Jump to content

Cosmote internet on the phone! internet για όλους!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα, στο my view ηθελα να ρωτησω εκτος απο τα 5 ε εχει καποια αλλη χρεωσει?δλδ τα site σε αφηνουν να κανεις πλοηγησει η ζητανε εγγραφη με καποιο κοστοσ?μιλαω για τα συγκεκριμενα site του my view..

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω το εξής: έστειλα εχθές το βράδυ sms για ενεργοποίηση του Basic και δε μου έχει έρθει ακόμα μήνυμα επιβεβαίωσης. Είναι φυσιολογικό;

 

Edit: μπαίνοντας στο my account είδα πως στις ενεργες υπηρεσίες έχει την υπηρεσία my view n web 40 ΜΒ. Υποθέτω ότι - δεδομένου ότι ποτέ πριν δεν είχα ενεργοποιήσει κάτι αντίστοιχο - είναι η ίδια υπηρεσία απλά επειδή γράφτηκα στις 14 απριλίου κι έχει περάσει ο μισός μήνας, θα έχω γι αυτό το μήνα 40 ΜΒ και 100 ΜΒ από τον επόμενο;

Edited by DemonAbaddon
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είμαι ένας ευτυχής κάτοχος ενός Google Nexus One και όπως είναι φυσικό θέλω να έχω internet στο κινητό μου. Ήμουν συνδρομητής της Vodafone και πλέον έχω επαγγελματικό πρόγραμμα COSMOTE BUS. ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 40.

Με μεγάλη μου λύπη διαπιστώνω ότι έχω τις εξής επιλογές (internet) από την Cosmote:

  • Internet on the phone, 100MB, 5 euro/μήνα
  • Internet on the phone, 300MB, 10 euro/μήνα

 

ενω δεν έχω τις εξής επιλογές που φανταζόμουνα ότι θα μπορούσα να έχω:

  • Ενεργοποίηση Internet on the go 1gb στην ίδια γραμμή, ~20 euro/μήνα
  • Ενεργοποίηση Internet on the go 5gb στην ίδια γραμμή, ~30 euro/μήνα
  • Νέα συνδρομή Internet on the go και χρήση της υπηρεσίας 2 in one (2 γραμμές σε μια sim)

 

Πέρα από τα γενικά, ότι δηλαδή είμαστε μπανανία (ο αδερφός μου στην Ολλανδία πληρώνει 12 ευρώ για πραγματικά απεριόριστο internet στον κινητό και όχι τα "απεριόριστα" 3GB που δίνει η Vodafone), θέλω να σας ρωτήσω αν μου ξεφεύγει κάτι.

 

Μήπως υπάρχει δηλαδή και κάποια άλλη επιλογή που δεν έχω βρει μέχρι τώρα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το πακέτο Ibtwrnet On The Phone Ultimate με 20€ πάγιο και 3 Gb internet. Το ενεργοποιείς μόνο μέσω του 1212 και αν δεις και σου πουν οτιδήποτε πες τους ότι υπάρχει ειδικό τμήμα για το πακέτο αυτό. Πρέπει να τους απειλήσεις ότι θα κάνεις φορητότητα αν δεν σου το δώσουν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε καθόλου καλά μου φαίνεται...

Πήρα τηλέφωνο, μου έλεγαν οτι μπορούν να μου δώσουν το Internet on the Phone με τα 100ΜΒ ή 300ΜΒ. Τις πρώτες 3-4 φορές που τους έλεγα για το ultimate, μου έλεγαν ότι υπαρχει το basic και το regular. Όταν τους ζήτησα επίμονα να μου πούνε *ξεκάθαρα* αν υπάρχει η όχι πακέτο ultimate μου είπανε ότι θα προωθήσουνε το αίτημα μου και θα με πάρουνε τηλέφωνο από Δευτέρα επειδή είμαι εταιρικός πελάτης...

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλάνι!

 

Πραγματικά είναι να τραβάς τα μαλλιά σου με αυτούς τους τύπους...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε καθόλου καλά μου φαίνεται...

