Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

sofi-k:

-Για τα υπαρξιακά ότι σαν όρος είναι λάθος......ανέφερα πολλά και ένα από αυτά είναι αυτή η λέξη!Μήπως τώρα να πιανόμαστε από την κάθε λεπτομέρεια της λέξης και τι σημαίνει σαν επιστημονικός όρος;

 

-Για το τι έχεις κάνει εσύ για παράδειγμα.......θες να μου πεις ότι ΠΟΤΕ δεν έχεις κρατήσει μούτρα στο αγόρι σου για χαζομάρες εεεε;Δεν είναι απαραίτητο να μαλώσεις αλλά μόνο και μόνο τα μούτρα είναι αρκετά!Αλλά και πάλι σου είπα πιο πάνω αν πιστεύεις ότι δεν το έχεις κάνει τι λόγοι υπάρχουν.Μην με αναγκάζετε να τα ξαναγράφω!!!

 

c00kiE

-Έλα τώρα.......μην με τρελαίνεις!Εγώ το έγραψα αυτό για την πονηράδα αρκετά posts πιο πριν!Γιατί εσύ ανέφερες για "περιπλοκότητα" στην σκέψη σας!Συγγνώμη αλλά αυτό που μου λες δεν είναι συναίσθημα!!!!Είναι τελείως άσχετο το συναίσθημα με κάτι χαζομάρες του στυλ "ααααα πήγε 2 συνεχόμενες φορές στην καφετέρια αυτή άρα πρέπει να παίζει κάτι με την σερβιτόρα!!!"!!!Και μην μου λες ότι γενικά οι γυναίκες δεν σκέφτονται πονηρά ή κουτοπόνηρα γιατί αυτό θα είναι μεγάλο ψέμα και το ξέρεις!

 

-Εγώ δεν μίλησα για ανούσια υποκειμενικά πράγματα.Μίλησα ανούσια ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ!!!Δηλαδή ότι όποιος και να το σκεφτεί (είτε άντρας είτε γυναίκα) θα γελάει!!Να είναι χαζό ότι και να γίνει!!!

 

-Κι εσύ κόλλησες με την λέξη υπαρξιακά;;;;Απάντησα πιο πάνω....!(γιατί κολλάτε σε λεπτομέρειες και δεν κοιτάτε την ουσία;)

 

-Για την αντίδραση που λες.....σε πληροφορώ ότι όταν χώρισα ΕΓΩ μια κοπέλα μετά δεν καθόμουν να κουτσομπολέψω όταν την είδα με κάποιον άλλον γιατί ΕΓΩ την χώρισα για ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΛΑ πριν το κάνω!Δεν μιλάω μόνο για τον χαβαλέ αλλά σε πληροφορώ ότι μου έτυχε πολλές φορές κάποιες γυναίκες να έβαζαν φυτιλιές σε αγόρια της παρέας και ας μην ήξεραν την κοπέλα!!!Γιατί δεν το έκαναν οι άντρες αυτό;Αν εκείνη με χωρίσει μπορεί να με πειράξει ΜΟΝΟ αν με χώρισε χωρίς λόγο, που συνήθως αυτό μεταφράζεται: "θέλω να μείνω μόνη,νιώθω πιεσμένη...." κ.α. τέτοια χαζά και την άλλη μέρα την βλέπω με άλλον.ΤΟΤΕ ΝΑΙ θα το σχολιάσω γιατί με χώρισε γιατί ήθελα να πάει με κάποιον άλλον αλλά δνε είχε τα κότσια να μου το πει!!Τότε ναι....εκεί το δικαιολογώ!

 

Καμιά δεν σχολιάσε την τελευταία μου πρόταση στο προηγούμενο Post!!!! :p

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και στο κάτω κάτω ρε παιδιά δεν γίνεται.......χωρίς τις γυναίκες δεν κάνουμε και πιστεύω το ίδιο ισχύει και για αυτές για εμάς! ;)

Σχολιαζω εγω λοιπον. Αφου αυτο ειναι το ζουμι της υποθεσης ας αφησουμε τα υπολοιπα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ κ για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ θα ρωτησω αν ο ερωτας-σεξ

πεζει σημαντικο ρολο σε μια σχεση?

