Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω ακουστικά για iphone 5s (για δώρο). Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με Apple, αυτά των υπολοίπων κινητών λειτουργούν χωρίς προβλήματα (volume, on/off); Υπάρχει κάποια πρόταση για αγορά από Ελλάδα μέχρι 20€ ας πούμε;
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ακουστικά για iphone 5s (για δώρο). Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με Apple, αυτά των υπολοίπων κινητών λειτουργούν χωρίς προβλήματα (volume, on/off); Υπάρχει κάποια πρόταση για αγορά από Ελλάδα μέχρι 20€ ας πούμε;

 

Τα χειριστήρια από άλλες συσκευές δεν λειτουργούν

Τα ακουστικά που είναι για Apple δουλεύουν μόνο κανονικά

Έχουν διαφορετικά συνδεσμολογία αυτά που προορίζονται για συσκευές Android

Ψάξε ότι πωλείται για iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προταση για bluetooth ακουστικα για 8 plus;

 

Σε επιπεδα ηχου των ear pods, τα θελω για χρηση μονο στο δρομο και οχι για 'σοβαρες' ακροασεις και χωρις ογκωδες neck band.

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Χρονιά στην παρέα μας,

ΥΓΕΙΑ & Δύναμη σε όλο τον κόσμο!

Αφού τελειώσαμε με τις ευχές, να προχωρήσω και στο κυρίως θέμα:

Ψάχνω, ΑΜΕΣΑ για αγορά, φορτιστή ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ για το iphone μου - 6s, αλλά να μπορεί να φορτίσει χωρίς προβλήματα και η γυναίκα μου το SE της..

κάτι κινέζικα΄της τπάξεως των 5-6 ευρώ, ΔΕΝ τα εμπιστεύομαι καθόλου...

Από την άλλη, να δώσω και 30€ της Belkin (Αντάπτορας + καλώδιο) , είναι σχεδόν σαν να αγόραζα της Apple..

Έχετε, να προτείνετε κάτι άλλο?

Στα 2.4 Amp, πρέπει να είναι ο φορτιστής?!

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κάτι καλό για προστασία οθόνης στο iphone x;

Ένα τζάμι θέλω που να μην επηρεάζει την λειτουργία της οθόνης αλλά όχι και σαν κάποια που κοστίζουν 20€

Κάτι πιο οικονομικό δεν θέλω και την τελειότητα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάτι καλό για προστασία οθόνης στο iphone x;

Ένα τζάμι θέλω που να μην επηρεάζει την λειτουργία της οθόνης αλλά όχι και σαν κάποια που κοστίζουν 20€

Κάτι πιο οικονομικό δεν θέλω και την τελειότητα

https://www.skroutz.gr/products/show/31999058?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Πιστεύω με αυτό θα είσαι εντάξει.

 

Btw μεγειες...

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/products/show/31999058?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Πιστεύω με αυτό θα είσαι εντάξει.

 

Btw μεγειες...

 

Είμαι δοκιμασμένο;

Ευχαριστώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είμαι δοκιμασμένο;

Ευχαριστώ

Φίλος μου που το έχει βάλει, δεν έχει παράπονο. Και γενικά σαν εταιρεία αξίζει. Εχω και εγώ πολλές θήκες και τζαμακια από αυτή.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου που το έχει βάλει, δεν έχει παράπονο. Και γενικά σαν εταιρεία αξίζει. Εχω και εγώ πολλές θήκες και τζαμακια από αυτή.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για τις θήκες ξέρω αλλά τζαμι δεν είχα ποτέ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά ενδιαφέρομαι για powerbank για το iphone x και κλείνω προς την belkin.

Επειδή δεν θέλω να καταπονείται η μπαταρία του κινητού, τί θύρα usb λέτε να προτιμήσω; εννοώ σε 2.4Α, 3.4Α, κλπ...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ενδιαφέρομαι για powerbank για το iphone x και κλείνω προς την belkin.

