Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βεβαια υπαρχει κι αυτο το πακετο, αλλα ειναι πολυ λιγες οι 3 μερες :(

 

Εγώ θα έλεγα ότι ειναι λίγα τα mb κι όχι τόσο οι μέρες

Link to comment
Share on other sites

Το νήμα του roaming είναι εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7222603#

Εγώ θα έλεγα ότι ειναι λίγα τα mb κι όχι τόσο οι μέρες

Δεν έχει ουσιαστικο λόγο ύπαρξης αυτό το 3ημερο πακέτο... Το έβγαλαν και όποιος τσιμπήσει.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

λεπτα προς ολους χρησιμοποιουμε, οκ

ετσι γινοταν και μεχρι τωρα.

 

Το θεμα ειναι: Μπορουμε να χρησιμοπουμε τα 1024ΜΒ που μας δινουν με την ανανεωση, ή πρεπει να αγορασουμε πακετο πριν γυγουμε;

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι: Μπορουμε να χρησιμοπουμε τα 1024ΜΒ που μας δινουν με την ανανεωση, ή πρεπει να αγορασουμε πακετο πριν γυγουμε;

Πιστεύω πως όχι, διότι παρέχονται δωρεάν ως bonus ανανέωσης. Αλλά ρώτα καλού κακού και την εξυπηρέτηση πελατών.

Link to comment
Share on other sites

Βαριέμαι να τα διαβάσω :) τα λεπτά και gb από το f2g το φοιτητικό παίζουν η όχι ;

 

Το πακέτο των 30gb δουλεύει με roaming ;

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Βαριέμαι να τα διαβάσω :) τα λεπτά και gb από το f2g το φοιτητικό παίζουν η όχι ;

 

Παίζουν ναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πακέτο των 30gb δουλεύει με roaming ;

 

Μάλλον οχι δεν παίζουν, διότι το 3/5 δ.τ. για τα Data δεν ανακλήθηκε.

Για δες είναι ένα από αυτά;

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=459

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Παίζουν ναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μάλλον οχι δεν παίζει, διότι το 3/5 δ. Τ. για Data δεν ανακλήθηκε.

Για δες είναι ένα από αυτά;

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=459

Ευχαριστώ Στέφανε. Μου γλύτωσες χρόνο :)

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα για 1500 λεπτά προς όλους και 1,5 gb με 8 ευρώ .

Δικαίωμα ανανέωσης κάθε μήνα πολύ σούπερ .

Link to comment
Share on other sites

λεπτα προς ολους χρησιμοποιουμε, οκ

ετσι γινοταν και μεχρι τωρα.

 

Το θεμα ειναι: Μπορουμε να χρησιμοπουμε τα 1024ΜΒ που μας δινουν με την ανανεωση, ή πρεπει να αγορασουμε πακετο πριν γυγουμε;

Πρέπει να αγοράσεις το λέει καθαρά βγάζει έξω τα mb από την ανανέωση. Και από ότι κατάλαβα και τα λεπτά που παίρνουμε όσοι έχουμε σταθερό WIND τα 120 προς όλους λέω

 

***Δεν είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας* ή/και SMS προς WIND & Q. Επιπλέον, MBs τα οποία αποδίδονται σε συνδρομητές χωρίς κόστος και στα πλαίσια προωθητικών ενεργειών, δεν θα είναι διαθέσιμα κατά την περιαγωγή στην Ευρωπαϊκή Ένωση.***

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=451778

 

Το ενημέρωσα και με την νέα ανακοίνωση

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η σελίδα της Q στο facebook; Δεν βρίσκω κάτι. Αν τους πρήξω παίζει να πάρω τη προσφορά των 8€; :cry:

Καλά πόσες μέρες ήταν σε ισχύ η προσφορα?

 

Μόνο και μόνο για αυτόν το λόγο έχω τον αριθμό. Ενώ έχω GB από πακέτο vodafone έχω πρόβλημα 4G κυρίως σε εσωτερικούς χώρους στις περιοχές που κινούμαι

 

Και γω κρατούσα τον αριθμο μόνο για αυτή την προσφορά και ευτυχώς το ειδα αμεσα εδω,δεν ηρθε κανενα μήνυμα..!

 

Χτες η κοπέλα στο τσατ μου πε να περιμένω μήπως μου ρθει sms με τη προσφορά καθώς στέλνεται αυτές τις μέρες σε τυχαίους αριθμούς. Σήμερα μου ρθε το sms και για μένα λήγει στις 16

Screenshot_2017-06-13-13-31-55-947_com.android.mms.png

Link to comment
Share on other sites

Άρα φαντάζομαι πως μέχρι 16/6 μπορείτε να ενεργοποιήσετε την προσφορά όσοι δεν προλάβατε την πρώτη φορά. Να' σαι καλά gerstavros για την ενημέρωση :respect:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άρα φαντάζομαι πως μέχρι 16/6 μπορείτε να ενεργοποιήσετε την προσφορά όσοι δεν προλάβατε την πρώτη φορά. Να' σαι καλά gerstavros για την ενημέρωση :respect:

Λάθος, Μέχρι τις 16/6 μπορώ να ενεργοποιήσω ΕΓΩ μόνο την προσφορά, που μου ρθε σήμερα το μήνυμα. Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά απ όσο κατάλαβα κι απ τα λεγόμενα της εξυπηρέτησης, πρέπει να σου ρθει το sms κι έχεις περιθώριο 3 μέρες απ' όταν σου ρθει.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος, Μέχρι τις 16/6 μπορώ να ενεργοποιήσω ΕΓΩ μόνο την προσφορά, που μου ρθε σήμερα το μήνυμα. Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά απ όσο κατάλαβα κι απ τα λεγόμενα της εξυπηρέτησης, πρέπει να σου ρθει το sms κι έχεις περιθώριο 3 μέρες απ' όταν σου ρθει.

