Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hidd3n σου υπενθυμίζω ότι σύμφωνα με τους ΟΠΧ, η γραφή τύπου sms (τπτ,τ,π,δλδ) απαγορεύεται και τα ποστ που είναι γραμμένα με αυτόν τον τρόπο διαγράφονται..

thanks..:)

 

 

Συγγνώμη, δεν θα επαναληφθεί, από συνήθεια!

 

Ξέρει κανείς να απαντήσει στο θέμα μου?

 

Το βάζω πάλι καθώς άλλαξε η σελίδα:

-

Εγκατέστησα το appbrain.com market δεν μπορώ να δω τίποτα από το κινητό! ότι πάω να ανοίξω μου λέει "Δεν Βρέθηκε" .. "Δεν ήταν δυνατή η εύρεση του αντικειμένου για το οποίο πραγματοποιήσατε αίτημα"!

 

Έχω κάνει account κ τα λοιπά! Πάτησα install από το pc κ μετά πήγα να το κατεβάσω από το appbrain.com market κ πάλι τίποτα!

 

 

 

 

EDIT:

Επίσης υπάρχει τρόπος να βγάλω από τα μενού κάποιες άχρηστες για μένα εφαρμογές? Όχι να τις σβήσω απλά να μην φαίνονται!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε Villi σ'ευχαριστω κ παλι κ κατεβασα για αναπαραγωγη avi το rockplayer αλλα δεν εμφανιζει τα αρχεια καθολου κ το yxplayer τα αναπαραγαγει αλλα κολλαει κ ειναι κ trial . γνωριζεις τι πρεπει να κανω ωστε να εμφανιζονται τα αρχεια στο rockplayer; :)
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα ειμαι εκτος θεματος αλλα θα ηθελα αν μπορουσατε να βοηθησετε...αναμεσα σε ενα καινουργιο wildfire και σε ενα μεταχειρισμενο iphone 3... τι μου προτεινετε?!??! Μιας και η τιμη τους θα ειναι η ιδια πανω-κατω...

 

Αν ημουν σιγουρος οτι το iphone ειναι σε πολυ καλη κατασταση μαλλον προς τα εκει θα εκλινα.

Link to comment
Share on other sites

@natpass: καλώς ήλθες στο φόρουμ...για συγκρίσεις συσκευών μιλάμε αποκλειστικά και μόνο στο thread των διαξιφισμών...ρίξε μια ματιά εκεί αν υπάρχει αντίστοιχο τόπικ να ρωτήσεις για τις συγκεκριμένες συσκευές, αλλιώς άνοιξε ένα νέο και θέσε το ερώτημά σου...:)

 

@visvitalis2004 : καλώς ήλθες επίσης..:) ρίξε μια ματιά σε παρακαλώ στους όρους πρόσβασης και χρήσης του φόρουμ, που αποδέχτηκες με την εγγραφή σου. Θ α διαπιστώσεις ότι στο φόρουμ απαγορεύονται τα ποστς τύπου τσατ, αλλά και αυτά χωρίς κάτι ουσιαστικό να προσφέρουν (ευχαριστώ, πολύ καλό, έχεις δίκιο κτλ κτλ). Προτείνω λοιπόν να αποφεύγεις τέτοια ποστς , ώστε να είναι σε τάξη το τόπικ και να αποτελεί πραγματική βοήθεια σε αυτούς που την χρειάζονται..:)

thanks..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Έχω ακολουθήσει τον 2ο συνιστώμενο τρόπο αλλα χωρίς αποτέλεσμα. Στις αντίστοιχες ρυθμίσεις για ορισμό ringtone, notification και alarm tone, δεν εμφανίζονται το .mp3s που έχω αποθηκεύσει στους αντίστοιχους φακέλους παρά μόνο τα αρχικά εργοστασιακά. Σημειώνω πως σε ότι αφορά τους ήχους κλήσης ο πρώτος τρόπος (μέσω της αναπαραγωγης από την εφαρμογή "Μουσική") λειτουργεί κανονικότατα αλλά δεν καλύπτει notifications και alarm tones. Καμιά ιδέα/υπόδειξη.?

Ευχαριστώ

Φίλε μου έχει γίνει και σε άλλες συσκευές από μένα αλλά και από άλλα άτομα κι εδώ μέσα και αλλού, και δεν υπάρχει πρόβλημα. Σίγουρα είναι mp3 αυτά που έβαλες; Μήπως είναι κανένα άλλο ειδος αρχείου; Παίζουν κανονικά από τον Music player του κινητού; Μήπως δεν έκανες τους φακέλους στο βασικό φάκελο της sd, αλλά μέσα σε κανέναν άλλον φάκελο; Μήπως έκανες κανένα λάθος στα ονόματα των φακέλων; :confused:

Απορία.