Επειδή δεν θέλω να καταπονείται η μπαταρία του κινητού, τί θύρα usb λέτε να προτιμήσω; εννοώ σε 2.4Α, 3.4Α, κλπ...

 

Τραβάει όσο θέλει η συσκευή δεν αφήνει να περάσει παραπάνω

Πάνω από 2,4Α δεν τραβάει έτσι κι αλλιώς όποτε άδικα θα πάρεις με πιο μεγάλη έξοδο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τραβάει όσο θέλει η συσκευή δεν αφήνει να περάσει παραπάνω

 

Πάνω από 2,4Α δεν τραβάει έτσι κι αλλιώς όποτε άδικα θα πάρεις με πιο μεγάλη έξοδο

 

 

 

Τελικά πήρα της Belkin το power pack 6600mah mixit στα 3,4Α. Από όλα όσα είχαν στο πλαίσιο μου είπαν οι υπάλληλοι ότι είναι το μόνο που ενδείκνυται για σωστή φόρτιση για συσκευές iPhone.

Το έχει δοκιμάσει κανείς σας να πει τις εντυπώσεις του;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα της Belkin το power pack 6600mah mixit στα 3,4Α. Από όλα όσα είχαν στο πλαίσιο μου είπαν οι υπάλληλοι ότι είναι το μόνο που ενδείκνυται για σωστή φόρτιση για συσκευές iPhone.

Το έχει δοκιμάσει κανείς σας να πει τις εντυπώσεις του;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

βλ@κειες σου ειπανε.απλα προωθουν πολλοι την belkin για συσκευες apple,και ειδικα φορτιστες και τζαμια.

τωρα στο θεμα power bank της belkin δεν το εχω,αλλα θεωρω πολλα τα 30 ευρο για να παρεις τοσο μικρο.με λιγοτερα χρηματα επαιρνες καλυτερα και δοκιμασμενα power bank

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

40€ έκανε φίλε μου. Κοιτά το θέμα είναι να με φτάνει για 2 πλήρεις φορτίσεις. Ήθελα κάτι ποιοτικό η αλήθεια είναι με καλή κατασκευή ώστε να μην ζεσταίνεται η μπαταρία και όσο να ναι την εμπιστεύομαι την belkin.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα της Belkin το power pack 6600mah mixit στα 3,4Α. Από όλα όσα είχαν στο πλαίσιο μου είπαν οι υπάλληλοι ότι είναι το μόνο που ενδείκνυται για σωστή φόρτιση για συσκευές iPhone.

Το έχει δοκιμάσει κανείς σας να πει τις εντυπώσεις του;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Οι πωλητές σε κάτι τέτοια καταστήματα ίσως να μην έχουν καν smartphone στην κατοχή τους

 

Μια φίλη στο πλαίσιο μετά από 6 μήνες μου λέει “Σώπα βγήκε το iPhone 7»

 

Η μάνα μου μπορεί να ξέρει περισσότερα από μερικούς εκεί μέσα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα. Έχω διορθώσει παρά πολλούς υπαλλήλους σε διαφορά μαγαζιά σε πράγματα που γνωρίζω πολύ καλά. Στο θέμα του powerbank δεν γνωρίζω τις λεπτομέρειες. Πάντως άλλοι δυο γνωστοί μου που έχουν κι αυτοί iPhone μόνο με belkin αξεσουάρ τους βλέπω συνεχώς.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα. Έχω διορθώσει παρά πολλούς υπαλλήλους σε διαφορά μαγαζιά σε πράγματα που γνωρίζω πολύ καλά. Στο θέμα του powerbank δεν γνωρίζω τις λεπτομέρειες. Πάντως άλλοι δυο γνωστοί μου που έχουν κι αυτοί iPhone μόνο με belkin αξεσουάρ τους βλέπω συνεχώς.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Δεν είπαμε ότι τα αξεσουάρ της εταιρείας δεν είναι καλά

Ο τρόπος που χρησιμοποιεί ο πωλητής για να αγοράσεις κάτι παρόμοιο δεν είναι σωστός

