Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχει κάποιος φίλος δοκιμασμένη λύση να προτείνει ασύρματο φορτιστή για 6s plus?

φιλε δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα για το τηλεφωνο αυτο.ηδη σπο φετος και απο τα κινητα iphone 8 - 8+ - X διατιθεται η ασυρματη φορτιση.

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα για το τηλεφωνο αυτο.ηδη σπο φετος και απο τα κινητα iphone 8 - 8+ - X διατιθετε η ασυρματη φορτιση.

 

Έγινε σ ευχαριστώ

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω 360 θήκη για το iPhone 7 έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι συγκεκριμένο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εάν εννοείς αυτήν που είναι σιλικόνη μπρος και πίσω την είχα στο S8 plus. Και φαντάζομαι είναι το ίδιο. Ποια είναι τα + και τα -

 

Στα +

Λεπτή

Πολύ ελαφριά

Ελαστική

Καλύπτει μπρος πίσω το κινητό

Μικρό κόστος

Στα -

Απλή προστασία από γρατζουνιές

Αν σου πέσει το τηλέφωνο την έβαψες το μαζεύεις κομματάκια δεν παρέχει ΚΑΜΙΑ προστασία

Στο μπροστά μέρος έχει πολλές μικρές τέλειες για να εφαρμόζει η θήκη στην οθόνη την νύχτα ή με μέτριο φωτισμό ενώ λειτουργεί η οθόνη δεν φαίνονται η μπροστά πλευρά είναι πλήρως διαφανής Την ημέρα σε φως έντονο φαίνονται ακόμα και εάν έχεις στο full την φωτεινωτητα της οθόνης

Το υλικό είναι πολύ φτηνό διαφανή σιλικόνη που με το καιρό και την χρήση και λόγω της ακτινοβολίας του κινητού κιτρινίζει

Πραγματικός μαγνήτης δακτυλίων

 

Ελπίζω να σε κάλυψα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα 6ς και ψαχνω πολυ λεπτη θηκη με υφήτυπου γομα. Εχετε να μου προτείνετε καμια?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς αυτήν που είναι σιλικόνη μπρος και πίσω την είχα στο S8 plus. Και φαντάζομαι είναι το ίδιο. Ποια είναι τα + και τα -

 

 

 

Στα +

 

Λεπτή

 

Πολύ ελαφριά

 

Ελαστική

 

Καλύπτει μπρος πίσω το κινητό

 

Μικρό κόστος

 

Στα -

 

Απλή προστασία από γρατζουνιές

 

Αν σου πέσει το τηλέφωνο την έβαψες το μαζεύεις κομματάκια δεν παρέχει ΚΑΜΙΑ προστασία

 

Στο μπροστά μέρος έχει πολλές μικρές τέλειες για να εφαρμόζει η θήκη στην οθόνη την νύχτα ή με μέτριο φωτισμό ενώ λειτουργεί η οθόνη δεν φαίνονται η μπροστά πλευρά είναι πλήρως διαφανής Την ημέρα σε φως έντονο φαίνονται ακόμα και εάν έχεις στο full την φωτεινωτητα της οθόνης

 

Το υλικό είναι πολύ φτηνό διαφανή σιλικόνη που με το καιρό και την χρήση και λόγω της ακτινοβολίας του κινητού κιτρινίζει

 

Πραγματικός μαγνήτης δακτυλίων

 

 

 

Ελπίζω να σε κάλυψα

 

 

 

Δεν ξέρω ποια λες εγώ πάντως λέω αυτήν

Πρέπει να είναι πολύ καλή πραγματικά και είναι και spigen

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια λες εγώ πάντως λέω αυτήν

Πρέπει να είναι πολύ καλή πραγματικά και είναι και spigen

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Την είχα και αυτήν σε 6s plus σε μαύρο χρωμα έρχεται μαζί με τζαμάκι προστασίας καλή θήκη. Εγώ την είχα OEM και όχι αυθεντική της spigen ήταν ολόιδια όπως στο βίντεο μόνο που ήταν πλαστική αντί για μεταλο