κ αν θα διαλυατε ποτε μια σχεση επειδη

πολυ απλα δεν ησασταν ευχαριστημενοι η δεν

σας ικανοποιουσε σε αυτον τον τομεα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

οκ κ για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ θα ρωτησω αν ο ερωτας-σεξ

πεζει σημαντικο ρολο σε μια σχεση?

κ αν θα διαλυατε ποτε μια σχεση επειδη

πολυ απλα δεν ησασταν ευχαριστημενοι η δεν

σας ικανοποιουσε σε αυτον τον τομεα

καλησπέρα . Εγώ πιστεύω ότι ο έρωτας - σεξ πάιζει σημαντικό ρόλο σε μία σχέση διότι υπάρχουν κάποια συναισθήματα τα οποία δεν μπορούν να εκφρασθούν με άλλον τρόπο. Τώρα κατα την άποψη μου εάν ο σύντροφός μου δεν με κάλυπτε σε αυτόν τον τομέα σίγουρα είναι ένα πρόβλημα - διότι εύκολα μετά του την κάνεις...:devil: αυτή είναι η άποψή μου.

:X
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα . Εγώ πιστεύω ότι ο έρωτας - σεξ πάιζει σημαντικό ρόλο σε μία σχέση διότι υπάρχουν κάποια συναισθήματα τα οποία δεν μπορούν να εκφρασθούν με άλλον τρόπο. Τώρα κατα την άποψη μου εάν ο σύντροφός μου δεν με κάλυπτε σε αυτόν τον τομέα σίγουρα είναι ένα πρόβλημα - διότι εύκολα μετά του την κάνεις...:devil: αυτή είναι η άποψή μου.

 

μηπως ειναι καλυτερα να τον χωρισεις

απο το να τον κερατωσεις???

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι καλυτερα να τον χωρισεις

απο το να τον κερατωσεις???

γι αυτό είπα ότι υπάρχει πρόβλημα. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ο χωρίσμός θες δεν θες θα έρθει ακόμη και αν φτάσεις στο σημείο να απατήσεις το σύντροφό σου

:X
Link to comment
Share on other sites

οκ κ για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ θα ρωτησω αν ο ερωτας-σεξ

πεζει σημαντικο ρολο σε μια σχεση?

κ αν θα διαλυατε ποτε μια σχεση επειδη

πολυ απλα δεν ησασταν ευχαριστημενοι η δεν

σας ικανοποιουσε σε αυτον τον τομεα

 

Όταν λες έρωτα-σεξ τι εννοείς?Διότι άλλο έρωτας άλλο σεξ εκτός και αν τα γράφεις μαζί για να υποδηλώσεις την πράξη αυτή καθεαυτή..

 

Παίζει αρκετά σημαντικό ρόλο σε μια σχέση και ναι έχω διαλύσει σχέση και ένας από τους λόγους διάλυσής της ήταν και αυτό το κομμάτι...Ο άλλος λόγος ήταν η επικοινωνία που δεν είχαμε...

 

 

μηπως ειναι καλυτερα να τον χωρισεις

απο το να τον κερατωσεις???

 

Αν σε καλύπτει σε άλλους τομείς της σχέσης ίσως να μην θες να τον-την χωρίσεις αλλά να προσπαθήσεις μήπως και αλλάξει τίποτα..Μια σκέψη είναι αυτό το τελευταίο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

γι αυτό είπα ότι υπάρχει πρόβλημα. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ο χωρίσμός θες δεν θες θα έρθει ακόμη και αν φτάσεις στο σημείο να απατήσεις το σύντροφό σου

 

το να τον απατησεις μια φορα αυτο δεν σημαινει οτι μετα θα ειστε

μια χαρα, μεσα απο την συζητηση μπορει κατι να βγει κ να

διορθωθουν καποια πραγματα

αν δεν γινει κ τοτε τπτ τοτε πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι

ο χωρισμος

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες έρωτα-σεξ τι εννοείς?Διότι άλλο έρωτας άλλο σεξ εκτός και αν τα γράφεις μαζί για να υποδηλώσεις την πράξη αυτή καθεαυτή..