Όταν ανοίξουμε το τηλέφωνο μετά από κλείσιμο (στιγμιαίο) ή απενεργοποίξηση, πάντα μπαίνει στο κλείδωμα, όπως συμβαίνει σε μένα?

Ή υπάρχει επιλογή να ανοίγει σε ξεκλείδωτο mode?

Αν εννοείς ότι πρέπει να σύρεις κάτω την οθόνη για να ξεκλειδώσει, ναι γίνεται πάντα. Χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω υπάρχουν προγράμματα που το αλλάζουν αυτό, αλλά ούτε σίγουρος είμαι, ούτε ξέρω κάποιο πρόγραμμα...

Φίλε είναι η λογική του Android.

Πως λέμε 'η λογική του στρατού'..

& εμένα στην αρχή μου φαίνονταν πολλά πράγματα παράξενα.

Περιμένω πλέον την 2.2, μήπως και..

& μετά να έρθει η επόμενη επιδότηση & σε άλλη παραλια.

Είσαι λάθος. Εκτός από τα symbian, σε κανένα άλλο σημερινό smartphone δε χτυπάει το ξυπνητήρι. Δε σου λέω ότι είναι καλό. Βλακεία είναι αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι... Και φίλε μου σε βλέπω πολύ απογοητευμένο με το android. Ή είσαι ο άτυχος, ή απλά έκανες λάθος επιλογή και το android δεν καλύπτει τις ανάγκες σου ;) :)

Υπάρχουν τα Nokia.

Αν & δεν είμαι φίλος, στα sms & τον κατάλογο απέχουν έτη φωτός από τα αλλα κινητά.

Από το Android μερικούς γαλαξίες.

Επιμένω ότι δε γίνεται αυτό. Είναι θέμα κωδικοποίησης. Δε γίνεται 160 χαρακτήρες με μικρά και τονισμένα γράμματα. Αν η συσκευή στο επιτρέπει, στον παραλήπτη θα πάνε κεφαλαία τα γράμματα. Έχω ένα nokia n80... Δε νομίζω να άλλαξαν τόσο τα πράγματα... Όσο για τα sms συμφωνώ πως τα νόκια είναι πολύ μπροστά. Ούτε φακέλους δεν έχει το android, αν και λόγω των threaded sms γίνεται αυτό, αλλά όπως και να'χει είναι σπαστικό. Για τον κατάλογο δεν μπορώ να πω, γιατί δεν είχα κανένα πρόβλημα ποτέ στο android. Για outlook και τέτοια δε συγχρόνιζα ούτε και συγχρονίζω, οπότε δε γνωρίζω...

Καλησπέρα σε όλους,

Μια χαζή μάλλον ερώτηση, έχω το κινητο εδώ και 4 μέρες.. με πολύ χαλαρή χρήση... και παρατηρώ οτι στις γωνίες του κινητού στο καπάκι μπαταρίας δημιουργούνται μικρά μαύρα στίγματα.. σαν να φεύγει η επίστρωση του χρώματος... χωρίς καμία πτώση και με πολύ λεπτούς χειρισμούς όσο έχω προλάβει να παίξω... Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι αντίστοιχο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

καλημερα,και εγω το εχω απο το σαββατο,και εχο παρατηρειςι το ιδιο,ξεβαφει το χρομα του στης γονειες :-(

Λέτε να άλλαξε τίποτα στα πλαστικά και την κατασκευή του κινητού; Εγώ το έχω 1,5 μήνα σχεδόν και δεν έχει ξεβάψει καθόλου. Φταίνε οι παρτίδες; :confused:

Εγκατέστησα το appbrain.com market δν μπορώ να δω τίποτα από το κινητό! ότι πάω να ανοίξω μου λέει "Δεν Βρέθηκε" .. "Δεν ήταν δυνατή η εύρεση του αντικειμένου για το οποίο πραγματοποιήσατε αίτημα"!

Έχω κάνει account κ τα λοιπά! Πάτησα install από το pc κ μετά πήγα να το κατεβάσω από το appbrain.com market κ πάλι τίποτα!

