Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαρτάται για τί την θες. Κι εγώ τα κοιτάω, η Vodafone έχει 40GB με 10€ το μήνα κι αν χρειαστεί βάζεις κι άλλα 40GB/10€ μέσα στο μήνα

 

Προσωπικα οχι,δεν τα χρειαζομαι. Απλα δεν βγαζει τοσο συχνα τα 20gb οποτε ενημερωσα αν καποιος τα χρησιμοποιει και τον βολευουν

Link to comment
Share on other sites

Eιναι προσωπικη προσφορά. Αν σου την βγάλει στα πορτοκαλί δωράκια στην εφαρμογή, μπορείς να την ενεργοποιήσεις
Link to comment
Share on other sites

Έχω προσφορά στο πορτοκαλί κουτάκι.

Επεκτείνει το υπόλοιπο κατά 30 ημέρες ?

Το έχει κάνει κανείς πρόσφατα ?

 

Ναι....................

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους.

 

60 sms προς όλους και 60 sms προς wind/q

Για 30 ημέρες με 1,5 ευρώ δίνει παράταση στο υπόλοιπο της κάρτας???

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

200 συν 120 συν 20 σμσ συν 1 γιγα για 30 μερες με 3 ευρώ δωράκι πανω δεξιά ξέρουμε εαν δίνει και αυτό παράταση υπολοίπου???

 

Το έχει ενεργοποίηση κανένας???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους.

 

 

 

60 sms προς όλους και 60 sms προς wind/q

 

Για 30 ημέρες με 1,5 ευρώ δίνει παράταση στο υπόλοιπο της κάρτας???

 

200 συν 120 συν 20 σμσ συν 1 γιγα για 30 μερες με 3 ευρώ δωράκι πανω δεξιά ξέρουμε εαν δίνει και αυτό παράταση υπολοίπου???

 

 

 

Το έχει ενεργοποίηση κανένας???

Ναι όλα δίνουν παράταση κανονικά, αν το υπόλοιπο λήγει πριν την λήξη του πακέτου.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το "κονέ" μπορεί να δωθεί και σε χρήστη F2G ο οποίος θα το μετατρέψει σε Q ή αφορά μόνο νέο νούμερο / φορητότητα.

Στους όρους χρήσης του, δε διευκρινίζεται (νομίζω) https://www.myq.gr/gr/support/paketa-ipiresies/ti-ine-to-q-kone-ke-pos-to-energopio

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το "κονέ" μπορεί να δωθεί και σε χρήστη F2G ο οποίος θα το μετατρέψει σε Q ή ισχεύει μόνο για νέο νούμερο / φορητότητα.

Στους όρους χρήσης του, δε διευκρινίζεται (νομίζω) https://www.myq.gr/gr/support/paketa-ipiresies/ti-ine-to-q-kone-ke-pos-to-energopio

 

Όταν το μεταφέρει στην Q μπορεί να πάρει το κονέ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το "κονέ" μπορεί να δωθεί και σε χρήστη F2G ο οποίος θα το μετατρέψει σε Q ή αφορά μόνο νέο νούμερο / φορητότητα.

 

Στους όρους χρήσης του, δε διευκρινίζεται (νομίζω) https://www.myq.gr/gr/support/paketa-ipiresies/ti-ine-to-q-kone-ke-pos-to-energopio

Φορητότητα σε Q είναι αυτό και δεν κοστίζει τίποτα. Πρόσεξε μην σε χρεώσουν.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν μπορώ με τπτ από εχθές που ενεργοποίησα την κάρτα να έχω σημα 4g. LTE μου βγάζει συνέχεια. Η συσκευή μου είναι iPhone XS Max. Καμία βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

LTE = 4g. Μήπως έχεις κατώτερη του αναμενόμενου ταχύτητα και αυτο σε κάνει να νομίζεις οτι δεν είναι 4g αυτο που εχεις?
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι. Ανάλογα με τον κατασκευαστή μπορεί να το γράφει είτε ως LTE είτε ως 4G στην ένδειξη.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Όταν το μεταφέρει στην Q μπορεί να πάρει το κονέ.

 

Φορητότητα σε Q είναι αυτό και δεν κοστίζει τίποτα. Πρόσεξε μην σε χρεώσουν.

Ευχαριστώ παιδιά

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

2 GB ΔΩΡΑΚΙ και αλλα 500' με διαρκεια 1 μηνα και τα 12 ευρω μενουν μεσα (αφου αφαιρεθουν καποιες κρατησεις)

 

και φυσικα το αποδεχτηκα .....ηρθε ειδδοποιηση σε sms στο κινητο!!!

 

ΓΕΙΑ σου QQQQQQ με τις προσφορες σου!!!!!!!!:):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

2 GB ΔΩΡΑΚΙ και αλλα 500' με διαρκεια 1 μηνα και τα 12 ευρω μενουν μεσα (αφου αφαιρεθουν καποιες κρατησεις)

 

 

 

και φυσικα το αποδεχτηκα .....ηρθε ειδδοποιηση σε sms στο κινητο!!!

 

 

 

ΓΕΙΑ σου QQQQQQ με τις προσφορες σου!!!!!!!!:):):):):):)

Έπρεπε να ρώταγες. Τα έπαιρνες και με 10€ και γλύτωνες το 1,70€ χαράτσι, αν δεν έχει αλλάξει κάτι αυτόν τον μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να ρώταγες. Τα έπαιρνες και με 10€ και γλύτωνες το 1,70€ χαράτσι, αν δεν έχει αλλάξει κάτι αυτόν τον μήνα.

 

Δεν άλλαξε. Εντάξει, εγώ βάζω 11, αλλά γλυτώνω το χαρατσι

unlock your soul

unlock your wifi

Link to comment
Share on other sites

Η Q εορτάζει 5 χρόνια και δίνει δώρο 5GB με το countdown.

 

Η Q γιορτάζει τα γενέθλιά της και χαρίζει για τα 5 χρόνια ζωής της 5GB για 5 μέρες και σε 5 τυχερούς την επικοινωνία τους για ένα έτος! Με κάθε κάουντ ντάουν όφερ κερδίζεις αυτόματα 5GB για 5 μέρες και μπαίνεις στην κλήρωση για δωρεάν επικοινωνία για ένα έτος με 1500’ προς όλους και 2GB κάθε μήνα! (μέσω του myQ app ή του myq.gr).

 

Ο διαγωνισμός λήγει στις 30 Ιουνίου και ώρα 17:00μμ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...