Edited by xristos1975
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το δικο μου καλωδιο μια μερα του ηρθε και κοπηκε η μονωση που εχει στην ακρη, την Πεμπτη τα lidl θα βαλουν "προσφορα" καλωδιο φορτισης για iphone αξιζει ή θα βγαλουν προβλημα σαν τις κινεζιες;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το δικο μου καλωδιο μια μερα του ηρθε και κοπηκε η μονωση που εχει στην ακρη, την Πεμπτη τα lidl θα βαλουν "προσφορα" καλωδιο φορτισης για iphone αξιζει ή θα βγαλουν προβλημα σαν τις κινεζιες;

 

Θα δουλεύει λογικά χωρίς πρόβλημα

Επάνω πρέπει να γράφει mfi

Στις πληροφορίες είδα ότι λέει mfi

Την Πέμπτη δες το από κοντά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, θα παω να τα δω φαινονται ανθεκτικα απο τις φωτος τουλαχιστον.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σε αναζήτηση, να ρωτήσω Wireless ή bluetooth Earphones και ποια εταιρία;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σε αναζήτηση, να ρωτήσω Wireless ή bluetooth Earphones και ποια εταιρία;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ανάλογα για τι χρήση θέλεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα για τι χρήση θέλεις

 

 

 

Δηλαδή; Για Ομιλία και κάποιες μέρες μουσική όταν πηγαίνω για τρέξιμο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Για Ομιλία και κάποιες μέρες μουσική όταν πηγαίνω για τρέξιμο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Θέλεις με διπλό ακουστικό δηλαδή και sport για να μην πέφτουν εν ώρα γυμναστικής

 

Έχω τα spigen r32e είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

Έχει η jabra και η plantronics κάποια sport μοντέλα για τις ανάγκες σου

 

Δοκίμασες να κάνεις την δουλειά σου με τα μαμά ενσύρματα;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θέλεις με διπλό ακουστικό δηλαδή και sport για να μην πέφτουν εν ώρα γυμναστικής

 

Έχω τα spigen r32e είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

Έχει η jabra και η plantronics κάποια sport μοντέλα για τις ανάγκες σου

 

Δοκίμασες να κάνεις την δουλειά σου με τα μαμά ενσύρματα;

Θυμόμουν ότι είχες τα spigen, και μένα προς τα κει με βλέπω, τα μαμά μια χαρά είναι από ποιότητα

αυτά χρησιμοποιώ τώρα, απλώς θεωρώ ότι είναι θα πιο βολικά τα ασύρματα.

Τα spigen r32e που έχεις είναι τα wirelless απ'όσο ξέρω, η διαφορά τους με τα blueooth είναι η εμβέλεια

ή και κάτι άλλο;

Edited by ro33ck
iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Θυμόμουν ότι είχες τα spigen, και μένα προς τα κει με βλέπω, τα μαμά μια χαρά είναι από ποιότητα

αυτά χρησιμοποιώ τώρα, απλώς θεωρώ ότι είναι θα πιο βολικά τα ασύρματα.

Τα spigen r32e που έχεις είναι τα wirelless απ'όσο ξέρω, η διαφορά τους με τα blueooth είναι η εμβέλεια

ή και κάτι άλλο;

 

Ασύρματα είναι αυτά που έχω και έχουν και μαγνητακι που βολεύει παρά πολύ

Δες κανένα βίντεο στο youtube και θα καταλάβεις

Επειδή όταν τα μαγνητίσεις απενεργοποιούνται άρα δεν καίνε μπαταρία τα φορτίζω ίσως και μια φορά τον μήνα

Τα περισσότερα άλλα bluetooth είναι συνέχεια ανοιχτά και συνδεμένα οπότε κάθε 5-6 μέρες θέλουν φόρτιση

 