EDIT:

Επίσης υπάρχει τρόπος να βγάλω από τα μενού κάποιες άχρηστες για μένα εφαρμογές? Όχι να τις σβήσω απλά να μην φαίνονται!

Αυτό που λες γίνεται, γιατί μέσω appbrain όταν πας να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή, αυτό ψάχνει να την κατεβάσει μέσω μάρκετ. Ευτυχώς διορρθώνεται αυτό ως εξής: Αφού γραφτηκες στην ιστοσελίδα appbrain.com χρησιμοποιώντας το gmail σου, εγκατέστησε από το market την εφαρμογή “appbrain”. Μετά εγκατέστησε την εφαρμογή “fast web installer” (παλι από το market). Άνοιξε πρώτα την εφαρμογή “appbrain” στο κινητό και πατα “manage my apps” και μετά “sync with appbrain”. Άνοιξε στη συνέχεια την εφαρμογή “fast web installer” και θα σε ρωτήσει αν της επιτρέπεις να αποκτήσει πρόσβαση στο λογαριασμό σου στο appbrain. Ασ'την να αποκτήσει δικαιώματα στο λογαριασμό και αυτό ήταν. Πηγαίνοντας πλέον στην ιστοσελίδα appbrain.com, μπορείς να διαλέξεις κάποια εφαρμογή και πατώντας install πάνω δεξιά και έχοντας ανοιχτή την εφαρμογή “appbrain” στο κινητό καθώς και πρόσβαση στο internet από το κινητό (wifi ή 3g), μπορείς να εγκαταστήσεις ότι θες.

Όσο για το άλλο... από το μενού φίλε μου δε γίνεται να σβήσεις κάτι, εκτός κι αν το κάνεις απεγκατάσταση. Βέβαια αν πρόκειται για εφαρμογή του τηλεφώνου (που είχε μέσα προεγκατεστημένη) δεν μπορείς (εκτός αν έχεις κάνει root)...

Φιλε Villi σ'ευχαριστω κ παλι κ κατεβασα για αναπαραγωγη avi το rockplayer αλλα δεν εμφανιζει τα αρχεια καθολου κ το yxplayer τα αναπαραγαγει αλλα κολλαει κ ειναι κ trial . γνωριζεις τι πρεπει να κανω ωστε να εμφανιζονται τα αρχεια στο rockplayer; :)

Η αλήθεια είναι ότι χρησιμοποιώ το yxplayer. Και το rockplayer trial είναι, αλλά μπορείς να ρωτήσεις στο θέμα με τις εφαρμογές, πως ακριβώς γίνεται στο rockplayer...

Ενημερωση λογισμικου συστήματος 1.25.405.1
Αν δεν κάνω λάθος, υπήρχε εδώ και καιρό στο xda αυτή η αναβάθμιση, αλλά κι εγώ την έκανα τώρα. Ψάχνω να βρώ κάποιο αναλυτικό change log και αν τα καταφέρω, θα το ποστάρω εδώ :) Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Η αναβαθμιση,

 

1.25.405.1

 

Update Information: 1. Enhances support for Facebook status display when dialing; 2. Increases support for Google Services like Google Talk, Android Market and others; 3. Improves combining contacts from Outlook and other source

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

καμιά θηκούλα καλή έχει βρει κανένας? ζελατίνα για την οθόνη τι βάζουμε??

 

Eγω μαζί με το κινητό παρήγγειλα και αυτήν τη ζελατίνα της zag που είναι για όλο το σώμα παρακολουθείστε το video πρέπει να είναι πολύ καλή. Eχει και μόνο για screen με 13 περίπου ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Και φίλε μου σε βλέπω πολύ απογοητευμένο με το android. Ή είσαι ο άτυχος, ή απλά έκανες λάθος επιλογή και το android δεν καλύπτει τις ανάγκες σου ;) :)

 

Η αλλαγή από το iPhone στο Android, μου έκατσε πολύ βαριά στο στομάχι.

Βρίσκω το λειτουργικό χαοτικό & υπερβολικά βαθύ.

Πολύ περισσότερο από όσο θα ήθελα.

 

Επιμένω ότι δε γίνεται αυτό. Είναι θέμα κωδικοποίησης. Δε γίνεται 160 χαρακτήρες με μικρά και τονισμένα γράμματα. Αν η συσκευή στο επιτρέπει, στον παραλήπτη θα πάνε κεφαλαία τα γράμματα. Έχω ένα nokia n80... Δε νομίζω να άλλαξαν τόσο τα πράγματα...

