Jump to content

Μεγάλος Διαγωνισμός: Κερδίστε ένα ZTE Racer II και δύο ισχυρά Inform UPS


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άντε να κερδίσουμε τίποτα μήπως μπει με το δεξί το 2012
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι καλύτερη από αυτην!

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά από την φλώρινα με πολύ πολύ χιόνι...!

 

Send from my HTC with Sense 3.0

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

...εμένα αυτα τα καταναγκαστικά "like" ποτε δε μου άρεσαν :(

Θα μπορούσατε να έχετε ενα λινκ για τη σελίδα μεσα στην οποία θα ειχε λινκ για την αλλη και στην τελευταία θα ειχε το λινκ για εδω.

Με αυτο τον τροπο, θα ακολουθούσαμε τα βήματα και αν όντως μας άρεσαν, θα κάναμε "like"

Παίζει όμως να είμαι ο μόνος που με χαλάει αυτο οπότε...no problem! Next step....€2.48/sms!

 

 

 

Καλές γιορτές και καλή τύχη σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλή τύχη και καλή χρονιά παιδιά..

 

Ας ελπίσουμε σε ένα καλύτερο χρόνο!!

 

Ευχαριστούμε για τα δώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω λογαριασμό facebook για να κάνω like (και ούτε έχω σκοπό να δημιουργήσω για κανέναν λόγο).

 

Παρόλα αυτα, διαβάζοντας αυτό:

H κλήρωση θα γίνει με βάση τις συμμετοχές σας σε αυτό το θέμα και αποκλειστικά σε αυτές.

 

καταλαβαίνω οτι σύμφωνα με τα ποστ εδώ θα γίνει η κλήρωση, οπότε ορίστε και το δικό μου ποστ.

 

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Μπας και....
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...