Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

menu --> settings --> receive message settings

 

φιλε ευχαριστώ! Μπροστα στα μάτια μου ήταν το ρημάδι!!! :lol:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είναι πρόβλημα του Wildfire. Συνήθως αυτό το μήνυμα το βγάζει όταν η εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη στο market (λόγω του ότι βρισκόμαστε Ελλάδα).

 

Για να δω αυτες τις εφαρμογες δηλαδη πρεπει να ειμαι root?

Link to comment
Share on other sites

Για τους fun της HTC , home για το pc

http://htchome.codeplex.com/

 

Μόνο για περιβάλλον windows είναι συμβατή η συγκεκριμένη εφαρμογή; Σε Linux δεν "πατάει';

Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι κ στα mediamarkt εχει ολα τα χρωματα διαθεσιμα 269 ευρω.μπορει καποιος να μου εξηγησει πως εγκαθιστω το sygic? περιμενω pm....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.σημερα πηρα κ εγω το HTC Wildwire.τοχω βαλει να φορτισει για 1 φορα,ο τυπακος στο multirama μου ειπε για 8 ωρες.τοσο θελει?οσοι το εχετε θελω καθοδηγηση για τις πρωτες κινησεις,πχ πως θα μεταφερω τις επαφες απτο παλιο μου sony ericsson k800i?τι αλλο να κανω?για το wifi?ευχαρηστω(το πηρα κοκκινο)

το πακετο δεν ειχε cd για τον υ/π.τι πρεπει να κανω?(ειναι το πρωτο μου smartphone αρα δεν εχω ιδεα,οποιος ξερει πειτε μου τα πρωτα βηματα)

Edited by Tolakos
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.σημερα πηρα κ εγω το HTC Wildwire.τοχω βαλει να φορτισει για 1 φορα,ο τυπακος στο multirama μου ειπε για 8 ωρες.τοσο θελει?οσοι το εχετε θελω καθοδηγηση για τις πρωτες κινησεις,πχ πως θα μεταφερω τις επαφες απτο παλιο μου sony ericsson k800i?τι αλλο να κανω?για το wifi?ευχαρηστω(το πηρα κοκκινο)

το πακετο δεν ειχε cd για τον υ/π.τι πρεπει να κανω?(ειναι το πρωτο μου smartphone αρα δεν εχω ιδεα,οποιος ξερει πειτε μου τα πρωτα βηματα)

 

καλοριζικο καταρχην.το ειχε στα multirama? γιατι οταν ειχα ρωτησει μου ειπαν οτι ειναι αποκλειστικοτητα της vodafone κ μαλιστα χτες που περασα δεν το ειδα.φορτιση δεν θελει 8ωρα...εξαντλεις την μπαταρια κ το φορτιζεις πληρως....αυτο το κανεις τουλαχιστον 3-4 πρωτες φορες μεχρι να δουλεψει η μπαταρια πληρως.οσο για το cd δεν εχει...υπαρχει το προγραμμα μεσα στην memory card του κινητου..οπου κ μπορεις να το εγκαταστησεις απο εκει στο pc σου....οσο για τα υπολοιπα που ρωτας,ψαξε λιγο στις προηγουμενες σελιδες.αναφερονται διεξοδικοτατα σε αυτα τα θεματα. :)

Link to comment
Share on other sites

στο multirama στον Πειραια πηγα.ειχε ολα τα χρωματα καφε,ασπρο κ κοκκινο.ημουν αναμεσα στο ασπρο κ το κοκκινο κ τελικα πηρα το Flamenco Red που μαρεσει(λετε ναναι γυναικιο????χαχα το αμαξι μου ειναι κοκκινο ειμαι κ γαυρος).παντως το εχει λιγο ακριβο 279 ευρο.οκ λοιπον θα ψαξω ολο το φορουμ,ευχαρηστω

μια ερωτηση για το φορουμ.υπαρχει η δυνατοτητα καθε φορα που μπαινω στο myphone.gr να βλεπω τα θεματα που εχω δημιουργησει η εχω γραψει κατι?

