Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1-2 βδομάδες αλλά μπορεί να γίνει και 5-6 σε λίγο.

 

Thank you.

You've made a purchase on Google Play. You will not be charged until your order has shipped.

Order number:

Order date: Dec 4, 2012 9:10:41 AM PST

Payment method: VISA xxx-9913

Purchased from:

Google Commerce Ltd

Gordon House, Barrow Street

Dublin 4

Ireland

GB 117 313 544

Ship to:

XXX XXX

Lanchester Hall

College Road

Cranfield

BEDFORSHIRE

MK43 0AL

United Kingdom

Shipping Status Quantity Item Price

Estimated Ship:

1-2 weeks 1 Nexus 4 (16GB) £279.00

Shipping: £9.99

Total: £288.99

(Includes VAT of £48.16

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου τη χρεώσανε την κάρτα! Ηδη έγινε 4-5 βδομάδες...

 

Ειτε τωρα φιλε μoυ ειτε αργoτερα θα τα επαιρναν τα χρηματα.Τo θεμα ειναι oτι τελικα τo απoκτησες.Kαλoριζικo.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Ειτε τωρα φιλε μoυ ειτε αργoτερα θα τα επαιρναν τα χρηματα.Τo θεμα ειναι oτι τελικα τo απoκτησες.Kαλoριζικo.

 

Εννοείται. Ελπίζω αφού τα χρεώσανε σύντομα να το στείλουν και σύντομα :lol: Κάτσε να έρθει με το καλό! Και στα δικά σας οι μη έχοντες! :lol:

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγέλνει φίλος απο Γερμανία τώρα!!!

Επιτέλους...

5-6 εβδομάδες παράδοση :mad:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το παρήγγειλα με τη δικιά μου κάρτα και έβαλα billing address Καπανδρίτι Αττικής και χώρα Γερμανία lol. Τελικά μου τη δέχτηκε. Για να δούμε. .
Link to comment
Share on other sites

και η δική μου παραγγελία από φίλο ΑΕΚΤΖΗ στην Αγγλία μόλις έγινε, 5-6 εβδομάδες παράδοση αλλά οκ, μπορεί να γίνει κανένα θαύμα και να τα στείλουν νωρίτερα ( λέω εγώ τώρα :lol:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οπότε παιδιά εγώ ας πούμε που έχω κάρτα δικιά μου να χρεώσω και έχω και συγγενή στην Αγγλία πως θα μπω στο στορ αφού είμαι Ελλάδα; πρέπει να το κάνει ο συγγενής μου; για proxy όπως έχω διαβάσει δεν είναι ασφαλές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Οπότε παιδιά εγώ ας πούμε που έχω κάρτα δικιά μου να χρεώσω και έχω και συγγενή στην Αγγλία πως θα μπω στο στορ αφού είμαι Ελλάδα; πρέπει να το κάνει ο συγγενής μου; για proxy όπως έχω διαβάσει δεν είναι ασφαλές.

 

Το proxy το χρειαζεσαι μονο για να δεις το μενου της παραγγελιας που δεν γινεταΙ ΝΑ δεις απο Ελλαδα.Απο κει κ περα το βγαζεις οταν σε παει στο google wallet!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου τον μπλόκαρε τον proxy και δεν δοκίμασα άλλον. Το καλύτερο είναι η παραγγελία να γίνει απο τον γνωστό/φίλο/συγγενή στην Αγγλία και να χρεώσει την δική σου πιστωτική. Και εγώ έτσι το έκανα. Απλά θα πρέπει αναγκαστικά να σταλεί πρώτα Αγγλία (shipping address).

 

Κάποιος φίλος νομίζω είχε προτείνει κάτι παλιότερα αλλά καμια πρόταση για bumper or case που να είναι όμοιο με αυτό του Store; Screen protection;

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου τον μπλόκαρε τον proxy και δεν δοκίμασα άλλον. Το καλύτερο είναι η παραγγελία να γίνει απο τον γνωστό/φίλο/συγγενή στην Αγγλία και να χρεώσει την δική σου πιστωτική. Και εγώ έτσι το έκανα. Απλά θα πρέπει αναγκαστικά να σταλεί πρώτα Αγγλία (shipping address).