 

ενοω την πραξη απλα καποιους τους αρεσει η λεξη ερωτας κ καποιους

η λεξη σεξ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικο αλλα πιστευω οτι αν εισαι πραγματικα ερωτευμενος και εχεις επικοινωνια με τον αλλον τοτε κι αυτος ο τομεας καλος θα ειναι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίζει αρκετά σημαντικό ρόλο σε μια σχέση και ναι έχω διαλύσει σχέση και ένας από τους λόγους διάλυσής της ήταν και αυτό το κομμάτι...Ο άλλος λόγος ήταν η επικοινωνία που δεν είχαμε...

Ναι αλλά δεν νομίζω να έχεις διαλύσει σχέση επειδή υπήρχε μόνο σεξ και τίποτ' άλλο.

Link to comment
Share on other sites

το να τον απατησεις μια φορα αυτο δεν σημαινει οτι μετα θα ειστε

μια χαρα, μεσα απο την συζητηση μπορει κατι να βγει κ να

διορθωθουν καποια πραγματα

αν δεν γινει κ τοτε τπτ τοτε πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι

ο χωρισμος

για το συγκεκριμένο θέμα δεν νομίζω ότι έχεις και πολλά πράγματα να συζητήσεις γιαυτό και χωρίζεις διοτι και να άπατήσεις τον ΄συντροφό σου το πρόβλημά σου συνεχίζει και υπάρχει.

:X
Link to comment
Share on other sites

για το συγκεκριμένο θέμα δεν νομίζω ότι έχεις και πολλά πράγματα να συζητήσεις γιαυτό και χωρίζεις διοτι και να άπατήσεις τον ΄συντροφό σου το πρόβλημά σου συνεχίζει και υπάρχει.

 

Να σου πω.. αν είναι "ανατομικό" :lol: το πρόβλημα, μάλλον έχεις δίκιο.:p

 

Αν όμως είναι ζήτημα λανθασμένης αλληλεπίδρασης τότε υπάρχουν κάποιες ελπίδες σωτηρίας.

Link to comment
Share on other sites

για το συγκεκριμένο θέμα δεν νομίζω ότι έχεις και πολλά πράγματα να συζητήσεις

 

εδω εισαι πολυ λαθος

θα σου πω κατι απο προσωπικη μου εμπειρια

με μια πρωην η οποια καποια πραγματα στο σεξ δεν μπορουσε να τα

κανει με τπτ κ οσες φορες επερνε την μεγαλη

αποφαση παντα στο τελος κομπλαρε μεχρι που καθησαμε μια μερα

κ μιλησαμε κ την εκανα να το δει τεελειως διαφορετικα το ολλο

σκηνικο μεχρι που τελικα της εφυγαν ολλα τα κολληματα.

αρα κ σαυτο τον τομεα χρειαζετε ΣΥΖΗΤΗΣΗ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι πολυ λαθος

θα σου πω κατι απο προσωπικη μου εμπειρια

με μια πρωην η οποια καποια πραγματα στο σεξ δεν μπορουσε να τα

κανει με τπτ κ οσες φορες επερνε την μεγαλη

αποφαση παντα στο τελος κομπλαρε μεχρι που καθησαμε μια μερα

κ μιλησαμε κ την εκανα να το δει τεελειως διαφορετικα το ολλο

σκηνικο μεχρι που τελικα της εφυγαν ολλα τα κολληματα.

αρα κ σαυτο τον τομεα χρειαζετε ΣΥΖΗΤΗΣΗ

θα με τρελλάνεις- το θέμα είναι εάν η σύντροφός σου κάνει τα "κόλπα" που θέλεις( συγνώμη για την λέξη πιστέυω να καταλαβαίνεις τι εννοώ ) ή εάν δεν σε ικανοποιεί ερωτικά η σύντροφός σου;το ένα δεν έχει σχέση με το άλλο

:X
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω.. αν είναι "ανατομικό" :lol: το πρόβλημα, μάλλον έχεις δίκιο.:p

 

Αν όμως είναι ζήτημα λανθασμένης αλληλεπίδρασης τότε υπάρχουν κάποιες ελπίδες σωτηρίας.