Edited by Tolakos
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Είμαι νέο μέλος :)

Καλώς σας βρήκα λοιπόν. Απέκτησα το HTC Wildfire και σκέφτομαι να το rootάρω με σκοπό να έχω root terminal και πρόσβαση σε εφαρμογές που το χρειάζονται. Από όσο ξέρω με το λίγο ψάξιμο, κυκλοφορεί μόνο ένα Soft Root.

 

Γνωρίζει κάποιος/α κάτι παραπάνω; Εννοείται πως κάποια προσωπική εμπειρία με το rooting θα με βοηθούσε...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σαν νέος κατοχος του wildfire, και χρονια χρηστης symbian, εχω λιγο μπερδευτει... θελω ενα προγραμμα για το gps του. ποιο προτεινετε?? λεω να περασω το garmin αλλα δεν ξερω ποια εκδοση κανει!! please παιδια ειναι μεγαλη αναγκη, εχω φαει ολο το νετ απο το πρωι και εχω μπερδευτεί εντελώς!!!!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Είμαι νέο μέλος :)

Καλώς σας βρήκα λοιπόν. Απέκτησα το HTC Wildfire και σκέφτομαι να το rootάρω με σκοπό να έχω root terminal και πρόσβαση σε εφαρμογές που το χρειάζονται. Από όσο ξέρω με το λίγο ψάξιμο, κυκλοφορεί μόνο ένα Soft Root.

 

Γνωρίζει κάποιος/α κάτι παραπάνω; Εννοείται πως κάποια προσωπική εμπειρία με το rooting θα με βοηθούσε...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

υπάρχει και κανονικό full root μπές εδώ http://unrevoked.com/

ck
Link to comment
Share on other sites

Ας πω τον πόνο μου...

Το wildfire μου λοιπόν, έχει 2 προβλήματα (τώρα τα έχουν όλα, μόνο το δικό μου... δεν ξέρω)

1. Πολύ πιο χαμηλό σήμα απο το Touch Pro μου και το K610 μου... Σε περιοχές που τα άλλα είναι full το WF είναι στις 2 μπάρες. Σε ορισμένα μέρη μάλιστα "παίζει" 0 - 1 μπαρα...

2. Αρκετά συχνά, χαμηλώνει την φωτεινότητα (για 1") και μετά επανέρχεται... Το δοκίμασα στο αυτόματο ή σε διαφορετικές τιμές.... τα ίδια!

Αν και κατά τα άλλα μου άρεσε και το περιβάλλον και το λειτουργικό σύστημα γενικα, δηλώνω απογοητευμένος απο την αγορά μου :(

1. Φίλε μου έχεις ενεργοποιημένο το 3g; Το είχες παλιά στο k610; Γιατί κι εγω με 3g έχω χαμηλότερο σήμα από 2g... Sto 2g το έχω πλέον και το σήμα είναι μονίμως full (vodafone έχω). Το 3g στο σπίτι μου πιάνει 2-3 μπάρες... Αν αλλάξεις σε 2g δε θα έχεις πρόβλημα (για να το αλλάξεις πήγαινε ρυθμίσεις->ασύρματα δίκτυα->Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας->λειτουργία δικτύου->μόνο gsm). Προσωπικά πάντως, είναι ακριβώς το ίδιο το σήμα μου με πρίν και με τα προηγούμενα κινητά...

2. Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Το έχω σε αυτόματο όταν βγαίνω έξω και σε χαμηλή τιμή στο σπίτι και ποτέ δεν έγινε κάτι τέτοιο. Μήπως απλά το αφήνεις αρκετή ώρα και πάει να σβήσει η οθόνη και γι'αυτό χαμηλώνει λίγο στην αρχή; Η στο κάνει την ώρα που χειρίζεσαι το κινητο;

Έχω βάλει το android stats για να βλέπω τις κλήσεις που κάνω μέσα στο μήνα και πως χρεώνονται κλπ..Ενώ έχει επιλογή για να ορίσεις κάποιους αριθμούς που μπορείς να καλέσεις δωρεάν βάζω κάποιους αριθμούς εκεί αλλά δεν τους μετράει καθόλου...Καμία ιδέα;

