Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F112587674355

 

Αυτό είχα πάρει

Βέβαια iPhone X έχω γι αυτό δεν σου είπα. Δεν το έχω κρυφό

 

Γενικά τζάμια δεν έβαζα ποτε αλλά τώρα με την δουλειά αναγκάζομαι

Έκατσε από το πρώτο δευτερόλεπτο μια χαρά

Μου φάνηκε λίγο στραβό. Το ξεκολλάω και το ξανά βάζω άμεσα πιο ίσια. Ούτε κιχ δεν έκανε μπήκε άψογα ούτε φυσαλίδες ούτε τίποτα

εγω φιλε αναφερομαι μονο για belkin.οχι για αλλα απλα.τωρα αυτο μπορει να ειναι καλυτερο και απο belkin αλλα δεν το εχω δοκιμασει.και αναφερομαι σε κινητα iphone 6σ-7 που εχουν ιδια οθονη περιπου.

κινηταρα πηρες :up: :respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγα τα χρήματα. Το παίρνεις το βάζεις το κρατάς 1 μήνα και το πετάς. Ένας καφές είναι αν και νομίζω είναι καλό

Βέβαια ο καθένας έχει άλλες ανάγκες και γούστα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν χρειάζεται να το βάλω άλλου. Ψάχνω ένα ηχείο που να παίρνει ήχο από iPhone αλλά να έχει και ραδιόφωνο, τι επιλογές υπάρχουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ψάχνω λίγο την φάση με το υγρό προστασίας οθόνης αξίζει λέτε ;; Γίνεται μεγάλος ντόρος! Έχει η spigen και πολλές άλλες μεγάλες εταιρίες

 

Έχει δοκιμάσει κανείς;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν χρειάζεται να το βάλω άλλου. Ψάχνω ένα ηχείο που να παίρνει ήχο από iPhone αλλά να έχει και ραδιόφωνο, τι επιλογές υπάρχουν;

 

Πάρε από plaisio κάποιο από τα bluetooth ηχεία με ραδιόφωνο που έχουν, μια χαρά παίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι μάρκες υπάρχουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε καμία καλή θήκη για iPhone X?

 

Αν εννοείς εγγυημένα να προστατεύει https://rhinoshield.io/pages/shop μπορεις να το αναζητήσεις και στο youtube. Είτε playproof είτε solidsuit εξαιρετικές επιλογές. Το 8αρη μου έπεσε από 1 μιση μέτρο και δεν έπαθε τίποτα το 6 αρη από 2 μιση μέτρα και πάλι δεν έπαθε τίποτα. Να βάλεις όμως και τζάμι μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχω την απορία, να χρησιμοποιώ το κινητό με θήκη ή χωρίς;

 

Προφανώς και αγόρασα θήκη, μαζί με το κάθε μου καινούριο κινητό, έτσι και με το XS Max τώρα. Επίσης, επειδή στο τελευταίο μου είχα και μία ωραιότατη κάθετη γρατζουνιά στην οθόνη που μου καθόταν στο στομάχι, σε συνδυασμό με το ότι η οθόνη του XS Max για αλλαγή κοστολογείται κάπου στα 500 Ευρώ, έβαλα και ζελατίνα οθόνης.

 

Δυστυχώς όμως, με την θήκη γύρω γύρω και τη ζελατίνα (η οποία μάλιστα έχοντας και πρόβλεψη για το notch το τονίζει απερίγραπτα πολύ ακόμη και με σκοτείνή ή κλειστή οθόνη), έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ... κρίμα το κινητό που είναι πανέμορφο και εγώ το κρύβω πίσω από layers πλαστικού.

 

Καμιά φορά δηλαδή έχω την εντύπωση ότι δεν ευχαριστιέμαι το κινητό.

 

Ποιά είναι η δική σας άποψη, με θήκη ή χωρίς;

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Έχω την απορία, να χρησιμοποιώ το κινητό με θήκη ή χωρίς;

 

Προφανώς και αγόρασα θήκη, μαζί με το κάθε μου καινούριο κινητό, έτσι και με το XS Max τώρα. Επίσης, επειδή στο τελευταίο μου είχα και μία ωραιότατη κάθετη γρατζουνιά στην οθόνη που μου καθόταν στο στομάχι, σε συνδυασμό με το ότι η οθόνη του XS Max για αλλαγή κοστολογείται κάπου στα 500 Ευρώ, έβαλα και ζελατίνα οθόνης.

