Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από ένα μήνα αλλαγής μπαταρίας στην document η υγεία μπαταρίας είναι στο 98 δεν δίνω σημασία αλλά αν ισχύει μου φαίνεται τραγικότητα

 

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα αλλαγής μπαταρίας στην document η υγεία μπαταρίας είναι στο 98 δεν δίνω σημασία αλλά αν ισχύει μου φαίνεται τραγικότητα

 

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καθολου.

Το να εχει μια καινουρια μπαταρια το 100% του εργοστασιακου της σχεδιασμου ειναι σχεδον σπανιο φαινομενο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα αλλαγής μπαταρίας στην document η υγεία μπαταρίας είναι στο 98 δεν δίνω σημασία αλλά αν ισχύει μου φαίνεται τραγικότητα

 

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους παιδιά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Απόλυτα λογικό

Μπορεί να πέσει μέχρι το 94-95 και μετά να μείνει εκεί για ένα χρόνο

Η μέτρηση αυτή ούτως η αλλιώς αναφέρει ότι είναι beta όποτε μην την παίρνεις και της μετρητής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για οσους ισως ψαχνουν θηκη η και tempered glass για iphone xs πηγα σημερο στο πλαισιο στα Χανιά και πηρα της γυναικας μια θηκη puro σιλικονης στα 9,99 0,3mm διαφανη πραγματι πολυ ωραια θηκη και αισθηση στο χερι το τηλεφωνο χωρις κανενα σημαδι απο την σιλικονη και δεν δειχνει παντοφλα το τηλεφωνο.Επισης εβαλα τζαμακι για την οθονη Sentio Black frame στα 19,99 που πιανει μεχρι το notch πανω η κοπελα παραδοξως που μου το περασε δωρεαν το περασε με ευκολια και αψογα (δωρεαν) αντιθετα με το irepair στα Χανια που εδωσα πριν 10 μερες 20 ευρω παρακαλω για να το βαλουν στραβα προχειρα χωρις να καθαριστει καλα και μαλιστα ξεκολλησε πανω δεξια την επομενη μερα οπου και την εβγαλα τελειως.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ψάχνω να πάρω καλώδιο lighting για iPhone έχετε να προτείνετε από κάπου ;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

https://www.e-shop.gr/apple-md818-lightning-to-usb-cable-p-PER.661572

δεν εχει αμεση διαθσειμοτητα αλλά αν δεν σε πειράζει λίγο η αναμονη ειναι μια χαρά.

 

Επίσης https://www.e-shop.gr/apple-me291-lightning-to-usb-cable-05m-p-PER.661588

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ !! Απλά ήθελα να δω αν αυτά που έχει στο Σκρουτζ με με 5 ευρώ είναι τα αυθεντικά όπως λέει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αγοράσει από εδώ https://www.kooqie.com/el/apple-lightning-to-usb-καλώδιο-1-μέτρο-md818zma-σε-συσκευασία-original

και προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδιά ψάχνω να πάρω καλώδιο lighting για iPhone έχετε να προτείνετε από κάπου ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Πλαίσιο / iRepair.

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.καποια προταση για full cover tempered glass και μια θηκη που να χωραει για το Xs?η θηκη κατα προτιμηση να ειναι διαφανη και να προστατευει την καμερα και το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.καποια προταση για full cover tempered glass και μια θηκη που να χωραει για το Xs?η θηκη κατα προτιμηση να ειναι διαφανη και να προστατευει την καμερα και το κινητο.

 

Πολυ ποιοτικα ειναι της spigen https://spaceboy.io/product-category/cases-protection/apple-cases-protection/iphone-xs/

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω.απο τις θηκες που βλεπω γνωριζεις ποια θα εφαρμοζει με το tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω.απο τις θηκες που βλεπω γνωριζεις ποια θα εφαρμοζει με το tempered glass?

