Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την απάντηση.Για τους διαφορετικούς camera cencors μιλάω, αυτό είναι που με κολλάει.Τι παίζει με αυτό και πως μπορώ να το αποφύγω..

 

Εγω δε νομιζω να παιζει κατι τετοιο.. δε θα εβαζε ολοκληρη σαμσουνγκ στη ναυαρχιδα της κατι προβληματικο... :blink:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την απάντηση.Για τους διαφορετικούς camera cencors μιλάω, αυτό είναι που με κολλάει.Τι παίζει με αυτό και πως μπορώ να το αποφύγω..

 

Αυτά που ακουγόντουσαν αφορούσαν διαφορετικές εκδόσεις drivers και όχι camera module. Και να υπάρχουν διαφορετικά (πιθανό, όλες οι εταιρείες το κάνουν) οι διαφορές θα είναι αδύνατο να εντοπιστούν στο τελικό αποτέλεσμα.

Σε νυχτερινή φωτογραφία χωρίς φλάς θα χρησιμοποιήσω την dslr με φακό f1.4 και όχι το κινητό. Μην περιμένουμε θαύματα από ένα μικροσκοπικό μοντουλάκι.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.Για τους διαφορετικούς camera cencors μιλάω, αυτό είναι που με κολλάει.Τι παίζει με αυτό και πως μπορώ να το αποφύγω..

 

Εγω δε νομιζω να παιζει κατι τετοιο.. δε θα εβαζε ολοκληρη σαμσουνγκ στη ναυαρχιδα της κατι προβληματικο... :blink:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε νομιζω να παιζει κατι τετοιο.. δε θα εβαζε ολοκληρη σαμσουνγκ στη ναυαρχιδα της κατι προβληματικο... :blink:

 

Άστο αυτό είναι μεγάλη κουβέντα κι όχι μόνο φυσικά για την Samsung!!! Στην προκειμένη έβαλε άλλα modules στις αρχικές παρτίδες και άλλα στην συνέχεια.. Έχει καλυφθεί εκτενώς το θέμα αν διαβάσατε πριν 2 με 3 εβδομάδες περιπου

Link to comment
Share on other sites

τελείωσε το πακέτο δώρων στο πλαίσο και στην vodafone?

κρίμα και δεν πρόλαβα!

αν ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να το έχει ας πει!

 

ευχαριστώ!

 

υ.γ. μέσα η θήκη είναι ανάλογη με το χρώμα που αγοράζεις????

Link to comment
Share on other sites

Ακουω τις τελευταιες μερες οτι η Samsung εχει σχεδον ετοιμο το JB και μαλλον θα το βγαλει τελη Αυγουστου. Η απορια που μου εχει δημιουργηθει με τα νεα αυτα ειναι η εξης. Καθε version του touchwiz ειναι και καλυτερο και πιο μινιμαλ. Απο τις αρχικες εκδοσεις που μου ερχοταν να πουλησω το κινητο και μονο στη σκεψη οτι υπαρχει μεσα μεχρι το νεο nature που σχεδον το λατρευω. Υπαρχει περιπτωση μελλοντικα η Samsung να κανει κινησεις τυπου ακομα λιγοτερη την εμφανιση του touchwiz με αποτελεσμα τα updates να ερχονται και ταχυτερα;
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει περιπτωση μελλοντικα η Samsung να κανει κινησεις τυπου ακομα λιγοτερη την εμφανιση του touchwiz με αποτελεσμα τα updates να ερχονται και ταχυτερα;

 

Πολύ θεωρητική ερώτηση και μην περιμένεις τεκμηριωμένη απάντηση. Ας περιμένουμε να δούμε τα πρώτα jb leaks για τη συσκευή και βλέπουμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.αυριο κανω και εγω παραγγελεια απο σκρουτζομαγαζο αλλα δεν θελω να ειναι brand.επειδη ειμαι απο επαρχια και το παρω με κουριερ εχει παρει καποιος τωρα τελευταια απο καποια να μου πει σιγουρα για να ειμαι πιο πολυ σιγουρος διοτι οτι και να μου πει στο τηλ αν το πληρωσω και μετα το διαπιστωσω δυσκολα για αλλαγη
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε προσφορά το groupon.gr στα 529 ευρώ το λευκό 16αρι με 2 gb ram...ευτυχως το φορουμ ανταποκριθηκε αμεσα καθοτι δεν ειχα δει πως ειναι το διπυρηνο..ιταλοι μαφιοζοι τι περιμενεις..χαχα Edited by doctor-gio
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έβγαλε προσφορά το groupon.gr στα 529 ευρώ το λευκό 16αρι με 2 gb ram...

 

...και με τον διπύρηνο Krait S4. Έχω αμφιβολίες όσον αφορά την εγγύησή της συγκεκριμένης συσκευής στη χώρα μας.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

...και με το διπύρηνο επεξεργαστή. Έχω αμφιβολίες όσον αφορά την εγγύησή της συγκεκριμένης συσκευής στη χώρα μας.

