Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το σετ πού θα το βρω σκέτο ελλάδα?κατά την γνώμη μου ναι,αξίζει

 

Ρώτα τη Vodafone 210-6702000, κάποια πληροφορία θα σου δώσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια βρηκα να αγορασω το galaxy s3 στα 250 ευρω.απλα απο οτι λεει το παλικαρι που τα πουλαει ειναι live demo συσκευη και ειναι κλειδωμενο το gsm.υπαρχει τροπος να ξεκλειδωνεται και να δουλευει κανονικα σαν κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά το πηρά χθες από τη Vodafone 669 σε μπλε χρώμα. Κατά τη γνώμη μου όποιος ενδιαφέρεται για flip cover, επιτραπέζια βάση φόρτισης και extra μπαταρία είναι συμφέρουσα η αγορά (μόνο για το μπλε χρώμα και την συγκεκριμένη περίοδο).
Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα να αγορασω το galaxy s3 στα 250 ευρω.απλα απο οτι λεει το παλικαρι που τα πουλαει ειναι live demo συσκευη και ειναι κλειδωμενο το gsm.υπαρχει τροπος να ξεκλειδωνεται και να δουλευει κανονικα σαν κινητο?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.projectvoodoo.simunlock

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=27863145&postcount=183

δοκιμασε πρωτα το πρωτο

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις αγορασει το κινητο απο ebw???αν ναι μπορει να βγαλει φωτο απο "Πληροφοριες σχετικα με το τηλεφωνο' ???????

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις αγορασει το κινητο απο ebw???αν ναι μπορει να βγαλει φωτο απο "Πληροφοριες σχετικα με το τηλεφωνο' ???????

 

Αγόρασα 2 λευκά την Παρασκευή το απόγευμα. Είναι Σουηδικά.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 2 λευκά την Παρασκευή το απόγευμα. Είναι Σουηδικά.

 

ειχες κανενα θεμα??απο πιο ebw point ταγορασες?αλοι λενε οτι ειναι γερμανικα απο αυτο το μαγαζι....

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

ειχες κανενα θεμα??απο πιο ebw point ταγορασες?αλοι λενε οτι ειναι γερμανικα απο αυτο το μαγαζι....

 

Κανένα απολύτως. Από τα κεντρικά στο Μαρούσι τα πήρα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα να αγορασω το galaxy s3 στα 250 ευρω.απλα απο οτι λεει το παλικαρι που τα πουλαει ειναι live demo συσκευη και ειναι κλειδωμενο το gsm.υπαρχει τροπος να ξεκλειδωνεται και να δουλευει κανονικα σαν κινητο?

 

Live demo σημαίνει πρακτικά ότι δεν είνα τηλέφωνο όταν θα το πάρεις, θα έχει κλειδωμένο όλο το κομμάτι του GSM, που σημαίνει ότι κλήσεις, sms, 3G τα ξεχνάς στο τηλέφωνο όπως θα το πάρεις. Σαν tablet Wifi πρέπει να το βλέπεις χωρίς πείραγμα.

 

Τώρα το αν μπορείς να το ξεκλειδώσεις ή όχι είναι άλλο θέμα. Στους XDA που το συζητήσανε λίγο το κλείσανε το thread γιατί αν όντως η λύση είναι fake IMEI, είναι παράνομο και δεν θα προταθεί σε κανένα επίσημο φορουμ (ούτε και στο myphone)/ Γνώμη μου είναι ότι θα μπεις σε περιπέτειες για να το φτιάξεις, αν το φτιάξεις κιόλας. Απλά να είσαι σίγουρος τι αγοράζεις πριν προχωρήσεις.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1737144

One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Εκείνο το μπλε ακόμα το περιμένουμε να πέσει από τα 590.

 

Υπομονηηηηη!!:(

Εδω:http://www.smarties.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=175&category_id=14 585 ευρω εκτος των μεταφορικων.

Edited by sakarkas1
Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Εκείνο το μπλε ακόμα το περιμένουμε να πέσει από τα 590.

 

Προς το παρόν στο ebay.de μαζί με τα μεταφορικά στα 562€.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Υπομονηηηηη!!:(

Εδω:http://www.smarties.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=175&category_id=14 585 ευρω εκτος των μεταφορικων.

 

Ναι, το έχω δει, είχα ενημέρωση ότι θα ερχόταν σε συγκεκριμένο eshop αυτήν την εβδομάδα, αλλά πάμε και πάλι από Δευτέρα.

 

Προς το παρόν στο ebay.de μαζί με τα μεταφορικά στα 562€.

