Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Καλα μη νομίζετε ότι τα 13χρονα σήμερα είναι ίδια με αυτά που ήταν πριν 5-10 χρόνια.

Καμία σχέση. Τα βλέπω καθημερινα και απορώ γιατί ότι έκανα εγώ στα 15-16 αυτοί τα κάνουν στα 12-13.

 

Μίλα της ανοιχτά και άσε τις πορτοκαλάδες γιατί θα σε πάρει στο ψιλό..

Πες της να βγείτε αρχικά και πιάστε την κουβέντα για διάφορα πράγματα. Ε, πάνω στην κουβέντα μπες και λίγο στο ψητό και.... καλά να περάσεις :p :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω εξακολουθω να πιστευω πως για καμια βδομαδα πρεπει να το παιξεις ανετος..

αν απο την αρχη κανεις σα τρελος για να της μιλησεις και καταλαβει πως ποναει το δοντακι σου,θα σε σερνει απο την μυτη μελλοντικα(η εστω θα προσπαθησει)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οκ ο σκοπός μου άλλωστε είναι να την πετύχω μόνη της.Μετά θα κυλήσει το πράγμα κ θα δείξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι κατά των σχέσεων.Ταλαιπώρια.

 

Freedom.Κάνεις ότι γουστάρεις και διώχνεις την μουρμούρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα δεν ξέρω τι έγινε αλλά κόλλησα δεν μπορούσα να πάω. Έβλεπα κάτι ματιές. αλλά... Ήταν κ με τις φίλες της κ οπότε από μακριά ... :wacko: Σήμερα δεν ξέρω τι να την στείλω. Να την στείλω "Πάει κ σήμερα. Ήσουν με τις φιλες σου κ δεν μπορούσαμε να μιλήσουμε?" Τι λέτε?

 

Αυτο θα γινετε συνεχεια. ξεκολα και βρες καμια στην ηλικια σου, ή καμια 30αρα κ@υλι@ρ@ να σε ξεζουμισει. :cool:

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Ρε Thunderfox μην κολλάς ρε,μην κολλάς.Θα κάθεσαι μετά από λίγο καιρό και θα σιχτιρίζεις που δεν της μίλησες και ήσουν κότα.Ηρέμησε,μην νομίζεις ότι κάθε κόλλημα ή ενδιασμός που υπάρχει στο δικό σου μυαλό το σκέφτεται και αυτή,που δηλαδή τι να σκεφτεί ρε?Αυτή τριώνυμα δεν έχει κάνει ακόμα..άντε βουρ στον πατσά
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και τα κλασσικά! Να σαι ευχάριστος, να μην τραυλίζεις, ούτε να λες πολλά. Άμα σου στείλει μνμ μην απαντάς αμέσως κάντην να αναρωτηθεί λίγο π είσαι κ τ κάνεις. Όπως λέεει κ η θεά κοκκίνου, "Παίξτο και λιγάκι αδιάφορος... να της έρθει έρωτας παράφορος"!!!

 

Α, το μαλλί να είναι καλό, το ίδιο και τα ρούχα, Κ ΜΗΝ ΒΆΛΕΙς ΚΟΛΟΝΙΑ

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Και τα κλασσικά! Να σαι ευχάριστος, να μην τραυλίζεις, ούτε να λες πολλά. Άμα σου στείλει μνμ μην απαντάς αμέσως κάντην να αναρωτηθεί λίγο π είσαι κ τ κάνεις. Όπως λέεει κ η θεά κοκκίνου, "Παίξτο και λιγάκι αδιάφορος... να της έρθει έρωτας παράφορος"!!!

 

Α, το μαλλί να είναι καλό, το ίδιο και τα ρούχα, Κ ΜΗΝ ΒΆΛΕΙς ΚΟΛΟΝΙΑ

 

Φρεσκοξυρισμένος?Τσακ Νόρις?Γένια 2-3 ημερών?Εβδομάδας/πάμε για μούσι?

