Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει κανεις προβλημα με την εγκατασταση ενημερωσεων απο το market? Εγω προσπαθω να κατεβασω την ενημερωση για Goggles,antivirus free,και find differences τα οποια εχω ηδη εγκατεστημενα και μου λεει συνεχεια η ληψη ηταν ανεπιτυχης.. Παιζει να ειναι μονο για 2.1 τα τελευταια updates αυτων των εφαρμογων?
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με την εγκατασταση ενημερωσεων απο το market? Εγω προσπαθω να κατεβασω την ενημερωση για Goggles,antivirus free,και find differences τα οποια εχω ηδη εγκατεστημενα και μου λεει συνεχεια η ληψη ηταν ανεπιτυχης.. Παιζει να ειναι μονο για 2.1 τα τελευταια updates αυτων των εφαρμογων?

οχι δε παιζει κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία παίζει και σε μένα πολύ το "αποτυχία λήψης" και μπαίνω από το δίκτυο του σπιτιού όπως πάντα. (έχω δοκιμάσει reset-restart του router κλπ.)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μια χαρά είμαι όπου και να είμαι με το wifi........μήπως να κανατε μια επανεγκατάσταη λογισμικού; αν και είναι μάλλον περιττό αφου έρχεται η γενναία αναβαθμιση....οπότε λίγο υπομονή
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγη Βοήθεια για το gps γιατί είχα δη ένα σκολιό που έλεγε ένα πρόγραμμα και τι πρέπει να Κάνο και δεν το βρίσκω
Link to comment
Share on other sites

Εντάξι μη μασάτε κατι γινεται με το market το πιάνει που και που και σε μενα συμβαίνει αυτο , απλά αφήστε το και κατεβάστε μετά απο λιγο ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα στο forum παιδια, ειμαι και εγώ κατοχος

ενος x10 εδω και μια εβδομάδα και προσπαθω να το μάθω να το χειρίζομαι

θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορω να συνδεθώ στο Internet μέσω του

PC_Companion_2.0 και αν μπορώ να εγκαταστησω apps

από το PC_Companion_2.0. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καληπερα

Μηπως ξερει κανεις τι encode mode για ελληνικα subtitles στον rock player?

 

Mαλλον ISO-8859-7:O

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Καληπερα

Μηπως ξερει κανεις τι encode mode για ελληνικα subtitles στον rock player?

 

utf - 8 αν δεν κάνω λάθος

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι γινεται??εχει MULTI τελικα??????????????

 

Τώρα όχι , αργότερα ποιός ξέρει , αν σε ενδιαφερει αυτο πάρε άλλο κινητό ;)

 

Καλησπερα και απο μενα στο forum παιδια, ειμαι και εγώ κατοχος

ενος x10 εδω και μια εβδομάδα και προσπαθω να το μάθω να το χειρίζομαι

θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορω να συνδεθώ στο Internet μέσω του

PC_Companion_2.0 και αν μπορώ να εγκαταστησω apps

από το PC_Companion_2.0. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Καλώς των καλορίζικο το Χ10 , πρέπει να κανεις ενα λογαριασμο στο google ενα gmail δλδ , εγκατασταση apps μεσω του market αλλα υπάρχουν και άλλοι τρόποι ;)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Πατριωτη δεν αλλαζω κινητο λογο multi απλα ειδα καποια videos που μου προξενησαν την περιεργεια.Δεν τα ειδες ; Ζητω τα Καμινια ;-) Λημνου!
DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Πατριωτη δεν αλλαζω κινητο λογο multi απλα ειδα καποια videos που μου προξενησαν την περιεργεια.Δεν τα ειδες ; Ζητω τα Καμινια ;-) Λημνου!

