Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχω wind αλλα πρόβλημα με wifi δεν είχα ποτέ , δεν μπορεις να συνδεθείς σε κανένα ρουτερ ??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalispera

εχει κανεις ασυρματο ρουτερ αυτο που δινει ι wind το oxyzen και εχει καταφερει

να μπει me wi fi?

γιατι εγω δεν τα εχω καταφερει με οτι εχω διαβασει απο εδω για διευθεινσεις mac

κ.τ.λ

 

Ούτε εμένα συνδεόταν στην αρχή, και ο λόγος είναι οτι έχει "bug" και δε μπορεί να συνδεθεί όταν το wireless του router είναι ρυθμισμένο στο channel (band) 13. Όταν το άλλαξα και το έβαλα π.χ. 11 συνδέθηκε κανονικά.

 

Μάλλον αυτό θα φταίει σε σένα. Θα βρεις αυτή τη ρύθμιση στο μενού του router για το wireless.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειμαι κατοχος ενος xperia και εγω αλλα εδω και 2 μηνες εχει νεκρωθει,ειμαι ναυτικος ετσι τωρα μπορω να ασχολειθω.οταν το πειρα ολα καλα μεχρι που μια μερα που το ειχα βαλει να φορτιση το βρηκα σβηστο και χωρις καμια ενδειξη.εβγαλα την μπαταρια την εβαλα ξανα και δουλεψε,οταν πηγα να το βαλω στο ρευμα παλι τα ιδια.μετα ανακαλυψα οτι αν το αφησω σβηστο κανενα 2 ωρο φορτιζε για λιγο.αυτο γινοταν για κανενα μηνα περιπου.οταν λειτουργουσε δεν ειχε κανενα προβλημα.μια μερα που φορτιζε παλι το βρηκα σβηστο βγαζω τημ μπαταρια την βαζω παλι και οταν το παταω να ανοιξη αναβει το λαμπακι κοκκινο 3 φορες και δεν κανει τιποτα.οταν το βαζω να φορτιση αναβοσβηνη σ

το κοκκινο συνεχεια και δεν κανει τιποτα.την μπαταρια την μετρησα και ειναι 4 βολτ.δοκιμασα hard reset με την εφαρμογη της ericsson τιποτα.πηρα τηλ την ericsson και μου ειπαι να το στηλω αθηνα.αν γνωριζει καποιος κατι ας βοηθησει αλλιως το βλεπω στο καλαθι των αχρηστων, ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!! Είμαι και γω ένας ακόμα κάτοχος του νέου Xperia 10i. Βασικά το έκανα ανταλλαγή με ένα Xperia X2 ελπίζω να έκανα καλά γιατί ψιλοαπογοητεύομαι επειδή μου παρουσιάζεται το εξής: Όταν ανοίξει το κινητό ανοίγω το bluetooth μία φορά και μετά το κλείνω πάω να το ανοίξω πάλι και δεν ανοίγει ξανά το bluetooth και το ίδιο συμβαίνει και με το wifi. Έχει την τελυταία έκδοση που δίνει το SEUS.

Καμιά γνώμη του τι μπορεί να συμβαίνει???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα συνδεόταν στην αρχή, και ο λόγος είναι οτι έχει "bug" και δε μπορεί να συνδεθεί όταν το wireless του router είναι ρυθμισμένο στο channel (band) 13. Όταν το άλλαξα και το έβαλα π.χ. 11 συνδέθηκε κανονικά.

 

Μάλλον αυτό θα φταίει σε σένα. Θα βρεις αυτή τη ρύθμιση στο μενού του router για το wireless.

 