 

Ολες μπαινουν χωρις να πεταει το τζαμακι

Link to comment
Share on other sites

Ολες μπαινουν χωρις να πεταει το τζαμακι

 

δηλαδη θα το αγκαλιαζει το κινητο χωρις ομως να αφηνει απροστατευτο σημειο της συσκευης;με ενδιαφερει να μην υπαρχει ακαλυπτο σημειο μεταξυ τζαμιου και θηκης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλυσπερα σκεφτομαι να αγορασω τα Aipods,και τα εχω βρει 100€ 1.5 μηνων τι λετε αξιζει η αγορα?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα σκεφτομαι να αγορασω τα Aipods,και τα εχω βρει 100€ 1.5 μηνων τι λετε αξιζει η αγορα?

Ευχαριστω!

 

Εγώ τα είχα πάρει 80€ πριν κάνα τρίμηνο και σου λέω ότι αξίζει

Σε άλλους δεν έχουν βολεψει. Τι να σου πούμε όπως σου κάτσει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καποια ενσυρματα ακουστικα σε λογικη τιμη κυριως για μουσικη που να μην χαλανε/κοβονται καθε 1-2 μηνες εχετε να προτεινετε;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα κάποια JBL γύρω στο δεκάρικο, βγαίνουν σε πολλά χρώματα και είναι τίμια.

Μετά από καθημερινή χρήση ενός έτους, αντέχουν ακόμη.

https://www.you.gr/mobile/productdetails?id=149429

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη θα το αγκαλιαζει το κινητο χωρις ομως να αφηνει απροστατευτο σημειο της συσκευης;με ενδιαφερει να μην υπαρχει ακαλυπτο σημειο μεταξυ τζαμιου και θηκης

 

Οποιος ενδιαφερεται για Spigen θηκη και εχει ηδη περασει γυαλι,πηγαινει απο το εν λογω καταστημα και τις δοκιμαζει εκει πριν αγορασει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θέλω να αγορασω τα Airpod αλλα διαβασα οτι τέλους του μήνα θα κλυκλοφορήσουν τα Airpod 2 ...ισχύει η απλά φήμες ;;;;

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγορασω τα Airpod αλλα διαβασα οτι τέλους του μήνα θα κλυκλοφορήσουν τα Airpod 2 ...ισχύει η απλά φήμες ;;;;

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk

 

Δεν ξέρω για τέλος του μήνα... πάντως υπάρχουν αρκετές φήμες ότι η Apple "ετοιμάζει" την 2η έκδοση.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τέλος του μήνα... πάντως υπάρχουν αρκετές φήμες ότι η Apple "ετοιμάζει" την 2η έκδοση.

Να περιμένεις, όπως και εγώ, γιατί έρχονται τα airpod2. Με βάση τις πληροφορίες θα παρουσιαστούν το Μάρτιο και θα είναι διαθέσιμα στα τέλη Μαρτίου. Αν δεν τα βιάζεσαι κάνε λίγο υπομονή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κάποιον καλό ασύρματο φορτιστή για το xs ?Δεν με ενδιαφέρει να είναι γρήγορος αλλά αξιόπιστος!Η apple έχει γνήσιο;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνεται κάποιον καλό ασύρματο φορτιστή για το xs ?Δεν με ενδιαφέρει να είναι γρήγορος αλλά αξιόπιστος!Η apple έχει γνήσιο;

 

Εχω αγορασει τον Belkin Boost Up Wireless Charger pad .Στην δικη μου περιπτωση βασικα βολευει μονο το βραδυ οταν κοιμαμαι να φορτιζει μιας και αν δεν εχεις καλωδιο δεν μπορεις να το χρησιμοποιεις ταυτοχρονα με την φορτιση.Δεν υπαρχει γνησιος (Ακομη) της apple αλλα στο apple store παντα βρισκεις αυτα τα προιοντα

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει τον Belkin Boost Up Wireless Charger pad .Στην δικη μου περιπτωση βασικα βολευει μονο το βραδυ οταν κοιμαμαι να φορτιζει μιας και αν δεν εχεις καλωδιο δεν μπορεις να το χρησιμοποιεις ταυτοχρονα με την φορτιση.Δεν υπαρχει γνησιος (Ακομη) της apple αλλα στο apple store παντα βρισκεις αυτα τα προιοντα

 

Μα κ εγώ έτσι θέλω γιατί πάντα το βράδυ το φορτιζω όταν πάω για ύπνο γιατί τόσο πολύ που αργεί δεν βολεύει μέσα στην μέρα να το φορτίσω !!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...