Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον ψάχνει θήκη σιλικόνης για iphone xs διάφανη και λεπτή προτείνω την puro η την cecullarline Fine.Πολυ λεπτές διάφανη δεν κιτρινίζουν απο την θερμοκρασία της μπαταρίας κατα την φόρτιση και οικονομικές. Περιπου στα 10 ευρώ κάνουν την puro την βρίσκεις σε μαγαζιά όπως plaisio την CecullarLine Fine σε ebay/Amazon

1331e77ddaa2fe8f90a4b4227d0fc5d1.jpg

81ec32ba5829a462c09ed8bf4e9ee169.jpgfea9bcb79563372810b17595e105406d.jpg

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οι περισσοτεροι παντως που εχω πετυχει στο Internet λενε γενικα τα καλυτερα για τα Powerbeats Pro σε σχεση με τα airpods αν και δεν υποστηριζουν ασυρματη φορτιση.

 

Να δουμε Ελλαδα ποτε θα ερθουν και ποσο θα κοστιζουν.

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/16231167/Spigen-x2Pack-GLAS-tR-EZ-FIT-Full-Cover-HD-064GL25168-iPhone-XR-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector.html

Πως το βρίσκετε το συγκεκριμένο; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

Ελπίζω να κάθεται σωστά με την airskin που φοράω τώρα.

Έχω ένα τζάμι από τότε που το πήρα, αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος από θέμα ευκρίνειας. Πολλά ίχνη από δακτυλικά, λαδίλες, γενικά φαίνεται λες και είναι ένα παλιό τηλέφωνο (ενώ το ίδιο χωρίς το τζάμι φαίνεται άψογο που το είδα σε ένα μαγαζί).

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/16231167/Spigen-x2Pack-GLAS-tR-EZ-FIT-Full-Cover-HD-064GL25168-iPhone-XR-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector.html

Πως το βρίσκετε το συγκεκριμένο; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

Ελπίζω να κάθεται σωστά με την airskin που φοράω τώρα.

Έχω ένα τζάμι από τότε που το πήρα, αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος από θέμα ευκρίνειας. Πολλά ίχνη από δακτυλικά, λαδίλες, γενικά φαίνεται λες και είναι ένα παλιό τηλέφωνο (ενώ το ίδιο χωρίς το τζάμι φαίνεται άψογο που το είδα σε ένα μαγαζί).

 

Το έχω με την rugged armor και κάθεται μια χαρά !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
https://www.skroutz.gr/s/16231167/Spigen-x2Pack-GLAS-tR-EZ-FIT-Full-Cover-HD-064GL25168-iPhone-XR-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector.html

Πως το βρίσκετε το συγκεκριμένο; Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;

Ελπίζω να κάθεται σωστά με την airskin που φοράω τώρα.

Έχω ένα τζάμι από τότε που το πήρα, αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος από θέμα ευκρίνειας. Πολλά ίχνη από δακτυλικά, λαδίλες, γενικά φαίνεται λες και είναι ένα παλιό τηλέφωνο (ενώ το ίδιο χωρίς το τζάμι φαίνεται άψογο που το είδα σε ένα μαγαζί).

 

 

 

Η δαχτυλιές απο την λιπαρότητα το δέρματος είναι αναπόφευκτη πολλές φορές.Ο καθαρισμός με χαρτοπετσέτα και νεράκι τακτικά είναι η μόνη λύση.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το παραπανω τζαμάκι και οφείλω να ομολογήσω ότι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είχα, αλλά και με παλιότερα τζαμάκια της spigen που είχα βάλει σε άλλες συσκευές. Εξαιρετική αίσθηση, απλή τοποθέτηση και πολύ λεπτό.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ήρθε το παραπανω τζαμάκι και οφείλω να ομολογήσω ότι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είχα, αλλά και με παλιότερα τζαμάκια της spigen που είχα βάλει σε άλλες συσκευές. Εξαιρετική αίσθηση, απλή τοποθέτηση και πολύ λεπτό.

 

Ποιο είναι το τζαμάκι φίλε γιατί εγώ έβαλα ένα στον Γερμανό προχθές και από τότε έχω την αίσθηση ότι δουλεύω σε σουβλατζίδικο από τις πολλές δαχτυλιες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα γελάσετε, αλλά μετά από αρκετά επώνυμα καλώδια για να έχω παντού και πάντα, είπα να δωσω 2€ στα Τζάμπο έτσι στα αστεία και να πάρω ένα πλακέ λευκό Lightning που έχουν.

