Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι θηκες πορτοφολι τους παντως ειναι οτι χειροτερο απο πλευρας εργονομιας απο οτι βλεπω.

 

άποψη σου!!!!Εμένα αν κρίνω και από αυτή που πήρα....θα τις χαρακτήριζα τέλειες!!!Και υπερβολικά φτηνές βάσει ποιότητας!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

άποψη σου!!!!Εμένα αν κρίνω και από αυτή που πήρα....θα τις χαρακτήριζα τέλειες!!!Και υπερβολικά φτηνές βάσει ποιότητας!!!

 

Για ηλικία άνω των 50 είναι καλές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

άποψη σου!!!!Εμένα αν κρίνω και από αυτή που πήρα....θα τις χαρακτήριζα τέλειες!!!Και υπερβολικά φτηνές βάσει ποιότητας!!!

 

Θελεις τωρα να μου πεις οτι αυτη η θηκη ειναι εργονομικη?

Κοροιδευομαστε τωρα?

https://makey.gr/collections/kolelttt/products/%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%8D-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%8E%CE%BD%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%BF%CF%86%CF%8C%CE%BB%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%87%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-wood-brown-white

 

Που ειναι η εγκοπη μπροστα για να μπορεις να μιλας στο τηλεφωνο με κλειστο το πορτακι?

Που ειναι κλιπ μαγνητικο για να ειναι ευκολη και γρηγορη η προσβαση στο κινητο?

Ακομα και η τελευταια εικονα και καλα που ειναι το κινητο σε landscape,απλα τραγικη.

 

Θες να μου πεις δηλαδη οτι ειναι πιο εργονομικη η πιο πανω θηκη,απο αυτην της Otterbox ή εστω της Nomad?

https://www.skroutz.gr/s/15884322/Otterbox-Strada-Folio-Espresso-iPhone-Xs-Max.html

https://www.skroutz.gr/s/16510071/Nomad-Rugged-Folio-%CE%9A%CE%B1%CF%86%CE%AD-iPhone-XS-Max.html

 

ολες οι θηκες της εν λογω εταιρειας βλεπω και ειναι πανω κατω αυτο που λεμε θηκες πουγκι. Επισης τονισα οτι μιλαω για εργονομια και οχι για ποιοτητα κατασκευης.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Θελεις τωρα να μου πεις οτι αυτη η θηκη ειναι εργονομικη?

Κοροιδευομαστε τωρα?

https://makey.gr/collections/kolelttt/products/%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%8D-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%8E%CE%BD%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%BF%CF%86%CF%8C%CE%BB%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%87%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1-wood-brown-white

 

Που ειναι η εγκοπη μπροστα για να μπορεις να μιλας στο τηλεφωνο με κλειστο το πορτακι?

Που ειναι κλιπ μαγνητικο για να ειναι ευκολη και γρηγορη η προσβαση στο κινητο?

Ακομα και η τελευταια εικονα και καλα που ειναι το κινητο σε landscape,απλα τραγικη.

 

Θες να μου πεις δηλαδη οτι ειναι πιο εργονομικη η πιο πανω θηκη,απο αυτην της Otterbox ή εστω της Nomad?

https://www.skroutz.gr/s/15884322/Otterbox-Strada-Folio-Espresso-iPhone-Xs-Max.html

https://www.skroutz.gr/s/16510071/Nomad-Rugged-Folio-%CE%9A%CE%B1%CF%86%CE%AD-iPhone-XS-Max.html

 

ολες οι θηκες της εν λογω εταιρειας βλεπω και ειναι πανω κατω αυτο που λεμε θηκες πουγκι. Επισης τονισα οτι μιλαω για εργονομια και οχι για ποιοτητα κατασκευης.

 

καταρχάς ΧΑΛΑΡΩΣΕ!!!Στο είπα και πιο επάνω....είναι άποψη σου!!!

Η θήκη που λες δεν είναι θήκη ώστε να μιλάς μαζί της...είναι σαν πουγκί!!!Και κυρίως είναι πορτοφόλι!!!!Δεν σε ανάγκασε να αγοράσεις κανένας!!!!Είπα να πω την άποψη μου για μια θήκη που μου άρεσε και με εντυπωσίασε!!!Πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τους άλλους και ποσό μάλιστα την άποψη τους!!!Όπως σε σέβονται οι άλλοι όταν εσύ προμοταρεις και παροτρύνεις συνεχώς τους άλλους να αγοράσουν από Amazon ;););) και δεν σε κρινει κανενας!!!!Απλα μην εισαι αναγωγος και κακομαθημενος....δεν σου ζητησε κανενας να κανεις αντιδικια στις θηκες!!!!Τα λεφτα σου τα σπαταλας οπου εσυ γουσταρεις....τοσο απλα!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Όπως σε σέβονται οι άλλοι όταν εσύ προμοταρεις και παροτρύνεις συνεχώς τους άλλους να αγοράσουν από Amazon ;););)

 

Ε??Εγω προμοταρω το amazon?Μηπως με μπερδευεις με καποιον αλλο?:wacko:

 

Περαν τουτου εγω στην αρχικη μου τοποθετηση εγραψα κατι παρα πολυ απλο,κοσμια χωρις να προκαλεσω και εγραψα με βαση την κοινη λογικη και οχι με βαση το αν ειναι η αποψη μου ή οχι.

 

Οτι οι θηκες περιγραφονται σαν θηκες πορτοφολι ενω στην πραξη,και δεν ειναι και ειναι δυσχρηστες. Γιαυτο τονισα τα περι εργονομιας.

