Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Καλά φίλε μου κάθεσαι και ρωτάς στο Internet για την ερωτική σου ζωή και των φίλων σου?

 

http://board.greenwebfans.com/forum/images/smiles/sleepy.gif

 

Ολα έτοιμα πλέον...

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες χελπ πάλι. Χτές, που ήμουν με μια κοπέλα που επι κάμποσο καιρό μου αρέσει, τελικά έκανα το μεγάλο βήμα και τη είπα ότι θα ήθελα να είμαστε μαζί. Αυτή μου έπιασε το χέρι, με χάιδεψε και μου είπε ότι θέλει πολύ να είμαστε μαζί όμως θέλει να το σκέφτεί λίγο πρώτα. ωδν ήθελα να την πιέσω της είπα οκ και όταν χωριστήκαμεεμου έδωσε κ ένα φιλί σο μάγουλο. Σημειώνω ότι τα είχα πέρσι με μια φίλη της και αυτός είναι ένας λόγος που ντρέπετε κ δν θέλει να το μάθει. Επίσης είναι αρκετά ντροπαλή κοπέλα. Ε σήμερα λοιπόν δν μου απάντησε (εγώ δν θέλω να την πιέσω για λίγες μέρες μη φανώ κ στερημένος) και λίγο πριν φύγω η κολητή της (που μου άρεσε την προηγούμενη χρονιά αλλά μου είχε πει ευγενικά όχι επειδή τα χε με έναν που κάνω παρέα κ έτσι μείναμε φίλοι), ε λοιπόν κ αυτή σήμερα μου είπε ότι της αρέσω:wacko:. Τι να κάνω βρε παιδιά. Δν θα ήθελα να κάνω καμιά τους να στεναχωρηθεί κ τις τις συμπαθώ πολύ.

 

Σόρρυ αν σας κούρασα.....

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

οκ τις συμπαθεις...αυτο δεν σημαινει πως θα εισαι και με τις δυο.

ξεκαθαρισε μεσα σου ποια σου αρεσει και go for her..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χελπ πάλι. Χτές, που ήμουν με μια κοπέλα που επι κάμποσο καιρό μου αρέσει, τελικά έκανα το μεγάλο βήμα και τη είπα ότι θα ήθελα να είμαστε μαζί. Αυτή μου έπιασε το χέρι, με χάιδεψε και μου είπε ότι θέλει πολύ να είμαστε μαζί όμως θέλει να το σκέφτεί λίγο πρώτα. ωδν ήθελα να την πιέσω της είπα οκ και όταν χωριστήκαμεεμου έδωσε κ ένα φιλί σο μάγουλο. Σημειώνω ότι τα είχα πέρσι με μια φίλη της και αυτός είναι ένας λόγος που ντρέπετε κ δν θέλει να το μάθει. Επίσης είναι αρκετά ντροπαλή κοπέλα. Ε σήμερα λοιπόν δν μου απάντησε (εγώ δν θέλω να την πιέσω για λίγες μέρες μη φανώ κ στερημένος) και λίγο πριν φύγω η κολητή της (που μου άρεσε την προηγούμενη χρονιά αλλά μου είχε πει ευγενικά όχι επειδή τα χε με έναν που κάνω παρέα κ έτσι μείναμε φίλοι), ε λοιπόν κ αυτή σήμερα μου είπε ότι της αρέσω:wacko:. Τι να κάνω βρε παιδιά. Δν θα ήθελα να κάνω καμιά τους να στεναχωρηθεί κ τις τις συμπαθώ πολύ.

 

Σόρρυ αν σας κούρασα.....

 

 

Καλά κι εσένα όσες σου αρέσουν είναι στην ίδια παρέα;; :p

Περίμενε να δεις τι θα σου πει η πρώτη και μετά βλέπεις... ;)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν τόσο απλά. Με την μία τα είχε ο κολητός μου στο σχολείο κ ρπιν λίγο καιρό χώρισαν. Δν λέω, αν τα φτιάξω μαζί της θα το ευχαριστηθώ, αλλά πως να το πω, από ότι έχω δει είχε κερατώσε αρκετά παιδιά που τα είχε οπότε λογικό να έχω επιφυλάξεις, αλλά όταν μου ταζήτησε ξέρω γω τα ξέχασα όλα αυτά, επειδή βσκ είναι η κοπέλα που μου άρεσε γύρω στον ένα χρόνο... Της άλλης πέρσι της άρεσα αλλά δν το ήξερα αυτό κ όταν τα έφτιαξα με τη φίλη της πληγώθηκε. Δν είναι η κοπέλα που θα σ έλεγε ψέμματα αλλά μέχρι να σου πει ναι θα σου ψήσει το ψάρι στα χείλη:p. Επειδήφ όμως αυτές οι είναι φίλες το να πω ναι σε μία = έχασα την άλλη...:(

 

Καλά κι εσένα όσες σου αρέσουν είναι στην ίδια παρέα;; :p

Περίμενε να δεις τι θα σου πει η πρώτη και μετά βλέπεις... ;)

