Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι δυνατον ο chrome του s3 να ανοιξει σελιδες flash;εχω εγκαταστησει τον flash player ο οποιος λειτουργει κανονικα εκτος τον chrome.

 

κατεβασε απο το μαρκετ τον flashfox.ειναι ειδικη εκδοση του mozilla για να παιζεις flash.εγω βλεπω streaming ποδοσφαιρο με αυτον

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωχχχ αρα καποιο bug εκατσε κατα την εγκατασταση.... Εχεις την 4.3 της Cosmote ? ML2 ?

 

Όχι, έχω την γερμανική DBT - MK6

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι εν μου πιανει σημα 3γ ουτε κανενα αλλο σημα για ιντερνετ? ανοιγω τα δεδομενα αλλα δεν μου κανει κατι.

μηπως πρεπει να παρω την κοσμοτε να μου στειλει το μηνυμα για την ενεργοποιηση ή κατι παρομοιο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μολισ πηρα τηλ την κοσμοτε και μου ειπε το σηματακι 3γ η h δεν φσινεται γιατι δεν εχω καποιο πακετο στο συμβολαιο μου για ιντερνετ. Ισχυει κατι τετοιο? Κανονικα παρολο που δεν εχω πακετο δεδομενων δεν επρεπε να μ εμφανιζει το σηματακι και οταν πηγαινα να μπω να μ ελεγε δεβ εχεις μοναδες?

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ενεργοποιειται ενα προγραμμα του παροχου με χρεωση και διαρκεια 1 ημερα (1Ε)
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα ανοιγω τα δεδομενα αλλα δεν μ γινεται κατι ουτε μ ερχεται αυτο μηνυμα με το day pass

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eεχω καρτοσυμβολαιο π δεν περιεχει δεδομενα

Link to comment
Share on other sites

Ποσα χρονακια ελπιζετε να περασετε ακομη, ευχαριστα, με το αγαπημενο S3?

(ερωτηση για το προσδοκιμο ζωης!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τις παντόφλες που βγαίνουν τώρα, δεν βλέπω να χρειάζεται αλλαγή για κάμποσο το S3. Τι καλύτερο προσφέρουν στην πράξη οι νέες ναυαρχίδες, ακόμα ψάχνω να το βρω...
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία με το s4 (και όλα τα υπόλοιπα της κατηγορίας δηλαδή) και την fhd οθόνη, το θέμα έληξε. Έφτασαν στο «τέλειο» επίπεδο. Από εκεί και πέρα σημαντική βελτίωση σηκώνει μόνο η μπαταρία (και το Android).

Αλλά το s3 (και τα υπόλοιπα της κατηγορίας) βρίσκονται σε ένα επίπεδο πολύ ικανοποιητικο και για τους περισσότερους χρήστες δεν χρειάζεται παραπάνω.

Και όσο συνεχίζει αυτή η σημαντική υποστήριξη στο xda δεν υπάρχει θέμα ούτε εκεί :-)

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία με το s4 (και όλα τα υπόλοιπα της κατηγορίας δηλαδή) και την fhd οθόνη, το θέμα έληξε. Έφτασαν στο «τέλειο» επίπεδο. Από εκεί και πέρα σημαντική βελτίωση σηκώνει μόνο η μπαταρία (και το Android).

Αλλά το s3 (και τα υπόλοιπα της κατηγορίας) βρίσκονται σε ένα επίπεδο πολύ ικανοποιητικο και για τους περισσότερους χρήστες δεν χρειάζεται παραπάνω.

Και όσο συνεχίζει αυτή η σημαντική υποστήριξη στο xda δεν υπάρχει θέμα ούτε εκεί :-)

 

Συμφωνώ απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ιδιο,λογω τσεπης για πολυ καιρό ακομα.και δευτερον λογω απογοητευσης.ουτε το s4 ουτε το s5 πιστευω οτι αξιζουν τα λεφτα της αλλαγης απο s3.οποτε s3 για ενα χρονο ακομα μαλλον.λιγη εξτρα ram να χαμε...

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ιδιο,λογω τσεπης για πολυ καιρό ακομα.και δευτερον λογω απογοητευσης.ουτε το s4 ουτε το s5 πιστευω οτι αξιζουν τα λεφτα της αλλαγης απο s3.οποτε s3 για ενα χρονο ακομα μαλλον.λιγη εξτρα ram να χαμε...