Εννοείς μήπως την εφαρμογή droidstats; :confused:

Αν ναι, ένας φίλος από εδώ από το forum, με το nickname mattimus_prime, με είχε βοηθήσει παλιότερα και μου έστειλε τον τρόπο που γίνονται οι ρυθμίσεις. Πιο συγκεκριμένα, τον είχα πει ότι έχω 1500 λεπτά και μηνύματα για vodafone και 20 λεπτά για όλους τους άλλου και ορίστε η απάντηση:

Η εφαρμογή δεν έχει να ορίσεις ότι προς τα Vodafone έχεις 1500 ΚΑΙ ότι προς όλα τα άλλα έχεις 20 λεπτά. Αντιθέτως, θα θεωρήσουμε ότι προς τα Vodafone έχεις ΔΩΡΕΑΝ (εκτός κι αν ξοδεύεις τα 1500 πολύ γρήγορα...) και πως για όλα τα άλλα έχεις 20 λεπτά το μήνα. Στα Settings -> Monthly Limits θα τικάρεις to Call Time Limit και στο Free Minutes θα βάλεις 20. Αν έχει και δωρεάν sms θα κάνεις το ίδιο από κάτω. Επίσης, για δωρεάν MB ιντερνετ.

Στο Billing Month Beginning βάλε την ημερομηνία που εκδίδεται ο λογαριασμός σου.

Στα Settings -> Billing -> Billing Increment ορίζεις το ελάχιστο χρόνο χρέωσης για κάθε κλήση. Εγώ έβαλα 45/1 γιατί κάθε κλήση τη "χρεώνει" 45 sec και μετά χρεώνει ανά 1 sec.

Στο Free Numbers θα ορίσεις αυτό που θες. Πάτα πάνω στο πεδίο που έχει και γράψε 694*. Αν πατήσεις Επόμενο δεν κάνει τίποτα. Εσύ πάτα το Back button του κινητού και μετά πάτα το Add. Θα δεις ότι έχει εμφανιστεί ένα "σχέδιο" δωρεάν χρέωσης. Πχ θα λέει

Name: <Pattern (85)>

Number: 694*.

(όπου πχ. 85 ο αριθμός αριθμών Vodafone που βρήκε στις επαφές σου)

(Αν έχεις τις επαφές σου με +30 στην αρχή δοκίμασε να βάλεις +30694* ή μπορεί *697*). Μπορείς να ορίσεις κι άλλα "σχέδια" δωρεάν χρέωσης. Πχ τις πληροφορίες της Vodafone αν είναι δωρεάν. Ή μπορείς να βάλεις ολόκληρο τον αριθμό μιας επαφής πχ 6941234567 (τυχαίο νούμερο).

Το ίδιο θα κάνεις και στην ενότητα Free Numbers (SMS) αν έχεις και δωρεάν sms.

Ευχαριστώ και από εδώ τον φίλο που με βοήθησε, γιατί η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι πολύ καλή! :)

εχω ενα προβλημα κατεβασα το appbrain και εκανα οτι ελεγε στο πρωτο ποστ αλλα και παλι δεν μορω να κατεβασω τις περισσοτερς εφαρμογες . ξερεται τι μπορει να φταιει ?

Καλησπέρα φίλε μου. Έκανες λογαριασμό στο appbrain μέσω του υπολογιστή και έκανες και login από το κινητο; Σίγουρα η διαδικασία είναι αυτή, γιατί κι εγώ όταν την ακολούθησα ακριβώς αυτά έκανα και δούλεψε...

Καλημέρα!