Το έχω 1.5 μήνα τώρα, συνδέεται άμεσα και κανονικά με 2 iPhones και ένα iPad στο σπίτι, φορτίζει κανονικότατα, κάνει sync σε iTunes κλπ.

 

Είναι νωρίς ακόμα να κρίνω αντοχή, αλλά παραδόξως σαν εξωτερική όψη φαίνεται καλοφτιαγμένο.

 

Best 1.99€ ever spent (so far)

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η γνώμη σας για το rock space hydrogele αντί για tempered glass ?? ( αν το έχει τοποθετήσει κανείς σας )
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πριν κατι μηνες ειχαμε την κουβεντα των νεων airpods,οπως και τελος του 2018 που οι τιμες στα πρωτα airpods ειχαν ανεβει τρελα σε τιμη,βλεπω οτι αυτη την στιγμη(1μηνα πριν την ανακοινωση των νεων Iphone),εχουν φτιαξει αρκετα οι τιμες στα Airpods 2 για οποιον περιμενε να πεσει η τιμη τους με την μεγαλυτερη πτωση να ειναι στα ακριβοτερα με την ασυρματη βαση φορτισης

https://www.skroutz.gr/c/435/hands-free-bluetooth/m/356/Apple.html?keyphrase=airpods

 

Δεν υπαρχει καποιο price drop που να εχει ανακοινωθει,οι μεγαλες αλυσιδες τα εχουν κανονικα 200 και 250ευρω αντιστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πριν κατι μηνες ειχαμε την κουβεντα των νεων airpods,οπως και τελος του 2018 που οι τιμες στα πρωτα airpods ειχαν ανεβει τρελα σε τιμη,βλεπω οτι αυτη την στιγμη(1μηνα πριν την ανακοινωση των νεων Iphone),εχουν φτιαξει αρκετα οι τιμες στα Airpods 2 για οποιον περιμενε να πεσει η τιμη τους με την μεγαλυτερη πτωση να ειναι στα ακριβοτερα με την ασυρματη βαση φορτισης

https://www.skroutz.gr/c/435/hands-free-bluetooth/m/356/Apple.html?keyphrase=airpods

 

Δεν υπαρχει καποιο price drop που να εχει ανακοινωθει,οι μεγαλες αλυσιδες τα εχουν κανονικα 200 και 250ευρω αντιστοιχα.

 

150€ κάνουν στο skoutz

Δεν επηρεάζονται από την παρουσίαση των νέων iPhone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά ποιο τζαμάκι προτείνετε γιατί το link για το παραπάνω δεν δουλεύει.

 

 

 

https://www.plaisio.gr/tilefona/prostasia-kinitou/zelatines-prostasias/Sentio-Guali-Prostasias-Iphone-Xs-1me-Mauro-Frame.htm

 

 

Εγώ αυτό εβαλα και είμαι απολυτα ικανοποιημένος.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν στέλνει Ελλάδα δεν είναι πρόβλημα. mailboxde.com και καθαρισες με μερικα ευρώ.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Ναι το εχω ακουστα αλλα μιας και παιζει μεγαλο ρολο η εγγυηση ,δεν θελω μετα να τρεχω με εγγυησεις.

 

Ευχαριστω για την απαντηση παντως :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Επειδή πρόκειται να παραλάβω ένα xs σε space grey για τη γυναίκα μου, μπορείτε να μου δώσετε 2 επιλογές για tempered glass, προκειμένου να μην το κάνει κομμάτια?

 

Δεν υπάρχει περιορισμός στο κόστος, αρκεί να εφαρμόζει όπως πρέπει και να μην κάνει bulky το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ναι το εχω ακουστα αλλα μιας και παιζει μεγαλο ρολο η εγγυηση ,δεν θελω μετα να τρεχω με εγγυησεις.

 

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση παντως :)

 

 

 

Εγγύηση έχεις νομίζω ενα χρόνο ετσι και αλλιώς απο όπου και αν το αγόρασες με αποδειξη και αν το αγόρασες απο ελλαδα έχεις τα 2 χρόνια.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μόλις παρέλαβα την θήκη μου!!Απλα έχω μείνει με το στόμα ανοικτό!!!!Εχω σοκαριστεί από την ποιότητα της και την ομορφιά της!!!Αν αντέξει και στο πέρασμα του χρόνου....απλά θα είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει σε θήκη!!!Εγώ πήρα για iPhone XS Max και μπορουν να φτιαξουν για οποιο κινητο επιθυμει ο καθενας!!!!

https://makey.gr

https://www.facebook.com/welovemakey/

Μαζί με την pitaka ειναι απιστευτες!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...