Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατοχος κι εγω απο σημερα.

το πηρα για οποιον ενδιαφερεται απο birdphone. σφραγισμενο απο γερμανια και μαζι ειχαν και ελληνικες οδηγιες.

Το βιβλιαράκι της εγγύησης έχει ελληνικά μέσα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το βιβλιαράκι της εγγύησης έχει ελληνικά μέσα?

 

ναι εχει και επεισης ξεχασα να πω πως δεν ειναι branded..

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει πάρει κανείς από mobile hellas; Το δινει πολυ φτηνα και δινει και επιδοτηση καλη για νεα συνδεση κοσμοτε.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει πάρει κανείς από mobile hellas; Το δινει πολυ φτηνα και δινει και επιδοτηση καλη για νεα συνδεση κοσμοτε.

 

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει να αγοράσεις ελληνικό,η τιμή για το "ευρωπαϊκό" είναι νορμάλ. Εγώ αγόρασα 567ε το 16 από Xtreme mobile αλλά είναι ελληνικό (είπα να χαραμίσω 20ε για να πάρω το ελληνικό.).Έχω την εντύπωση ότι τα δικά του δεν πρέπει να είναι ελληνικά, φαίνεται από την τιμή.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενδιαφέρει να αγοράσεις ελληνικό,η τιμή για το "ευρωπαϊκό" είναι νορμάλ.Για το ελληνικό πάλι την βλέπω αρκετά τσιμπημένη,σε σχέση με το δικό μου που αγόρασα 2 μέρες πριν...στα 267e από Xtreme mobile.

 

ποσο ??

Μήπως εννοείς 567

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

ποσο ??

Μήπως εννοείς 567

 

 

Ναι δίκιο έχεις :lol: Το διόρθωσα βασικά γιατί δεν είχα δει ότι το πιο ακριβό ήταν το 32

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και για τα pm's...

Όταν γυρίσω σπίτι από τη δουλειά θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω για τη καταγωγή του...

 

Λοιπόν το κινητό είναι Γερμανικό unbranded. Μέχρι στιγμής όλα καλά...

Πήρα μαζί και την θήκη της Samsung και είναι απλά γ@μ@τη!!!

Αυτά παιδιά 4 now...

Link to comment
Share on other sites

το αγορασε κανεις απο την wind?. σκεφτομαι να το παρω απο εκει επειδη εχω επιδοτηση. το κουτι ειναι τυλιγμενο με ζελατινα? η εχει μονο αυτοκολητο?. ρωταω μην την πατησω και μου δωσουν καμια μουφα.(ειναι πολλα τα λεφτα!).
Link to comment
Share on other sites

το αγορασε κανεις απο την wind?. σκεφτομαι να το παρω απο εκει επειδη εχω επιδοτηση. το κουτι ειναι τυλιγμενο με ζελατινα? η εχει μονο αυτοκολητο?. ρωταω μην την πατησω και μου δωσουν καμια μουφα.(ειναι πολλα τα λεφτα!).

 

Σου έχω απαντήσει στο αλλο thread που έχεις ποστάρει για το ίδιο θέμα. Δεν χρειάζεται να ρωτάς παντού.

 

Φιλικά

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα απο mobile hellas με επιδοτηση κοσμοτε 300 ευρω

Για πες απο ποια χωρα ειναι? Εντυπωσεις απο το μαγαζι? Και γω σκεφτομαι να παρω απο κει με νεα συνδεση κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για δωστε μου λιγο τα φωτα σας: εχει αγορασει κανεις 32αρι unbranded απο σκρουτζομαγαζο? κυκλοφορουν καθολου η μονο voda και cosmote υπαρχουν?
Link to comment
Share on other sites

Για πες απο ποια χωρα ειναι? Εντυπωσεις απο το μαγαζι? Και γω σκεφτομαι να παρω απο κει με νεα συνδεση κοσμοτε.

 

ολα μια χαρα ειναι γερμανικο

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!! Μόλις το παρέλαβα από Skroutz...

