Jump to content

Cosmote internet on the phone! internet για όλους!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις στον ιστότοπο έχει μόνο ένα διαγνώστικο πρόγράμμα.

Το γνωρίζω οτι πρέπει να αλλάξω το APN αλλα δεν ξέρω πώς το παλεύω με mobile partner.

Δοκίμασα να βάλω απλά την κάρτα μέσα όλο αποτυχία σύνδεσης βγάζει .:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις στον ιστότοπο έχει μόνο ένα διαγνώστικο πρόγράμμα.

Το γνωρίζω οτι πρέπει να αλλάξω το APN αλλα δεν ξέρω πώς το παλεύω με mobile partner.

Δοκίμασα να βάλω απλά την κάρτα μέσα όλο αποτυχία σύνδεσης βγάζει .:)

 

Θα πάς στην παρακάτω παραπομπή και θα κατεβάσεις το πρόγραμμα για Huawei E170

Παίζει και με το Ε173 της WIND το έχω κάνει .

Θα εκτελέσεις το πρόγραμμα της WIND μία φορά ώστε να εγκατασταθούν οι drivers του USB stick

στην συνέχεια θα ανοίξεις το πρόγραμμα της cosmote ,και θα συνδεθείς .

Στην συνέχεια κλείνεις το πρόγραμμα της WIND κάθε φορά που ανοίγει, και ανοίγεις το πρόγραμμα της COSMOTE

 

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvanced_handset_software/section/InternetOnTheGo_Software_Prs

Μην ξεχάσεις, μετά την εγκατάσταση θέλει restart.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάς στην παρακάτω παραπομπή και θα κατεβάσεις το πρόγραμμα για Huawei E170

Παίζει και με το Ε173 της WIND το έχω κάνει .

Θα εκτελέσεις το πρόγραμμα της WIND μία φορά ώστε να εγκατασταθούν οι drivers του USB stick

στην συνέχεια θα ανοίξεις το πρόγραμμα της cosmote ,και θα συνδεθείς .

Στην συνέχεια κλείνεις το πρόγραμμα της WIND κάθε φορά που ανοίγει, και ανοίγεις το πρόγραμμα της COSMOTE

 

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvanced_handset_software/section/InternetOnTheGo_Software_Prs

Μην ξεχάσεις, μετά την εγκατάσταση θέλει restart.

 

Σ' ευχαριστώ ακολούθησα όλες τις οδηγίες σου και λειτουργεί άψογα.

Να σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ρε παιδια , εχω ενα τεραστιο προβλημα , οταν παιρνω τις ρυθμισεις internet απο την cosmote μαζι με τον κωδικο , και τις αποθηκευω στη συνεχεια μου βγαζει ενα μήνυμα που λεει : 'Ρυθμίσεις που δεν εγκαταστάθηκαν : Web browser'' ... και ετσι ενω εχω δωρεαν mb , δεν μπορω να συυνδεθω στο internet. Η συσκευση μου ειναι sony ericsson w595. Ξερει κανεις τι κανω;;;;

 

 

Ευχαριστω

γεια σας παιδια, εχω ακριβως το ιδιο προβλημα που αναφερει ο ripp...το μοντελο του κινητου μου ειναι w980 και καθε φορα π θελω να κανω εγκατασταση ρυθμισεων ιντερνετ της cosmotε παντα δεν εγκαθιστα τον web browser και οι ρυθμισεις δεν μπορουν να αποθηκευτουν. και επισης μ εμφανιζεται απο μονη της νεα ρυθμιση SEMC GPRS η οποια επισης δεν αποθηκευεται...η συσκευη ειναι της wind και τη wind inernet ρυθμιση την κραταει αλλα εννοειται δε μπορω να μπω αφου εχω κοσμοτε...το προβλημα τωρα εμφανιστηκε 2 χρονια τωρα εμπαινε κανονικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...