Και εσυ μου απαντησες οτι ειναι λεει αποψη μου και οτι δεν ισχυουν αυτα που λεω,κατι που βεβαια τωρα παραδεχεσαι εμμεσα βεβαια(οτι τελικα δεν ειναι οντως θηκες πορτοφολι αλλα πουγκι)αφου σου τονισα ποιες ειναι οι διαφορες,και τι παει να πει εργονομια.

Ουτως ή αλλως το τονισα οτι μπορει σαν ποιοτητα να ειναι πολυ καλες(βεβαια τα 40+ευρω δεν την λες φθηνη θηκη).

 

Αρα μην σε παραξενευει η απαντηση που σου εδωσα. Οταν βλεπω καποιον να παει να με βγαλει τρελο,τι ακριβως να σεβαστω?Αυτα ειναι τα καλα και τα κακα του γραπτου λογου.

 

Δηλαδη εαν καποιος μπει στο forum και πει οτι ο ηλιος εχει χρωμα μπλε,οι υπολοιποι πρεπει να το σεβαστουμε επειδη ειναι αποψη του?

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Αυτό το τζαμάκι το έχει κανείς;

Υπάρχει περίπτωση να "εμποδίζει" το Face ID (και τους υπόλοιπους εμπρός αισθητήρες) επειδή το καλύπτει;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους.

 

Αυτό το τζαμάκι το έχει κανείς;

Υπάρχει περίπτωση να "εμποδίζει" το Face ID (και τους υπόλοιπους εμπρός αισθητήρες) επειδή το καλύπτει;

 

Είναι εξαιρετικό και δε θα έχεις κανένα πρόβλημα με τους αισθητήρες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπέσιαλ!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Αυτό λέω να πάρω μαζί με spigen liquid crystal.

 

from my S10+

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Σπέσιαλ!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Αυτό λέω να πάρω μαζί με spigen liquid crystal.

 

from my S10+

Το φοραω κι εγω σε xs max. Κανενα θεμα. Απο τις καλυτερες επιλογες και σε πολυ καλη τιμη

Link to comment
Share on other sites

Έχει άποψη κάποιος για το τζαμακι της belkin που βάζουν στα istorm;;

 

 

 

Το έχω στο 11 pro μου και το είχα και στο Χ. Αν εξαιρέσεις την το,η του , είναι πολύ καλό. Κανένα παράπονο!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως άψογο. Και στο 11 το δικό μου και στο XR της συζύγου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δεν ενοχλεί στην κάμερα;

 

Υπάρχει και με κενό στην περιοχή αυτή.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Δεν ενοχλεί στην κάμερα;

 

 

 

Υπάρχει και με κενό στην περιοχή αυτή.

 

 

 

Καθόλου. Η σύζυγος του έχει πάνω από εξάμηνο χωρίς κανένα θέμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου. Η σύζυγος του έχει πάνω από εξάμηνο χωρίς κανένα θέμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Με έπεισες θα το πάρω. Και εγώ για τη σύζυγό μου το θέλω, η οποία δεν το προσέχει καθόλου, οπότε όσο μεγαλύτερη προστασία, τόσο το καλύτερο.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με το τζαμάκι της Spigen. Πραγματικά δεν ενοχλεί πουθενά. Και συνεργάζεται άψογα με την Spigen Liquid Crystal. Όποιος τα πάρει μαζί καλά είναι να βάλει πρώτα την θήκη και μετά το τζαμάκι για να είναι σίγουρος ότι θα ευθυγραμμιστεί σωστά και δεν θα το σηκώσει η θήκη.

 

Πάω παρακάτω.

Έχετε να προτείνετε κάποιον δοκιμασμένο ασύρματο φορτιστή (που να φορτίζει το iPhone με φορεμένη την Liquid Crystal);

Η ταχύτητα φόρτισης δεν με πολυενδιαφέρει. Έτσι κι αλλιώς για να πέσεις κάτω απο τα 5W που δίνει ο μαμά φορτιστής...θέλει μεγάλη προσπάθεια. :p

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για να συνδεθεί το iPhone 11 με την τηλεόραση (Apple TV+, CosmoteTV go κα) εκτός από τον αντάπτορα HDMI της Apple υπάρχει κάτι άλλο (φθηνότερο ίσως);;;;

 

https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Για να συνδεθεί το iPhone 11 με την τηλεόραση (Apple TV+, CosmoteTV go κα) εκτός από τον αντάπτορα HDMI της Apple υπάρχει κάτι άλλο (φθηνότερο ίσως);;;;

 

https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter

 

 

 

Άμα δεις στο amazon υπάρχει αντίστοιχο φθηνότερο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να συνδεθεί το iPhone 11 με την τηλεόραση (Apple TV+, CosmoteTV go κα) εκτός από τον αντάπτορα HDMI της Apple υπάρχει κάτι άλλο (φθηνότερο ίσως);;;;

 

https://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter

 

Νομίζω μπορείς και με chromecast

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καποιον καλο ασυρματο φορτιστη για να βαζω το 11 pro max? Δεν θελω να το βαζω στον ταχυφορτιστη συνεχεια για να κρατησει η μπαταρια παραπανω
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καποιον καλο ασυρματο φορτιστη για να βαζω το 11 pro max? Δεν θελω να το βαζω στον ταχυφορτιστη συνεχεια για να κρατησει η μπαταρια παραπανω

 

 

 

Εγώ μολις πριν λίγες ημέρες πήρα τον παρακάτω και είναι κορυφή!

 

https://www.skroutz.gr/s/16724520/Satechi-Wireless-Charging-Pad-Qi-Space-Gray-ST-IWCBM.html

 

 

 

Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεις στο amazon υπάρχει αντίστοιχο φθηνότερο

 

Ένας φίλος με φθηνό ανταπτοράκι μετά από κάποια αναβάθμιση, σταμάτησε να δουλεύει...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...