Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγω το ενεργοποιησα εντελως ΔΩΡΕΑΝ μου ηρθε για τον 1ο μηνα και μολις μου περασε η Q msg που λεει.....:!::!::!:

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ αν πρεπει να κανω εγω κατι......ή εχει γινει αυτοματα και απλα μου το υπενθυμιζει!

 

λογικά δεν έπρεπε να γίνει αυτόματα και δεύτερον αν πας στις ειδοποιήσεις πρέπει να υπάρχει για τουλάχιστον άλλους δύο μήνες για να μπορείς να το ενεργοποιεις αν δεν γίνει αυτόματα,κάπου υπάρχει φάβα αλλά που ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ενεργοποιησα εντελως ΔΩΡΕΑΝ μου ηρθε για τον 1ο μηνα και μολις μου περασε η Q msg που λεει.....:!::!::!:

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ αν πρεπει να κανω εγω κατι......ή εχει γινει αυτοματα και απλα μου το υπενθυμιζει!

 

Έχω γράψει λεπτομέρειες μερικά σχόλια πιο πάνω. #25888

Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει λεπτομέρειες μερικά σχόλια πιο πάνω. #25888

 

επειδη με εχεις μπερδεψει λιγο τις παραπομπες και αποστολες #3245345$%^#

 

συνοψιζω........οτι εληξε η προσφορα που ενεργοποιηθηκε με εικονομυνημα τον πρωτο και θα επρεπε να ενεργοποιηθει και 2η φορα για το 2ο μηνα .....200' και 1 GB εντελως δωρεαν ...για 2η φορα απο τους 3 μηνες!!

 

Δεν διαπιστωσα ακομη κατι τετοιο στο υπολοιπο του λογαριασμου θα το παρακολουθησω για αλλες 24 ωρες ομως και αναλογα θα κινηθω μεσω CHAT ...Q :(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

επειδη με εχεις μπερδεψει λιγο τις παραπομπες και αποστολες #3245345$%^#

 

 

 

συνοψιζω........οτι εληξε η προσφορα που ενεργοποιηθηκε με εικονομυνημα τον πρωτο και θα επρεπε να ενεργοποιηθει και 2η φορα για το 2ο μηνα .....200' και 1 GB εντελως δωρεαν ...για 2η φορα απο τους 3 μηνες!!

 

 

 

Δεν διαπιστωσα ακομη κατι τετοιο στο υπολοιπο του λογαριασμου θα το παρακολουθησω για αλλες 24 ωρες ομως και αναλογα θα κινηθω μεσω CHAT ...Q :(:(:(:(:(

 

Σε μένα γίνεται αυτόματα. Διάβασε με λεπτομέρειες όλη την διαδικασία. Μάλλον κάτι κόλλησε σε σένα. Πήγαινε κατευθείαν σε παράπονο. Μην περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν φάει κόλλημα το σύστημα, άστα να πάνε. Στείλε στην φόρμα παράπονο στο σάιτ. Αν δεν γίνει αμέσως, μετά υπάρχει θέμα. Τσέκαρε και τα μέιλ σου.

Αλλά έρχεται ΣΜΣ αμέσως.

 

Φόρμα επικοινωνίας δεν δούλευε το ΣΑβ 12/6, άνοιξα chat στο messenger, το βράδυ (21.15), η κοπέλα έλεγξε όσα στοιχεία της έδωσα και μετά από 1,5 ώρα!!! έγραψε ότι έστειλε το αίτημα σε δευτεροβάθμιο όργανο !!!.

Την ΚΥ έκανα πάλι ΚΟΝΕ στις ίδιες sim, απάντησε το σύστημα για πετυχημένο ΚΟΝΕ και θα ενημερωθούμε σύντομα για το δώρο, αλλά δεν έγινε τίποτε όλη την ημέρα. Τη ΔΕ επανέλαβα τη διαδικασία, με συγχαρητήρια και πάλι, αλλά χωρίς ουσιαστικό αποτέλεσμα.

Την ΤΡ άνοιξα πάλι συζήτηση, η κοπέλα είπε ότι η συνάδελφός της κατέγραψε τη ΔΕ το αίτημα, μου έδωσε τον αριθμό και είπε ότι εντός της ημέρας θα έχω ενημέρωση.

Πράγματι, αργότερα ήρθαν τα σχετικά μηνύματα και, αργότερα, απάντηση στο αίτημα ότι "στα ολαίσια καλής εξυπηρέτησης ενεργοποιήθηκαν ....", αντί να πουν "Συυγνώμη για την ταλαιπωρία του συστήματος ...", αφού 3 φορές δέχθηκε κανονικά το ΚΟΝΕ, στις ίδιες sim, δίνοντας συγχαρητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Μου χει τύχει παρόμοια περίπτωση. Ποτέ όμως δεν κάνουμε κίνηση Σαββατοκύριακο. Κανείς δεν δουλεύει εκεί. Αν είχες κάνει παράπονο Τρίτη έως Πέμπτη θα ήταν άμεση η εξυπηρέτηση. Παρασκευή έως Δευτέρα δεν υπάρχει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Μου χει τύχει παρόμοια περίπτωση. Ποτέ όμως δεν κάνουμε κίνηση Σαββατοκύριακο. Κανείς δεν δουλεύει εκεί. Αν είχες κάνει παράπονο Τρίτη έως Πέμπτη θα ήταν άμεση η εξυπηρέτηση. Παρασκευή έως Δευτέρα δεν υπάρχει τίποτα.

