Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε το Talking Tom Cat Free !!

 

http://www.appbrain.com/app/talking-tom-cat-free/com.outfit7.talkingtom

βασηκα ψαχνω ενα προγραμμα που θα σου αλλαζει την φωνη με πολλους διαφορετικους τροπους:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και πάλι δεν το βλεπει.

 

 

Αν όντος τα έχεις κάνει όλα σωστά τότε δοκίμασε να βάλεις το καλώδιο σε άλλη θύρα USB του υπολογιστή σου μήπως και το δεί , δε μου έρχεται κάτι άλλο .

Ειναι πανεύκολο το βλέπει με την μια δε χρειάζεται να κανεις καποια παράξενη ρύθμιση.

 

 

Υ.Γ. Να υποθέσω πως έχεις κανει εγκατάσταση το PC Companion :O

Link to comment
Share on other sites

Ειπα και γώ να δείξω μια εικόνα του πως έχω στήσει το κινητό μου...

 

αυτο το εικονιδιο (internet) πως το εφτιαξες? ειναι φακελος? και αν ξερει καποιος πως αλλαζουμε ονομα σε ενα φακελο?

Link to comment
Share on other sites

αυτο το εικονιδιο (internet) πως το εφτιαξες? ειναι φακελος? και αν ξερει καποιος πως αλλαζουμε ονομα σε ενα φακελο?

 

Αυτο το εικονιδιο ειναι απο την εφαρμογη Folder Organizer. Θα βρεις στο market την Lite εκδοση.

Για το ονομα στους φακελους αν μπεις μεσα στον Astro και πατησεις παρατεταμενα πανω στον φακελο που θελεις να μετονομασεις σου βγαζει καποιες επιλογες, πατας edit και μετα rename..

Edited by kooky

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εικονιδιο ειναι απο την εφαρμογη Folder Organizer. Θα βρεις στο market την Lite εκδοση.

Για το ονομα στους φακελους αν μπεις μεσα στον Astro και πατησεις παρατεταμενα πανω στον φακελο που θελεις να μετονομασεις σου βγαζει καποιες επιλογες, πατας edit και μετα rename.

 

Σωστός.:shifty:

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

τελικα με αυτο το προβλημα βρεθηκε λυση

το πηγα στην αντιπροσοποια βαλανε την 24 εκδοση και ολα οκ

εγω την ειχα βαλει 3 φορες την ιδια εκδοση αλλα δεν ηταν το ιδιο

το κιν μου ειναι βονταφονε και μετα ηρθε ειδοποιηση για απντειτ το βονταφονε 360

και ενοειτε οτι το εστειλα και πρωσεχως θα το κανω και debrand

 

παραμενει τπ προβλημα με το δικο μου ρουτερ της wind δεν κονεξαρει αλλα απο τα ξενα wi fi ειμαστε οκ dc τελος

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιο προγραμμα που να μας αλλαζει την φωνη υπαρχει? δηλαδη να κανει record κατι που να λες και να σου αλλαζει την φωνη?

 

try this : http://www.symbiantalk.net/showthread.php?56293-TalkBox-v1.5

super :D :D :D :D ;)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε κανείς να βάλει το angry birds? το εγκατέστησα, το τρέχω αλλά το μόνο που παίρνω είναι μουσική και μαύρη εικόνα...
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε κανείς να βάλει το angry birds? το εγκατέστησα, το τρέχω αλλά το μόνο που παίρνω είναι μουσική και μαύρη εικόνα...

 

Μια χαρά τρέχει σε μένα κανένα πρόβλημα .

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τρέχει σε μένα κανένα πρόβλημα .

 

Παίζει να έχεις την beta.

Στην full που κυκλοφόρησε 15 Οκτωβρίου στο market οι περισσότεροι χρήστες X10 και X10 mini έχουν πρόβλημα. Απλά βγάζει black screen. :S

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν όντος τα έχεις κάνει όλα σωστά τότε δοκίμασε να βάλεις το καλώδιο σε άλλη θύρα USB του υπολογιστή σου μήπως και το δεί , δε μου έρχεται κάτι άλλο .

Ειναι πανεύκολο το βλέπει με την μια δε χρειάζεται να κανεις καποια παράξενη ρύθμιση.

 

 

Υ.Γ. Να υποθέσω πως έχεις κανει εγκατάσταση το PC Companion :O

θα δοκιμασω αλλα δεν νομιζω γιατι δεν θα το εβλεπε και το προγραμμα της se
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να έχεις την beta.

Στην full που κυκλοφόρησε 15 Οκτωβρίου στο market οι περισσότεροι χρήστες X10 και X10 mini έχουν πρόβλημα. Απλά βγάζει black screen. :S

 

 

Ναί έχεις δίκιο:O, μιλούσα για την παλιότερη έκδοση , περαστικά μας , υπομονή μεχρι να έρθει η αναβάθμιση , την SE μου μέσα γαμ.........#$%#$%#@$%:mad:

 

 

EDIT:

και εδω ο λόγος που δε τρέχει στο Χ10:

 

Angry Birds will run on second generation Android devices and upwards, with Android platform 1.6 or later. Your device needs to support OpenGL ES 2.0. QVGA display resolution is not supported currently, but we will add support for QVGA devices soon.