Πήρα τηλέφωνο, μου έλεγαν οτι μπορούν να μου δώσουν το Internet on the Phone με τα 100ΜΒ ή 300ΜΒ. Τις πρώτες 3-4 φορές που τους έλεγα για το ultimate, μου έλεγαν ότι υπαρχει το basic και το regular. Όταν τους ζήτησα επίμονα να μου πούνε *ξεκάθαρα* αν υπάρχει η όχι πακέτο ultimate μου είπανε ότι θα προωθήσουνε το αίτημα μου και θα με πάρουνε τηλέφωνο από Δευτέρα επειδή είμαι εταιρικός πελάτης...

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αλάνι!

 

Πραγματικά είναι να τραβάς τα μαλλιά σου με αυτούς τους τύπους...

 

αντι να καθεσε να τους παρακαλας δεν κοιτας και λυσεις σε αλλες εταιριες? αντι να παρακαλανε οι εταιριες θα παρακαλαμε εμεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το δεδομενο οτι ο φιλος μας λεει οτι ηταν συνδρομητης της Vodafone και πλεον της Cosmote, αν μη τι αλλο σημαινει πως δεν περασε αρκετο διαστημα για την αλλαγη εταιρειας χωρις ποσο αποσβεσης στο συμβολαιο του.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το πακέτο Ibtwrnet On The Phone Ultimate με 20 πάγιο και 3 Gb internet. Το ενεργοποιείς μόνο μέσω του 1212 και αν δεις και σου πουν οτιδήποτε πες τους ότι υπάρχει ειδικό τμήμα για το πακέτο αυτό. Πρέπει να τους απειλήσεις ότι θα κάνεις φορητότητα αν δεν σου το δώσουν.

 

Η ιστορία με το Ultimate είναι οτι ενώ στο 1212 μου είχανε πεί ΟΚ το πακέτο υπάρχει, επειδή δε κράτησα όνομα γιατί ήμουν έξω απο κατάστημα cosmote, έκανα 1 σύνδεση που ήθελα και όταν ξανακάλεσα κανανε τους κινέζους!

Πήρα αρμόδιο τμήμα. Με καλέσανε πίσω να μου πούν οτι το πακέτο δεν υπάρχει. Ετσι έκανα εξυπηρετούμε απο άλλη εταιρία σε internet.

Edited by ermis1975
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

εχω εδω και καιρο την υπηρεσια οπου με 13 ευρω εχω 200ΜΒ internet και την οποια χρησιμοποιω απροβληματιστα.

Τυχαια, ειδα εδω

 

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=Tariff_Plans&catID=0b0f42bb8027b612&rootid=0b0f42bb80264690&pageLabel=pricelist&catName=%CE%A5%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B5%CF%82%20%CE%94%CE%B5%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%

 

οτι αυτο πλεον δεν υπαρχει...Στο λογαριασμο μου βεβαια φαινεται κανονικα η συγκεκριμενη υπηρεσια αλλα και η αντιστοιχη χρεωση.

 

Πρεπει να κανω αιτηση τωρα για να μπω στο "COSMOTE Internet On The Phone Regular" ?? Γιατι βλεπω με λιγοτερα χρηματα, περισσοτερα ΜΒ...

 

 

EDIT: Επισης, βλεπω οτι θα στειλουν λεει τις ρυθμισεις. Οι ρυθμισεις αυτες ειναι αλλες απο αυτες του wireless internet 200MB που εχω τωρα ή (προφανως) αναφερονται μονο σε αυτους που δεν εχουν παρομοια υπηρεσια ενεργοποιημενη και το κανουν τωρα για πρωτη φορα ?

Edited by objectref
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Είναι λίγο αργό το internet on the phone, ή μήπως φταίει ότι έχω πολύ παλιά κάρτα sim (7ετίας) και πρέπει να πάρω μια πιο καινούργια και 3g?

 

Νίκος.