Ξέρει κανεις αν μπορούμε να απενεργοποιήσουμε το Search button - γιατί το πατάω κατα λαθος και μου σπαει τα νευρά;

Added: Αν αλλάξουμε την γλώσσα του τηλεφώνου για να είναι το περιβάλλον στα αγγλικά, τι άλλες επιπτώσεις έχει;

Δεν ξέρω αν γίνεται να απενεργοποιήσουμε καποιο κουμπί, αλλά δε νομίζω είναι η αλήθεια να γίνεται κάτι τέτοιο... Για τη γλώσσα δεν ξέρω μόνο τι θα γίνει με τη γλώσσα γραφής...

Γειας σας, μολις το πηρα ξερετε πως μπορουμε να ομαδοποιησουμε τις επαφες μας? και αν θελετε πειτε καμια χρησιμη εφαρμογη για να κατεβασω... υπαρχει τιποτα παροιμιο με το εμ εσ εν παραδειγμα? Και στην κυρια οθονη εβαλα κατα λαθος κατι φακελους πως μπορω να τους διαγραψω?

Καλορίζικο φίλε μου :happy:

Για τις επαφές μπορείς να κάνεις ομάδες κανονικά (παρατεταμένο πάτημα σε κάποια επαφή->επεξεργασία επαφής->ομάδα) ...Υπάρχουν πολλές εφαρμογές για msn, όπως ebuddy, nimbuzz, trillian, im+, meebo. Για εφαρμογές φίλε μου καλύτερα να ρωτάς εδώ :)

Για να δω αυτες τις εφαρμογες δηλαδη πρεπει να ειμαι root?
Ναι. Με root και με το market enabler, μπορείς να δεις ΚΑΙ τις πληρωτέες εφαρμογές ενώ με κάποια patch (υπάρχουν για το htc tattoo αλλά όχι (ακόμα τουλάχιστον) για το wildfire), θα μπορούμε (ελπίζω σύντομα) να δούμε και τις εφαρμογές που δεν είναι διαθέσιμες λόγω ανάλυσης. Μέσω τις σελίδας appbrain.com, μπορείς να τις δείς όλες όμως!

Γειά σας. Είμαι νέο μέλος

Καλώς σας βρήκα λοιπόν. Απέκτησα το HTC Wildfire και σκέφτομαι να το rootάρω με σκοπό να έχω root terminal και πρόσβαση σε εφαρμογές που το χρειάζονται. Από όσο ξέρω με το λίγο ψάξιμο, κυκλοφορεί μόνο ένα Soft Root.

Γνωρίζει κάποιος/α κάτι παραπάνω; Εννοείται πως κάποια προσωπική εμπειρία με το rooting θα με βοηθούσε...

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Καλησπέρα φίλε μου και καλωσήρθες στο φόρουμ :)

Δεν κυκλοφορεί μόνο soft root αλλά και κανονικό καθώς και μια custom rom. Μπορείς να δεις περισσότερα εδώ. Δεν έχω κάνει εγώ (ακόμα) root, γιατί αφενός δεν έχω ξανακάνει οπότε θέλω να διαβάσω καλά πρώτα (και δεν έχω χρόνο αυτή την περίοδο) και επίσης περιμένω κάποια custom rom, όπως τη θέλω :) Αν κάποιος άλλος έχει κάνει, ας βοηθήσει ;)

Παιδιά καλησπέρα. Σαν νέος κατοχος του wildfire, και χρονια χρηστης symbian, εχω λιγο μπερδευτει... θελω ενα προγραμμα για το gps του. ποιο προτεινετε?? λεω να περασω το garmin αλλα δεν ξερω ποια εκδοση κανει!! please παιδια ειναι μεγαλη αναγκη, εχω φαει ολο το νετ απο το πρωι και εχω μπερδευτεί εντελώς!!!!
Οι περισσότεροι προτείνουν τα ndrive, copilot και sygic που παίζουν στο κινητό μας. Μπορείς να δείς εδώ περισσότερες πληροφορίες.
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα επίσημο ακόμα για βέβαιη ημερομηνία. Μέσα στο Σεπτέμβρη έχει ακουστει, οπότε περιμένουμε...

