Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αύριο έληγαν τα χρήματα μου. Μου έδωσε 2 γίγα δώρο και παράταση ένα μήνα τα λεφτά μου

Ξέρει κανείς γιατί?

 

Προφανώς χωρίς να κάνω κάτι.

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

αύριο έληγαν τα χρήματα μου. Μου έδωσε 2 γίγα δώρο και παράταση ένα μήνα τα λεφτά μου

 

Ξέρει κανείς γιατί?

 

 

 

Προφανώς χωρίς να κάνω κάτι.

Για να ισχύσει το δώρο δίνει παράταση πάντα, αν λήγει το υπόλοιπο πιο πριν.

Τυχαία επιλογή μάλλον αφού βάζεις λεφτά.

Αν δεν το θέλεις κάνε αναφορά στην ΕΕΤΤ:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Είχα 6 giga που εληγαν τον άλλο μήνα και μου έδωσε άλλα δύο giga το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι τον άλλο μήνα κλείνω 12 μήνες
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Είχα 6 giga που εληγαν τον άλλο μήνα και μου έδωσε άλλα δύο giga το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι τον άλλο μήνα κλείνω 12 μήνες

 

Αφού είχες 6 Γκίγκα που έληγαν τον άλλο μήνα πως έληγε το υπόλοιπο αύριο???. Δεν γίνεται το υπόλοιπο να λήγει πριν τα πακέτα. Κάτι δεν πρόσεξες.

Μήπως ήταν έξι giga από κονέ?

Αν ναι τότε σιωπηρά η κιού δίνει επέκταση υπολοίπου για να μη χαθεί το κονέ. Ακόμα καλύτερα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν το κονέ.... Έχεις δίκιο, για αυτό τα έδωσε θα έβαζα λεφτά βέβαια... αλλά τα γλύτωσα
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν το κονέ.... Έχεις δίκιο, για αυτό τα έδωσε θα έβαζα λεφτά βέβαια... αλλά τα γλύτωσα
Πρέπει να δοκιμάσουμε στην πράξη αν ισχύει αυτό γιατί είναι μεγάλο πλεονέκτημα μετά την αυτόματη επέκταση στο δωρεάν πακέτο 200'/1γβ για τρεις μηνες.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν το κονέ.... Έχεις δίκιο, για αυτό τα έδωσε θα έβαζα λεφτά βέβαια... αλλά τα γλύτωσα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8165075#post8165075

Λογικά είναι η τελευταία δόση των 2gb για τον 3ο μήνα που είχες γράψει τότε ότι σου έδωσε

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8165075#post8165075

Λογικά είναι η τελευταία δόση των 2gb για τον 3ο μήνα που είχες γράψει τότε ότι σου έδωσε

Αυτή είναι η σωστή εξήγηση.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω κονε σε φίλη μου που θα έρθει κιου με τον αριθμό what's up που έχει. Η φίλη μου όμως έχει στο όνομα της και ένα άλλο νουμερο κιου, το οποίο χρησιμοποιεί η μαμά της. Άρα μάλλον δεν θα γίνει το κονε; Edited by Monae99
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι το νούμερο που λαμβάνει το κονε (την πρόσκληση) πρέπει να έρθει στην Q τώρα, δηλαδή να μην είναι υφιστάμενος Q αριθμος.
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ότι το νούμερο που λαμβάνει το κονε (την πρόσκληση) πρέπει να έρθει στην Q τώρα, δηλαδή να μην είναι υφιστάμενος Q αριθμος.

 

Α οκ, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να μην εχουμε 5g δικτυο; Απαραδεκτο. Υπαρχει καποια ενημερωση;
Ετοιμάζομαι να φύγω. Δεν αντέχεται αυτή η κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8165075#post8165075

Λογικά είναι η τελευταία δόση των 2gb για τον 3ο μήνα που είχες γράψει τότε ότι σου έδωσε

 

 

ήταν άλλος αριθμός που έχω πάρει τις 3 δόσεις !!!! σαν την έφερα και έχω κι άλλο αριθμό

Μπορεί να έχετε δίκιο και δίκιο και να είχε πάρει ο μικρός και άλλη προσφορά στον αριθμό του και να μη το πρόσεξα ....

 

 

Αλλά δίνει πχ δώρο 2 γίγα και ανανεώνει και ατα λεφτά μου αυτόματα για να ισχύει ή όποια προσφορά..... οπότε δε μηδενίζονται τα χρήματα....

Βρέχει ΜΒ.... τελικά τον άλλο μήνα θα βάλω λεφτα

 

Ολα αυτά σε αριθμούς που δε γίνεται χρήση... απλά το αναφέρω.... Οπου αρχίζουν να κάνουν χρήση δεν έχει δώρα...

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αντίστοιχα, το F2G δίνει απεριόριστα data με 9,90

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Επειδή χρειάζομαι αντικατάσταση κάρτας SIM στον Q αριθμό μου (έχω χάσει την παλιά μου SIM), μήπως γνωρίζει κάποιος, πόσο χρόνο κάνουν να ενεργοποιήσουν τη νέα κάρτα (λόγω SIM swapping)? Δηλαδή, αν την αντικαταστήσω σήμερα (Παρασκευή), θα ενεργοποιηθεί Δευτέρα ή σε καμία βδομάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου το wifi calling ειναι πιο απαραιτητο απο το 5G

Kατά την γνώμη μου στην επόμενη 3ετια η Q δε θα έχει ούτε volte,ούτε wifi calling. Κάτι που φυσικά τον συνειδητοποιημένο χρήστη Q που βρίσκεται στην εταιρεία λόγω των οικονομικών της πακέτων/προσφορών/countdown δεν τον ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...