Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οι συσκευες απο ebw τι προελευσης ειναι?

 

Είναι γερμανικές. Το ebw περιμένει τη συσκευή σε μπλε από τον άλλο μήνα όπως έμαθα.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/12797/Samsung-Galaxy-S3-%28S-III%29-I9300-16GB-Marble-White-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C-Smartphone-%CE%9A%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-8-MP-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7-720-x-1280-pixels-4-8-inches-3G-GPS Εχει παρει κανεις απο εδω το κινητο????εχει ελληνικο firmware?????

 

 

sory δεν ειδα τα παραπανω μηνυματα!!!!!το γερμανικο εχει ελληνικα παντου??

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Με φλασαρισμα δεν γινεται δουλεια; η ειναι τελειως διαφορετικο θεμα η ρομ με το κλειδωμα;

 

Εφαρμογή για sim carrier unlock, δες.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα από κατάστημα Vodafone: Samsung Galaxy S III 32GB - Pebble Blue! Όλα πήγαν τέλεια!

Φανταστική συσκευή. Δώρο σετ αξεσουάρ + μπλούζα της Εθνική Ομάδας από τη Vodafone! :happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ηρθε το κινητο απο extreme mobile.gr το θεμα εινα οτι το βιβλιαρακι εγγυησης δεν εχει εληνικα τι παιζει τωρα με την εγγυηση?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ηρθε το κινητο απο extreme mobile.gr το θεμα εινα οτι το βιβλιαρακι εγγυησης δεν εχει εληνικα τι παιζει τωρα με την εγγυηση?

 

Ισχύει κανονικά μην σε απασχολεί.. Όλα έχουν ευρωπαϊκή εγγύηση αν μπορώ να το πω έτσι και το συγκεκριμένο κατάστημα είναι αξιόπιστο..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ηρθε το κινητο απο extreme mobile.gr το θεμα εινα οτι το βιβλιαρακι εγγυησης δεν εχει εληνικα τι παιζει τωρα με την εγγυηση?

 

Στο S2 που είχα πάρει εγώ πριν κάμποσους μήνες , πήρα κατευθείαν την Samsung και την ρώτησα για την εγγύηση μιας και το πήρα και γω Ευρωπαϊκό!! Το πρώτο πράγμα που με ρώτησε είναι αν το βιβλιαράκι έχει Ελληνικά και όντως είχε παρότι ήταν Γαλλικό!! Για πάρε και συ ένα τηλεφωνάκι αύριο και ρώτα τους! Στο λέω για να μην την πατήσεις!! Δεν σου είπαν από ποια χώρα είναι?

Link to comment
Share on other sites

Οποίαδηποτε συσκευη προορίζεται για χώρα της Ευρωπαϊκής αγοράς (πχ Ιταλία,Ισπανία, Αγγλία,Ρουμανία,κτλ) καλύπτεται απο Πανευρωπαϊκή εγγύηση. Δηλαδή το amazon.de που έχει εξυπηρετήσει κόσμο και κοσμάκη έχει μέσα booklet με ελληνικά? επίσης εγω απο play247 που είχα παει για service και ήταν ¨Πολωνικο¨ χωρίς βιβλιαράκι στα ελληνικά ούτε που με ρώτησε κανείς πως και γιατί..2 χρόνια Πανευρωπαϊκή εγγύηση λοιπόν!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ 100% φίλε Ευθύμη και μάλιστα αν δεις προηγούμενά μου ποστ στο S2 λέω ακριβώς αυτά που λες!

Απλά μου είχαν πει για το βιβλιαράκι στο τηλέφωνο και γι' αυτό το είπα! Δεν χάνει τίποτα να πάρει ένα τηλέφωνο!

Εξάλλου δεν μας είπε αν είναι Ευρωπαϊκό ή όχι! Το αποκλείεις δηλαδή να είναι από το Ουζμπεκιστάν? :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ 100% φίλε Ευθύμη και μάλιστα αν δεις προηγούμενά μου ποστ στο S2 λέω ακριβώς αυτά που λες!

Απλά μου είχαν πει για το βιβλιαράκι στο τηλέφωνο και γι' αυτό το είπα! Δεν χάνει τίποτα να πάρει ένα τηλέφωνο!

Εξάλλου δεν μας είπε αν είναι Ευρωπαϊκό ή όχι! Το αποκλείεις δηλαδή να είναι από το Ουζμπεκιστάν? :p

 

Χάχα όντως για φαντάσου έκπληξη!! Ναι έχεις δίκιο όλα πρέπει να τα αναφέρουμε γιατί το θέμα της εγγύησης είναι ευαίσθητο αλλά και πολύ σημαντικό!! Πάντως ο γαλαξίας3 δεν έχει βγάλει τίποτα βρε παιδί μου.. Δεν έχω διαβάσει για κάποια "παιδική" ασθένεια!! Φτου, φτου, φτου σκόρδα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια το τηλεφωνο ειναι γερμανικο.