 

Δεν παίρνω & όρκο, ίσως να έχω άδικο.

Νομίζω όμως ότι τα Nokia στέλνουν sms με πεζα ελληνικα & οξείες

& τα κινητά που τα λαμβάνουν, τα δείχνουν ακριβώς έτσι.

 

Για τον κατάλογο δεν μπορώ να πω, γιατί δεν είχα κανένα πρόβλημα ποτέ στο android. Για outlook και τέτοια δε συγχρόνιζα ούτε και συγχρονίζω, οπότε δε γνωρίζω...

 

Εγώ πάλι συγχρονιζω εδώ & αρκετά χρόνια με Outlook & δεν έχω σκοπό να το αλλάξω,

επειδή η Google θέλει να περάσει τα δικα της πρότυπα.

Ίσως έχω γίνει γεροπαραξενος, αλλά τις επαφές μου θα τις ανεβάσω στο gmail,

ΟΤΑΝ Η ΓΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ!

Edited by paschos76
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Από που παραγγείλατε τα άλλα χρώματα ρε παιδιά? Να προλάβω να ακυρώσω την παραγγελία άμα είναι...

 

Καλημέρα & σόρυ για την καθυστέρηση...

 

http://www.play247.gr/

 

Εγώ πάλι συγχρονιζω εδώ & αρκετά χρόνια με Outlook & δεν έχω σκοπό να το αλλάξω,

επειδή η Google θέλει να περάσει τα δικα της πρότυπα.

Ίσως έχω γίνει γεροπαραξενος, αλλά τις επαφές μου θα τις ανεβάσω στο gmail,

ΟΤΑΝ Η ΓΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ!

 

Ίσως να έχω γίνει και εγώ γεροπαράξενος αλλά νοιώθω τόσο καλά που θα κόψω παρτίδες με την αηδία το outlook :lol:

Edited by Villis
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Eγω μαζί με το κινητό παρήγγειλα και αυτήν τη ζελατίνα της zag που είναι για όλο το σώμα παρακολουθείστε το video πρέπει να είναι πολύ καλή. Eχει και μόνο για screen με 13 περίπου ευρώ.

 

Φίλε, gtok34 όταν τη χρησιμοποιήσεις πες μας εντυπώσεις ,να την αγοράσουμε και 'μεις .:)Thank's!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους! Σημερα το παραγγειλα και εγω σαν δευτερο μεχρι να μου ερθει και το iphone 4. Πρωτη φορα σε android και μαλλον εχω να ριξω πολυ διαβασμα! Εχω μια ερωτηση για αρχη!

Βρηκες κανεις την θηκη της HTC για το wildfire στην ελλαδα? Για On-line παραγγελια πληρωνεις αλλη μια στα μεταφορικα και δεν συμφαιρει!

Επισης μπορειτε να μου πειτε σας παρακαλω, γιατι μου ειναι αδυνατον απο θεμα χρονου να ψαξω ολα τα θεματα, τι γινεται με προγραμμα πλοηγησης? Υπαρχει καποιο? Το ονομα του, ειναι δωρεαν, μπορει να μπει "σπ@σμενο? Δηλωνω αγνοια για android και αν λεω κατι λαθος συγχωρηστε με.

Ευχαριστω!

Edited by derizio
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι συγχρονιζω εδώ & αρκετά χρόνια με Outlook & δεν έχω σκοπό να το αλλάξω,

επειδή η Google θέλει να περάσει τα δικα της πρότυπα.

Ίσως έχω γίνει γεροπαραξενος, αλλά τις επαφές μου θα τις ανεβάσω στο gmail,

ΟΤΑΝ Η ΓΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ!

 

Πάντως ο συγχρονισμός με outlook γίνεται μια χαρά και απροβλημάτιστα πια και στα android.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο συγχρονισμός με outlook γίνεται μια χαρά και απροβλημάτιστα πια και στα android.

 

Εεε όχι & τόσο..

Καταρχήν, το κινητό έχει 2 ειδών επαφές:

τηλεφωνο & google.

Στο τηλεφωνο, για κάποιο λόγο που κανένας δεν ξέρει, δεν υπάρχει η κατηγορία 'άλλος' αριθμός.

Στο google (φυσικά..) υπάρχει κανονικά.

Όπως λέει & η διαφήμιση: Τυχαίο? Δε νομίζω..