χημικός είσαι? μια μετάφραση για εμάς τις ξανθιές..:D

:X
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν μιλάμε για κάποιον που εννοεί το σεξ στο πλαίσιο μιας σχέσης ό,τι και να κάνεις με το σύντροφο σου θα σου αρέσει... έτσι νομιζω τουλάχιστον! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν μιλάμε για κάποιον που εννοεί το σεξ στο πλαίσιο μιας σχέσης ό,τι και να κάνεις με το σύντροφο σου θα σου αρέσει... έτσι νομιζω τουλάχιστον! :)

Ακόμα και αν σε δέσει και να σε δέρνει;

Link to comment
Share on other sites

θα με τρελλάνεις- το θέμα είναι εάν η σύντροφός σου κάνει τα "κόλπα" που θέλεις( συγνώμη για την λέξη πιστέυω να καταλαβαίνεις τι εννοώ ) ή εάν δεν σε ικανοποιεί ερωτικά η σύντροφός σου;το ένα δεν έχει σχέση με το άλλο

 

Αν με τα κόλπα που θέλει ικανοποιείται ερωτικά ο παράφρονας, ενώ χωρίς αυτά παραμένει ένας ακόμα ανικανοποίητος παοκτσής :lol:, τότε έχει και παραέχει σχέση. Και τα κόλπα είναι μες το παιχνίδι.

Σε άλλους αρέσει βίαιο, σε άλλους απαλό... τι να κάνουμε... :p

Και λίγο :whip:, πολλές φορές βοηθάει :shifty:

Link to comment
Share on other sites

τι να τα κάνεις τα κόλπα εάν δεν υπάρχει έλξη αγαπητέ διότι αυτό εννοώ..

 

Κοιτα.Αν εχει αρχισει να μην υπαρχει ελξη σ'αυτο το θεμα,σιγα σιγα θα φανει και σε αλλα πραγματα πιστευω.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να εκφράσω μία άποψη σχετικά με τη ερωτική / αγαπιτική δράση των θυληκών .. λοιπόν είμαι οργισμένος με το γεγονός ότι καλές κοπέλες και όχι καβαλημένες, ψηλομύτες κλπ .Πάνε με κάτι imitation υποτιθέμενους ώριμους μεγαλύτερους για να ερωτευτούν .. Και στη συνέχεια καταλήγουν σε αδιέξοδα , λύπη .. για ποιον ? Για κάποιον μλκα , ασπούδαστο ή μερικώς σπουδαγμένο, σχετικά όμορφο φορόντας συνέχεια κάτι γυαλιά rayban κτλ.

Αποτέλεσμα αυτού είναι για εμένα προσωπικά να σκέφτομαι μόνο τις ξεπέτες με γκομενάκια της μιας εβδομάδας ή και της μιας μέρας .Εγώ σκέφτομαι ότι αυτές χάνουν αλλά ρε π..στη μ και εμείς επιθυμούμε μια αξιόλογη κοπέλα ρε ****το για όσα αναφέρατε στην αρχή . Να απευθηνόμαστε , να αντιμετωπίζουμε προβλήματα .

ΕΞΩ οι ξεπέτες ,, πιστεύω στο Πανεπιστήμιο αυτό να αλλάξει ..

το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να εκφράσω μία άποψη σχετικά με τη ερωτική / αγαπιτική δράση των θυληκών .. λοιπόν είμαι οργισμένος με το γεγονός ότι καλές κοπέλες και όχι καβαλημένες, ψηλομύτες κλπ .Πάνε με κάτι imitation υποτιθέμενους ώριμους μεγαλύτερους για να ερωτευτούν .. Και στη συνέχεια καταλήγουν σε αδιέξοδα , λύπη .. για ποιον ? Για κάποιον μλκα , ασπούδαστο ή μερικώς σπουδαγμένο, σχετικά όμορφο φορόντας συνέχεια κάτι γυαλιά rayban κτλ.

Αποτέλεσμα αυτού είναι για εμένα προσωπικά να σκέφτομαι μόνο τις ξεπέτες με γκομενάκια της μιας εβδομάδας ή και της μιας μέρας .Εγώ σκέφτομαι ότι αυτές χάνουν αλλά ρε π..στη μ και εμείς επιθυμούμε μια αξιόλογη κοπέλα ρε ****το για όσα αναφέρατε στην αρχή . Να απευθηνόμαστε , να αντιμετωπίζουμε προβλήματα .