ευχαριστω για την αμεση απαντηση

το εχω κανει ηδη αυτο που ισως εσυ να το ειχες ποσταρει αλλα δεν βοηθεισε

εχω τσεκαρη ολες της μπαντες αλλα τπτ

το βιβαζ μια χαρα μπενει αλλα το χ10 τπτ

μονο απο ανοιχτα δυκτια μπενω και με το wi fi φιχερ κανει καλη δουλεια

πηρα τηλ την υποστειρηξη και μου ειπαν οτι ειναι μεμονομενο περιστατηκο και να παω να το φτιαξουναι στο σερβις.. να παω αραγε? το προβλημα για τα dc και οχι για το που δεν μπενω στο δικο μου ρουτερ που καπια ρυθμιση θα ειναι αλλα εχω δοκιμασει τα παντα και ακομα τπτ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειμαι κατοχος ενος xperia και εγω αλλα εδω και 2 μηνες εχει νεκρωθει,ειμαι ναυτικος ετσι τωρα μπορω να ασχολειθω.οταν το πειρα ολα καλα μεχρι που μια μερα που το ειχα βαλει να φορτιση το βρηκα σβηστο και χωρις καμια ενδειξη.εβγαλα την μπαταρια την εβαλα ξανα και δουλεψε,οταν πηγα να το βαλω στο ρευμα παλι τα ιδια.μετα ανακαλυψα οτι αν το αφησω σβηστο κανενα 2 ωρο φορτιζε για λιγο.αυτο γινοταν για κανενα μηνα περιπου.οταν λειτουργουσε δεν ειχε κανενα προβλημα.μια μερα που φορτιζε παλι το βρηκα σβηστο βγαζω τημ μπαταρια την βαζω παλι και οταν το παταω να ανοιξη αναβει το λαμπακι κοκκινο 3 φορες και δεν κανει τιποτα.οταν το βαζω να φορτιση αναβοσβηνη σ

το κοκκινο συνεχεια και δεν κανει τιποτα.την μπαταρια την μετρησα και ειναι 4 βολτ.δοκιμασα hard reset με την εφαρμογη της ericsson τιποτα.πηρα τηλ την ericsson και μου ειπαι να το στηλω αθηνα.αν γνωριζει καποιος κατι ας βοηθησει αλλιως το βλεπω στο καλαθι των αχρηστων, ευχαριστω πολυ

 

Όταν το αφήσεις και ξελιγωθεί η μπαταρία και μετά το βάλεις στην πρίζα, αρχικά αναβοσβήνει το κόκκινο led μέχρι να πάρει ικανοποιητική φόρτιση και να γίνει κίτρινο. Φόρτισε το όσο μπορείς και μετά κάνε του επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις.

Πιθανόν κάποιο πρόγραμμα να σου ξεσκίζει την μπαταρία.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

http://www.xperiax10.net/2010/09/28/sony-ericsson-intros-liveview-bluetooth-mini-display-for-android/#more-1436

 

Δεν αφήνεται τις χαζομάρες εκει στη SE λεω εγω και να βγάλετε καμιά αναβάθμιση τις προκοπής :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!! Είμαι και γω ένας ακόμα κάτοχος του νέου Xperia 10i. Βασικά το έκανα ανταλλαγή με ένα Xperia X2 ελπίζω να έκανα καλά γιατί ψιλοαπογοητεύομαι επειδή μου παρουσιάζεται το εξής: Όταν ανοίξει το κινητό ανοίγω το bluetooth μία φορά και μετά το κλείνω πάω να το ανοίξω πάλι και δεν ανοίγει ξανά το bluetooth και το ίδιο συμβαίνει και με το wifi. Έχει την τελυταία έκδοση που δίνει το SEUS.

Καμιά γνώμη του τι μπορεί να συμβαίνει???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καμιά βοήθεια παιδιά???ΣΟΣ....Αλλιώς να το δώσω δεν γίνεται δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βοήθεια παιδιά???ΣΟΣ....Αλλιώς να το δώσω δεν γίνεται δουλειά...

 

Πριν το στειλεις περνα του ξανα απο πανω την τελευταια εκδοση του firmware μηπως εχει κολλησει κι αν δεν δεις προκοπη το δινεις.

 

http://www.xperiax10.net/2010/09/28/sony-ericsson-intros-liveview-bluetooth-mini-display-for-android/#more-1436

 

Δεν αφήνεται τις χαζομάρες εκει στη SE λεω εγω και να βγάλετε καμιά αναβάθμιση τις προκοπής :mad::mad::mad:

Κατι ακουγεται για την παραγωγη ενος ultra super duper mini remote control το οποιο θα το ελεγχει αυτο, το οποιο θα ελεγχει κι αυτο με τη σειρα του το κινητο το οποιο και αυτο θα μπορει να ελεγχει τον υπολογιστη σου. The masturbation goes cloud μου φαινεται εκει στη SE. Mε αυτα ασχολουνται και δεν μπορουμε να σταυρωσουμε την ρημαδα την αναβαθμιση?

Edited by renesis_87
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.xperiax10.net/2010/09/28/sony-ericsson-intros-liveview-bluetooth-mini-display-for-android/#more-1436

 

Δεν αφήνεται τις χαζομάρες εκει στη SE λεω εγω και να βγάλετε καμιά αναβάθμιση τις προκοπής :mad::mad::mad:

 

Επειδή βαριέμαι να τα ξαναγράφω αντιγράφω την απάντηση που έδωσα στους XDA σχετικά με το νέο γκατζετάκι.

 

Buy What?