Edited by Sotarts
Link to comment
Share on other sites

 

EDIT:

και εδω ο λόγος που δε τρέχει στο Χ10:

 

Angry Birds will run on second generation Android devices and upwards, with Android platform 1.6 or later. Your device needs to support OpenGL ES 2.0. QVGA display resolution is not supported currently, but we will add support for QVGA devices soon.

 

Δεν καταλαβαινω τι δεν εχει το Χ10 απο τα τρια κ δεν το παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω τι δεν εχει το Χ10 απο τα τρια κ δεν το παιζει.

 

Το OPEN GL ES 2.00 ίσως... Δεν ξέρω βγάζεις άκρη με την SE σάμπως?

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο gsmarena διαβασα οτι εχει OPEN GL ES 2.00 γι'αυτο απορω.

 

Παιδια, μπορω να γραψω sms σε landscape mode; Ειδα σε διαφορα βιντεο οτι δεν υπαρχει τετοια επιλογη, ενω στα mail υπαρχει.

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να φτιαξουμε φακελους στο υπομενου και οχι στην κεντρικη οθονη; εχω κατεβαση διαφορα προγραμμα αλλα τα εικονιδια παραμενουν στο υπομενου.
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να φτιαξουμε φακελους στο υπομενου και οχι στην κεντρικη οθονη; εχω κατεβαση διαφορα προγραμμα αλλα τα εικονιδια παραμενουν στο υπομενου.

 

Τι εννοείς ως υπομενού?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Εχει γίνει αναφορά σχετικά σε προηγούμενες σελίδες σχετικά με αυτό το video, όπως επίσης και στο φόρουμ μας

Edited by Sotarts
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω εγκαταστησει το adw black gloss 2 theme. Δε θα επρεπε και η γραμματοσειρα να ειναι αυτη του θεματος κι οχι ιδια με αυτην που ειχα στο default?

Ειναι καποια αλλα ρυθμιση που πρεπει να κανω σε σχεση με τα fonts? Γιατι το θεμα αυτο το εβαλα μονο και μονο για τη γραμματοσειρα. Αν ξερει κανενας ας μου απαντησει please.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Για σας θα ήθελα να ρωτήσω πιο πρόγραμμα πλοήγησης προτείνεται??? Για τα android και κυρίως για εμάς που έχουμε την σειρά xperia!!!ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

Πωπω κατι τετοια βλεπω και τσαντιζομαι ! ....

Η vodafone βγαζει κινητο με android 2.1 στα 109 ευρο !

και μεις ακομα να παρουμε 2.1 !

Για να μην μιλησω για το ιncoming vodafone 945 me capacitive multitouch οθονη !

http://www.gsmarena.com/vodafone_945-3533.php

 

Α ρε SE.... εισαι Fail σε after sales support !

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κατι τετοια βλεπω και τσαντιζομαι ! ....

Η vodafone βγαζει κινητο με android 2.1 στα 109 ευρο !

και μεις ακομα να παρουμε 2.1 !

Για να μην μιλησω για το ιncoming vodafone 945 me capacitive multitouch οθονη !

http://www.gsmarena.com/vodafone_945-3533.php

 

Α ρε SE.... εισαι Fail σε after sales support !

 

Τελικά κατά τη γνώμη μου η SE ίσως να θέλει αλλά δε μπορεί.. Δείχνει οτι είναι μικρή εταιρία. Και με απόλυτα νούμερα είναι αφού δεν έχει το μέγεθος και το προσωπικό των υπολοίπων που ταυτόχρονα έχουν την ευχαίρια να βγάζουν Android upgrades σε 2.2, να λανσάρουν 3-4 μοντέλα στο καινούριο Windows Mobile 7, να κάνουν έρευνα για νέες τεχνολογίες, κτλ κτλ. Απλά (προς το παρόν φαίνεται οτι) δε μπορεί να ακολουθήσει σε αυτούς τους ρυθμούς.

 

Αυτά ως off topic.

Edited by arismastrokostas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατά τη γνώμη μου η SE ίσως να θέλει αλλά δε μπορεί.. Δείχνει οτι είναι μικρή εταιρία. Και με απόλυτα νούμερα είναι αφού δεν έχει το μέγεθος και το προσωπικό των υπολοίπων που ταυτόχρονα έχουν την ευχαίρια να βγάζουν Android upgrades σε 2.2, να λανσάρουν 3-4 μοντέλα στο καινούριο Windows Mobile 7, να κάνουν έρευνα για νέες τεχνολογίες, κτλ κτλ. Απλά (προς το παρόν φαίνεται οτι) δε μπορεί να ακολουθήσει σε αυτούς τους ρυθμούς.

 

Αυτά ως off topic.

 

 

Συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά επόμενο δεν είναι ? , δε μπορεί μια ταβέρνα να τα κάνει όλα, να σερβίρει φρέσκο γουρουνόπουλο και ψάρι , κάποιο θα είναι φόλα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...