Η spigen έχει κι ένα άλλο μοντέλο καθαρά αθλητικά. Δεν ξέρω τι ζητάς ακριβώς

Εμένα έχουν κάτι πρόσθετα γαντζακια και βολεύουν και σε περιπτώσεις χαλαρής γυμναστικής

 

Δες βίντεο πανω από όλα στο youtube από το κάθε μοντέλο που σ ενδιαφέρει

Για ομιλία πάντως τα μαμά ακουστικά είναι τα καλύτερα. Ούτε θορύβους ούτε τίποτα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ασύρματα είναι αυτά που έχω και έχουν και μαγνητακι που βολεύει παρά πολύ

Δες κανένα βίντεο στο youtube και θα καταλάβεις

Επειδή όταν τα μαγνητίσεις απενεργοποιούνται άρα δεν καίνε μπαταρία τα φορτίζω ίσως και μια φορά τον μήνα

Τα περισσότερα άλλα bluetooth είναι συνέχεια ανοιχτά και συνδεμένα οπότε κάθε 5-6 μέρες θέλουν φόρτιση

 

Η spigen έχει κι ένα άλλο μοντέλο καθαρά αθλητικά. Δεν ξέρω τι ζητάς ακριβώς

Εμένα έχουν κάτι πρόσθετα γαντζακια και βολεύουν και σε περιπτώσεις χαλαρής γυμναστικής

 

Δες βίντεο πανω από όλα στο youtube από το κάθε μοντέλο που σ ενδιαφέρει

Για ομιλία πάντως τα μαμά ακουστικά είναι τα καλύτερα. Ούτε θορύβους ούτε τίποτα

 

Ευχαριστώ συνονόματε με κατατόπισες.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ συνονόματε με κατατόπισες.

 

Είχε πιο πριν τα plantronics back beat go 2

Τα spigen είναι πιο φθηνά και ανώτερα πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το δικο μου καλωδιο μια μερα του ηρθε και κοπηκε η μονωση που εχει στην ακρη, την Πεμπτη τα lidl θα βαλουν "προσφορα" καλωδιο φορτισης για iphone αξιζει ή θα βγαλουν προβλημα σαν τις κινεζιες;

φιλε μολις γυρισα απο τα lidl.πηγα και πηρα ενα καλωδιο φορτισης για iphone/ipad/ipod.το πηρα για εφεδρικο..και περισσοτερο για το powerbank που χρησιμοποιω εκτος σπιτιου.ειχε πολλα..ασπρο κανονικο nylon,γκρι πουγυρω γυρω ηταν σαν κλωστη και μαυρο κοκκινο με επιστρωση συνθετικης δερματινης και προσωπικα ποιο ομορφο.(αυτο πηρα)

το καλωδιο δουλευει μια χαρα..το συνδεσα και στον αυθεντικο φορτιστη της apple,επισης συνδεσα και το κινητο με το pc και δουλεψε μια χαρα.

να πας να παρεις γιατι ειναι τσαμπα πραμα.

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε μολις γυρισα απο τα lidl.πηγα και πηρα ενα καλωδιο φορτισης για iphone/ipad/ipod.το πηρα για εφεδρικο..και περισσοτερο για το powerbank που χρησιμοποιω εκτος σπιτιου.ειχε πολλα..ασπρο κανονικο nylon,γκρι πουγυρω γυρω ηταν σαν κλωστη και μαυρο κοκκινο με επιστρωση συνθετικης δερματινης και προσωπικα ποιο ομορφο.(αυτο πηρα)

το καλωδιο δουλευει μια χαρα..το συνδεσα και στον αυθεντικο φορτιστη της apple,επισης συνδεσα και το κινητο με το pc και δουλεψε μια χαρα.

να πας να παρεις γιατι ειναι τσαμπα πραμα.