 

Edit: Τελικα το βιβλιαρακι της εγγυησης ειχε Ελληνικα αλλα δεν το ειχα οποτε ολα καλα ευχαριστω

Edited by dimitris15
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο σκρουτζομάγαζο (560-570ε) το έχει ετοιμοπαράδοτο σε μπλε;

Πήρα 1-2 και μου παν από βδομάδα.

Που υπάρχει ετοιμοπαράδοτο μπλε για σήμερα, αύριο;

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο σκρουτζομάγαζο (560-570ε) το έχει ετοιμοπαράδοτο σε μπλε;

Πήρα 1-2 και μου παν από βδομάδα.

Που υπάρχει ετοιμοπαράδοτο μπλε για σήμερα, αύριο;

 

Στον Armao:http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=13&flypage=flypage.tpl&product_id=25589 μπλε ελληνικης αντιπροσωπειας αλλα...στα 609 ευρω,αποστολη σε 24 ωρες.

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Βέβαια με τα 40-50ε παίρνεις θήκες, βάσεις, κλπ. Ευχαριστώ πάντως!!
Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Βέβαια με τα 40-50ε παίρνεις θήκες, βάσεις, κλπ. Ευχαριστώ πάντως!!

 

Παρε και ρωτα και εδω:http://www.kinitomania.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=&product_id=1320&Itemid=82 στα 560 ευρω.Μεχρι προχθες ειχε δυο-τρια σε μπλε.

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Παιδιά μόλις είχα την επιβεβαίωση από τη Vodafone ότι μόνο με αγορά της συσκευής 16G ή 32G (χωρίς νέα σύνδεση ή ανανέωση) παίρνεις δώρο το σετ αξεσουάρ Samsung αξίας 89€.

Tο σετ αξεσουάρ περιλαμβάνει:

- 1 θήκη flip top

- 2 θήκες σιλικόνης

- 1 επιτραπέζια βάση φόρτισης

- 1 extra μπαταρία

 

Τι λέτε; Αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο σκρουτζομάγαζο (560-570ε) το έχει ετοιμοπαράδοτο σε μπλε;

Πήρα 1-2 και μου παν από βδομάδα.

Που υπάρχει ετοιμοπαράδοτο μπλε για σήμερα, αύριο;

 

Κι εγώ μία από τα ίδια. Και τα καταστήματα που το έφερναν (φτηνά) φαίνεται πως το ξεφορτώθηκαν γρήγορα.

Από τα γερμανικά eshops βγαίνει στα 595, σε αυτήν την τιμή θα προτιμήσω να το πάρω από εδώ.

Βλέπω ότι γίνεται μάχη στο λευκό που έπεσε στα 550, ας ελπίσουμε πως θα ομαλοποιηθεί από εβδομάδα η ζήτηση και στο μπλε.

Link to comment
Share on other sites

Ρσγδαία η πτώση της τιμής! Πριν 10 μέρες έκανε πάνω από 570! Εγώ δυστυχώς ενώ είχα πει να μου κρατήσουν μπλέ, είχαν μόνο άσπρο σφραγισμένο,αλλά δεν βαριέσαι το ίδιο κινητό είναι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη γνώμη σας, από τη Vodafone με το σετ αξεσουάρ Samsung 669€ αξίζει;

 

Θα δώσεις τόσα χρήματα και καλά για το σετ? Είναι κάτι τόσο σημαντικό? Σχεδόν 100€ θα δώσεις παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

Θα δώσεις τόσα χρήματα και καλά για το σετ? Είναι κάτι τόσο σημαντικό? Σχεδόν 100€ θα δώσεις παραπάνω..

 

Ευχαριστώ για την απάντηση,

Έχεις να προτείνεις κάτι (σκρουτζομάγαζο ή απέξω)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να μάθουμε την χώρα προέλευσης του κινητού από τους κωδικούς του κουτιού του;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Παιδιά μόλις είχα την επιβεβαίωση από τη Vodafone ότι μόνο με αγορά της συσκευής 16G ή 32G (χωρίς νέα σύνδεση ή ανανέωση) παίρνεις δώρο το σετ αξεσουάρ Samsung αξίας 89€.

Tο σετ αξεσουάρ περιλαμβάνει:

- 1 θήκη flip top

- 2 θήκες σιλικόνης

- 1 επιτραπέζια βάση φόρτισης

- 1 extra μπαταρία

 

Τι λέτε; Αξίζει;

 

Αυτό το σετ πού θα το βρω σκέτο ελλάδα?κατά την γνώμη μου ναι,αξίζει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebw.gr/el-gr/Product/12797/Samsung-Galaxy-S3-(S-III)-I9300-16GB-Marble-White-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C-Smartphone-%CE%9A%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1-8-MP-%CE%9F%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7-720-x-1280-pixels-4-8-inches-3G-GPS

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...