 

Κάποιος φίλος νομίζω είχε προτείνει κάτι παλιότερα αλλά καμια πρόταση για bumper or case που να είναι όμοιο με αυτό του Store; Screen protection;

 

amazon εχει αυτο για προστασια οθονης:http://www.amazon.co.uk/Google-SHIELD-Invisible-Screen-Protector/dp/B00ABQMOI4/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1354660721&sr=8-1

τωρα για θηκες ολες που ειδα ειναι δερματινες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θήκες της προκοπής δεν έχουν βγει και bumper κανένα, όποιος έχει το original google bumper και δεν του χρειάζεται, pm me για πώληση.
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θήκες της προκοπής δεν έχουν βγει και bumper κανένα, όποιος έχει το original google bumper και δεν του χρειάζεται, pm me για πώληση.

 

και ομως υπαρχουν πολυ καλες θηκες...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Την παρήγγειλα αυτή γιατί όντως δείχνει πολύ καλή.. Αργούν όμως από το ebay κάνουν συνήθως 2 εβδομάδες γεμάτες.. Τώρα έχω μια απλή μαύρη λαστιχένια tpu και είμαι τουλάχιστον ήσυχος

Link to comment
Share on other sites

Χτες βράδυ παραγγειλα 2 8ρια.4-5 βδομαδες για παράδοση Αγγλία πάντα.μεταφορικά μέχρι αγγλία είναι 10 λίρες.

Θα μου τα στείλει ενα φιλαράκι μόλις φτάσουν.Μια χαρά.:)

Link to comment
Share on other sites

 

Καλές είναι Δημήτρη αλλά προτιμώ bumper. Τέτοια πλάτη και να την κρύβεις αμαρτία είναι! :D

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Καλές είναι Δημήτρη αλλά προτιμώ bumper. Τέτοια πλάτη και να την κρύβεις αμαρτία είναι! :D

το θέμα όμως είναι ότι η προστασία με αυτό δεν είναι αρκετή.......εγώ ψάχνω για θήκη πάντως :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τσεκάρετε εδώ για διάφορα αξεσουαρ

 

http://nexus4accessories.com

 

bumper θέλω και γω μαύρο ,έχει μόνο γκρί και αυτό διαθέσιμο απο 30 του μήνα

Link to comment
Share on other sites

τσεκάρετε εδώ για διάφορα αξεσουαρ

 

http://nexus4accessories.com

 

bumper θέλω και γω μαύρο ,έχει μόνο γκρί και αυτό διαθέσιμο απο 30 του μήνα

πολύ χρήσιμο Link, λέω να κάνω παραγγελία το bumber ( δένει ωραία και προστατεύει το πίσω μέρος) και την μαλακή θήκη που είναι διάφανη πίσω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παρακολοθω αυτό το θέμα απο γεννήσεως του..... Αρκετοί, και εγώ μέσα, δεν έχουμε τροπο- γνωστό σε Αμερική η Αγγλία για να μας το φέρει και κάποιοι γραφετε τι θήκη να βαλετε. Παίζεται με τα νεύρα μας χρηστουγεννιατικα ε; ( χιούμορ!);:( μπορεί κάποιος ο οποίος μπορεί να φέρει ενα 16αρι να τα κανει 2? Ας μου πει με πμ παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

Μετα το πρωτοτυπο της skinomi που εβγαλα σημερα εβαλα την εκδοση που θα βγει ευρεως.

Προτινεται και ειναι εξαιρετικη εκδοση.

Στην Ελλαδα σε 5 εργασιμες απο US.

Link to comment
Share on other sites

Καλές είναι Δημήτρη αλλά προτιμώ bumper. Τέτοια πλάτη και να την κρύβεις αμαρτία είναι! :D

 

 

+1 :) :lol:

 

http://nexus4accessories.com/

to κατάστημα δεν στέλνει Ελλάδα (;) ή κάνω λάθος

Edited by miketra
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...