Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Την ρώτησες αν πήγε με τον φίλο σου και σου είπε ναι; Λίγο περίεργα μου ακούγονται όλα αυτά...

 

τη ρωτησε τι εγινε με τον ταδε σπιτι σου χτες? κ μου λεει στην ψυχρα κρεβατωθηκαμε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την ρώτησες αν πήγε με τον φίλο σου και σου είπε ναι; Λίγο περίεργα μου ακούγονται όλα αυτά...

Γιατι σας φαινονται περιεργα παιδια;;; Τα 16χρονα τωρα εχουν ξεφυγει τερμα...

Ακουω πραγματα που με κανουν να κοκκινιζω λεμε...Κριμα...Φανταζομαι σε λιγα χρονια πως θα ειναι τα παιδια...:X:X:X:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι σας φαινονται περιεργα παιδια;;; Τα 16χρονα τωρα εχουν ξεφυγει τερμα...

Ακουω πραγματα που με κανουν να κοκκινιζω λεμε...Κριμα...Φανταζομαι σε λιγα χρονια πως θα ειναι τα παιδια...:X:X:X:rolleyes:

 

Ναι, δεν έχεις κι άδικο...

 

Και πάλι όμως, γενικά η υπόθεση είναι λίγο περίεργη... Όπως και να 'χει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σας φαινονται περιεργα παιδια;;; Τα 16χρονα τωρα εχουν ξεφυγει τερμα...

Ακουω πραγματα που με κανουν να κοκκινιζω λεμε...Κριμα...Φανταζομαι σε λιγα χρονια πως θα ειναι τα παιδια...:X:X:X:rolleyes:

 

εγω να δεις....εμεινα μ@λ@κ@ς οταν μου το ειπαν!!!

 

τεσπα το θεμα ειναι πως θα τον κανω να ξεκολλησει. να ξεφυγει απο αυτη την κατασταση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

speed_fire08 γιατί τόση πρεμούρα για κάτι που στο κάτω-κάτω δεν σ΄αφορά;

Μήπως λες τη μισή αλήθεια;

 

οχι οχι! ολη την αληθεια λεω!:innocent:

 

περα απο την πλακα δεν εχω αποκρυψει τιποτα. απλα ποσταρα το προβλημα του φιλου μου μηπως μου δωσετε καποια λυση πως να τον βοηθησω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είναι και το κατάλληλο μέρος για βίντεο ... αλλά κολλάει κάπως στο θέμα για τις σχέσεις και απευθύνεται στις γυναίκες! Δείτε το και πείτε μου αν θέλετε ένα τέτοιο καμάρι δίπλα σας!:happy:
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φιλος μου αποφασισε να την κρατησει για 2-3 βδομαδες, κ μετα να την χωρισει.:wacko::blink:

 

εχω κ ενα δικο μου προβλημα. σημερα χωρισα με την φιλη μου μετα απο 10 μηνες. θεωρειτε λογικο το γεγονος να μην θελει να μου μιλαει? να σας πως δεν τσακωθηκαμε. απλα χωρισαμε γιατι, εγω τουλαχιστον, δεν μπορουσα να βγαλω περα σχεση+σχολειο+παρεες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να σου πει τι;

δωσε λιγο χρονο να το καταλαβει πρωτα και μετα βλεπουμε.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

να σου πει τι;

δωσε λιγο χρονο να το καταλαβει πρωτα και μετα βλεπουμε.

 

σημερα το πρωι βρεθηκαμε για τελευταια φορα κ μου λεει 'φευγοντας απο δω(ειμασταν σε καφετερια) δεν σε ξερω δεν με ξερεις...':(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε την πικρανες που την χωρισες(ειδικα αν της ειπες καποια γελοια δικαιολογια) και δε σου ξαναμιλαει..(για να μαθεις αλλη φορα να την χωριζεις!ουυυυ)

μην ανησυχεις,θα της περασει.παιδικη συμπεριφορα!

ισως να ηθελε και καλα να σου δειξει πως ηδη μετανιωσε που ηταν μαζι σου και δε το θεωρει ως γεγονος...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ο κάθε άνθρωπος αντιδράει με διαφορετικό τρόπο σε έναν χωρισμό.Εσύ τι θες τώρα?Να είστε φίλοι?:rolleyes:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε την πικρανες που την χωρισες(ειδικα αν της ειπες καποια γελοια δικαιολογια) και δε σου ξαναμιλαει..(για να μαθεις αλλη φορα να την χωριζεις!ουυυυ)

μην ανησυχεις,θα της περασει.παιδικη συμπεριφορα!