Έχω λοιπόν στο outlook γύρω στα 70 τηλεφωνα στην κατηγορία 'άλλος',

τα οποία δε μπορούν να συγχρονιστουν, εκτός & αν οι επαφές συγχρονιστουν μέσω gmail..

Ένας καλός φίλος στο forum είπε:

& γιατί δεν περνάς τις επαφές σε άλλη κατηγορία του τηλεφώνου?

Βοηθός, βομβιτης (..), αυτοκίνητο (τα χάπια μου).

Όπως & έκανα..

Αντεγραψα όλους τους αριθμους από το 'άλλος' στο 'βοηθος' (με copy/paste) στο outlook,

& προσπάθησα να τους συγχρονισω.

Δεν..

Στο τέλος κάθησα & τους έγραψα έναν προς έναν με το χέρι στο κινητό!

Νομίζω ότι τελευταία φορά που το έκανα αυτό, ήταν πρωθυπουργός ο Σημίτης!!!

 

& αφού λύσαμε το πρόβλημα του συγχρονισμου, με αυτό τον απλό τρόπο,

μπορεί να μου πει κάποιος, πως μπορώ να δημιουργήσω playlist μέσα στην κάρτα μνήμης,

για να μπορεί να τη βλέπει η εφαρμογή 'μουσική'?

Ευχαριστω!

Edited by paschos76
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

σκέφτομαι να το πάρω ως συσκευή για πειραματισμό κυρίως, όχι για βασική συσκευή επικοινωνίας. Περισσότερο να παίξω με το λειτουργικό και προγραμματιστικά ίσως.

 

Γνωρίζει κανείς αν όντως θα είναι αναβαθμίσιμο σε 2.2 Froyo, γιατί έτσι ακούγεται σε μερικά blogs.

 

Ευχαριστώ. :cool:

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

Η HTC θα δώσει froyo αυτόν τον μήνα στην συσκευή μας.

Εχει ανακοινωθεί.

 

Sent from my HTC Wildfire

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα..

μετα απο πολυ καιρο την εποχη του Ρ3300, αποκτω συντομα ξανα htc.

διαβασα καμποσες σελιδες(μιλαμε στραβωθηκα) κ πηρα μια πρωτη ιδεα για το τηλεφωνο.

θελω να ρωτησω, αν υπαρχουν καπου συγκεντρωμενες οι εξτρα εφαρμογες που μπορουμε να περασουμε στο τΗλΕφΩΝΟ.

Edited by drum2004
με μαλωσαν...
δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο τηλέφωνο μια εφαρμογή market . Την τρέχεις με σύνδεση στο internet η wifi και θα βρεις ότι θέλεις (σχεδόν) .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ευτυχής κάτοχος του μαύρου Wildfire και καθώς το φορτίζω για 1η φορά λέω να ποστάρω την 1η απορία μου...

 

Όταν πρωτοανοίγει το κινητό, πέρνει αυτόματα τα settings του παρόχου ή θα πρέπει να βάλουμε το APN χειροκίνητα;

 

Επίσης, υπάρχει κάποια εφαρμογεί (σαν το nodata) που να κάνει enable-disable to GPRS?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

...μπορεί να μου πει κάποιος, πως μπορώ να δημιουργήσω playlist μέσα στην κάρτα μνήμης,

για να μπορεί να τη βλέπει η εφαρμογή 'μουσική'?

 

Έκανα συγχρονισμό playlist, μέσω media player,

για να δω που θα τοποθετηθεί μέσα στην κάρτα μνήμης.

Δημιουργήθηκε λοιπόν φάκελος music/playlist/...

Έβαλα λοιπόν μέσα στο φάκελο τις δικές μου playlist αλλά τζίφος.

Η εφαρμογή Μουσική δεν τις βλέπει, & έχει τα τραγούδια χύμα..

Καμία ιδέα?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα..

μετα απο πολυ καιρο την εποχη του Ρ3300, αποκτω συντομα ξανα htc.

διαβασα καμποσες σελιδες(μιλαμε στραβωθηκα) κ πηρα μια πρωτη ιδεα για το τηλεφωνο.

θελω να ρωτησω, αν υπαρχουν καπου συγκεντρωμενες οι εξτρα εφαρμογες που μπορουμε να περασουμε στο τλφ.

 

συμβουλή:

φίλε drum2004,

σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ μας δεν επιτρέπεται η γραφή «sms».