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πήρα χτες το κινητό και είμαι γενικά πολύ ευχαριστημένος :)

 

Έχω όμως το εξής θέμα. Είμαι συνδρομητής Cosmote What's Up και προσπάθησα να ενεργοποιήσω το Internet On The Phone 60. Όταν έστειλα το σχετικό μήνυμα ενεργοποίησης, μου ήρθε αρχικά ένα απαντητικό μήνυμα ότι το αίτημα μου βρίσκεται σε επεξεργασία και ύστερα ένα άλλο που έλεγε ότι η αποστολή των ρυθμίσεων της υπηρεσίας δεν είναι δυνατή και να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote. Πήρα, λοιπόν, στο 1313, αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη (δεν εντόπισα το πρόβλημα μου σε αυτά που ανέφερε το αυτοματοποιημένο μενού, ούτε κατάφερα να μιλήσω με άνθρωπο). Τα 3 ευρώ εν τω μεταξύ αφαιρέθηκαν μια χαρά από την κάρτα...

 

Έχετε να προτείνετε κάτι; Μήπως η ρύθμιση με όνομα "Cosmote Wireless Internet" που φαίνεται μέσα από το τηλέφωνο είναι η επιθυμητή; Στο site του what's up, όμως, αναφέρει ρητά:

 

Η χρήση του πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60 γίνεται είτε ο συνδρομητής επιλέξει στη συσκευή του τη ρύθμιση COSMOTE Internet είτε τη ρύθμιση COSMOTE WAP.

 

Κάθε βοήθεια είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη! :)

 

ΥΓ: Γράφω στο νήμα του κινητό και όχι σε αυτό της Cosmote, θεωρώντας ότι πρόκειται για θέμα που αφορά το κινητό (καθότι οι ρυθμίσεις είχαν σταλεί χωρίς πρόβλημα στο προηγούμενο κινητό μου - Nokia N82)

Caminando...
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα επίσημο ακόμα για βέβαιη ημερομηνία. Μέσα στο Σεπτέμβρη έχει ακουστει, οπότε περιμένουμε...

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

Στο Twitter σε σχετική αναζήτησή κάποιος έλεγε για 15 Σεπτεμβρίου.:D

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι. Με root και με το market enabler, μπορείς να δεις ΚΑΙ τις πληρωτέες εφαρμογές ενώ με κάποια patch (υπάρχουν για το htc tattoo αλλά όχι (ακόμα τουλάχιστον) για το wildfire), θα μπορούμε (ελπίζω σύντομα) να δούμε και τις εφαρμογές που δεν είναι διαθέσιμες λόγω ανάλυσης. Μέσω τις σελίδας appbrain.com, μπορείς να τις δείς όλες όμως!

 

 

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα, υπαρχουν πολλες εφαρμογες και παιχνιδια στο appbrain στις οποιες μου βγαζει μηνυμα οταν παω να τις ανοιξω δεν ηταν δυνατη η ευρεση του αντικειμενου.Τις βλεπω μεν αλλα δεν μου τις ανοιγει και λεω μηπως θελει root για να μου τις ανοιξει.

Link to comment
Share on other sites

1. Φίλε μου έχεις ενεργοποιημένο το 3g; Το είχες παλιά στο k610; Γιατί κι εγω με 3g έχω χαμηλότερο σήμα από 2g... Sto 2g το έχω πλέον και το σήμα είναι μονίμως full (vodafone έχω). Το 3g στο σπίτι μου πιάνει 2-3 μπάρες... Αν αλλάξεις σε 2g δε θα έχεις πρόβλημα (για να το αλλάξεις πήγαινε ρυθμίσεις->ασύρματα δίκτυα->Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας->λειτουργία δικτύου->μόνο gsm). Προσωπικά πάντως, είναι ακριβώς το ίδιο το σήμα μου με πρίν και με τα προηγούμενα κινητά...

2. Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Το έχω σε αυτόματο όταν βγαίνω έξω και σε χαμηλή τιμή στο σπίτι και ποτέ δεν έγινε κάτι τέτοιο. Μήπως απλά το αφήνεις αρκετή ώρα και πάει να σβήσει η οθόνη και γι'αυτό χαμηλώνει λίγο στην αρχή; Η στο κάνει την ώρα που χειρίζεσαι το κινητο;

 

Εντάξει αρχηγέ μου, μέτρησες πάλι! Το γύρισα σε 2g και είμαι full (ουφφφφ :) )

Όσο για τα παιξίματα της οθόνης, κάποια εφαρμογή το έκανε, και αφού δεν είχα το κουράγιο να απεγκαθιστώ μια μια έκανα hard-reset, πρόσεχα τι έστηνα επάνω και το πρόβλημα δεν ξαναπαρουσιάστηκε!

:) Now Im happy! :)

 

Σε ευχαριστώ!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν το εθεσα σωστα, υπαρχουν πολλες εφαρμογες και παιχνιδια στο appbrain στις οποιες μου βγαζει μηνυμα οταν παω να τις ανοιξω δεν ηταν δυνατη η ευρεση του αντικειμενου.Τις βλεπω μεν αλλα δεν μου τις ανοιγει και λεω μηπως θελει root για να μου τις ανοιξει.

 

from Villis:

Αυτό που λες γίνεται, γιατί μέσω appbrain όταν πας να εγκαταστήσεις μια εφαρμογή, αυτό ψάχνει να την κατεβάσει μέσω μάρκετ. Ευτυχώς διορρθώνεται αυτό ως εξής: Αφού γραφτηκες στην ιστοσελίδα appbrain.com χρησιμοποιώντας το gmail σου, εγκατέστησε από το market την εφαρμογή “appbrain”. Μετά εγκατέστησε την εφαρμογή “fast web installer” (παλι από το market). Άνοιξε πρώτα την εφαρμογή “appbrain” στο κινητό και πατα “manage my apps” και μετά “sync with appbrain”. Άνοιξε στη συνέχεια την εφαρμογή “fast web installer” και θα σε ρωτήσει αν της επιτρέπεις να αποκτήσει πρόσβαση στο λογαριασμό σου στο appbrain. Ασ'την να αποκτήσει δικαιώματα στο λογαριασμό και αυτό ήταν. Πηγαίνοντας πλέον στην ιστοσελίδα appbrain.com, μπορείς να διαλέξεις κάποια εφαρμογή και πατώντας install πάνω δεξιά και έχοντας ανοιχτή την εφαρμογή “appbrain” στο κινητό καθώς και πρόσβαση στο internet από το κινητό (wifi ή 3g), μπορείς να εγκαταστήσεις ότι θες.

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Στην εφαρμογή Friend Stream μου βγάζει το παρακάτω κείμενο:

" Υπήρξε μη αναμενόμενη διακοπή της εφαρμογής Friend Stream (διαδικασια com.htc.friendstream) Προσπαθήστε ξανά."

Μήπως ξέρει κανείς τι συμβαίνει?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και κανονικό full root μπές εδώ http://unrevoked.com/

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντησή σου. Το έχω ήδη τσεκάρει το site, αλλά δεν έχω βρει πουθενά συγκεκριμένες οδηγίες. Ξέρω πάνω-κάτω τι πρέπει να κάνω αλλά επειδή δεν θέλω να το κάψω (2 ημερών είναι :p), υπάρχει πουθενά κανένα ασφαλές guide;

Έψαξα στο rootmydroid.co.uk και δεν βρήκα κάτι για το Wildfire. Με ενδιαφέρει κυρίως το backup του κινητού πρώτα και η επαναφορά του μετά το root καθώς και το rootshell μετά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας σκεφτομαι να πουλησω ενα nokia E52 και ενα HTC p3700 touch diamond και να παρω το wildfire λογω χαμηλης τιμης λετε να ξενερωσω με την αναλυση της οθονης? Λεω να μπω στον κοσμο του android ειχα και iphone παλι 2g και 3g1. Την 3.0 δεν θα την δεχτει λογω του οτι η 3.0 θελει 1.0Ghz αλλα και τι εγινε και η 2.2 froyo αρκετη δεν ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...