς.Αααααααααααχχχχχ.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για γράψτε όσοι το έχετε κάποιες μερες εντυπώσεις από μπαταρία και τίποτα στατιστικά αν είναι ευκολο.
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Τo μεγαλυτερo πoσoστo απo εμας τoυς μελλoντικoυς κατoχoυς περιμενει να τo παρει απo σκρoυτζoμαγαζα η απo καπoιo καταστημα εδω στην ελλαδα.Απo αυτo και μoνo καταλαβαινεις φιλε μoυ oτι αυτo τo νημα για αρκετo καιρo ακoμα θα εχει πoλλες απoψεις και ερωτησεις για τo Ν4 αλλα πoλυ μα πoλυ λιγoυς κατoχoυς.Αααααααααααχχχχχ.

Τι να κάνουμε βρε Σάκη, υπομονή, δεν γίνεται κι αλλιώς :p

Παίδες για γράψτε όσοι το έχετε κάποιες μερες εντυπώσεις από μπαταρία και τίποτα στατιστικά αν είναι ευκολο.

Επί του παρόντος το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι στις πρώτες 2 φορτισεις αγχωθηκα (στον 2ο κύκλο είχα ξεχάσει ανοικτό το gps χωρίς να το καταλάβω εξαιτίας ενός κακοσχεδιασμενου toggle).. Τώρα βλέπω ότι θα βγάλει άνετα πάνω από 5 ώρες ανοικτής οθόνης μέσα στην μέρα με κυρία χρήση σε wifi και φωτεινότητα στην αυτόματη ρύθμιση.. Περιμένω να δω κι άλλη βελτίωση τις επόμενες ημέρες γιατί είμαι ακόμα στον 4ο κύκλο.. Σε λίγες μέρες φυσικά και θα ενημερώσω, πάντως είναι ίσως η τεχνολογία που χρησιμοποιεί η LG στις μπαταρίες της και θέλει κάποιους κύκλους για να "στρώσει" καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

Τo μεγαλυτερo πoσoστo απo εμας τoυς μελλoντικoυς κατoχoυς περιμενει να τo παρει απo σκρoυτζoμαγαζα η απo καπoιo καταστημα εδω στην ελλαδα.Απo αυτo και μoνo καταλαβαινεις φιλε μoυ oτι αυτo τo νημα για αρκετo καιρo ακoμα θα εχει πoλλες απoψεις και ερωτησεις για τo Ν4 αλλα πoλυ μα πoλυ λιγoυς κατoχoυς.Αααααααααααχχχχχ.

 

Τι λες; Πες μου από που μπορώ να το πάρω γρήγορα και θα το πάρω... Αλλά μέχρι 400 όχι 600!

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα δανειστω μια φραση απo τo διαφημηστικo της wind με την ληστεια στην τραπεζα.ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟΙ KΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΙ.Αυτo ειναι τo γα@@@τo βρε ευθυμη.Πρωσωπικα ας μoυ δωσει εμενα η google την δυνατoτητα να τo αγoρασω απo εδω και ας ηταν να μoυ παραδωθει oχι σε εναν oυτε σε δυo αλλα σε τρεις μηνες.Θα μoυ πεις τωρα σε τρεις μηνες θα εχεις πιθανoν την δυνατoτητα να τo βρεις καπoυ ΑΛΛΑ θα σoυ πω εγω μπoρει αλλα oχι σε αυτη τη τιμη.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Και btw bumper συνεχίζω να μην βρίσκω. Πάει και της Poetic, 30/12 θα είναι διαθέσιμο στο Amazon. Αλλο δεν υπάρχει, οπότε μετά από καιρό θα χρησιμοποιήσω για λίγο pouch στις μεταφορές. Πραγματικά ενώ σε ΟΛΑ μου τα τηλέφωνα ως τώρα είχα θήκη, σε αυτό δεν μου πάει καρδιά να του βάλω! Ελπίζω να μη μου βγει ξινό, φτου φτου φτου, six hundred sixty six, mitsotakis!
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Θα δανειστω μια φραση απo τo διαφημηστικo της wind με την ληστεια στην τραπεζα.ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟΙ KΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΙ.Αυτo ειναι τo γα@@@τo βρε ευθυμη.Πρωσωπικα ας μoυ δωσει εμενα η google την δυνατoτητα να τo αγoρασω απo εδω και ας ηταν να μoυ παραδωθει oχι σε εναν oυτε σε δυo αλλα σε τρεις μηνες.Θα μoυ πεις τωρα σε τρεις μηνες θα εχεις πιθανoν την δυνατoτητα να τo βρεις καπoυ ΑΛΛΑ θα σoυ πω εγω μπoρει αλλα oχι σε αυτη τη τιμη.

Δεν έχεις άδικο καθόλου, τέτοιο πράγμα δεν έχει ξαναγίνει με συσκευή... Εγώ πάντως τα έσκασα στο carphone αλλά δεν έπαιζε να περιμένω :p

Και btw bumper συνεχίζω να μην βρίσκω. Πάει και της Poetic, 30/12 θα είναι διαθέσιμο στο Amazon. Αλλο δεν υπάρχει, οπότε μετά από καιρό θα χρησιμοποιήσω για λίγο pouch στις μεταφορές. Πραγματικά ενώ σε ΟΛΑ μου τα τηλέφωνα ως τώρα είχα θήκη, σε αυτό δεν μου πάει καρδιά να του βάλω! Ελπίζω να μη μου βγει ξινό, φτου φτου φτου, six hundred sixty six, mitsotakis!

Μόνο μην σου πέσει αλλιώς δεν έχει θέμα.. Τα bumper προσδίδουν περιμετρικά όγκο.. Όπως είπε και ο Κώστας πιο πάνω πρέπει να βρούμε κάποια διάφανη θήκη να μην κρύβεται το "sparkling effect".. Πάντως και οι μαύρες θήκες του πάνε πολύ γιατί είναι κατάμαυρο εμπρός :)

Link to comment
Share on other sites

Ευθυμη σε σχεση με το Note II πως το βλεπεις??

 

Μην το συγκρίνεται με το νοτελι...

Αν με κάποιο φέρνει κοντά είναι το s3 και οποιαδήποτε σύγκριση μόνο με αυτό... Φιλικά Νίκος...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...