 

:rolleyes::X

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πάλι έμπλεξα:( Βοηθάω με το συγκρότημά μου κάτι κοπ΄λες να πούν κάτι τραγούδια και κάνουμε μαζί πρόβες. Στη μία μάλλον αρέσω αλλα μου αρέσει και αυτή! Σήμερα όμως ο κολλητός μου μ ανέφερε ότι 2 κορίτσια τ είπαν ότι με γουστάρουν:(:)... Σύνολο 3... Η πρώτη που ανέφερα μου το παίζει κάπως ντροπαλή, μ χαμογελάει και όλα αυτά, εγώ την αγκάλιασα αλλά ώς εκεί... Τι να κάνω?:(

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

ρε μεγαλε αμα δεν τις γνωρισεις πως θα ξερεις ποια ειναι η καλυτερη? μαθε ποιες ειναι και μετα πραττεις αναλογα....;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια και παλι εχω μια απορια καθομουν το απογευμα σε μια καφετερια και ειχε απεναντι μια πανω στα 30-35 που εριχνε κλεφτες ματιες προς την μερια μου εντονα και επιτακτικα,οφειλω να πω οτι ηταν εντυπωσιακη ωστοσο εγω το παιζα αδιαφορος ,μια φαση σηκωνεται αποτομα παιρνα ξυστα απο εκει που καθομουν με κοιταξε με δολοφονικο υφος και εφυγε,η απορια μου δηλαδη τι περιμενε να της την πεσω?

δεν παμε καλα καθολου λεω

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

η απορια μου δηλαδη τι περιμενε να της την πεσω?

 

Το πιθανότερο... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

παιδια και παλι εχω μια απορια καθομουν το απογευμα σε μια καφετερια και ειχε απεναντι μια πανω στα 30-35 που εριχνε κλεφτες ματιες προς την μερια μου εντονα και επιτακτικα,οφειλω να πω οτι ηταν εντυπωσιακη ωστοσο εγω το παιζα αδιαφορος ,μια φαση σηκωνεται αποτομα παιρνα ξυστα απο εκει που καθομουν με κοιταξε με δολοφονικο υφος και εφυγε,η απορια μου δηλαδη τι περιμενε να της την πεσω?

δεν παμε καλα καθολου λεω

 

Μέτα λύπης σε πληροφορώ ότι έχασες την ευκαιρία να απολαύσεις αχαλήνωτο και άνευ προηγουμένου (ίσως και επομένου) σεξ των 5 ηπείρων και των 9 θαλασσών. :lol:

Η γυναίκα μετά τα 30 και μέχρι την κλιμακτήριο μπαίνει σε σεξουαλικό warp 10 overdrive :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι έμπλεξα:( Βοηθάω με το συγκρότημά μου κάτι κοπ΄λες να πούν κάτι τραγούδια και κάνουμε μαζί πρόβες. Στη μία μάλλον αρέσω αλλα μου αρέσει και αυτή! Σήμερα όμως ο κολλητός μου μ ανέφερε ότι 2 κορίτσια τ είπαν ότι με γουστάρουν... Σύνολο 3... Η πρώτη που ανέφερα μου το παίζει κάπως ντροπαλή, μ χαμογελάει και όλα αυτά, εγώ την αγκάλιασα αλλά ώς εκεί... Τι να κάνω?
δικαιη μοιρασια με τους φιλους σου:lol: τι τινα κανεις καλο μου;;αφου ειναι μια που σ αρεσει και της αρεσεις κι εσυ τι καθεσαι και ψαχνεσαι;;γκοου φορ χερ!:O

 

παιδια και παλι εχω μια απορια καθομουν το απογευμα σε μια καφετερια και ειχε απεναντι μια πανω στα 30-35 που εριχνε κλεφτες ματιες προς την μερια μου εντονα και επιτακτικα,οφειλω να πω οτι ηταν εντυπωσιακη ωστοσο εγω το παιζα αδιαφορος ,μια φαση σηκωνεται αποτομα παιρνα ξυστα απο εκει που καθομουν με κοιταξε με δολοφονικο υφος και εφυγε,η απορια μου δηλαδη τι περιμενε να της την πεσω?

δεν παμε καλα καθολου λεω

κι εγω αυτο λεω αλλα ποιος με ακουει (ή εστω διαβαζει)...δεν παμε καθολου καλα.

:!:

1ον.απορω γιατι καθεσαι και δινεις τοση βαση σε κατι που εκτος απο στιγμιαιο δεν προκειται να επηρεασει και την μελλοντικη σου πορεια.

