Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ,αν θα κάνεις με cf auto .

 

Υπάρχει άλλος τρόπος που να μη χρειαζεται μηδενισμό?

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει άλλος τρόπος που να μη χρειαζεται μηδενισμό?

 

Δεν γνωρίζω ,αλλά μπορείς να περάσεις ενα Pre-rooted firmware αφού θελεις μόνο root .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να κάνω ρουτ, μια που δεν είναι και λίγο το λαγκ που τρώει το κινητό πλέον, θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν ήδη κάνει: είναι ασφαλές όσον αφορά τα προσωπικά μου δεδομένα; Δηλαδή παίζει αν βάλω κάποια άλλη ρομ, να στέλνει πουθενά τους κωδικούς που βάζω όταν πληρώνω με κάρτα μέσω κινητού ή τίποτα τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να κάνω ρουτ, μια που δεν είναι και λίγο το λαγκ που τρώει το κινητό πλέον, θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν ήδη κάνει: είναι ασφαλές όσον αφορά τα προσωπικά μου δεδομένα; Δηλαδή παίζει αν βάλω κάποια άλλη ρομ, να στέλνει πουθενά τους κωδικούς που βάζω όταν πληρώνω με κάρτα μέσω κινητού ή τίποτα τέτοιο;

 

Οχι φυσικα, τιποτα απο αυτα δεν προκειτε να γινει!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες προσπαθώ να δω ένα βίντεο απο το site του mega και δεν με αφήνει να το δω γιατί λέει οως αυτή η προσθήκη δεν υποστηρίζεται... χρειάζομαι καποιο πρόγραμμα για βα δω video αποθηκευμένο απο σειρά του mega; Το βίντεο είναι αυτό : http://www.megatv.com/katopartali/default.asp?catid=33913&subid=2&pubid=33151471

 

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες προσπαθώ να δω ένα βίντεο απο το site του mega και δεν με αφήνει να το δω γιατί λέει οως αυτή η προσθήκη δεν υποστηρίζεται... χρειάζομαι καποιο πρόγραμμα για βα δω video αποθηκευμένο απο σειρά του mega; Το βίντεο είναι αυτό : http://www.megatv.com/katopartali/default.asp?catid=33913&subid=2&pubid=33151471

 

Καμιά ιδέα;

 

Έχεις εγκαταστήσει τον flash player ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Όχι. .ποιο να βαλω? Το εχει το play store?

Οχι ,κατέβασε την τελευταία έκδοση που είναι για android απο εδω

Δες και πως γίνεται [ame=http://www.youtube.com/watch?v=iLjLbm_nBU8]Manually installing Flash Player on your Android device - YouTube[/ame]

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...........Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ S3!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ,Ή ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙΑΛΛΟ.......Ή ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ LG?????????????ΔΙΕΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ S5 ΤΟ S3 ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΙΑΛΛΟ...ΕΚΤΟΣ ΚΙΑΝ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ S4.........TΙ ΛΕΤΕ?????????????

 

Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

 

 

Edited by m7ixalis
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

@kalvar

Καλύτερα να ρωτήσεις στο σωστό θέμα .

Επιλογή συσκευής

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κιολλας.....δεν το εκανα σκοπιμα κιουτε ηθελα να ρωτησω σε λαθος post απλα σκεφτηκα να ρωτησω εδω μεσα γιατι ολοι ειστε τρομεροι γνωστες κι εγω χρειαζομαι τις γνωσεις και τις συμβουλες σας λογω ασχετιλας που με διακατεχει.....σας ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!!!!!!
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Οχι ,κατέβασε την τελευταία έκδοση που είναι για android απο εδω

Δες και πως γίνεται

 

Το έβαλα όπως λένε οι οδηγίες και δεν παίζει..καμιά βοήθεια. .

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα όπως λένε οι οδηγίες και δεν παίζει..καμιά βοήθεια. .

 

Δοκίμασε με κάποιον άλλο broswer dolphin /firefox .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μετα την προσφατη αναβαθμηση σε 4.3 εχω προσεξει οτι τα mail δεν ερχονται αυτοματα.Για να τσεκαρω εαν εχω νεα μνμ πρεπει να το κανω χειροκινητα.

Εχει αλλαξει κατι με τον συνχρονισμο? Ή πρεπει να αλλαξω εγω κατι απο τις ρυθμισεις?

Ποιες ρυθμισεις πρεπει να εχω για να ειδοποιημε οταν ερχεται mail?

Edited by hectoras
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει απενεργοποιηθεί ο συγχρονισμός. Μου είχε συμβεί κ εμένα, ενεργοποίησε τον και θα είσαι κομπλέ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσω σε άλλη συσκευή μανάτες εφαρμογές του Siii π. χ. το ημερολόγιο (έχει ωραίο widget) και που μπορώ να τις βρω?
Link to comment
Share on other sites

εχω την 4.3 μαμισια. το εχω κανει ροοτ και όπως εσβηνα εφαρμογες του συστηματος μαλλον εσβησα και το ξυπνητηρη..

δοκιμασα 2-3 clockpackage apk αλλα μολις το τρεχει μου λεει η εφαρμογή δεν εγκατασταθηκε..

τι κανω σε αυτή τη περιπτωση, μπορω να το επαναφερω καπως η να μου δωσετε καποιο λινκ εσεις για να το βαλω?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχω την 4.3 μαμισια. το εχω κανει ροοτ και όπως εσβηνα εφαρμογες του συστηματος μαλλον εσβησα και το ξυπνητηρη..

δοκιμασα 2-3 clockpackage apk αλλα μολις το τρεχει μου λεει η εφαρμογή δεν εγκατασταθηκε..

τι κανω σε αυτή τη περιπτωση, μπορω να το επαναφερω καπως η να μου δωσετε καποιο λινκ εσεις για να το βαλω?

ευχαριστω

To εβαλες στο system apps δίνοντας τα σωστά permissions ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φορτίζει γρήγορα και πολλές φορές δεν φτάνει στο 100% . Μέσα σε 9 ώρες το βράδυ με κλειστό κινητό, η μπαταρία φορτίστηκε μόνο κατά 50%.

Δε μου το κάνει συνέχεια, αλλά μου το έχει κάνει περίπου 3-4 φορές. Φορτιστής ή service ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φορτίζει γρήγορα και πολλές φορές δεν φτάνει στο 100% . Μέσα σε 9 ώρες το βράδυ με κλειστό κινητό, η μπαταρία φορτίστηκε μόνο κατά 50%.

Δε μου το κάνει συνέχεια, αλλά μου το έχει κάνει περίπου 3-4 φορές. Φορτιστής ή service ?

Ευχαριστώ.

 

καλωδιο του φορτιστη συνηθως. δοκιμασε με καποιο αλλο καλωδιο να δεις. ετσι εκανε και εμενα και αλλαξα καλωδιο και φορτωνει σφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αποφασισα να ενεργοποιησω τον ηχο κλειδωματος και ξεκλειδωματος της οθονης αλλα δεν λειτουργει στην 4.3, ενω λειτουργουσε κανονικα στην 4.1.2 !

 

Εχεις κανεις αλλος το ιδιο προβλημα με την 4.3 ;

Link to comment
Share on other sites

καλωδιο του φορτιστη συνηθως. δοκιμασε με καποιο αλλο καλωδιο να δεις. ετσι εκανε και εμενα και αλλαξα καλωδιο και φορτωνει σφαιρα.

 

Αν , λέω αν , μπορεί να μην είναι μόνο το καλώδιο και είναι και ο φορτιστής , προτίμησε να πάρεις φορτιστή Belkin και όχι της Sammy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...