I am so close to sell my x10. I don't need any accessories from SE that will work with android 2 when i' m stuck with 1.6 for months.

They loose my respect at the moment, and I hate these consumer tricks.

I can barely hear my x10 ringing. Maybe that's why they come up with these crap.

SΕ can make it 256 colors so you will need LiveEye (their new glasses accessory) to see it' s screen. All these will work perfect and give the best out of them with Android 2.2.1... But too bad... You will already have your new HTC (with android 20.1) and X10 will be obsolete. LOL.

 

The masturbation goes cloud μου φαινεται εκει στη SE...

 

+1000

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος μετράει αντίστροφα για το X10 μου, μέχρι 31 του μηνός, θα περιμένω να δω την αναβάθμιση, μετά θα κάνω στον εαυτό μου ένα ωραιότατο δώρο μια πού θα πλησιάζουν και οι γιορτές, ακόμα δε ξέρω τι αλλά σίγουρα κάποιο ανδρόιδ, σιγά μη περιμένω τη SE να ξυπνήσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειμαι κατοχος ενος xperia και εγω αλλα εδω και 2 μηνες εχει νεκρωθει,ειμαι ναυτικος ετσι τωρα μπορω να ασχολειθω.οταν το πειρα ολα καλα μεχρι που μια μερα που το ειχα βαλει να φορτιση το βρηκα σβηστο και χωρις καμια ενδειξη.εβγαλα την μπαταρια την εβαλα ξανα και δουλεψε,οταν πηγα να το βαλω στο ρευμα παλι τα ιδια.μετα ανακαλυψα οτι αν το αφησω σβηστο κανενα 2 ωρο φορτιζε για λιγο.αυτο γινοταν για κανενα μηνα περιπου.οταν λειτουργουσε δεν ειχε κανενα προβλημα.μια μερα που φορτιζε παλι το βρηκα σβηστο βγαζω τημ μπαταρια την βαζω παλι και οταν το παταω να ανοιξη αναβει το λαμπακι κοκκινο 3 φορες και δεν κανει τιποτα.οταν το βαζω να φορτιση αναβοσβηνη σ

το κοκκινο συνεχεια και δεν κανει τιποτα.την μπαταρια την μετρησα και ειναι 4 βολτ.δοκιμασα hard reset με την εφαρμογη της ericsson τιποτα.πηρα τηλ την ericsson και μου ειπαι να το στηλω αθηνα.αν γνωριζει καποιος κατι ας βοηθησει αλλιως το βλεπω στο καλαθι των αχρηστων, ευχαριστω πολυ

 

Αυτό που λες έγινε στο πλοίο??

Γιατί απ' όσο ξέρω δεν έχουν και τις σταθερότερες τροφοδοσίες και αν για κάποιο λόγο είχε υπόταση στην παροχή λογικό είναι να μην φορτίζει κανονικά.

Επίσης παίζει και το σενάριο να τα έχει παίξει ο φορτιστής.

Δοκίμασε να το φορτίσεις μέσω υπολογιστή, αργεί σίγουρα σε σχέση με την κανονική τροφοδοσία, αλλά έτσι θα διαπιστώσεις μετά από κάποιο διάστημα εάν δεις ότι φορτίζει εάν φταίει σίγουρα ο φορτιστής και όχι κάτι άλλο.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες έγινε στο πλοίο??

Γιατί απ' όσο ξέρω δεν έχουν και τις σταθερότερες τροφοδοσίες και αν για κάποιο λόγο είχε υπόταση στην παροχή λογικό είναι να μην φορτίζει κανονικά.

Επίσης παίζει και το σενάριο να τα έχει παίξει ο φορτιστής.

Δοκίμασε να το φορτίσεις μέσω υπολογιστή, αργεί σίγουρα σε σχέση με την κανονική τροφοδοσία, αλλά έτσι θα διαπιστώσεις μετά από κάποιο διάστημα εάν δεις ότι φορτίζει εάν φταίει σίγουρα ο φορτιστής και όχι κάτι άλλο.

δοκιμασα φιλε μου και συνεχιζει τα ιδια λογικα με βλεπω για την μαμα του.λες να υπαρχει προβλημα στην εγγυηση που ειναι αγορασμενο απο ολλανδια?

 

Όταν το αφήσεις και ξελιγωθεί η μπαταρία και μετά το βάλεις στην πρίζα, αρχικά αναβοσβήνει το κόκκινο led μέχρι να πάρει ικανοποιητική φόρτιση και να γίνει κίτρινο. Φόρτισε το όσο μπορείς και μετά κάνε του επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις.

Πιθανόν κάποιο πρόγραμμα να σου ξεσκίζει την μπαταρία.

