Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι ερχoμαι τωρα εγω να ρωτησω.Τoσες μερες η google τα πoυλαει με τo στανιo.Τωρα θα μoυ πειτε τα πoυλαει ταυτoχρoνα σε πoλλες χωρες oκ παω πασo.Τα media markt τoσo καιρo πoυ τo εχει σε pre-order αν και λεω αν εχει μαζεψει 5000 παραγγελιες ΠΟΥ θα τα βρει τoσα κoμματια?Kαι μoνo για γερμανια αφoυ oπως ειπε φιλoς πιo πριν η παραλαβη γινεται απo τo καταστημα.
Φαντάζομαι θα τηρεί σειρά προτεραιότητας και θα σου λέει ότι θα σε ειδοποιήσει όταν είναι να το παραλάβεις....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαταλαβα φιλε (και πατριωτη απ oτι βλεπω).Kαι αυτoι με τo στανιo θα τα δινoυν.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε email από Play Store UK πως σήμερα στις 5 gmt το τηλ. θα διατεθεί προς αγορά!

 

Πως σου ήρθε mail; Δεν έχουν κάποιο πεδίο για ενδεχόμενη ενημέρωση επαναδιάθεσης του κινητού...

 

Παίδες - κάτοχοι, τελικά στο βίντεο τι εγγραφή κάνει;

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Πως σου ήρθε mail; Δεν έχουν κάποιο πεδίο για ενδεχόμενη ενημέρωση επαναδιάθεσης του κινητού...

 

Θες να μου δώσεις ενα email να στο κάνω forward? Το είχα κάνει πριν την 1η φουρνιά και φαίνεται πως γούσταραν και το ξανάστειλαν, τι να σου πω:p

Link to comment
Share on other sites

Θες να μου δώσεις ενα email να στο κάνω forward? Το είχα κάνει πριν την 1η φουρνιά και φαίνεται πως γούσταραν και το ξανάστειλαν, τι να σου πω:p

 

Οχι ΟΚ, βλέπω ότι ήρθε και σε άλλους. Αντε να δούμε μπας και προλάβουμε αυτή τη φορά...

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Οχι ΟΚ, βλέπω ότι ήρθε και σε άλλους. Αντε να δούμε μπας και προλάβουμε αυτή τη φορά...

 

Τι θεμα δεν είναι αν θα προλάβετε, το θέμα είναι πως και να προλάβετε αν λέει όπως στο US 7-8 weeks πως θα γίνει shipped τότε.. καλύτερα ebay.

Link to comment
Share on other sites

Τι θεμα δεν είναι αν θα προλάβετε, το θέμα είναι πως και να προλάβετε αν λέει όπως στο US 7-8 weeks πως θα γίνει shipped τότε.. καλύτερα ebay.

 

Αν είναι να το πληρώσω 1,5 και 2 φορές πάνω στο ebay μπορώ να περιμένω ένα+ μήνα.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να το πληρώσω 1,5 και 2 φορές πάνω στο ebay μπορώ να περιμένω ένα+ μήνα.

 

Αυτήν την στιγμή υπάρχει στο ebay 16άρι στα 437e με USPS (no τελωνείο δηλ.) άμεσα. Not bad!

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρινηση ρε παιδια απo τoυς τυχερoυς κατoχoυς.Εσεις δηλαδη τωρα ΔΕΝ εχεται εγγυηση για την συσκευη σας?Δεν τo εχω ξεκαθαρισει γι αυτo ρωταω.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρινηση ρε παιδια απo τoυς τυχερoυς κατoχoυς.Εσεις δηλαδη τωρα ΔΕΝ εχεται εγγυηση για την συσκευη σας?Δεν τo εχω ξεκαθαρισει γι αυτo ρωταω.