Τροποποίησε σε παρακαλώ το ποστ σου διορθώνοντας τα «κ», «τλφ» κτλ

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Η αναβαθμιση,

1.25.405.1

Update Information: 1. Enhances support for Facebook status display when dialing; 2. Increases support for Google Services like Google Talk, Android Market and others; 3. Improves combining contacts from Outlook and other source

Φίλε μου σ'ευχαριστώ. Αυτό το έδειχνε και το κινητό όταν έκανα την αναβάθμιση (με κουτσουρεμένα ελληνικά :p ). Μου φαίνονται λίγες αλλαγές, γι'αυτό έψαχνα κάτι παραπάνω :)

Η αλλαγή από το iPhone στο Android, μου έκατσε πολύ βαριά στο στομάχι.

Βρίσκω το λειτουργικό χαοτικό & υπερβολικά βαθύ.

Πολύ περισσότερο από όσο θα ήθελα.

Το iOS είναι ευκολότερο και απλούστερο (απ'όσο γνωρίζω τουλάχιστον) σαν λειτουργικό για πιο εξειδικευμένες λειτουργίες. Θέλω να πω ότι κάποια πιο advanced πράματα, γίνονται πιο δυσκολα εδώ, απ'ότι στο iphone. Πάντως το iphone ήταν σε ακριβότερη κατηγορία και ίσως δεν παίζει στα ίσια με το wildfire. Έχει ελλείψεις εννοείται και το ένα και το άλλο, απλά οι ελλείψεις του iphone με "πειράζουν" ενώ του wildfire όχι. Εσένα προφανώς το αντίθετο. Απόλυτα σεβαστό ;) :)

Γεια χαρα σε ολους! Σημερα το παραγγειλα και εγω σαν δευτερο μεχρι να μου ερθει και το iphone 4. Πρωτη φορα σε android και μαλλον εχω να ριξω πολυ διαβασμα! Εχω μια ερωτηση για αρχη!

Βρηκες κανεις την θηκη της HTC για το wildfire στην ελλαδα? Για On-line παραγγελια πληρωνεις αλλη μια στα μεταφορικα και δεν συμφαιρει!

Επισης μπορειτε να μου πειτε σας παρακαλω, γιατι μου ειναι αδυνατον απο θεμα χρονου να ψαξω ολα τα θεματα, τι γινεται με προγραμμα πλοηγησης? Υπαρχει καποιο? Το ονομα του, ειναι δωρεαν, μπορει να μπει "σπ@σμενο? Δηλωνω αγνοια για android και αν λεω κατι λαθος συγχωρηστε με.

Ευχαριστω!

Υπάρχουν φίλε μου αρκετά προγράμματα πλοήγησης. Θα βρείς παραπάνω δεδομένα εδώ

 

καλησπερα κ απο εμενα..

μετα απο πολυ καιρο την εποχη του Ρ3300, αποκτω συντομα ξανα htc.

διαβασα καμποσες σελιδες(μιλαμε στραβωθηκα) κ πηρα μια πρωτη ιδεα για το τηλεφωνο.

θελω να ρωτησω, αν υπαρχουν καπου συγκεντρωμενες οι εξτρα εφαρμογες που μπορουμε να περασουμε στο τλφ.

Υπάρχει στο τηλέφωνο μια εφαρμογή market . Την τρέχεις με σύνδεση στο internet η wifi και θα βρεις ότι θέλεις (σχεδόν) .

Η μπορείς να μπεις στη διεύθυνση appbrain.com από τον υπολογιστή σου :)

Καλησπέρα.

Ευτυχής κάτοχος του μαύρου Wildfire και καθώς το φορτίζω για 1η φορά λέω να ποστάρω την 1η απορία μου...

Όταν πρωτοανοίγει το κινητό, πέρνει αυτόματα τα settings του παρόχου ή θα πρέπει να βάλουμε το APN χειροκίνητα;

Επίσης, υπάρχει κάποια εφαρμογεί (σαν το nodata) που να κάνει enable-disable to GPRS?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Φίλε μου εμένα (με vodafone) έκανε όλες τις ρυθμίσεις αυτόματα. Όσο για την εφαρμογή που λες (σαν το nodata), μπορείς να δείς στο πρώτο ποστ αυτού του θέματος :)

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο τηλέφωνο μια εφαρμογή market . Την τρέχεις με σύνδεση στο internet η wifi και θα βρεις ότι θέλεις (σχεδόν) .

 

σε ευχαριστω φιλε μου... παιζει στα ελληνικα η εφαρμογη μαρκετ? ή θα βαζω βγαζω εγκαταστασεις?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...