το εχω ηδη δοκιμασει να το φορτισω αρκετες ωρες και παλι δεν εγινε κατι δεν ανοιγη καν.πριν το στειλω στην αντιπροσωπια το πηγα σε ενα μαγαζι που επισκευαζει κινητα σημερα και αφου το ειδανε μου ειπαν οτι εχει βαρεση την rom και θελει αλλαγη η πλακετα. παντως ευχαριστω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καμιά βοήθεια παιδιά???ΣΟΣ....Αλλιώς να το δώσω δεν γίνεται δουλειά...

 

Αργει λιγο μεχρι να ανοιξει/κλεισει bluetooth wifi gps, μηπως εισαι λιγο βιαστικος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα πρωβληματακι με το Χ10 μου τελειωνει πολυ γρηγορα η μπαταρια. Πως μπορω να δω τι προγραμματα τρεχουνε στο παρασκηνιο? και να τα κλησω?
Link to comment
Share on other sites

Advanced task killer free. Δοκιμασε το.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω ενα πρωβληματακι με το Χ10 μου τελειωνει πολυ γρηγορα η μπαταρια. Πως μπορω να δω τι προγραμματα τρεχουνε στο παρασκηνιο? και να τα κλησω?

 

Advanced task killer free. Δοκιμασε το.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

 

 

Έχουμε πει χιλιάδες φορές ότι οι Task Killers για τα συστήματα Android δεν συστήνονται. Το Android ξέρει από μόνο του ποιες εφαρμογές να τερματίσει , ποιες να αδρανοποιήσει και ποιες να τρέχει "κρυφά" στο παρασκήνιο έτσι ώστε να υπάρχει άμεση απόκριση στο σύστημα. Με το να τερματίζετε βίαια κάποια εφαρμογή μέσω ενός task killer προκαλείτε αστάθεια στο σύστημα και εξαναγκάζετε τον επεξεργαστή να την ξεκινήσει από την αρχή , κάτι που τον καταπονεί και συμβάλει σε ακόμα μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας.

 

Όλα τα παραπάνω υπό νορμάλ συνθήκες φυσικά ...

 

Τώρα στην περίπτωσή σου φίλε @toympas μπορώ να πω ότι αυτό είναι ένα αρκετά συχνό φαινόμενο. Κάποια εφαρμογή από αυτές που εγκατέστησες είναι κακογραμμένη και δεν αδρανοποιείται ή δεν τερματίζει σωστά με αποτέλεσμα να τρέχει συνεχώς στην αφάνεια και να σου καταναλώνει την μπαταρία.

Κατέβασε και εγκατέστησε το Spare Parts[/b] (θα το βρεις δωρεάν στο market). Και αφού το τρέξεις κάνε τα εξής:

*Πάνε Battery History και δες τις ενδείξεις "Εκτελείται" και "Οθόνη Ενεργοποιημένη". Αυτές καλό θα είναι να έχουν ένα χαμηλό ποσοστό (η κάθε μια ξεχωριστά) αλλά και να μην συμβαίνει απαραίτητα δεν είναι κακό , το σημαντικό όμως είναι να μην έχουν παραπάνω από 10-15% διαφορά αναμεταξύ τους!. Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε...

*Πάτα στο βελάκι που λέει "Άλλη Χρήση" και από την λίστα επέλεξε την επιλογή "Χρήση Μερικής Αφύπνισης" εκεί στις πρώτες θέσεις θα είναι οι εφαρμογές που ευθύνονται για την μεγάλη απόκλιση που προανέφερα και είναι αυτές που δεν τερματίζουν και ευθύνονται για την μεγάλη κατανάλωση της μπαταρίας σου.

 

Ελπίζω να βοήθησα , καλή τύχη , ενημέρωσε μας με τα αποτελέσματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον αυτό που λες ισχύει , τότε εξήγησε μου κάτι το οποίο ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω.

 

Παρατηρώ ότι χωρις task manager η ελευθερη RAM πεφτει ως και στα 23 MB , με αποτέλεσμα το Lag. Τι συστήνεις να κάνω αν όχι τη χρήση ενος προγράμματος σαν αυτό που ανέφερα ;

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον αυτό που λες ισχύει , τότε εξήγησε μου κάτι το οποίο ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω.