 

Το πηρα το πρωι και εγω το κοκκινομαυρο "δερματινο"... εκανα και εγω ολα τα τσεκς και πραγματι για 7€ ειναι μια χαρα. :!:

 

Το μονο που με αγχωσε πριν το ανοιξω το απογευμα ηταν μηπως δεν χωρουσε το βυσμα μεσα απο τη θηκη επειδη ειναι μεγαλουτσικο αλλα ευτυχως μπαινει. Γιατι εχω και ενα αλλο καλωδιο belkin και δυστυχως δεν χωραει να περασει την τρυπα της θηκης μου ειναι πιο χοντρο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το πρωι και εγω το κοκκινομαυρο "δερματινο"... εκανα και εγω ολα τα τσεκς και πραγματι για 7€ ειναι μια χαρα. :!:

 

Το μονο που με αγχωσε πριν το ανοιξω το απογευμα ηταν μηπως δεν χωρουσε το βυσμα μεσα απο τη θηκη επειδη ειναι μεγαλουτσικο αλλα ευτυχως μπαινει. Γιατι εχω και ενα αλλο καλωδιο belkin και δυστυχως δεν χωραει να περασει την τρυπα της θηκης μου ειναι πιο χοντρο.

το ιδιο πηραμε!! χεχε..και ενω στο μαρκετ πηγα να τα ανοιξω να δω την ποιοτητα του καλωδιου προς μεγαλη μου εκπληξη η συσκευασια ηταν σφραγισμενη και επρεπε να την κοψεις με ψαλιδι για να την ανοιξεις.πραγμα πολυ καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πηρα ενα ΒΤ με caller id πως μπορω μεσω μαρκετ να κανω ολες τις επαφες με λατινικους χαρακτηρες
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωμες για Spigen Liquid Air Armor σε iphone 8 plus;

Τη σκεφτομαι γιατι θελω κατι λεπτο και ελαφρυ.

εμενεα προσωπικα δεν μαρεσουν καθολου οι spigen .ειναι αρκετα χοντρες ακομη και οι air ,και προσθετουν εξτρα ογκο στο κινητο.εγω σε λεπτη και ποιοτικη θηκη εχω να σου προτεινω caudabe αλλα απο ελλαδα δεν τις βρισκεις.μονο απο το επισημο αμερικανικο eshop τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενεα προσωπικα δεν μαρεσουν καθολου οι spigen .ειναι αρκετα χοντρες ακομη και οι air ,και προσθετουν εξτρα ογκο στο κινητο.εγω σε λεπτη και ποιοτικη θηκη εχω να σου προτεινω caudabe αλλα απο ελλαδα δεν τις βρισκεις.μονο απο το επισημο αμερικανικο eshop τους.

 

Σ'ευχαριστώ. Στο youtube ο,τι εχω δει κανείς δε λέει οτι είναι ογκώδης η air αλλά όλοι λένε οτι γλιστράει, οπότε μάλλον άκυρο.

Και εμένα μου αρέσουν πολύ οι caudabe και ειδικά η veil, αλλά θα προτιμούσα μια πιο άμεση αγορά.

 

Τώρα έχω μια incipio διαφανη, octane νομίζω μοντέλο, ήταν ο,τι καλύτερο βρηκα στο καταστημα που αγορασα το 8+ αλλά προσθέτει πολύ ογκο και βαρος :down:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ. Στο youtube ο,τι εχω δει κανείς δε λέει οτι είναι ογκώδης η air αλλά όλοι λένε οτι γλιστράει, οπότε μάλλον άκυρο.

Και εμένα μου αρέσουν πολύ οι caudabe και ειδικά η veil, αλλά θα προτιμούσα μια πιο άμεση αγορά.

 

Τώρα έχω μια incipio διαφανη, octane νομίζω μοντέλο, ήταν ο,τι καλύτερο βρηκα στο καταστημα που αγορασα το 8+ αλλά προσθέτει πολύ ογκο και βαρος :down:

H γνήσια APPLE η δερμάτινη δεν σας αρέσει? γιατί σκέφτομαι να την πάρω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...