ΕΞΩ οι ξεπέτες ,, πιστεύω στο Πανεπιστήμιο αυτό να αλλάξει ..

Πιστεύω πως είσαι λίγο υπερβολικός/απογοητευμένος. Απλά ερωτεύεσαι λάθος κοπέλες ίσως? Οσο για τα γούστα της κάθε κοπέλας είναι κάτι το προσωπικό.

:X
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν νομίζω να έχεις διαλύσει σχέση επειδή υπήρχε μόνο σεξ και τίποτ' άλλο.

 

Όταν υπάρχει μόνο σεξ δεν είναι σχέση...

 

Ακόμα και αν σε δέσει και να σε δέρνει;

 

Πρόσεχε μόνο μην χάσετε τίποτα κλειδιά από χειροπέδες και φωνάζετε την αστυνομία να σας βοηθήσει..

 

Αμα δεν υπάρχει συναίσθημα πας σε καμμιά ιερόδουλη ή σε κανέναν ζιγκολο και δεν σε σπάει και τα νευρα.

 

Αμα δεν ΣΕ σπάει τα νεύρα πάσο..άμα δεν υπάρχει συναίσθημα και θες μόνο αυτό μπορείς να κάνεις οne night stand..έχουν και αυτά την γλύκα τους...

 

Εγώ θέλω να εκφράσω μία άποψη σχετικά με τη ερωτική / αγαπιτική δράση των θυληκών .. λοιπόν είμαι οργισμένος με το γεγονός ότι καλές κοπέλες και όχι καβαλημένες, ψηλομύτες κλπ .Πάνε με κάτι imitation υποτιθέμενους ώριμους μεγαλύτερους για να ερωτευτούν .. Και στη συνέχεια καταλήγουν σε αδιέξοδα , λύπη .. για ποιον ? Για κάποιον μλκα , ασπούδαστο ή μερικώς σπουδαγμένο, σχετικά όμορφο φορόντας συνέχεια κάτι γυαλιά rayban κτλ.

Αποτέλεσμα αυτού είναι για εμένα προσωπικά να σκέφτομαι μόνο τις ξεπέτες με γκομενάκια της μιας εβδομάδας ή και της μιας μέρας .Εγώ σκέφτομαι ότι αυτές χάνουν αλλά ρε π..στη μ και εμείς επιθυμούμε μια αξιόλογη κοπέλα ρε ****το για όσα αναφέρατε στην αρχή . Να απευθηνόμαστε , να αντιμετωπίζουμε προβλήματα .

ΕΞΩ οι ξεπέτες ,, πιστεύω στο Πανεπιστήμιο αυτό να αλλάξει ..

 

Μισό γιατί μπερδεύτηκα..Τι εννοείς imitation υποτιθέμενους ώριμους?!?Γιατί αυτήν την κατηγορία αντρών δεν την ξέρω μάλλον..Και εσένα αυτό που κάνουν σε ενοχλεί διότι δεν μπορείς να βρεις γκόμενα?!?