 

Δεν είχα κοιτάξει στο γερμανικό ebay, ο πωλητής είναι αξιόπιστος, αν μου τη δώσει περιμένοντας θα το πάρω από εκεί. Αλλιώς, +30 στο amazon και κεφάλι ήσυχο.

 

edit| T-Mobile branded? θα τον ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα κοιτάξει στο γερμανικό ebay, ο πωλητής είναι αξιόπιστος, αν μου τη δώσει περιμένοντας θα το πάρω από εκεί. Αλλιώς, +30 στο amazon και κεφάλι ήσυχο.

 

edit| T-Mobile branded? θα τον ρωτήσω.

 

Τώρα το είδα κι εγώ, στη περιγραφή πάνω γράφει no simlock πάντως.

 

Εγώ θα περιμένω καμιά βδομάδα να πέσει ακόμη λίγο.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

οταν το S3 ειναι αγορασμενο απο Vodafone, ειναι πειραγμενο το λογισμικο απο βοντα (εχει τα εξτρα της κτλ) ή ειναι σαν να αγοραζεις "καθαρη" συσκευη???

 

Αλλαζει κατι για Root , custom rom κτλ? (πχ αλλαγμενο bootlocker)

Edited by cv19985
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

που ειναι κατασκευασμενο το τηλεφωνο? εχω δει 3 διαφορετικa μερη .

ειδα σε κουτι made in china, made in vietnam, made by samsung.

τι ισχυει και τι πρεπει να λεει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γνωρίζει κανείς αν η έκδοση των 32Gb σε μπλε χρώμα θα διατεθεί unlocked στην ελληνική αγορά από τους παρόχους κινητής τηλεφωνιάς ή είναι lifetime αποκλειστικότητα της Vodafone? Ρωτάω απλά γιατί έχω δει αποκλειστικότητες να σπάνε στον μήνα πάνω οπότε να δω αν θα πρέπει να περιμένω για την ανανέωση συμβολαίου στην Cosmote ή να συμβιβαστώ με την έκδοση των 16Gb :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γνωρίζει κανείς αν η έκδοση των 32Gb σε μπλε χρώμα θα διατεθεί unlocked στην ελληνική αγορά από τους παρόχους κινητής τηλεφωνιάς ή είναι lifetime αποκλειστικότητα της Vodafone? Ρωτάω απλά γιατί έχω δει αποκλειστικότητες να σπάνε στον μήνα πάνω οπότε να δω αν θα πρέπει να περιμένω για την ανανέωση συμβολαίου στην Cosmote ή να συμβιβαστώ με την έκδοση των 16Gb :wacko:

Το πλαισιο εχει και τους δυο παροχους vodafone και cosmote.

Μπορεις να πας στο πλαισιο και να τους πεις οτι εχεις ανανεωση συμβολαιου και το ποσο(χρημα) της επιδοτησης θες να το ''κοψεις'' πιστωτικο και να αγορασεις εσυ οτι θελεις απο το καταστημα τους(sgsiii 32gb). Αρκει να το δεινουν το 32αρι σαν σκετη συσκευη για αγορα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο εχει και τους δυο παροχους vodafone και cosmote.

Μπορεις να πας στο πλαισιο και να τους πεις οτι εχεις ανανεωση συμβολαιου και το ποσο(χρημα) της επιδοτησης θες να το ''κοψεις'' πιστωτικο και να αγορασεις εσυ οτι θελεις απο το καταστημα τους(sgsiii 32gb). Αρκει να το δεινουν το 32αρι σαν σκετη συσκευη για αγορα.

 

ήθελα να αποφύγω την branded συσκευή αλλά μάλλον εκεί θα καταλήξω .......

Σ´ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ήθελα να αποφύγω την branded συσκευή αλλά μάλλον εκεί θα καταλήξω .......

Σ´ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Πριν σου τραβηξουν την επιδοτηση να ρωτησεις αν μπορεις να το αγορασεις σαν σκετη συσκευη το 32gb, μην σου κανουν ''νερα'' μετα....

Δεν ξερω αν εχει μεσα τα ''ψεματα''(apps) της vodafone.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πριν σου τραβηξουν την επιδοτηση να ρωτησεις αν μπορεις να το αγορασεις σαν σκετη συσκευη το 32gb, μην σου κανουν ''νερα'' μετα....

Δεν ξερω αν εχει μεσα τα ''ψεματα''(apps) της vodafone.

 

Μπορεί να την πάρει σαν σκέτη συσκευή απο το πλαισιο (έτσι την πήρα και γω) και έχει μέσα και κάτι apps της vodafone ...

 

Δώρα : κάτι χάρτες και ένα σετάκι της samsung (θήκες-δευτερη μπαταρια-φορτιστη επιτραπεζιο)

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...