 

Δυστυχώς όμως, με την θήκη γύρω γύρω και τη ζελατίνα (η οποία μάλιστα έχοντας και πρόβλεψη για το notch το τονίζει απερίγραπτα πολύ ακόμη και με σκοτείνή ή κλειστή οθόνη), έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ... κρίμα το κινητό που είναι πανέμορφο και εγώ το κρύβω πίσω από layers πλαστικού.

 

Καμιά φορά δηλαδή έχω την εντύπωση ότι δεν ευχαριστιέμαι το κινητό.

 

Ποιά είναι η δική σας άποψη, με θήκη ή χωρίς;

H βάζεις ένα καλό τζαμάκι ( spigen κλπ ) και τίποτε άλλο η μία δερμάτινη θήκη apple θυσιάζοντας την πλάτη και τίποτα μπροστά και προσέχεις ( και τα δύο είναι too much , κρύβεις όλο το κινητό , δεν το πλήρωσες για να κρατάς πλαστικό στο χέρι σου )

Επ ευκαιρία αυτά που ακούγονται περί προβλήματος στη σύνδεση wi fi κλπ στέκουν η είναι ραδιοαρβύλα ??

Link to comment
Share on other sites

H απάντηση στο ερώτημά σου είναι η ίδια με το ερώτημα: Σεξ με ή χωρίς προφυλακτικό;

 

Απολύτως καμία σχέση

Έχω σε όλες τις συσκευές μου πάντα δεν βάζω τίποτα

Όταν τα πουλάω είναι πάντα καινούργια

Θέλω όμως να το βλέπω μ αρέσει το γουστάρω. Αλλιώς δεν το παίρνω καθόλου

Χοντρές θήκες και τζάμια και λοιπά δεν τα θέλω καθόλου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απολύτως καμία σχέση

 

Έχω σε όλες τις συσκευές μου πάντα δεν βάζω τίποτα

 

Όταν τα πουλάω είναι πάντα καινούργια

 

Θέλω όμως να το βλέπω μ αρέσει το γουστάρω. Αλλιώς δεν το παίρνω καθόλου

 

Χοντρές θήκες και τζάμια και λοιπά δεν τα θέλω καθόλου

 

 

 

Άρα σεξ χωρίς προφυλακτικό.

Κι εμένα οι συσκευές μου αρέσουν χωρίς θήκες :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα τη μέση λύση.

 

Έβαλα προστατευτική ζελατίνα εμπρός και το έχω σε θήκη sleeve για να το βγάζω να το χρησιμοποιώ.

 

Όταν έρχεται κοντά σε παιδιά εκεί έχω παραδίπλα μια shock proof προφανώς :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχουμε κανενα νέο για apple θηκες για i phone xr ?? Περναει ο καιρός και apple case δεν βλεπω

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντα με θήκη. Τζαμάκι καλό belkin και θήκη rhinoshield και είσαι ήρεμος αν συμβεί κάτι.

 

Eτσι και γω.Σιγουρα η συσκευη χωρις ειναι ακομη πιο ωραια αλλα οκ νιωθω καλυτερα που δεν γλυστραει απο το χερι μου.Εγω αγορασα μια Shark slim διαφανη σιλικονης και τζαμακι μπροστα amFilm και τελος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια εχετε να προτεινετε καποιο compact power bank για iphone 8 plus;

Ψαχνω μικρο μεγεθος, δε με νοιαζει αν δινει μια μονο φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Παια ψαχνω το οριτζιναλ καλωδιο φορτισης για ένα ipad air 2.Στο σκρουτζ όμως δεν βλεπω να είναι γνησια.Απο που μπορω να βρω?
Link to comment
Share on other sites

Παια ψαχνω το οριτζιναλ καλωδιο φορτισης για ένα ipad air 2.Στο σκρουτζ όμως δεν βλεπω να είναι γνησια.Απο που μπορω να βρω?

 

https://www.istorm.gr/accessories/iphone-accessories/cables-docks.html?compatibility=731

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε να προτεινετε καποιο compact power bank για iphone 8 plus;

Ψαχνω μικρο μεγεθος, δε με νοιαζει αν δινει μια μονο φορτιση.

 

Πάρε romoss.

Εχει και προσφορά 1+1.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...