Δεν σε βλέπω όμως να σε χαλάει και πολύ αφού καταλήγεις σε οne night stand (πιο sic όρος από την λέξη ξεπέτα)..Αν πάντως περιμένεις να βρεις αυτήν την γυναίκα στο Πανεπιστήμιο να σε ενημερώσω ότι μάλλον θα βρεις κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που φαντάζεσαι..Και κάτι ακόμα..Είσαι μικρός ηλικιακά για να ψάχνεις την ιδανική γυναίκα με την οποία να έχεις όσα επιθυμείς..Γλέντα λίγο την ζωή σου και θα δεις πως θα έρθει όταν πρέπει...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ελπιζω να βρω βοηθεια εδω..ειμαστε 5 φιλοι πολυ κολλητοι.ενας απο αυτους εμπλεξε με μια κοπελα η οποια πιστευω του εχει πουλησει χοντρο παραμυθι. την γνωρισε φετος στο σχολειο. το ιδιο κ εγω(ειναι μαζι μου στο τμημα γενικης και μαζι του στο τμημα κατευθυνσης). απο εγκυρες πηγες εμαθα αρχικα πως το κοριτσι ηθελε εμενα. κ επειδη εγω δεν την ηθελα ενοιωθα πολυ αβολα οταν μιλαγαμε. χτες λοιπον που πηγαμε εκδρομη πηγε κ την επεσε στον φιλο μου. κ του ζητησε να τα φτιαξουν. ολοι μειναμε μ@λ@κες! δεν το περιμενε κανενας. κ αυτο γιατι ο κολλητος μου γουσταρει απο το καλοκαιρι την κολλητη αυτου του κοριτσιου:wacko:! ετσι χτες το βραδυ ημασταν ολα τα αγορια μαζεμενα και τον πεισαμε να την παρει τηλεφωνο να της πει πως δεν θελει να κανει κατι μαζι της γιατι ειναι κολλημενος με την φιλη της! δυστυχως ομως τα πραγματα δεν ηρθαν οπως τα περιμεναμε. αυτη αρχισε να κλεει στο τηλεφωνο να του λεει πως εφυγε απο την πολη που εμενε μεχρι περισυ με τους γονεις της γιατι το πρωην αγορι της της ειπε μετα απο ενα μιση χρονο σχεσεις πως την θελει μονο για τα λεφτα του πατερα της(ενω σε ολους τους υπολοιπους ειχε πει πως στο μερος που εμενε,ηταν χωριο και δεν ειχε προοπτηκες να περασε σε καμια σχολη){καπου εδω αρχισα να υποψιαζομαι την απατη}. κ ειπε κ αλλα πολλα τετοια οπως δεν αντεχω τη μοναξια κλπ.. ο φιλος μου ειναι πολυ ευαισθητος και λυγισε. ετρεμε ολοκληρος.:cry:. σκεφτηκε ακομη και να τα φτιαξει μαζι της μονο κ μονο για να νοιωθει αυτη καλα(παρολο που ο ιδιος δεν το ηθελε). επειδη ομως το θεμα δεν λυνονταν απο το τηλεφωνο κανονισε σημερα να παει σπιτι της(μενει μονη της γιατι οπως προανεφερα οι γονεις της ειναι σε αλλη πολη). πηγαινοντας σημερα το πρωι σπιτι της μαθαινει μεσω τριτου πως εκει δεν ειναι μονη της αλλα ειναι και ολες οι κολλητες μαζι της. ετσι για σπασιμο πηγαμε και τα 5 αγορια μαζι σπιτι της! βεβαια για λιγο κατσαμε. αλλα μεσα σε αυτο το διαστημα εμαθα πολλα πραγματα που με εκαναν θηριο. βγηκα στο μπαλκονι με μια φιλη της κ μιλαγαμε για αυτο ο θεμα. οπως 'ψαρευα' μου ειπε πως απο το χωριο δεν εφυγε λογω του γκομενου αλλα λογω σχολειου. στο σπιτι κατσαμε γυρω στο 15 λεπτο. μετα μας διωχνει η κοπελα για να μεινει μονη της με τον φιλο μου. η συζητηση μεταξυ τους κρατησε γυρω στη 1 ωρα. οι 4 υπολοιποι περιμεναμε σε ενα παρκακι που ηταν εκει διπλα. για να μην τα πολυλογω τον εστησε στη γωνια! του ειπε ξανα τα ιδια παραμυθια. αφου να φανταστειτε δεν τον αφηνε να φυγει! ηταν μπροστα στην πορτα και προσπαθουσε να τον φιλησει! ευτυχως ο φιλος μου ειχε σκληρυνει, καθως του εστειλα μνμ λεγοντας του ολα οσα ηξερα. κ ετσι δεν λυγισε.τελικα εφυγε με τη βια απο το σπιτι. ειμαστε σιγουροι πως θα ξανακανει κινηση ετσι απελπισμενη που ειναι. ειχε κανενας παρομοια εμπειρια? ακουω γνωμες για το πως θα ξεφυγουμε απο αυτο το μπλεξιμο!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να το πειτε σε καναν γονιο, οτι αυτη ειναι νουμερο και να αναλαβουν να την μαζεψουν οι δικοι της. :rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...