 

Ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ χωράει η SIM card στο κινητό????? η θέση υποδοχής για τη sim card σηκώνεται για να μπει η sim card μέσα???

S8+
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!! Μόλις το παρέλαβα από Skroutz...

 

Ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ χωράει η SIM card στο κινητό????? η θέση υποδοχής για τη sim card σηκώνεται για να μπει η sim card μέσα???

Το S3 παίρνει micro sim και όχι την παραδοσιακά μεγάλη sim. Πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο κοντινό σου κατάστημα Γερμανό π.χ. που με ένα μικρό κόστος θα την κόψουν. Εναλλακτικά μπορεί από τον πάροχό σου να παραγγείλεις μία.

Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!! Μόλις το παρέλαβα από Skroutz...

 

Ερώτηση: υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ χωράει η SIM card στο κινητό????? η θέση υποδοχής για τη sim card σηκώνεται για να μπει η sim card μέσα???

 

Με 5 ευρω στον Γερμανο σου βγαζουν επιτοπου mikro sim.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Το S3 παίρνει micro sim και όχι την παραδοσιακά μεγάλη sim. Πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο κοντινό σου κατάστημα Γερμανό π.χ. που με ένα μικρό κόστος θα την κόψουν. Εναλλακτικά μπορεί από τον πάροχό σου να παραγγείλεις μία.

 

Δωρεάν κόψιμο η SIM στο ΓΕΡΜΑΝΟ και με 2+ κάτι ευρό παίρνεις ένα ανταπτορα μήπως σου χρειαστεί για άλλη συσκευή! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πάρεις ανταπτορα. Το κομμένο κοματι της σιμ μπορεί να χρησιμοποιηθεί σφηνονωντας σε αυτό την κομενη σιμ .

Στην wind μου την έκοψαν δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πάρεις ανταπτορα. Το κομμένο κοματι της σιμ μπορεί να χρησιμοποιηθεί σφηνονωντας σε αυτό την κομενη σιμ .

Στην wind μου την έκοψαν δωρεάν

 

Κ μενα δωρεαν στο γερμανο.. ελεος δηλαδη αν παιρνουν μερικοι κ εκει λεφτα...:cry:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα δωρεαν στο γερμανο.. ελεος δηλαδη αν παιρνουν μερικοι κ εκει λεφτα...:cry:

 

Ρε συ όποιος χρεώνει ενα απλό κόψιμο κάρτας sim ειναι απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Αν και νομίζω οτι τα σοβαρά μαγαζιά δεν κάνουν τέτοια...

 

Φιλικά

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε κάνα αξιόπιστο μαγαζί με καλές τιμές ?? Όχι γερμανικό

Θέλω αύριο να το παραγγείλω σε μπλε σε ενα καλό φιλαράκι , μπορεί βέβαια να το κρατήσω και εγω :lol: θα δούμε .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε κάνα αξιόπιστο μαγαζί με καλές τιμές ?? Όχι γερμανικό

Θέλω αύριο να το παραγγείλω σε μπλε σε ενα καλό φιλαράκι , μπορεί βέβαια να το κρατήσω και εγω :lol: θα δούμε .

 

Το παρέλαβα χθες από το bird phone στα 542+6 € μεταφορικά. Πήρα το μπλεδάκι - παραγγελία το Σάββατο το πρωί, αποστολή τη Δευτέρα μετά από δικό τους τηλεφώνημα για επιβεβαίωση (πολύ σωστοί) και στις 9 το πρωί της Τρίτης ήταν στο σπίτι μου. Ήρθε σφραγισμένο όμορφα κι ωραία με ελληνικό manual. Είναι επίσημο γερμανικό DBT και μάλιστα μόλις το άνοιξα με ειδοποίησε για επίσημη αναβάθμιση ΟΤΑ. Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι πολύ εντάξει και τους έχω προτιμήσει αρκετές φορές. Δεν παίρνω ποσοστά, ούτε και τους γνωρίζω προσωπικά, αλλά δεν βλέπω το λόγο να μην τους επιβραβεύσω για τη συμπεριφορά τους απέναντι στον πελάτη.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...