παιδια υπαρχει απαντηση στο ερωτημα του νικου?γιατι με απασχολει και εμενα που εχω παμπαλαια καρτα σιμ και το internet on the phone μου φαινεται πολυ αργο.επισης θελω να ρωτησω αν υπαρχει καμμια ρυθμιση στη συσκευη που να βελτιωνει την ταχυτητα του ιντερνετ.η συσκευη μου ειναι το htc hd2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.. Υπάρχει ελάχιστη παραμονή στην υπηρεσία.. Επειδή ζω στο εξωτερικο και θα ερθω Ελλαδα για το καλοκαίρι, μπορω να ενεργοποιήσω την προσφορα μονο για τρεις μήνες?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.. Υπάρχει ελάχιστη παραμονή στην υπηρεσία.. Επειδή ζω στο εξωτερικο και θα ερθω Ελλαδα για το καλοκαίρι, μπορω να ενεργοποιήσω την προσφορα μονο για τρεις μήνες?

 

Για όσο θες. Δεν υπάρχει περιορισμός. Απλά είναι μόνο για συμβόλαια cosmote και όχι για καρτοκινητά.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά βγήκε και στην καρτοκινητή το Internet On The Phone. Με 3 ευρώ δίνει 60ΜΒ για Internet (επιτέλους!) και απεριόριστη πλοήγηση στο COSMOTE my view και λέει οτι μέχρι 31/8 αντί για 60ΜΒ με κάθε αγορά θα δίνει 120ΜΒ

Για να το ενεργοποιήσεις στέλνεις τη λέξη 60 στο 1333 ή το κάνεις μέσω του COSMOTE my view

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά βγήκε και στην καρτοκινητή το Internet On The Phone. Με 3 ευρώ δίνει 60ΜΒ για Internet (επιτέλους!) και απεριόριστη πλοήγηση στο COSMOTE my view και λέει οτι μέχρι 31/8 αντί για 60ΜΒ με κάθε αγορά θα δίνει 120ΜΒ

Για να το ενεργοποιήσεις στέλνεις τη λέξη 60 στο 1333 ή το κάνεις μέσω του COSMOTE my view

 

Εχει βγει εδω και μερες και πραγματικα ειναι πολυ καλο πακετο!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά βγήκε και στην καρτοκινητή το Internet On The Phone. Με 3 ευρώ δίνει 60ΜΒ για Internet (επιτέλους!) και απεριόριστη πλοήγηση στο COSMOTE my view και λέει οτι μέχρι 31/8 αντί για 60ΜΒ με κάθε αγορά θα δίνει 120ΜΒ

Για να το ενεργοποιήσεις στέλνεις τη λέξη 60 στο 1333 ή το κάνεις μέσω του COSMOTE my view

 

αν ναι; πως το έπαθε;. Ένα μόνο πακέτο έβγαλε;. Μου είπανε ότι μπορείς να ενημερώνεσε επιτέλους και για το υπόλοιπο τον δωρεάν ίντερνετ στέλνωντας την λέξη info στο 1313. Ισχύει?. Διότι το έστειλα και μου λέει ότι το cosmote internet on the phone 60 έληξε. Για 120 μέγκα βίτε ίντερνετ και δωρεάν my view στειλε 60 στο 1333. Δεν κατάλαβα στο συγκεκριμένο Sms τι ακριβώς έληξε;. Το συγκεκριμένο πακέτο πόσες φορές τον μήνα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε;. Επίσης ισχύει για πάντα;. Από ότι κατάλαβα ναι. Και ότι εάν το ενεργοποιήσουμε μέχρι 31/8 θα έχουμε και διπλασιασμό τον μέγκα μπιτε από 60 σε 120 ευχαριστώ εκ των προτέρων.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν ισχυει για παντα... Γραφει οτι ειναι μηνιαια η χρηση...

Ξερετε που μπορω να βρω ρυθμισεις για το internet για το Hd2? Γιατι παιρνω το 1313 και μιλαει τηλεφωνητης μονο, και δεν βγαζω ακρη......:mad:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν ισχυει για παντα... Γραφει οτι ειναι μηνιαια η χρηση...