Ποσό μάλλον να τον πιστέψεις επειδή δουλεύει εκεί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν πράγματι είναι από τα καλύτερα αξεσουάρ τότε δεν σε νοιάζει τι λέει ο κάθε πωλητής. Το κακό είναι να προσπαθεί να σου πουλήσει φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Η Apple έχει βάλει την Belkin στα Apple Stores και την υποχρεώνει να ελέγχει ότι είναι 100% συμβατή με iPhones. Οπότε έχεις μια μικρή ακόμα εξασφάλιση ότι είναι κάπως πιο δοκιμασμένο από το κάθε τυχαίο Κινέζικο που μπορεί να έκανε εισαγωγή ένα κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ποιο tempered glass συμβατό με θήκες θα προτείνατε για το iPhone 6S; Κατά προτίμηση από Ελλάδα... Edited by LordArthas

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ποιο tempered glass συμβατό με θήκες θα προτείνατε για το iPhone 6S; Κατά προτίμηση από Ελλάδα...

για εμενα το καλυτερο tempered glass που καθετε καλα και ειναι και ποιοτικο ειναι της belkin.καπου στα 22 ευρο.ολα του 10ρικου..,μετα απο μηνα ξεκολλανε πανω στις ακρες.εγω στο 10ρικο δεν βρηκα καποιο της προκοπης..και καθε μηνα σχεδον αλλαζα τζαμι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για εμενα το καλυτερο tempered glass που καθετε καλα και ειναι και ποιοτικο ειναι της belkin.καπου στα 22 ευρο.ολα του 10ρικου..,μετα απο μηνα ξεκολλανε πανω στις ακρες.εγω στο 10ρικο δεν βρηκα καποιο της προκοπης..και καθε μηνα σχεδον αλλαζα τζαμι.

 

Κι όμως εγώ πήρα με 6€ δυο κιόλας πακέτο

Είναι πολύ καλό και στην αφή και κόλλησε τέλεια και μου βγήκε και τζάμπα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως εγώ πήρα με 6€ δυο κιόλας πακέτο

Είναι πολύ καλό και στην αφή και κόλλησε τέλεια και μου βγήκε και τζάμπα

και δεν μας λες απο που της πηρες να παρουμε και εμεις...γιατι οπως φαινετε ειμαστε για αλλαγη κινητου...

τετοια τιμη εγω ποτε δεν εχω βρει.και αμα ειναι και αυτο το τζαμι που αφηνει και μπροστα καμερα ακαλυπτη προκειται για εξαιρετικο deal. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F112587674355

 

Αυτό είχα πάρει

Βέβαια iPhone X έχω γι αυτό δεν σου είπα. Δεν το έχω κρυφό

 

Γενικά τζάμια δεν έβαζα ποτε αλλά τώρα με την δουλειά αναγκάζομαι

Έκατσε από το πρώτο δευτερόλεπτο μια χαρά

Μου φάνηκε λίγο στραβό. Το ξεκολλάω και το ξανά βάζω άμεσα πιο ίσια. Ούτε κιχ δεν έκανε μπήκε άψογα ούτε φυσαλίδες ούτε τίποτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

για εμενα το καλυτερο tempered glass που καθετε καλα και ειναι και ποιοτικο ειναι της belkin.καπου στα 22 ευρο.ολα του 10ρικου..,μετα απο μηνα ξεκολλανε πανω στις ακρες.εγω στο 10ρικο δεν βρηκα καποιο της προκοπης..και καθε μηνα σχεδον αλλαζα τζαμι.

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Κι όμως εγώ πήρα με 6€ δυο κιόλας πακέτο

Είναι πολύ καλό και στην αφή και κόλλησε τέλεια και μου βγήκε και τζάμπα

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Θυμάμαι, όταν είχα κι εγώ το 6S μία καλή επιλογή ήταν το JETech, αλλά θα ήθελα να αποφύγω την αγορά του εξωτερικού. Δεν πρόκειται για εμένα όμως, οπότε θα προτείνω ό,τι μου δείξατε και ας αποφασίσει ο ίδιος...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...