Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιλέγεις είτε 120' προς σταθερά είτε 120' προς wind/Q. Σε Q αν θυμάμαι καλά είναι 120mb ή 120' προς σταθερά.

 

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως ποσού, σε χρεώνει 30 λεπτά και σου δίνει αυτά. Ο μόνος τρόπος να το γλυτώσεις είναι με on line ανανέωση.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ρωτάτε και συνέχεια: την ωρα που θα ενεργοποιήσετε την προσφορά σήμερα/αύριο/μεθαύριο,την ίδια ώρα θα έρχεται το γίγα κάθε μήνα.

Επίσης το γίγα αυτό πάντα θα προηγείται στην κατανάλωση έναντι των αγορασμένων πακετων. Οσοι βαλατε π.χ. το 1 γιγα με 2 ευρώ ή το 8ευρο των 1500' ,πάνε χαμένα τα mb αν δεν φαγωθεί το 1 γιγα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Νεα sim q πόσο κοστίζει;

Ανεξαρτήτως ποσού, σε χρεώνει 30 λεπτά και σου δίνει αυτά. Ο μόνος τρόπος να το γλυτώσεις είναι με on line ανανέωση.

Εύχαριστω για την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως ποσού, σε χρεώνει 30 λεπτά και σου δίνει αυτά. Ο μόνος τρόπος να το γλυτώσεις είναι με on line ανανέωση.

 

Sent from my Moto X Play

 

Νομίζω και στα public δεν αφαιρούνται τα 0.30 και δεν δίνονται τα επιπλέον φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα 10€ σαν προσφορά αντί για 30€, έως 30/9. Τώρα στο κατάστημα παίζει να σου πουν διάφορα του τύπου 5€ η sim και 10€ υποχρεωτική ανανέωση, αλλά είναι λίγο που θα πέσεις. Εγώ πάντως με φορητότητα πριν 2 μήνες δεν πλήρωσα τίποτα...

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Στο μετρό τα κορίτσια πάντως νομίζω πριν 6-7μηνες τις μοιραζαν δωρεάν τις q, ίσως να μην ισχύει όμως πλέον έχω καιρό να κοιτάξω. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Ναι για 30 μέρες είναι.

Το οποίο για κάποιον που δεν κάνει μεγάλη χρήση ή το θέλει περισσότερο για τηλέφωνο ίσως είναι σωτήριο για να αποφύγει τη χρέωση του 1€ στο internet, έχοντας το κεφάλι του ήσυχο για ένα μήνα. Μεγάλη βλακεία που δεν δίνει mb στο f2g.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση με mastercard δε μπορει να γινει μεσω της εφαρμογής?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Μαλλον οχι και σε μενα βγαζει οτι τα στοιχεια της καρτας δεν ειναι ενημερωμενα

Link to comment
Share on other sites

"Πονηροί οι βλάχοι" πάντως. Έστειλαν ενα σωρό μηνύματα με το πακέτο τα 1500,και στο καπάκι έρχεται και το άλλο με τα 8 γίγα. Για ενα απο τα 2 τουλάχιστον μια καλή ανανέωση είναι αναγκαία. Πάντως για τα 8 γιγα άλλες φορές γράφονταν σελίδες μεσα σε λίγο χρόνο,μήπως δεν το έστειλαν σε πολλούς?
Link to comment
Share on other sites

Στελνω 8G στο 12000 και μου απαντάει 68 Subscriber not active...Δεν εχω καρτα και δεν μου εχει ερθει το μήνυμα απλα ήθελα να δω αν ισχύει για όλους!Επειδή τον κρατάω μόνο για την προσφορα αυτη,να βαλω καρτα ή δεν ειναι για ολους;
Link to comment
Share on other sites

Στελνω 8G στο 12000 και μου απαντάει 68 Subscriber not active...Δεν εχω καρτα και δεν μου εχει ερθει το μήνυμα απλα ήθελα να δω αν ισχύει για όλους!Επειδή τον κρατάω μόνο για την προσφορα αυτη,να βαλω καρτα ή δεν ειναι για ολους;

 

βασικα πρεπει να μηδενισε το υπολοιπο σου λογω παρελευσης του 3μηνου απο την τελευταια ανανεωση,γιαυτο σου απανταει ετσι. Δεν μπορεις ουτε να το τσεκαρεις στην συγκεκριμενη περιπτωση (δεν φευγει καν το μηνυμα),εχεις φραγη εξερχομενων και πρεπει να ανανεωσεις.

Παρεπιπτοντως για οσους βαλουν την προσφορα,αν δεν ανανεωθει ο χρονος ομιλιας στο 3μηνο και μηδενισει πεφτει φραγη και ακυρωνεται (συνηθως) και η προσφορα.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως για οσους βαλουν την προσφορα,αν δεν ανανεωθει ο χρονος ομιλιας στο 3μηνο και μηδενισει πεφτει φραγη και ακυρωνεται (συνηθως) και η προσφορα.

 

 

Γουαααατ; Πολύ μαγκιά την έχουν δει εκεί στην κιου! Όταν είχα ενεργοποιήσει την προσφορά dataκαλοκαιρο της cosmote, δεν είχε τέτοιες μαγκιες!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξεκίνησε ξανά η προσφορά 1GB για 8 μήνες με 8 ευρώ. Δεν βρίσκω άλλη ανάρτηση στο site Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξεκίνησε ξανά η προσφορά 1GB για 8 μήνες με 8 ευρώ. Δεν βρίσκω άλλη ανάρτηση στο site

Ποσο υπολοιπο πρεπει να εχω στη καρτα για να παρω την προσφορα 1€ η 3€ η 8€.

Περνει 1 € καθε μηνα απο το υπολοιπο της καρτας η εφαπαξ 8 € και σε βαζει καθε μηνα 1 gb?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...