Μέχρι να κυκλοφορήσει επίσημα στην Ελλάδα από την LG δεν έχουμε εγγύηση (η Ελλάδα δεν έχει playstore οπότε πρέπει να κυκλοφορήσει από LG Hellas).. Είχα μιλήσει πριν κάποιες μέρες με LG και μου είπαν ότι κάποια στιγμή θα κυκλοφορήσει όπως "όλα τα υπόλοιπα δημοφιλή μοντέλα της LG" :)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να κυκλοφορήσει επίσημα στην Ελλάδα από την LG δεν έχουμε εγγύηση (η Ελλάδα δεν έχει playstore οπότε πρέπει να κυκλοφορήσει από LG Hellas).. Είχα μιλήσει πριν κάποιες μέρες με LG και μου είπαν ότι κάποια στιγμή θα κυκλοφορήσει όπως "όλα τα υπόλοιπα δημοφιλή μοντέλα της LG" :)

 

Έχουμε man από την χώρα αγοράς του τηλ. , στην περίπτωση μου UK. Απλώς θα πρέπει να πληρώσουμε εμείς το πήγαινε-ελα.

Link to comment
Share on other sites

έχει κανα 5λεπτο πατάω αγορά και δεν το αγοράζει :wacko:

 

από τις 17:00 ώρα UK και μετά δεν ανοίγει ?????

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έχει κανα 5λεπτο πατάω αγορά και δεν το αγοράζει :wacko:

 

5 GMT όχι GMT+1 που είσαι εσυ Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

5 GMT όχι GMT+1 που είσαι εσυ Γερμανία.

 

και όμως όχι 5 άνοιξε κανονικά, τώρα κατάφερα και το παράγγειλα άντε να δούμε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει, το Uk θα ανοίξει μία ώρα αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

και όμως όχι 5 άνοιξε κανονικά, τώρα κατάφερα και το παράγγειλα άντε να δούμε πόσο καιρό θα κάνει να έρθει, το Uk θα ανοίξει μία ώρα αργότερα.

 

Πόσες εβδομάδες έλεγε?

 

UK στις 5 στην Ελλάδα στις 7.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακούστηκε τελικά άνοιξε σε Γερμανία στις 17:00 και κατάφερα και παρήγγειλα ένα χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία μπορώ να πω.

Απλά με το που άνοιξε, το 16άρι έλεγε χρόνο παράδοσης 1-2 εβδομάδες και με αυτό κατάφερα να κάνω την παραγελλία αλλά μετά από λίγα λεπτά άλλαξε σε 4-5 εβδομάδες. Επίσης, δεν σε αφήνουν να παραγγείλεις πάνω από 1 συσκευή για το 16άρι και πάνω από 2 για το 8άρι. Το τηλέφωνο παραμένει ακόμα και τώρα διαθεσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μένεις Γερμανία όμως, ε; Από Ελλάδα φαντάζομαι δεν υπάρχει τρόπος; Ισχύουν τα ίδια όπως και της πρώτης φουρνιάς; Κάρτα της ίδιας χώρας και διεύθυνση το ίδιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Αυτo πoυ κανεται ρε παιδια ειναι πoλυ σκληρo.Μας βαζεται τo μαχαιρι λιγo λιγo πιo βαθια στην πληγη.Να σας βλεπoυμε να τo παραγγελνετε και εμεις oι κακoμoιρoι να κoιταμε.ΝΤΡΟΠH ΣΑΣ.Πλακα κανω.Παντα φιλικα.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάτι δεν πάει καλά με την οθόνη της συσκευής του.. Προφανώς!!

 

Μόλις πέρασα την rasbeanjelly και έχει απίστευτα μαύρα, δεν ξέρω πως το κατάφερε ο dev.. Λες και μεταμορφωθηκε σε amoled η οθόνη :D

 

Έχει στο store εφαρμογή του Franco color gamma control συγκεκριμένα για το Ν4, δες το αν κάνει κι αυτό κάτι παραπάνω/διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς μένεις Γερμανία όμως, ε; Από Ελλάδα φαντάζομαι δεν υπάρχει τρόπος; Ισχύουν τα ίδια όπως και της πρώτης φουρνιάς; Κάρτα της ίδιας χώρας και διεύθυνση το ίδιο;
Ναι μένω Γερμανία :O Για διεύθυνση αποστολής ίδια χώρα αλλά για κάρτα κάποιος φίλος αν θυμάμαι ανέφερε σε προηγούμενο post ότι παρήγγειλε με άλλης χώρας / ελληνική.
Link to comment
Share on other sites

ναι και εμένα μια χαρά μου τη δέχτηκε την ελληνική κάρτα, απλά ως χώρα στο billing έβαλα Γερμανία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...