 

Η αλήθεια είναι ότι εγώ το σκέφτηκα για αλλαγή αλλά όχι τώρα.σε λίγους μήνες μπορεί να το δώσω στην κόρη μου και ανάλογα θα δω τι θα πάρω.

Αυτό ο οδηγός που βγήκε για αύξηση της μνήμης του κινητού δεν λύνει εν μέρη το πρόβλημα με τα κολλήματα του κινητού ??

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καποιο ουσιαστικο προβλημα με τη μνημη.εχω παγωσει τις περισσοτερες εφαρμογες της σαμσουνγκ και ολα εκτος playstore,chrome και youtube απο τις εφαρμογες της google.απλα καμια φορα οταν βγαινω απο καποια εφαρμογη εχει κλεισει ο launcher και μεχρι να ξανανοιξει πληρως μου ρχεται να το σπασω.ολοι οι launcher που εχω δοκιμασει

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικά σήμερα Πέρασα τον apex launcher και προς το παρόν είμαι πολύ ευχάριστημενος από την ταχύτητα του

Σε ανάλογη προσπάθεια να πάγωσω εφαρμογές της Google το κινητό μου έγινε πολύ αργό και κολλούσε.

Link to comment
Share on other sites

Εχει η γυναικα μου ένα s3 απειραχτο με 4.1.2 και το κινητο είναι μια χαρα για την χρηση που του κανει(όχι τιποτα φοβερο).

Να κανω αναβαθμιση με4.3 (όπως εκανα με το δικο μου note 2 το οποιο εινα μια χαρα) η όχι γιατι ειδα ότι υπαρχουν η υπηρχαν καποια θεματακια.

Link to comment
Share on other sites

Εχει η γυναικα μου ένα s3 απειραχτο με 4.1.2 και το κινητο είναι μια χαρα για την χρηση που του κανει(όχι τιποτα φοβερο).

Να κανω αναβαθμιση με4.3 (όπως εκανα με το δικο μου note 2 το οποιο εινα μια χαρα) η όχι γιατι ειδα ότι υπαρχουν η υπηρχαν καποια θεματακια.

 

Αν δεν υπάρχει κάποιος σημαντικός λόγος δεν νομίζω πως αξίζει. Απο όταν πέρασα την 4.3 και μετά το τηλέφωνο το ένιωθα αρκετά βαρύ. Αυτός ήταν και ο λόγος που το έδωσα και αναμένω την αγορά του note 3 πολύ σύντομα.

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχει κάποιος σημαντικός λόγος δεν νομίζω πως αξίζει. Απο όταν πέρασα την 4.3 και μετά το τηλέφωνο το ένιωθα αρκετά βαρύ. Αυτός ήταν και ο λόγος που το έδωσα και αναμένω την αγορά του note 3 πολύ σύντομα.

 

Eυχαριστω θα το αφήσω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω θα το αφήσω ετσι.

 

Εγω παντως με 4.3 νιωθω το τηλεφωνο γρηγορο και οι εξτρα λειτουργιες σε σχεση με την 4.1 ειναι ωραιες. Ακομα πιο γρηγορο ειναι με την 4.4 η οποια εχει ακομα καποια ζητηματακια μικρης σημασιας..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια πιος browser πιστευετε ειναι πιο γρηγορος?

 

Μπορείς να απευθυνθείς στο σχετικό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271921

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω θα το αφήσω ετσι.

εγω που ερχομαι απο ς2 με 4.1.2 δεν ειχα κανενα παραπονο,και τωρα που πηρα ς3 με 4.3 μια απο τα ιδια,δηλ.κανενα παραπονο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι εγώ το σκέφτηκα για αλλαγή αλλά όχι τώρα.σε λίγους μήνες μπορεί να το δώσω στην κόρη μου και ανάλογα θα δω τι θα πάρω.

Αυτό ο οδηγός που βγήκε για αύξηση της μνήμης του κινητού δεν λύνει εν μέρη το πρόβλημα με τα κολλήματα του κινητού ??

 

σε πιο οδηγό αναφέρεσαι για αύξηση της μνήμης του κινητού ? υπάρχει τρόπος να αυξηθεί η ram ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...