2ον. για να σου λυσω την απορια ,υπαρχουν τα εξης ενδεχομενα :

- δεν κοιτουσε εσενα,αλλα τον απο πισω σου.οταν εφυγε σε κοιταξε ετσι αγρια επειδη της εκοβες την θεα για τον τυπα πισω σου:lol::p

- την γνωριζες απο καπου και περιμενε πως θα την θυμηθεις και θα πας να της μιλησεις:O

- το προηγουμενο με την διαφορα πως δεν γνωριζεστε,αυτη μπερδευτηκε:worry:

- το ενδεχομενο που κι εσυ ο ιδιος ειπες..περιμενε να της την πεσεις..:confused:

- να ειναι το στυλ της αυτο κι εσυ να παρεξηγησες:blink:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δικαιη μοιρασια με τους φιλους σου:lol: τι τινα κανεις καλο μου;;αφου ειναι μια που σ αρεσει και της αρεσεις κι εσυ τι καθεσαι και ψαχνεσαι;;γκοου φορ χερ!:O

 

κι εγω αυτο λεω αλλα ποιος με ακουει (ή εστω διαβαζει)...δεν παμε καθολου καλα.

:!:

1ον.απορω γιατι καθεσαι και δινεις τοση βαση σε κατι που εκτος απο στιγμιαιο δεν προκειται να επηρεασει και την μελλοντικη σου πορεια.

2ον. για να σου λυσω την απορια ,υπαρχουν τα εξης ενδεχομενα :

- δεν κοιτουσε εσενα,αλλα τον απο πισω σου.οταν εφυγε σε κοιταξε ετσι αγρια επειδη της εκοβες την θεα για τον τυπα πισω σου:lol::p

- την γνωριζες απο καπου και περιμενε πως θα την θυμηθεις και θα πας να της μιλησεις:O

- το προηγουμενο με την διαφορα πως δεν γνωριζεστε,αυτη μπερδευτηκε:worry:

- το ενδεχομενο που κι εσυ ο ιδιος ειπες..περιμενε να της την πεσεις..:confused:

- να ειναι το στυλ της αυτο κι εσυ να παρεξηγησες:blink:

 

καθομουν τειχο ...... οποτε αυτο το ενδεχομενο αποκλειεται εκτος αν της αρεσε ο τειχος

 

τωρα τελευταια πολυσυμβαινουν αυτες οι φασεις και αυτο χθες ηταν καπως περιεργο to 2rndexomeno apoklietai to 3 mpori

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

- την γνωριζες απο καπου και περιμενε πως θα την θυμηθεις και θα πας να της μιλησεις:O

- το προηγουμενο με την διαφορα πως δεν γνωριζεστε,αυτη μπερδευτηκε:worry:

 

Αυτά είναι τα πιο πιθανά νομίζω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα έγιναν ακόμα πιο περίπλοκα... Τελικά είμαι ανάμεσα στισ 2, και οιδύο τελικά είναι οι τραογυδίστριες στο γκρουπάκι που βοηθώ!!! Ο τραγουδιστής μ πε ότι ταχε κ μ τις δύο αλλά η 1 λέει ότι το κάνει κτλπ(δν τν πολυπιστεύω) ενώ ή άλλη θα θέλει σχέση...

Χαμός...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

ενα εχω να πω..το γκρουπακι αυτο εχει ολα τα χαρακτηριστικα μεγαλης μπαντας..

μουσικη,σεξ,ιντριγκα...... γλιτωσατε και τα εξοδα του ψινακη για μανατζερ...:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

2ον. για να σου λυσω την απορια ,υπαρχουν τα εξης ενδεχομενα :

- δεν κοιτουσε εσενα,αλλα τον απο πισω σου.οταν εφυγε σε κοιταξε ετσι αγρια επειδη της εκοβες την θεα για τον τυπα πισω σου:lol::p

- την γνωριζες απο καπου και περιμενε πως θα την θυμηθεις και θα πας να της μιλησεις:O

- το προηγουμενο με την διαφορα πως δεν γνωριζεστε,αυτη μπερδευτηκε:worry:

- το ενδεχομενο που κι εσυ ο ιδιος ειπες..περιμενε να της την πεσεις..:confused:

- να ειναι το στυλ της αυτο κι εσυ να παρεξηγησες:blink:

 

Σύμφωνα με το Ξυράφι του Όκαμ, το πιο πιθανό ενδεχόμενο είναι και το πιο απλό, αυτό δηλαδή για το οποίο γίνονται οι λιγότερες δυνατές υποθέσεις από την σκοπιά ενός αντικειμενικού παρατηρητή.

Στην περίπτωσή μας, ο αντικειμενικότερος παρατηρητής είναι ο ίδιος ο εμπλεκόμενος μιας και δεν έχουμε άλλον διαθέσιμο.