Ξερετε που μπορω να βρω ρυθμισεις για το internet για το Hd2? Γιατι παιρνω το 1313 και μιλαει τηλεφωνητης μονο, και δεν βγαζω ακρη......:mad:

 

από ότι είδα στο σίτε θα ισχύει κανονικά σαν πακέτο έτσι συμπέρανα εγώ τουλάχιστον . Απλά μέχρι τις 31/8 θα ισχύει με διπλασιασμό. Ξέρουμε εάν τελικά υπάρχει τρόπος να ενημερωθούμε για το υπόλοιπο των mb;. Κάλεσε το 1313 με την επιλογή 9 και μίλησε με εκπρόσωπο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!! Ειχα παρει τοσες φορες και δεν ειχα βγαλει ακρη... Επρεπε να περιμενω ωρα μαλλον για να μου πει να πατησω το 9... :p

Αυτη που μιλησα, μου ειπε οτι δεν μπορει να μου στειλει ρυθμισεις, και να στειλω το μηνυμα ενεργοποιησης (60->1333) και να μου ερθουν αυτοματα... Της ειπα οτι ειναι wm η συσκευη και δεν γινεται αυτο που λεει, και μου ειπε αν δεν γινεται να ξαναπαρω τηλεφωνο...

Οτι να 'ναι... :wacko:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!! Ειχα παρει τοσες φορες και δεν ειχα βγαλει ακρη... Επρεπε να περιμενω ωρα μαλλον για να μου πει να πατησω το 9... :p

Αυτη που μιλησα, μου ειπε οτι δεν μπορει να μου στειλει ρυθμισεις, και να στειλω το μηνυμα ενεργοποιησης (60->1333) και να μου ερθουν αυτοματα... Της ειπα οτι ειναι wm η συσκευη και δεν γινεται αυτο που λεει, και μου ειπε αν δεν γινεται να ξαναπαρω τηλεφωνο...

Οτι να 'ναι... :wacko:

 

έπεσες σε νεούδι, sorry :p

 

Λοιπόν, ρυθμίσεις δεν θα πάρεις με αυτό το τρόπο, καθώς δεν υπάρχουν έτοιμες για τα wm κινητά ( το ξέρεις άλλωστε ). Παρ'τους τηλ και ζητα τους να σου στείλουν με fax ή email ( ό,τι απο τα 2 έχεις ) τις ρυθμίσεις τόσο για wapa όσο και για wireless internet. Εκεί που θα καταχωρείς τα προφίλ χρήσης, στο επάνω αναδυόμενο μενού ( εκεί που λέει για τις συνδέσεις με το internet ) θα ορίσεις το internet προφίλ και στο κάτω ( για τις συνδέσεις με το ιδιωτικό δίκτυο ) θα ορίσεις το wapa. Αν χρειαστείς βοήθεια, βάλε μια φωνή εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

αν ναι; πως το έπαθε;. Ένα μόνο πακέτο έβγαλε;. Μου είπανε ότι μπορείς να ενημερώνεσε επιτέλους και για το υπόλοιπο τον δωρεάν ίντερνετ στέλνωντας την λέξη info στο 1313. Ισχύει?. Διότι το έστειλα και μου λέει ότι το cosmote internet on the phone 60 έληξε. Για 120 μέγκα βίτε ίντερνετ και δωρεάν my view στειλε 60 στο 1333. Δεν κατάλαβα στο συγκεκριμένο Sms τι ακριβώς έληξε;. Το συγκεκριμένο πακέτο πόσες φορές τον μήνα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε;. Επίσης ισχύει για πάντα;. Από ότι κατάλαβα ναι. Και ότι εάν το ενεργοποιήσουμε μέχρι 31/8 θα έχουμε και διπλασιασμό τον μέγκα μπιτε από 60 σε 120 ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ισχύει για 30 ημέρες και μετά λήγει αυτόματα. Μπορείς να αγοράζεις όσα πακέτα θες και μέχρι 31/8 με κλαθε αγορά σου δίνει 120ΜΒ αντί για 60ΜΒ. Το τσέκαρα και δουλεύει, περίεργο που σου ήρθε μήνυμα οτι έληξε

