Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν μηδενίσει περας 3μηνου ναι.

Ετσι ηταν.

Τωρα χάνονται ακομη και αν μηδενίσει απο χρήση?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Οταν μηδενίσει περας 3μηνου ναι.

Ετσι ηταν.

Τωρα χάνονται ακομη και αν μηδενίσει απο χρήση?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Δε μπορώ να σου πω με σιγουριά, ας απαντήσει κάποιος με εμπειρία στο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Οταν μηδενίσει περας 3μηνου ναι.

Ετσι ηταν.

Τωρα χάνονται ακομη και αν μηδενίσει απο χρήση?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

οχι στο μηδενισμο απο χρηση συνεχιζουν να υπαρχουν τα πακετα,αλλα για να χρησιμοποιησεις τα mb που τυχον εχεις,πρεπει να υπαρχει τουλαχιστον 0,01.

Link to comment
Share on other sites

Σε f2g με αγορασμένο ένα πακέτο δεδομένων μονάχα και 2,17€ υπόλοιπο, προσπάθησα να το φάω με μια κλήση. Μετά από 2 λεπτά περίπου έκλεισε και βλέπω πως είχε αφήσει υπόλοιπο 0,22€. Έστειλα και ένα sms και έμειναν 0,03€. Δεν βλέπω άλλο τρόπο να μπορέσω να τα καταναλώσω. Κλήση και sms δε με αφήνει να κάνω/στείλω. Ίσως το έχουν έτσι επίτηδες για να μην χάσεις τα πακέτα στην περίπτωση που καταναλωθεί το υπόλοιπο.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, περιμένω την ανακοίνωση πρώτα

 

Μολις (επαν)ανακοίνωσε η Cosmote για το roaming καρτοκινητων

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, έχω και άλλο ένα με 1€ μέσα, να το φάω και αυτό να δω αν θα κάνει το ίδιο...

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως να έχεις 0.01€, να μπεις 0.facebook και να σου φάνε και το τελευταίο cent...

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

"500 λεπτα & 50 SMS προς ολους για 30 μερες με 4,44€.Στειλε 12 στο 12410 εως 12/6" Αυτη η προσφορα να υποθέσω είναι για οσους έχουν λάβει το μήνυμα και εως την ημερομηνία που λεει;;Μπορώ να το βαλω 2 φορες μαζι με 8,88€ συνολο;Καλη ευκαιρία τωρα μαζι με το 1GB με 8€ να βαλω και αυτό
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό το summer weekend πακέτο πως το καταλαβαίνετε; Αφορά 3gb για ένα ΣΚ με κόστος 2€ ή αφορά όλα τα ΣΚ του καλοκαιριού; Εάν ισχύει το 2ο δεν βλέπω να οριοθετεί μια χρονική περίοδο τα ΣΚ της οποίας θα έχουν τα 3GB.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το πηραν ειναι και για ενεργοποίηση ως την ημερομηνία που γράφει το μήνυμα.

"500 λεπτα & 50 SMS προς ολους για 30 μερες με 4,44€.Στειλε 12 στο 12410 εως 12/6" Αυτη η προσφορα να υποθέσω είναι για οσους έχουν λάβει το μήνυμα και εως την ημερομηνία που λεει;;Μπορώ να το βαλω 2 φορες μαζι με 8,88€ συνολο;Καλη ευκαιρία τωρα μαζι με το 1GB με 8€ να βαλω και αυτό

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά αυτό το summer weekend πακέτο πως το καταλαβαίνετε; Αφορά 3gb για ένα ΣΚ με κόστος 2€ ή αφορά όλα τα ΣΚ του καλοκαιριού; Εάν ισχύει το 2ο δεν βλέπω να οριοθετεί μια χρονική περίοδο τα ΣΚ της οποίας θα έχουν τα 3GB.

 

Το πρωτο ισχύει. Για οποιο ΣΚ το θέλεις,με χρέωση 2 ευρώ. Λογικά για τα ΣΚ του καλοκαιριού ειναι,αφού δεν το διευκρινίζει είναι μέχρι ανακλήσεως.

Link to comment
Share on other sites

"500 λεπτα & 50 SMS προς ολους για 30 μερες με 4,44€.Στειλε 12 στο 12410 εως 12/6" Αυτη η προσφορα να υποθέσω είναι για οσους έχουν λάβει το μήνυμα και εως την ημερομηνία που λεει;;Μπορώ να το βαλω 2 φορες μαζι με 8,88€ συνολο;Καλη ευκαιρία τωρα μαζι με το 1GB με 8€ να βαλω και αυτό

παίζει το 1GB το μήνα με 8€ ;; και πως το ενεργοποιούμε;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό που είχα γράψει νωρίτερα. Το άλλο νούμερο που είχα 1€ είχε και τα 120' από το σταθερό, οπότε δεν γινόταν να φάω το € με κλήσεις. Οπότε έφαγα ένα log and win σε mb που είχα, και μετά έφαγε και το 1€ κανονικά. Με 0 υπόλοιπο είμαι τώρα και τα λεπτά ομιλίας που έχω δεν μηδενίστηκαν. Οπότε αυτό μάλλον είναι ένδειξη πως σου κόβει τα πακέτα μόνο όταν μηδενίσει το υπόλοιπο λόγω λήξης και όχι αν καταναλωθεί πριν από αυτήν.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν μπορούμε να αγοράσουμε πάνω από 1 σουπερ πακέτο 8gb/8μηνες/8€ στο ίδιο νουμεράκι;

Αν θέλεις δεύτερο, γιατι δεν προσπαθεις;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, στο μετρό μοιραζουν ακόμα δωρεάν νουμερακια q...

Κανεις ερωτηση ή μας δινεις ειδηση;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Κανεις ερωτηση ή μας δινεις ειδηση;

σήμερα μια κοπελίτσα στον ευαγγελισμό μου λέει μόνο ταυτοποιηση και φεύγεις.

Χθες απόγευμα στο σύνταγμα μια άλλη μου είπε 10€ ανανεωση.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν μπορούμε να αγοράσουμε πάνω από 1 σουπερ πακέτο 8gb/8μηνες/8€ στο ίδιο νουμεράκι;

στελνοντας παλι το μηνυμα λεει οτι η προσφορα ειναι ηδη ενεργη. Αρα δεν μπορεις να την παρεις και δευτερη φορα.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μια κοπελίτσα στον ευαγγελισμό μου λέει μόνο ταυτοποιηση και φεύγεις.

Χθες απόγευμα στο σύνταγμα μια άλλη μου είπε 10€ ανανεωση.

 

Ποια ηταν καλυτερη ; :lol::lol::lol::lol:

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

στελνοντας παλι το μηνυμα λεει οτι η προσφορα ειναι ηδη ενεργη. Αρα δεν μπορεις να την παρεις και δευτερη φορα.

Ευχαριστω για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα την προσφορά 8GB με 8 ευρώ. Το ωραίο είναι που αμέσως μου έστειλαν μήνυμα "Δώρο 1GB για 8 μήνες κλπ" χωρίς να αναφέρουν πουθενά ότι το κόστος είναι 8ευρώ. Όχι ότι δεν το ξέρουμε αλλά όχι και δώρο! Προσφορά καταπληκτική ναι αλλά με κόστος 8ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...