κ τους αρέσω ;)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν τόσο απλά. Με την μία τα είχε ο κολητός μου στο σχολείο κ ρπιν λίγο καιρό χώρισαν. Δν λέω, αν τα φτιάξω μαζί της θα το ευχαριστηθώ, αλλά πως να το πω, από ότι έχω δει είχε κερατώσε αρκετά παιδιά που τα είχε οπότε λογικό να έχω επιφυλάξεις, αλλά όταν μου ταζήτησε ξέρω γω τα ξέχασα όλα αυτά, επειδή βσκ είναι η κοπέλα που μου άρεσε γύρω στον ένα χρόνο... Της άλλης πέρσι της άρεσα αλλά δν το ήξερα αυτό κ όταν τα έφτιαξα με τη φίλη της πληγώθηκε. Δν είναι η κοπέλα που θα σ έλεγε ψέμματα αλλά μέχρι να σου πει ναι θα σου ψήσει το ψάρι στα χείλη:p. Επειδήφ όμως αυτές οι είναι φίλες το να πω ναι σε μία = έχασα την άλλη...:(

 

 

κ τους αρέσω ;)

 

 

Θα την διαλύσεις την παρέα όπως πας...

 

Συγγνώμη επειδή τώρα σε έχασα λίγο. Έχουμε μια παρέα από 3 κορίτσια; Η μία είναι η πρώην σου. η άλλη αυτή που τα είχε με το φίλο σου της τα είχες ζητήσει σου αρνήθηκε και τώρα ήρθε και σου είπε ότι σε θέλει και η άλλη αυτή που της τα ζήτησες τώρα και περιμένεις απάντηση. Κατάλαβα καλά;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θα την διαλύσεις την παρέα όπως πας...

 

Συγγνώμη επειδή τώρα σε έχασα λίγο. Έχουμε μια παρέα από 3 κορίτσια; Η μία είναι η πρώην σου. η άλλη αυτή που τα είχε με το φίλο σου της τα είχες ζητήσει σου αρνήθηκε και τώρα ήρθε και σου είπε ότι σε θέλει και η άλλη αυτή που της τα ζήτησες τώρα και περιμένεις απάντηση. Κατάλαβα καλά;

 

Σωστά:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

κι εσυ που σκαλωσες;;στο οτι μενοντας να κυνηγας την μια χανεις την αλλη;;;

στο οτι αν φας τελικα χυλοπιτα απο την μια,δεν θα εχεις μουτρα να τα ριξεις στην αλλη;;;

 

μπεβερλι χιλς το κανατε πια!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κι εσυ που σκαλωσες;;στο οτι μενοντας να κυνηγας την μια χανεις την αλλη;;;

στο οτι αν φας τελικα χυλοπιτα απο την μια,δεν θα εχεις μουτρα να τα ριξεις στην αλλη;;;

 

μπεβερλι χιλς το κανατε πια!!!

 

Λογικό είναι άμα πω το ναι σε μια να στεναχωρηθεί η άλλη όταν το μάθει:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

ε δεν γινεται κατι αλλο ομως!!!

εκτος αν σε κλωνοποιησουμε τοσες φορες οσες και οι θαυμαστριες σου!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε την απάντηση που έχει να σου δώσει αυτή και ας την την άλλη.. Δε γίνεται να μη στεναχωρέσεις καμία!
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χελπ πάλι. Χτές, που ήμουν με μια κοπέλα που επι κάμποσο καιρό μου αρέσει, τελικά έκανα το μεγάλο βήμα και τη είπα ότι θα ήθελα να είμαστε μαζί. Αυτή μου έπιασε το χέρι, με χάιδεψε και μου είπε ότι θέλει πολύ να είμαστε μαζί όμως θέλει να το σκέφτεί λίγο πρώτα. ωδν ήθελα να την πιέσω της είπα οκ και όταν χωριστήκαμεεμου έδωσε κ ένα φιλί σο μάγουλο. Σημειώνω ότι τα είχα πέρσι με μια φίλη της και αυτός είναι ένας λόγος που ντρέπετε κ δν θέλει να το μάθει. Επίσης είναι αρκετά ντροπαλή κοπέλα. Ε σήμερα λοιπόν δν μου απάντησε (εγώ δν θέλω να την πιέσω για λίγες μέρες μη φανώ κ στερημένος) και λίγο πριν φύγω η κολητή της (που μου άρεσε την προηγούμενη χρονιά αλλά μου είχε πει ευγενικά όχι επειδή τα χε με έναν που κάνω παρέα κ έτσι μείναμε φίλοι), ε λοιπόν κ αυτή σήμερα μου είπε ότι της αρέσω:wacko:. Τι να κάνω βρε παιδιά. Δν θα ήθελα να κάνω καμιά τους να στεναχωρηθεί κ τις τις συμπαθώ πολύ.

 

Σόρρυ αν σας κούρασα.....

 

Ασε ρε και καμια για τους υπολοιπους! :p

Αφου σου αρεσει η Αλφα, θα πεις ναι στη φιλη της Αλφα για να μην σταναχωρηθει; :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδί μου...για να κρατήσεις και την φιλία σου...εφόσον το πράμα με την κοπέλα που της "μίλησες" είναι κατα πάσα πιθανότητα έτοιμο...πες στην άλλη ότι κι εσένα σου αρέσει αλλά έχεις κάνει πρόταση στην άλλη και δεν είναι σωστό να κάνεις κάτι μαζί της.