Link to comment
Share on other sites

έπεσες σε νεούδι, sorry :p

Η πλάκα είναι που ξαναπήρα, βγήκε ένας άλλος, και μου έλεγε τα ίδια... Του είπα ότι θέλω να μου στείλουν μέσω mail ρυθμίσεις, αλλά μου έλεγε κι αυτός κάτι περίεργα κι ότι πρέπει να ξαναπάρω αργότερα γιατί δεν έχει σύστημα να μου στείλει...Θα ξαναπάρω αργότερα... :rolleyes:

 

Έλεος πάντως... Και βάζουν στα κέντρα εξυπηρέτησης άτομα ανίδεα (αν είναι δυνατόν αυτός που παίρνει τηλέφωνο να ρωτήσει, να ξέρει περισσότερα από αυτόν που είναι η δουλειά του να τα ξέρει), και έχω πληρώσει τώρα internet για το κινητό και δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω...:mad:

 

Edit: Και το αστειο συνεχιζεται...:mad: Ξαναπηρα, οπως μου ειχαν πει, και επεσα σε 3ο ασχετο... Αφου καναμε μια ωρα να καταλαβει ποιο κινητο εχω, γιατι δεν το ειχε στον καταλογο που κοιτουσε, μου λεει να σου στειλω τις ρυθμισεις... Της λεω, μεσω mail γιατι ειναι windows συσκευη και δεν γινεται αλλιως... Παρ' ολα αυτα μου τις εστειλε, πατησα εγκατασταση, αλλα παλι δεν εγινε τιποτα... Και τελοσπαντων, με εβαλε σαν αιτημα στο τμημα τεχνικης υποστηριξης και θα με παρουν αυτοι τηλεφωνο...

Ελεος ρε παιδια... Μονο για να ενημερωνουν για νεες προσφορες κανουν εκει περα? :rolleyes:

Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Καλά, υπερέβαλα κι εγώ με το χαρακτηρισμό "νεούδι", αλλά δεν αποκλείεται να υπάρχουν και μερικά άτομα που να μην είναι εξοικειωμένα με τα WinMo ακόμα. Πάντως, τις ίδιες ρυθμίσεις έχω κι εγώ και μπαίνει κανονικότατα. Βασικά, μπορείς να κάνεις και κάτι άλλο δοκιμαστικα:

Πήγαινε στις ρυθμίσεις, στη κατηγορία συνδέσεις και επέλεξε εγκατάσταση σύνδεσης για να πάρει τις ρυθμίσεις αυτόματα. Λογικά θα στρώσει με αυτό. Απλά, μετά πήγαινε στο προφίλ cosmote internet και σβήσε τη καταχώρηση στο username και το password.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εισαι Θεος!! :D:D:D:D:lol: Δουλεψε!!!!!!!!!! Τοσο ευκολο ηταν? :p Σε ευχαριστω παρα πολυ!!;)

Κοιταξα και το username και password και ηταν κενα... Οποτε μια χαρα!!

Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Σημειώσεις:

 

1.Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α.

 

2.Το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone 60 θα απενεργοποιείται αυτόματα 1 μήνα από την ημερομηνία ενεργοποίησης του.

 

3.Οι συνδρομητές θα έχουν την δυνατότητα να ενεργοποιήσουν ταυτόχρονα περισσότερα από ένα πακέτα COSMOTE Internet On The Phone 60.

 

4.Η ενσωματωμένη μηνιαία χρήση που δεν καταναλώνεται εντός ενός μηνός από την ενεργοποίηση του πακέτου, δεν μεταφέρεται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία απενεργοποίησης γίνει νέα ενεργοποίηση πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60. Στην περίπτωση αυτή η ημερομηνία απενεργοποίησης καθορίζεται βάση της τελευταίας ημερομηνίας ενεργοποίησης πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60.

 

5.Η χρήση του πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60 γίνεται είτε ο συνδρομητής επιλέξει στη συσκευή του τη ρύθμιση COSMOTE Internet είτε τη ρύθμιση COSMOTE WAP.