 

Καλά εγγύηση την ξεχνάς..:thumbdown:

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλά εγγύηση την ξεχνάς..:thumbdown:

 

οποιος την βρισκει με το ρισκο.. η απλα του περισευουν 550 ευρωςςςς το παιρνει...:lol:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

...και με τον διπύρηνο Krait S4. Έχω αμφιβολίες όσον αφορά την εγγύησή της συγκεκριμένης συσκευής στη χώρα μας.

 

Γιαννη γιατι εχω την εντυπωση οτι ο Krait μαζι με τα 2 γιγα θα κανουν πλακα στο υπαρχον μοντελο (και δε μιλαω για benchs, αλλα για την πραξη)?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από Kaizer ή extreme-mobile να μας πει εντυπώσεις? Είναι unbranded συσκευές με εγγύηση από ελληνική αντιπροσωπεία κανονικά? Τι προέλευσης είναι?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η προσφορα του groupon ειναι απο αμερικη?

Γι αυτο ειναι επιφοβη η αγορα του?Δεν καλυπτεσαι απο εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδη η προσφορα του groupon ειναι απο αμερικη?

Γι αυτο ειναι επιφοβη η αγορα του?Δεν καλυπτεσαι απο εγγυηση?

 

Είναι για Αμερικάνικη συσκευή. Η εγγύηση δεν καλύπτει τη συγκεκριμένη συσκευή στη χώρα μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από Kaizer ή extreme-mobile να μας πει εντυπώσεις? Είναι unbranded συσκευές με εγγύηση από ελληνική αντιπροσωπεία κανονικά? Τι προέλευσης είναι?

 

Το Extreme δίνει γερμανικά s3 unbranded

:)
Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από Kaizer ή extreme-mobile να μας πει εντυπώσεις? Είναι unbranded συσκευές με εγγύηση από ελληνική αντιπροσωπεία κανονικά? Τι προέλευσης είναι?

 

Και το Kaizer φέρνει ευρωπαϊκά με προέλευση Ρουμανίας για τα s3 τουλάχιστον.. 2 που πήρα από εκεί ήταν ρουμάνικα unbranded όλα κομπλέ ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από Kaizer ή extreme-mobile να μας πει εντυπώσεις? Είναι unbranded συσκευές με εγγύηση από ελληνική αντιπροσωπεία κανονικά? Τι προέλευσης είναι?

 

Κι εγώ από kaiser έχω πάρει Βουλγάρικο χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από Kaizer ή extreme-mobile να μας πει εντυπώσεις? Είναι unbranded συσκευές με εγγύηση από ελληνική αντιπροσωπεία κανονικά? Τι προέλευσης είναι?

 

Εγώ είχα πάρει από κάιζερ ρουμάνικο, μια χαρά ήτανε. Βέβαια έγινε κάτι άλλο μετά, άσχετο με την ποιότητα του κινητού και αποφάσισα να μην ξαναψωνίσω από κει.

Link to comment
Share on other sites

Και το Kaizer φέρνει ευρωπαϊκά με προέλευση Ρουμανίας για τα s3 τουλάχιστον.. 2 που πήρα από εκεί ήταν ρουμάνικα unbranded όλα κομπλέ ;)

 

Κι εγώ από kaiser έχω πάρει Βουλγάρικο χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν ότι έχουν ένα ευρωπαικό στα 545€, με εγγύηση κανονικά, αλλά σε ερώτηση αν το βιβλιαράκι της εγγύησης έχει ελληνικά μου είπαν ότι μάλλον δεν έχει. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο... Επίσης μου είπαν ότι έχουν και ελληνικό στα 560€... :confused:

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το αγορασω απο multirama. Δινουν δωρο χαρτες mls, βαση στηριξης, και φορτιστη αυτοκινητου. τι λετε?. πως μπορω να καταλαβω εαν το κινητο προοριζετε για την ελλαδα?. φοβαμαι μη την πατησω.
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το αγορασω απο multirama. Δινουν δωρο χαρτες mls, βαση στηριξης, και φορτιστη αυτοκινητου. τι λετε?. πως μπορω να καταλαβω εαν το κινητο προοριζετε για την ελλαδα?. φοβαμαι μη την πατησω.

 

Σε ενδιαφέρει να προορίζεται για ευρωπαϊκή ένωση και όχι μόνο για Ελλάδα.

Εκτος αν έχεις κάποιο θέμα εσύ συγκεκριμένα με τα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Σε ενδιαφέρει να προορίζεται για ευρωπαϊκή ένωση και όχι μόνο για Ελλάδα.

Εκτος αν έχεις κάποιο θέμα εσύ συγκεκριμένα με τα ελληνικά.

 

και πως το καταλαβαινουμε αυτο!?..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...