 

Παρατηρώ ότι χωρις task manager η ελευθερη RAM πεφτει ως και στα 23 MB , με αποτέλεσμα το Lag. Τι συστήνεις να κάνω αν όχι τη χρήση ενος προγράμματος σαν αυτό που ανέφερα ;

 

Αν εισαι rooted δοκιμασε το Autokiller memory optimizer. Κανει οτι και τα Task killer μονο που το κανει σωστα κι ανωδυνα.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι rooted δοκιμασε το Autokiller memory optimizer. Κανει οτι και τα Task killer μονο που το κανει σωστα κι ανωδυνα.
Σε ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω και θα σου πώ εντυπώσεις!:)
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Το είδατε αυτό; "Επίσημος" εναλλακτικός home launcher από την ίδια τη Sony Ericsson Ιαπωνίας, έχει και live wallpapers !!!

 

Λέει οτι προσφέρει διάφορα καλούδια όπως πανέμορφο lock screen, 5 οθόνες, ταξινόμηση των εφαρμογών στη λίστα όπως θέλει ο χρήστης, κατάργηση εφαρμογής κατευθείαν από τη λίστα, live wallpapers, κτλ. Μέχρι στιγμής ήταν διαθέσιμο μόνο στο ιαπωνικό android market, αλλά τα καλά παιδιά το βάλαν και για εμάς online. Υποθέτω οτι πάνε να μας καλοπιάσουν μετά το φιάσκο της 2.1 :)

 

Εδώ είναι το άρθρο:

http://gadgets.apnafundaz.com/2010/10/ambienttime-home-launcher-app-download-free-with-live-wallpaper-effect-cool-lockscreen-by-se-japan/

 

Κι εδώ το download link: http://www.ziddu.com/download/11918780/AmbientTimeHomeLauncher1.0bySEJapan.zip.html

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα προσωπικά, όταν το κάνω θα σας πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το είδατε αυτό; "Επίσημος" εναλλακτικός home launcher από την ίδια τη Sony Ericsson Ιαπωνίας, έχει και live wallpapers !!!

 

Λέει οτι προσφέρει διάφορα καλούδια όπως πανέμορφο lock screen, 5 οθόνες, ταξινόμηση των εφαρμογών στη λίστα όπως θέλει ο χρήστης, κατάργηση εφαρμογής κατευθείαν από τη λίστα, live wallpapers, κτλ. Μέχρι στιγμής ήταν διαθέσιμο μόνο στο ιαπωνικό android market, αλλά τα καλά παιδιά το βάλαν και για εμάς online. Υποθέτω οτι πάνε να μας καλοπιάσουν μετά το φιάσκο της 2.1 :)

 

Εδώ είναι το άρθρο:

http://gadgets.apnafundaz.com/2010/10/ambienttime-home-launcher-app-download-free-with-live-wallpaper-effect-cool-lockscreen-by-se-japan/

 

Κι εδώ το download link: http://www.ziddu.com/download/11918780/AmbientTimeHomeLauncher1.0bySEJapan.zip.html

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα προσωπικά, όταν το κάνω θα σας πω εντυπώσεις.

 

Ωραιος φιλε μου. Installed and tested...

 

Εντυπωσιακος μπορω να πω. Βεβαια δεν ξερω αν μπορω να απαρνηθω τις ευκολιες του ADW ετσι απλα. Το gesture για το ξεκλειδωμα ομολω το βρηκα εξυπνο και η υλοποιηση του live wallpaper αρκετα πιασαρικη. Δεν ξερω αν μου ξεφυγε αλλα δυστυχως δεν ειδα τροπο να αλλαζει - μαλλον ζηταω πολλα.:p

 

Οπως και να'χει ειναι μια παρηγορια στον αρρωστο...:lol:

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λέει οτι προσφέρει διάφορα καλούδια όπως πανέμορφο lock screen, 5 οθόνες, ταξινόμηση των εφαρμογών στη λίστα όπως θέλει ο χρήστης, κατάργηση εφαρμογής κατευθείαν από τη λίστα, live wallpapers, κτλ.

 

το περασα, καλο φαινεται , γρηγορο και απλό , δεν εχει τοσες επιλογες οσες τα τοπ του ειδους. το πιο καλο απο ολα ειναι το lock screen.

 

To live wallpaper einai ena kai den einai live (δεν αντιδρα στο αγγιγμα ) απλα κουνιεται . μπορει αραγε να παρει και αλλα?:worry:

Link to comment
Share on other sites

To live wallpaper einai ena kai den einai live (δεν αντιδρα στο αγγιγμα ) απλα κουνιεται . μπορει αραγε να παρει και αλλα?:worry:

Όταν είναι κλειδωμένο, πριν κάνεις την κίνηση του ξεκλειδώματος, δοκίμασε να πιέσεις την οθόνη σε διάφορα σημεία. Καλό? Κάτι είναι κι αυτό...!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...