 

Δεν νομίζω. Εμένα δεν μου ήρθε ποτέ κανένα μήνυμα την προηγούμενη εβδομάδα. Είδα το post από φίλο εδώ ότι του είχε έρθει εκείνου sms, έστειλα και εγώ και ενεργοποιήθηκε κανονικά. Όχι μόνο εγώ αλλά και άλλα παιδιά ενεργοποίησαν την προσφορά χωρίς να έχουν λάβει το μήνυμα, απλά το έκαναν πριν την ημερομηνία λήξης που είχε δοθεί.

 

Δες τα posts #14845 #14846 #14847 αλλά και σχεδόν 10 σελίδες πίσω.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σ εμενα δεν μου ήρθε καν μηνυμα αλλά έστειλα το sms και τσίμπησα την προσφορά!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Το 1 GB/μήνα που δίνουν με τα 8€ λειτουργεί στην περιαγωγή έξω;

Αν ειναι να το βάλω, ξαναήρθε το μηνυμα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εταιρίες ειναι φειδωλές στα ΜΒ στην περιαγωγή... Η προσφορά αυτή ειναι για εσωτερική περιαγωγή μονο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Όσοι είχατε ενεργοποιήσει το 1g για 8 μήνες με 8 ευρώ κακώς δεν πήρατε το 1giga για το μήνα Ιούνιο καθώς ουσιαστικά έδωσαν 7 μήνες και όχι οκτώ από Νοέμβρη έως και Μάιο.Στείλτε τους μυνημα στο facebook αλλά και στην εξυπηρέτηση πελατών για να σας το βάλουν.Εγώ τους έστειλα και μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ και τσουπ την άλλη μέρα μου έβαλαν 1 giga και για το μήνα Ιούνιο.Μην τούς χαριζεστε πουθενά και μην ανεχεστε να σας ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ !!!
Link to comment
Share on other sites

Εστειλα πριν απο λίγο μήνυμα στο 12000 για την προσφορά των 8g, αλλά επειδή δεν επαρκούσε το υπόλοιπο μου ήρθε το εξής μήνυμα : TO ΔIAΘEΣIMO YΠOΛOIΠO ΣAΣ ΔEN EΠAPKEI ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣETE THN AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA....οπότε ελπίζω αύριο που θα βάλω χρήμα ζεστό να ενεργοποιηθεί η προσφορά... Εστω δε υπόψιν οτι δεν έχω λάβει σχετικό μύνημα.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Όσοι είχατε ενεργοποιήσει το 1g για 8 μήνες με 8 ευρώ κακώς δεν πήρατε το 1giga για το μήνα Ιούνιο καθώς ουσιαστικά έδωσαν 7 μήνες και όχι οκτώ από Νοέμβρη έως και Μάιο.Στείλτε τους μυνημα στο facebook αλλά και στην εξυπηρέτηση πελατών για να σας το βάλουν.Εγώ τους έστειλα και μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ και τσουπ την άλλη μέρα μου έβαλαν 1 giga και για το μήνα Ιούνιο.Μην τούς χαριζεστε πουθενά και μην ανεχεστε να σας ΚΟΡΟΙΔΕΟΥΝ !!!

 

Δηλαδή είχε δοθεί από Νοέμβριο, άρα 1ος μήνας ο Νοέμβριος επομένως 8ος μήνας είναι ο Ιούνιος και δεν έδωσαν 1gb τον Ιούνιο;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά αυτή ειναι για εσωτερική περιαγωγή μονο.

Μένει να διακριβωθει από μεθαύριο στην πράξη.

Τα δωρεάν (άνευ κόστους) αναφέρει στην ανακοίνωση της η Wind ότι εξαιρούνται.

Της q το 8gb/8€ είχε κόστος (έστω και μικρό).

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Οπως έγραψα και παραπάνω καίτοι δεν μου είχε έρθει μήνυμα για την προσφορά των 8g, έβαλα κάρτα, έστειλα το μήνυμα στο 1200 και τουπ ενεργοποιήθηκε η προσφορά...

ΔΩPO 1GB MOBILE INTERNET ΓIA 8 MHNEΣ AΠO THN AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA! TO ΔΩPO ANANEΩNETAI AYTOMATA KAΘE 30 HMEPEΣ KAI IΣXYEI ΓIA 8 MHNEΣ.

 

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είχε δοθεί από Νοέμβριο, άρα 1ος μήνας ο Νοέμβριος επομένως 8ος μήνας είναι ο Ιούνιος και δεν έδωσαν 1gb τον Ιούνιο;

 

Ακριβώς αυτό.Οι περισσότεροι από εδώ νομίζω ενεργοποίησαν περίπου στα τέλη Οκτώβρη .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...