ισως να ηθελε και καλα να σου δειξει πως ηδη μετανιωσε που ηταν μαζι σου και δε το θεωρει ως γεγονος...

 

δεν νομιζω οτι η δικαιολογια του σχολειου ειδικα σε αυτη τη φαση οπου παιζεται το μελλον μου ειναι γελοια.

 

γενικοτερα βεβαια ημασταν σε χαλια φαση τον τελευταιο εναμιση μηνα. μου ειχε ζητησει να τα χαλασουμε το σεπτεμβριο για αοριστους λογους. περιμενε πως θα της ζητουσα να συνεχισουμε, αλλα της ειπα πως συμφωνω να τα χαλασουμε. ξαφνιαστηκε, δεν μου μιλουσε για μια βδομαδα κ μετα με παρακαλουσε να συνεχισουμε. εγω ομως στο ενδιαμεσο ειχα πεισει τον εαυτο μου πως δεν γινεται να συνεχισω με αυτη την κοπελα. με πετυχε σε μια ευαισθητη φαση, με πηρε τηλ κ αρχισε τα κλαμματα. δεν μπορουσα να την πληγωσω, αλλα ουτε ειχα τα ψυχικα αποθεματα για να την πεισω πως πρεπει να χωρισουμε. κ ετσι συνεχισαμε μαζι ως σημερα. περασα ενα μηνα κολαση. δεν ηθελα ουτε το κινητο μου να ανοιξω. ευτυχως μαζεψα δυναμη κ πηγα κ της μιλησα κ ετσι ξεμπερδεψα.

 

παρολ αυτα δεν θελω να ειμαι τσακωμενος μαζι της:worry:. δεν εννοω κολλητηλικια, αλλα ενα γεια να το λεμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι της ειπες γιαυτο και το αφησα φλου.

για το "γεια" εχεις δικιο..αλλα τι να κανεις.αν δε θελει δεν μπορεις να την υποχρεωσεις

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μήπως η γκόμενα ήθελε να σε χωρίσει εκείνη; Μου χε συμβεί με μια πρώην που την χώρισα, με έπεισα δια τηλεφώνου να τα βρούμε και στο καπάκι με χώρισε εκείνη...
Link to comment
Share on other sites

μπα...δεν νομιζω...ηταν καλη κοπελιτσα. κ επισης ειχε μυαλο κλαρινο! ηταν κ ξανθια. οποτε ειναι απιθανο να σκεφτηκε κατι τετοιο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπα...δεν νομιζω...ηταν καλη κοπελιτσα. κ επισης ειχε μυαλο κλαρινο! ηταν κ ξανθια. οποτε ειναι απιθανο να σκεφτηκε κατι τετοιο.

 

Ποτέ μην υποτιμάς την νοημοσύνη μιας γυναίκας:!:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τους εμπειρους. αν με δει πανω στη βδομαδα με αλλη κοπελα θα το παρει πολυ στραβα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τους εμπειρους. αν με δει πανω στη βδομαδα με αλλη κοπελα θα το παρει πολυ στραβα?

 

Αυτά είναι παιδιαρίσματα ρε φίλε...

Link to comment
Share on other sites

εεεε.αν σε ειχε γραμενο ,οχι

αλλα αν δε σε ειχε,ε οσο και να το κανεις,θα πληγωθει.πιο πολυ ο εγωισμος της...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ρωτησα, γιατι μου εχει κολλησει μια κοπελα απο το σχολειο. κ ψαχνω να βρω την καταλληλη χρονικη στιγμη να κανω κινηση, ετσι ωστε ουτε την πρωην μου να πληγωσω κ εγω να περασω καλα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τετοια χρονικη στιγμη πιστευεις πως υπαρχει;;;

 

(εκτος αν βρει πρωτη η πρωην σου φιλο)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τετοια χρονικη στιγμη πιστευεις πως υπαρχει;;;

 

(εκτος αν βρει πρωτη η πρωην σου φιλο)

 

τι εννοεις? δεν καταλαβα. δεν προκειτε να πεσω σε πενθος για μια κοπελα. προσπαθω να κοιταξω μπροστα πλεον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...