Η πρώτη σκέψη (άρα και η πιο απλή) του εμπλεκομένου είναι ότι τον θέλει για διαπλανητικό σεξ, οπότε εμείς δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε. :lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΓΑΛΟ!ο εμπλεκομενος δεν γινεται να ειναι αντικειμενικος παρατηρητης καθως ουτε αντικειμενικος ειναι(μπορει να αλλοιωσει τα γεγονοτα -ηθελημενα ή μη- προκειμενου να τα παρουσιασει ιδανικα,οπως θα ηθελε να ειναι) ουτε και παρατηρητης καθως ειναι ενας απο τους 2 πρωταγωνιστες...συνεπως το ολο σου επιχειρημα ειναι ατοπο..

 

αλεξελ,αληθεια αρχισες να προετοιμαζεσαι ψυχολογικα;;βλεπω κατι κενα στο προγραμμα μου...χαχαχαχα:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το Ξυράφι του Όκαμ, το πιο πιθανό ενδεχόμενο είναι και το πιο απλό, αυτό δηλαδή για το οποίο γίνονται οι λιγότερες δυνατές υποθέσεις από την σκοπιά ενός αντικειμενικού παρατηρητή.

Στην περίπτωσή μας, ο αντικειμενικότερος παρατηρητής είναι ο ίδιος ο εμπλεκόμενος μιας και δεν έχουμε άλλον διαθέσιμο.

Η πρώτη σκέψη (άρα και η πιο απλή) του εμπλεκομένου είναι ότι τον θέλει για διαπλανητικό σεξ, οπότε εμείς δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε. :lol::lol::p

οποσδηποτε οχι απλα μου φανηκε περιεργο ο τρπος αντιδρασης καθοτι δεν ειμαι συνηθισμενος σε τετοιες φασεις ,και τωρα τελευταια συμβαινουν πολυ

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα έγιναν ακόμα πιο περίπλοκα... Τελικά είμαι ανάμεσα στισ 2, και οιδύο τελικά είναι οι τραογυδίστριες στο γκρουπάκι που βοηθώ!!! Ο τραγουδιστής μ πε ότι ταχε κ μ τις δύο αλλά η 1 λέει ότι το κάνει κτλπ(δν τν πολυπιστεύω) ενώ ή άλλη θα θέλει σχέση...

Χαμός...

 

Ανέβασε φωτογραφίες να ψηφίσουμε! 90 11 κλπ κλπ :p

Αυτή που της αρέσεις αλλά και σου αρέσει να φανταστώ ότι είναι μια απ' τις 2 ε; Αν εσύ δεν ενδιαφέρεσαι για σχέση αλλά για κάτι περιστασιακό τότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Το λες πρώτα στην μία, αν σου αρνηθεί πας στην άλλη. Αν δεν σου αρνηθεί κάνεις ότι είναι να κάνεις και μετά πας στην άλλη! :D

 

ενα εχω να πω..το γκρουπακι αυτο εχει ολα τα χαρακτηριστικα μεγαλης μπαντας..

μουσικη,σεξ,ιντριγκα...... γλιτωσατε και τα εξοδα του ψινακη για μανατζερ...:)

 

:respect: Όχι απλά ίντριγκα, χαμός γίνεται! Μόνο μη την πατήσετε σαν τον Πασχάλη..

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

σιγα μην ψηφιζουμε και καθε βδομαδα για αποχωρησεις βρε htrul18.:p

και φαντασου...εχουμε τετοια πραγματα τωρα που σχηματιζεται το γκρουπακι(απο οσο καταλαβα απο τα γραφομενα)...πουνα αρχισουν και οι θαυμαστριες...τοιχο τοιχο θα πηγαινουν ολοι..:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχει εξελήξεις το θέμα..,

Σας είχα πεί ότι είμαι ανάμεσα στις 2...

Τελικά έβαλα τν κολλητό μου να ψαρέψει τη μία κ του είπε εν περιλήψει ότι με ήθελε για φάσωμα, αλλά επειδή στην πρόβα την έπεφτα στη φίλη της (που να το ξερα ότι είχε αισθήματα...) ξενέρωσε... Οπότε μένει μόνο η μία... Αύριο έχουμε πρόβα, κ θα της τα ζητήσω.. Βσκ είναι 1 χρόνο μεγαλύτερη (εντάξη δείχνώ και γω για παιδί 2 χρόνια κάπου μεγαλύτερο...) Κ θα ήθελα κάτι απλό κ έξυμπ κ ώριμο να της πω ότι μου αρέσει (θα την πάω σε ένα διπλανό δωματιάκι όταν ε΄χουμε πρόβα)... Έχετε καμιά ιδέα;

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...