Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου είχε έρθει παλιότερα μήνυμα για την προσφορά των 1500 λεπτών και 1500 Mb. Δεν την είχα ενεργοποιήσει τότε. Επειδή θέλω να δω αν ισχύει ακόμα, τι μήνυμα στέλνω και σε ποιον αριθμό;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει παλιότερα μήνυμα για την προσφορά των 1500 λεπτών και 1500 Mb. Δεν την είχα ενεργοποιήσει τότε. Επειδή θέλω να δω αν ισχύει ακόμα, τι μήνυμα στέλνω και σε ποιον αριθμό;

Ευχαριστώ.

Αν θέλεις, ενημέρωσέ μας σχετικά με το αν μπόρεσες να ενεργοποιήσεις την προσφορά ή όχι. Ακόμη, πριν από πόσο καιρό περίπου σου είχε έρθει το μήνυμα για την προσφορά? Θέλω να δω, αν και στην Q σου κόβουν την προσφορά, εφόσον δεν την ενεργοποιήσεις για αρκετό καιρό, όπως συμβαίνει με το φοιτητικό F2G.

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις 1500 στο 12410

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλημέρα. τι είναι η προσφορά αυτή και τι κόστος έχει? είναι για όλους?

μιας και είμαι σχετικά καινούριος στην Q, υπάρχει τρόπος να βρω μια συγκεντρωτική λίστα όλων των κρυφών προσφορών, παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674

Ρίξε μια ματιά εδώ. Οι πιο πολλές προσφορές ισχύουν για όσους λαμβάνουν το σχετικό μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τα 8G x 8 μήνες χτες, όπως είδα και από το app της Q το επόμενο 1γιγα θα το πάρω ,όπως με ενημέρωσε και η Q ,σε 30 ήμερες. Δηλαδή κάθε 15 του μηνά θα παίρνω το 1γιγα.

 

Ισχύει, αν όμως έχει καποιος bonus mb απο ανανέωση, γινεται πρώτα η κατανάλωση απο το 1 γιγα της προσφοράς, οπότε τα bonus mb απο την ανανέωση (εγω την έκανα στην αρχή του μήνα) πάνε χαμένα

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τα 8G x 8 μήνες χτες, όπως είδα και από το app της Q το επόμενο 1γιγα θα το πάρω ,όπως με ενημέρωσε και η Q ,σε 30 ήμερες. Δηλαδή κάθε 15 του μηνά θα παίρνω το 1γιγα.

 

Δοκιμασε να επικοινωνησεις παλι να επιβεβαιώσεις την απάντηση. Διότι ως τώρα δεν γινόταν έτσι. Το γιγα του κάθε μήνα δινόταν κάθε 1η του μήνα.

Στην εφαρμογή δείχνει την λήξη του πρώτου γίγα,δεν έχει σχέση με το πότε θα πάρεις το 2ο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Γνωρίζει κανείς, αναφορικά με το Q city, αν τα 8€ που αφήνει ως υπόλοιπο μετά τη δεκάευρη ανανέωση και την απόδοση των bonus, προστίθενται κανονικά στο χρηματικό υπόλοιπο, ή αποδίδονται και αυτά ως bonus? Δηλαδή έχουν ισχύ 3 μήνες και χρησιμοποιούνται και για αγορά πακέτων, ή είναι μόνο για ένα μήνα και αποκλειστικά για χρήση με βασικές χρεώσεις. Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις, ενημέρωσέ μας σχετικά με το αν μπόρεσες να ενεργοποιήσεις την προσφορά ή όχι. Ακόμη, πριν από πόσο καιρό περίπου σου είχε έρθει το μήνυμα για την προσφορά? Θέλω να δω, αν και στην Q σου κόβουν την προσφορά, εφόσον δεν την ενεργοποιήσεις για αρκετό καιρό, όπως συμβαίνει με το φοιτητικό F2G.

Την κόβουν μετα από έξι μήνες περίπου μη ενερφοποίησης του ειδικού πακέτου. Ετσι την πάτησα άστο και άστο την έφαγα στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξανατρέχει η προσφορά των 8GB για 8 Μήνες με 8€! (Με αποστολή του λεκτικού 8G στο 12000) Edited by kalligator
ξέχασα ένα μηδενικό

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις, ενημέρωσέ μας σχετικά με το αν μπόρεσες να ενεργοποιήσεις την προσφορά ή όχι. Ακόμη, πριν από πόσο καιρό περίπου σου είχε έρθει το μήνυμα για την προσφορά? Θέλω να δω, αν και στην Q σου κόβουν την προσφορά, εφόσον δεν την ενεργοποιήσεις για αρκετό καιρό, όπως συμβαίνει με το φοιτητικό F2G.

 

Έχω περίπου ένα χρόνο που έλαβα το μήνυμα και δυστυχώς δεν ισχύει πλέον η προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

1200 ή 12000???

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Στο 12000 λογικά όπως ήταν

Link to comment
Share on other sites

Οσοι προλάβατε την προσφορά 8γιγα/8μηνες/8ευρω, η Κιού έχει υπέροχα νέα. Από φβ:

http://i63.tinypic.com/amftdf.png

Bravo ρε wind

Link to comment
Share on other sites

Οσοι προλάβατε την προσφορά 8γιγα/8μηνες/8ευρω, η Κιού έχει υπέροχα νέα. Από φβ:

http://i63.tinypic.com/amftdf.png

το ιδιο εστειλαν και σε μενα, απλα αργησαν λογο και αγορασα και το coundown

Link to comment
Share on other sites

Οσοι προλάβατε την προσφορά 8γιγα/8μηνες/8ευρω, η Κιού έχει υπέροχα νέα. Από φβ:

http://i63.tinypic.com/amftdf.png

 

Δεν κατάλαβα ποια είναι τα υπέροχα νέα για όσους προλάβαμε την προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ποια είναι τα υπέροχα νέα για όσους προλάβαμε την προσφορά;

 

Εννοεί μάλλον ότι τα 8gb αυτα (1 κάθε μήνα) καταναλώνονται και στη περιαγωγή εντός ΕΕ, χωρίς επιπλέον κόστος.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Σαν myq app bonus με εχει δώσει 1mb(καλα διαβασατε 1 mb) που ληγει 21/7

 

Τι φάση?

 

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το εχει προσθέσει στα mb του αγορασμένου πακέτου. Ίσως κατι δοκιμάζουν.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αν βάλω σήμερα την προσφορά 1 giga για 8 μήνες το πρώτο γιγα θα λήξει σε ενα μήνα δηλ. 22 ιουλίου;Και 1η ιουλίου θα μπει το 2ο γιγα ...τα λέω καλά;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αν βάλω σήμερα την προσφορά 1 giga για 8 μήνες το πρώτο γιγα θα λήξει σε ενα μήνα δηλ. 22 ιουλίου;Και 1η ιουλίου θα μπει το 2ο γιγα ...τα λέω καλά;

 

Καλα τα λες....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αν βάλω σήμερα την προσφορά 1 giga για 8 μήνες το πρώτο γιγα θα λήξει σε ενα μήνα δηλ. 22 ιουλίου;Και 1η ιουλίου θα μπει το 2ο γιγα ...τα λέω καλά;

Μέχρι πότε μπορούμε να τη βάλουμε την προσφορά? Δεν έληξε η προθεσμία. Ρωτάω, επειδή σήμερα θα παραλάβω δύο νέα νουμεράκια Q, με ειδικές προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει νουμεράκι Q ειδικής προσφοράς, Q city ή Q international, ας μου στείλει pm.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...