 

Γειά σου πατρίδα , τα είδα τα βίντεο αλλά ποιος ξέρει τι θα γίνει στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ISO-8859-7:O

βαλε στο rock player το παραπανω iso και ανοιξε μεσω του folder organizer το παραπανω srt αρχειο μεσω του office suite τικαρε ολη την οθονη και βαλε ως μεθοδο το παραπανω iso.Το τσεκαρα κι εγω δειχνει κανονικα τους υποτιτλους

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

UTF-8 ειναι. Υπαρχει και ο εξης τροπος, ανοιξε το srt με το σημειοματαριο των windows και πατα αποθηκευση ως, αλλαξε σε utf 8 και κανε αποθηκευση.
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Καλώς των καλορίζικο το Χ10 , πρέπει να κανεις ενα λογαριασμο στο google ενα gmail δλδ , εγκατασταση apps μεσω του market αλλα υπάρχουν και άλλοι τρόποι ;)

 

Εχω λογαριασμο στο Gmail, εχω κάνει κάνει συγχρονισμό τις επαφές μου και εχω εγκαταστησει μεσω market apps συνδεόμενος μέσω Wi-Fi. Ρωτάω αν μπορω συνδέοντας μέσω USB το Χ10 με τον υπολογιστή να μπω από το Χ10 στο internet (ο υπολογιστής θα ειναι συνδεδεμένος) και συγκεκριμένα στο market για apps. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός. Στον υπολογιστη συνδέθηκα με το PC_Companion 2.0

(υπάρχει και άλλο προγραμμα για σύνδεση με τον υπολογιστή?)

Ευχαριστω φίλε Sotarts για την απάντηση και το καλωσορισμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω λογαριασμο στο Gmail, εχω κάνει κάνει συγχρονισμό τις επαφές μου και εχω εγκαταστησει μεσω market apps συνδεόμενος μέσω Wi-Fi. Ρωτάω αν μπορω συνδέοντας μέσω USB το Χ10 με τον υπολογιστή να μπω από το Χ10 στο internet (ο υπολογιστής θα ειναι συνδεδεμένος) και συγκεκριμένα στο market για apps. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός. Στον υπολογιστη συνδέθηκα με το PC_Companion 2.0

(υπάρχει και άλλο προγραμμα για σύνδεση με τον υπολογιστή?)

Ευχαριστω φίλε Sotarts για την απάντηση και το καλωσορισμα.

 

 

Κατεβάζεις έναν file manager π.χ τον Astro ο οποίος είναι free στο market , τον κανεις εγκατάσταση στο Χ10, μετα αντιγράφεις όσα games θελεις απο το pc και τα κανεις επικόλληση σε ένα οποιοδήποτε φάκελο μεσα στο τηλ.

Ύστερα ψάχνεις με τον Astro να βρείς το φάκελο που εχεις βαλει τα παιχνίδια και τα κάνεις εγκατάσταση.

Συνδέεις το Χ10 με το PC και κανεις Προσάρτηση, μπορείς και απο τον explorer να το δεις δε χρειάζεται καθε φορά να ανοίγεις το PCC για να μεταφέρεις αρχεία .

Ένα καλό πρόγραμμα που κανει αρκετά πραγματάκια συνδλεοντας το Χ10 με το PC ειναι το Myphonexplorer.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις έναν file manager π.χ τον Astro ο οποίος είναι free στο market , τον κανεις εγκατάσταση στο Χ10, μετα αντιγράφεις όσα games θελεις απο το pc και τα κανεις επικόλληση σε ένα οποιοδήποτε φάκελο μεσα στο τηλ.

Ύστερα ψάχνεις με τον Astro να βρείς το φάκελο που εχεις βαλει τα παιχνίδια και τα κάνεις εγκατάσταση.

Συνδέεις το Χ10 με το PC και κανεις Προσάρτηση, μπορείς και απο τον explorer να το δεις δε χρειάζεται καθε φορά να ανοίγεις το PCC για να μεταφέρεις αρχεία .

Ένα καλό πρόγραμμα που κανει αρκετά πραγματάκια συνδλεοντας το Χ10 με το PC ειναι το Myphonexplorer.

 

ευχαριστω ξεχασα να ρωτησω και κάτι αλλο πως μπορω να κάνω συγχρονισμό το

ημερολόγιο της Google με το ημερολογιο του κινητου συνδέοντας το κινητό με το PC Οι εντολές που θα δίνω θα τις δίνω από το κινητό ή από το PC.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ξεχασα να ρωτησω και κάτι αλλο πως μπορω να κάνω συγχρονισμό το

ημερολόγιο της Google με το ημερολογιο του κινητου συνδέοντας το κινητό με το PC Οι εντολές που θα δίνω θα τις δίνω από το κινητό ή από το PC.

 

Ρυθμίσεις-Συγχρονισμός δεδομένων-επιλογη εφαρμογής συγχρονισμού, εδω επιλέγεις google, Τσεκαρισε το Gmail.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...