Ξεκαθάρισε της ότι αυτό το κάνεις για να κρατήσεις τίς φιλίες που ΤΟΣΟ ( :P ) πολύ θέλεις...

Καληνύχτα!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η Αλφα με πήγε στην τάξη της κ μ είπε νευριασμένη να ξεκαθαρίσω ως την παρασκευή ποια θέλω, επειδή λέει έμαθα αυτό που έγινε με την άλλη. Κι κι αν της είπα ότι η απάντησή μου στην άλλη ήταν όχι δν άκουγε... omg...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελεις να γινετε ''μυλος'' μεινει μακρυα και απο τις δυο. απ οτι καταλαβα εχεις περαση οποτε δεν θα υπαρχει προβλημα να βρεις αλλη.

 

αν παλι θες οπωςδηποτε μια απο τις δυο τοτε τραβα για αυτη που της τα ζητησες. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η Αλφα με πήγε στην τάξη της κ μ είπε νευριασμένη να ξεκαθαρίσω ως την παρασκευή ποια θέλω, επειδή λέει έμαθα αυτό που έγινε με την άλλη. Κι κι αν της είπα ότι η απάντησή μου στην άλλη ήταν όχι δν άκουγε... omg...
στου lowbap την ποδια σφαζονται οι κοπελες...:D

 

παρτην ενα τηλεφωνο και πες της "γεια σου χχχχχ.με την μμμμμμ ξεκαθαρισα.εσενα θελω.τι λες;"

αν σου ριξει χυλοπιτα πανε στην φιλη της,αν σου πει οκ τοτε καλα να περασετε!:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στου lowbap την ποδια σφαζονται οι κοπελες...:D

 

παρτην ενα τηλεφωνο και πες της "γεια σου χχχχχ.με την μμμμμμ ξεκαθαρισα.εσενα θελω.τι λες;"

αν σου ριξει χυλοπιτα πανε στην φιλη της,αν σου πει οκ τοτε καλα να περασετε!:)

 

άντε επιτέλους... τόσες συμβουλές ακουστήκαν, αλλά πάλι η Freak "μίλησε";) :lol:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

ε μα!!!πνιγονται σε μια κουταλια νερο..μου θυμιζει πριν απο καποια χρονια ενα μελος του φορουμ που μου ζητουσε συμβουλες σχετικα με το πως να ριξει την κοπελα στο κρεβατι,τι να κανει ,που να πιασει καθως ηταν η 1η του φορα!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οχι.θεωρησα λαθος το ολο σκηνικο...(αλλωστε η κοπελα ηταν μολις 14-15)

 

βεκε :p και ο νεαρος καπου εκει...14-15:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οχι.θεωρησα λαθος το ολο σκηνικο...(αλλωστε η κοπελα ηταν μολις 14-15)

 

Αυτός πόσο ήταν; Κουβέντα να γίνεται... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Για να σεβετε μια γυναικα εναν αντρα,πρεπει τα ορια του αντρα να ειναι μεγαλυτερα απο τα δικα της.

Το δραμα ειναι στο οτι οι ανδρες εχουν ορια,οι γυναικες ποτε.

Οποτε εδειξα πολυ σκληροτερος,ΒΓΗΚΑ ΝΙΚΗΤΗΣ.

Δηλαδη μου ελεγε καποια να χωρισουμε,και απαντουσα "οκ,αφου το θελεις".

Εφευγα και τελειωνε.Ουτε να ασχοληθω.

Τρελλενοτανε συντομα η αλλη.....

Στην περιπτωση που ελεγα "μα γιατι αγαπη μου να χωρισουμε',ημασταν και εγω και η σχεση τελειωμενοι.....

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να σεβετε μια γυναικα εναν αντρα,πρεπει τα ορια του αντρα να ειναι μεγαλυτερα απο τα δικα της.

Το δραμα ειναι στο οτι οι ανδρες εχουν ορια,οι γυναικες ποτε.

Οποτε εδειξα πολυ σκληροτερος,ΒΓΗΚΑ ΝΙΚΗΤΗΣ.

Δηλαδη μου ελεγε καποια να χωρισουμε,και απαντουσα "οκ,αφου το θελεις".

Εφευγα και τελειωνε.Ουτε να ασχοληθω.

Τρελλενοτανε συντομα η αλλη.....

Στην περιπτωση που ελεγα "μα γιατι αγαπη μου να χωρισουμε',ημασταν και εγω και η σχεση τελειωμενοι.....

 

Ακριβώς το ίδιο κάνω και εγώ ... ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ...;);)

Όσο ασχολείσαι τόσο χειρότερα είναι !!!

Υπάρχουν και καλύτερα πράγματα να κάνω από το να κάθομαι και να κλαίω την μοίρα μου !!!!

Είμαι fighter και κυριολεκτικά και μεταφορικά !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...