 

6.Η ενσωματωμένη μηναία χρήση περιλαμβάνει την πλοήγηση σε WAP και Internet sites εκτός περιβάλλοντος «COSMOTE my view» και δεν αφορά στη χρήση δεδομένων κατά την περιαγωγή σε δίκτυα του εξωτερικού.

 

7.Η υπηρεσία COSMOTE Internet On The Phone δεν παρέχεται για χρήση δεδομένων σε περιαγωγή.

 

8.Η ογκοχρέωση μετά την κατανάλωση της ενσωματωμένης χρήσης γίνεται ανά 1 KB με ελάχιστη χρέωση 1ΚΒ ανά σύνδεση. 1MB = 1024 KB και 1GB = 1024 MB.

 

9.Για όσους συνδρομητές δεν έχουν ενεργοποιήσει το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone 60 η πρόσβαση στο Internet χρεώνεται ανάλογα με τον όγκο δεδομένων(ΚΒ/ΜΒ)που καταναλώνονται. Με ρυθμίσεις Internet η χρέωση είναι 0,0010€/ΚΒ ενώ με ρυθμίσεις WAP η χρέωση είναι 0,0121€/ΚΒ.

 

10.Το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone Starter δεν παρέχει πρόσβαση στο μενού υπηρεσιών “COSMOTE my view” και σε WAP sites.

 

11.Ισχύει για 15 ημέρες

 

Το 11 το παρατήρησε κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Σημειώσεις:

 

1.Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α.

 

2.Το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone 60 θα απενεργοποιείται αυτόματα 1 μήνα από την ημερομηνία ενεργοποίησης του.

 

3.Οι συνδρομητές θα έχουν την δυνατότητα να ενεργοποιήσουν ταυτόχρονα περισσότερα από ένα πακέτα COSMOTE Internet On The Phone 60.

 

4.Η ενσωματωμένη μηνιαία χρήση που δεν καταναλώνεται εντός εν

ός μηνός από την ενεργοποίηση του πακέτου, δεν μεταφέρεται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία απενεργοποίησης γίνει νέα ενεργοποίηση πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60. Στην περίπτωση αυτή η ημερομηνία απενεργοπ

 

 

οίησης καθορίζεται βάση της τελευταίας ημερομηνίας ενεργοποίησης πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60.

 

5.Η χρήση του πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60 γίνεται είτε ο συνδρομητής επιλέξει στη συσκευή του τη ρύθμιση COSMOTE Internet είτε τη ρύθμιση COSMOTE WAP.

 

6.Η ενσωματωμένη μηναία χρήση περιλαμβάνει την πλοήγηση σε WAP και Internet sites εκτός περιβάλλοντος «COSMOTE my view» και δεν αφορά στη χρήση δεδομένων κατά την περιαγωγή σε δίκτυα του εξωτερικού.

 

7.Η υπηρεσία COSMOTE Internet On The Phone δεν παρέχεται για χρήση δεδομένων σε περιαγωγή.

 

8.Η ογκοχρέωση μετά την κατανάλωση της ενσωματωμένης χρήσης γίνεται ανά 1 KB με ελάχιστη χρέωση 1ΚΒ ανά σύνδεση. 1MB = 1024 KB και 1GB = 1024 MB.

 

9.Για όσους συνδρομητές δεν έχουν ενεργοποιήσει το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone 60 η πρόσβαση στο Internet χρεώνεται ανάλογα με τον όγκο δεδομένων(ΚΒ/ΜΒ)που καταναλώνονται. Με ρυθμίσεις Internet η χρέωση είναι 0,0010/ΚΒ ενώ με ρυθμίσεις WAP η χρέωση είναι 0,0121/ΚΒ.

 

10.Το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone Starter δεν παρέχει πρόσβαση στο μενού υπηρεσιών COSMOTE my view και σε WAP sites.

 

11.Ισχύει για 15 ημέρες

 

Το 11 το παρατήρησε κανεις?

 

Για 15μερες εννοει τα 40mb που σου δεινει δωρεαν οταν μπεις 1η φορα στο myview.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...