Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χτες την παρέλαβα την VEIL XT, είναι όπως τα λες μαύρη τελείως και η υφή της πολύ καλή δεν γλιστράει καθόλου.

Οντως πρέπει να είναι η πιο λεπτή θήκη είναι σαν να έχεις skin.

 

Ποιά πήρες την μαύρη ή την γκρι? Αν μπορεις βάλε καμιά φώτο...

Εγώ πήρα την spigen airskin γιατί την βρήκα άμεσα , είναι πολύ σφιχτή αλλά γδέρνει λιγο γύρω από την οθόνη .

Σκέφτομαι να πάρω την Veil αλλά σκέφτομαι αν θα πάρω την WISP ή την Stealth Black.

Link to comment
Share on other sites

Ποιά πήρες την μαύρη ή την γκρι? Αν μπορεις βάλε καμιά φώτο...

Εγώ πήρα την spigen airskin γιατί την βρήκα άμεσα , είναι πολύ σφιχτή αλλά γδέρνει λιγο γύρω από την οθόνη .

Σκέφτομαι να πάρω την Veil αλλά σκέφτομαι αν θα πάρω την WISP ή την Stealth Black.

Η Apple η δερμάτινη δεν είναι καλή? η είναι αρκετά ακριβή και δεν βλέπω να την προτείνει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Η Apple η δερμάτινη δεν είναι καλή? η είναι αρκετά ακριβή και δεν βλέπω να την προτείνει κανείς ?

 

Και η δερματινη και η σιλικονη ειναι καλες αλλα και ακριβες! Επισης και οι δυο εχουν το ιδιο ακριβως "ελαττωμα"! Δεν καλυπτουν το κατω μερος των συσκευων 100%

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Η Apple η δερμάτινη δεν είναι καλή? η είναι αρκετά ακριβή και δεν βλέπω να την προτείνει κανείς ?

 

Την θεωρώ αρκετά χοντρή και ακριβή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει πολύ καλό τζαμακι προστασιας για το iphone SE ,προχθές πήγα και έβαλα ένα των 10 ευρώ, μου το πρότειναν για πολύ καλό αλλά μάπα το καρπούζι ,δεν κόλλησε καλά στην μια άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Χθες βρήκα τελικά θήκη για το 5s,πηρα αυτή https://www.pullandbear.com/m/gr/ανδρικά/αξεσουάρ/θήκες-κινητού/λαστιχένια-θήκη-κινητού-c1010074003p500091031.html?colorId=800&productIndex=1&isMobile=true

έμεινα ικανοποιημένος απο την προστασία της,μονο στο κατω μέρος που δεν εχει λαστιχο δεξιά και αριστερα απο τη θύρα φορτισης.Απο αντοχή,δεν παθαίνει τιποτα το κινητο με μικρες πτώσεις ή πέταγμα σε καναπέ ή κρεβάτι.Αμα μπορέσω θα βγάλω και φωτογραφία το κινητο πως ειναι.Παντως το τζαμάκι που ειχα στις γωνιές εκανε σπασίματα και η θήκη ευτυχώς τα καλυπτει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ενσύρματα ακουστικά εκτός από αυτά της απλ, τα οποία να έχουν Lightning βυσμα?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ενσύρματα ακουστικά εκτός από αυτά της απλ, τα οποία να έχουν Lightning βυσμα?

 

Καλησπέρα

Ρίξε μια ματιά και εδώ :

https://www.bestprice.gr/cat/811/hands-free.html?q=iphone+7

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ρίξε μια ματιά και εδώ :

https://www.bestprice.gr/cat/811/hands-free.html?q=iphone+7

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή το καλοκαίρι θα δουλέψω σε αρκετά σκληροτράχιλη δουλεια,έχετε να προτείνετε κάποια γερή θήκη για 6s Plus?Όχι lifeproof και σε λογική τιμή :rolleyes:

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το καλοκαίρι θα δουλέψω σε αρκετά σκληροτράχιλη δουλεια,έχετε να προτείνετε κάποια γερή θήκη για 6s Plus?Όχι lifeproof και σε λογική τιμή :rolleyes:

 

Δες την Spigen Tough Armor Tech.

 

Προσωπικα το καλοκαιρι επειδη ειμαι πολυ ωρα στη θαλασσα μαζι με το κινητο εδω και 1.5 χρονο σχεδον εχω την Catalyst την πληρωσα 70€ αλλα ακομα ειναι σαν καινουργια στην κυριολεξια παρολο το ερυθρολευκο χρωμα της. Φλατζες παντου μπαινει μεσα στο νερο και δεν καταλαβαινει τιποτα, εχει πεσει κατω 2-3 φορες με δυναμη και ταχυτητα και ουτε γρατζουνια. Σκονη/αμμο για κανενα λογο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...να ρωτησω το τζαμακι της spigen για το iphone 7 ειναι καλο? επειδη ξερω οτι η spigen εχει αξιοπιστα προιοντα...

η εχετε να προτεινετε καποιο αλλο τζαμακι για iphone 7? ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...να ρωτησω το τζαμακι της spigen για το iphone 7 ειναι καλο? επειδη ξερω οτι η spigen εχει αξιοπιστα προιοντα...

η εχετε να προτεινετε καποιο αλλο τζαμακι για iphone 7? ευχαριστω!!

 

Μέχρι και το 6s έβαζα της Nillkin που ήταν λίγο πιο λεπτό αλλά στο 7αρι το έβγαλαν με τρυπα στην εμπρός κάμερα και μάζευε πολύ σκόνη. Από τότε και στο 7 και στο 7 plus βάζω μονο της spigen τα οποια έχουν άριστη εφαρμογή και ειδικά στις άκρες κλείνει εντελώς και δεν πιάνει σκόνη από κάτω, απίστευτη αίσθηση στο touch και άριστα χρώματα όπως ακριβώς είναι η οθόνη και χωρίς glass. Επίσης από θέμα τιμής τα 2 τζαμάκια κοστίζουν 20€ οπότε από εμένα παίρνουν άριστα 10.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν το SE,καμια καλη θηκη σε bumper υπαρχει;

Δες για rihno shield... https://rhinoshield.io

 

Sent from my XT1572 using Tapatalk

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι για iPhone 7 και είμαι σε αναζήτησή θήκης και glass έχω βρει ενδιαφέρουσα πρόταση αυτή: Spigen Air Fit 360 Θήκη Πλήρους Προστασίας iPhone 7 & Tempered Glass - Black (042CS21098). Τι λέτε; Θα εκτιμούσα οποία πρόταση για αυτά καθώς και για Bluetooth hands free που να δουλεύει άψογα με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω iphone εδω και 4 μερες...εγω προσωπικα εβαλα την liquid armor της spigen

 

http://www.skroutz.gr/s/9906216/Spigen-Liquid-Armor-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-iPhone-7.html

 

ηθελα και εγω να βαλω την airskin αλλα διαβασα οτι γλιστραει οποτε επελεξα την liquid η οποια εφαρμοσε τελεια στο κινητο και εχει και καλο κρατημα...για glass παραγγειλα απο aliexpress αυτη γιατι τη βρηκα στα 15 ευρω..οταν και αμα αξιωθει ναρθει θα γραψω πως ειναι...ηθελα spigen tempered αλλα με κερδισε αυτη γιατι καλυπτει και τα bezels...

 

 

http://plusmobi.net/Nillkin-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82-3D-CURVED-CP-PLUS-MAX-Anti-Explosion-Glass-Screen-ProtectorNilkin-%CE%93%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1-for-Apple-iPhone-7-%CE%9B%CE%95%CE%A5%CE%9A%CE%9F-WHITE

 

 

για bluetooth προσωπικα δεν εχω γνωμη δεν χρησιμοποιω :)

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι για iPhone 7 και είμαι σε αναζήτησή θήκης και glass έχω βρει ενδιαφέρουσα πρόταση αυτή: Spigen Air Fit 360 Θήκη Πλήρους Προστασίας iPhone 7 & Tempered Glass - Black (042CS21098). Τι λέτε; Θα εκτιμούσα οποία πρόταση για αυτά καθώς και για Bluetooth hands free που να δουλεύει άψογα με το συγκεκριμένο τηλέφωνο.

 

Δες για τα Spigen r32e

Πολύ καλά. Τα χρησιμοποιώ κάνα μήνα και δεν τα αποχωρίζομαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση αλλά θα προτιμούσα στέρεο με αναγνώριση κλήσης και δόνηση. Ελπίζω να υπάρχει κάτι ή οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ για την απάντηση αλλά θα προτιμούσα στέρεο με αναγνώριση κλήσης και δόνηση. Ελπίζω να υπάρχει κάτι ή οποιαδήποτε άλλη πρόταση δεκτή.

 

Είναι κάτι πολύ ιδιαίτερο αυτό που ζητάς δεν νομίζω να υπάρχουν πολλές επιλογές.

Ελπίζω κάποιος να σου απαντήσει που μπορεί να έχει κάτι αντίστοιχο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

19179432_1451466058225088_1890667132_o.jpg

 

 

19197719_1451466241558403_576028073_o.jpg

 

Φρέσκα

Υ.Γ συγνώμη για την ανάλυση αλλα ειναι κακου φωτισμου φώτο απο huawei p8 lite

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω από windows ευχαριστώ !!

Παιδιά ψάχνω καλή θήκη η οποία θα προστατεύει και την κάμερα σε ύψος είδα μια spigen armor στο Skroutz εσείς τι προτείνεται ;;επίσης αγόρασα τζαμάκι σήμερα και δεν έχει τρύπα στην selfie κάμερα μάλλον μάπα έτσι; επίσης αν έχετε να προτείνεται και κάποιο τζαμάκι καλό

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by diecast
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω από windows ευχαριστώ !!

Παιδιά ψάχνω καλή θήκη η οποία θα προστατεύει και την κάμερα σε ύψος είδα μια spigen armor στο Skroutz εσείς τι προτείνεται ;;επίσης αγόρασα τζαμάκι σήμερα και δεν έχει τρύπα στην selfie κάμερα μάλλον μάπα έτσι; επίσης αν έχετε να προτείνεται και κάποιο τζαμάκι καλό

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

εγω σε θηκη εχω παρει απο Αμερικη caudabe.προστατευει παρα πολυ καλα την καμερα.επισης η αισθηση που σου δινει η θηκη αυτη ειναι σαν μην την φορας καν στο κινητο.τωρα κι εγω το τζαμι που εχω δεν εχει τρυπα για την καμερα την μπροστα.επισης και σε αλλα κινητα που εχω δει το ιδιο ισχυει.να βαλεις ενα τζαμι 2.5 χιλιοστα και 9H αντοχη.εγω εχω ενα της Puro γιατι οταν το πηρα το κινητο δεν ειχα βρει και πολλες επιλογες για αγορα τοτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θήκη θέλω να δω από Ελλάδα !το τζαμάκι είναι βλακεία να μην δεν έχει τρύπα γιατί χάνει η κάμερα.

Η θήκη που έχεις είναι σιλικόνη ; τέτοιο στυλ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...