 

...ενεργοποιηθηκε με καθυστερηση αλλα 200' και 1 GB για τον 2ο μηνα μπηκαν αυτοματα Διχως να κανω καποια ενεργεια παραπανω....

 

 

Γεια σου QQQQQ με τα ωραια σου!!

 

 

 

Υ.Γ. Ξερει κανεις πως μπορω να εχω δεδομενα και χρονο ομιλιας σε ταξιδι που θα κανω στο Εξωτερικο???

 

Αυστρια .......για 7 μερες δε θελω να φαω τα δεδομενα και Χρονο ομιλιας που εχω με το τοσο κοπο και χρημα αποκτησει απο Q kone και KAOYNT NTAOYN!!!!!!

 

οποιαδηποτε πληροφορια ευπροσδεκτη!!:):):):)

Link to comment
Share on other sites

μπηκαν την επομενη μερα!!!

 

q μπλα μπλα με 6,9 ευρω για 140 ' με ελαχιστη χρεωση 3' και q σαμερ νταντα με 8,5 ευρω που ομως χρησιμοποιουνται μονο τα 4,5 GB για Ευρωπαικη Ενωση και ειμαι ενταξει για χωρες εντος ΕΕ....διχως να τρωω τα q νταντα και κονε κλπ κλπ ....μου απαντησαν απο το συστημα ....οκ !!!!

Link to comment
Share on other sites

εντάξει τότε μια χαρά έτσι που το είπες κατάλαβα τουλάχιστον μια βδομάδα καθυστέρηση

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κονέ δεν ισχύει εξωτερικό. Τα καουντντάουν ισχύουν.

Στείλε μήνυμα ΥΠ στο 1285 να σου πει λεπτομέρειες. Ασε το τσατ.

Από τα 200'/1γβ δωρεάν ισχύει μόνο το 1γβ για ΕΕ.

Μπορείς να αγοράσεις ένα καουντντάουν κανονικό ή μία προσφορά, που ισχύει σε περιαγωγή αντί τα ακριβά κιού σταρ κλπ πακέτα που προτείνουν.

Θα δώσεις 16€ αφού με 2 καουντντάουν έχεις περισσότερα? 5ab281481c08d4ab4cb031731009e51f.jpgeee3801b1463f7aa4fc7a8e27f5d0267.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

εβαλα το πρωι το countdown με τα 150' και μου εδωσε 5GB μεχρι 21/6

 

Γιορτάζουν 5 χρόνια countdown και με κάθε ενεργοποίηση δίνουν 5gb για 5 μέρες. Δεν το πολυδιαφημίζουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενδεχομένως το έβγαλε σήμερα μέχρι Τετάρτη, για να δώσει το επόμενο την Παρασκευή και να πιάνει ΠΣΚ.

 

Όντως Παρασκευή λοιπόν το επόμενο. Λογικά θα πιάνει το τριήμερο.

Link to comment
Share on other sites

Το κονέ δεν ισχύει εξωτερικό. Τα καουντντάουν ισχύουν.

Στείλε μήνυμα ΥΠ στο 1285 να σου πει λεπτομέρειες. Ασε το τσατ.

Από τα 200'/1γβ δωρεάν ισχύει μόνο το 1γβ για ΕΕ.

Μπορείς να αγοράσεις ένα καουντντάουν κανονικό ή μία προσφορά, που ισχύει σε περιαγωγή αντί τα ακριβά κιού σταρ κλπ πακέτα που προτείνουν.

Θα δώσεις 16€ αφού με 2 καουντντάουν έχεις περισσότερα? 5ab281481c08d4ab4cb031731009e51f.jpgeee3801b1463f7aa4fc7a8e27f5d0267.jpg

 

Νομιζω οτι οι Χωρες της Ε.Ε. που μπιπτουν στην προσφορα ειναι πολυ συγκεκριμενες...και οχι ολες!!!! π.χ Εξαιρουνται Αυστρια κ.α.

εμπασει περιπτωση θα το ξαναρωτησω στο καταστημα γιατι δεν ειναι σιγουρο αυτο που λες οτι τα λεπτα ομιλιας και δεδοεμνα ΙΝΤΕΡΝΕΤ του καουντ νταουν ισχυουν σε περιαγωγη Εκτος Ελλαδας και σε ποιες Ευρωπαικες Χωρες.... :(:(:(:(

 

Παρακαλω Υπαρχει καποιος να το επιβαιβαιωσει??? :lost::lost::lost::lost:

 

ευχαριστω για το ΥΠ στο 1285 επιβαιβαιωθηκε οτι μπηκαν δεδομενα Ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Με την βοηθεια εδω των μελων, και ειδικα του pavlitakis1, εχω βαλει 3 βδομαδες τωρα Q card για την μητερα μου και εχει περισσοτερες παροχες απο οτι εχω εγω στο εταιρικο συμβολαιο W Business 3GB.

Εχω παθει πλακα με την Q card

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι οι Χωρες της Ε.Ε. που μπιπτουν στην προσφορα ειναι πολυ συγκεκριμενες...και οχι ολες!!!! π.χ Εξαιρουνται Αυστρια κ.α.

 

εμπασει περιπτωση θα το ξαναρωτησω στο καταστημα γιατι δεν ειναι σιγουρο αυτο που λες οτι τα λεπτα ομιλιας και δεδοεμνα ΙΝΤΕΡΝΕΤ του καουντ νταουν ισχυουν σε περιαγωγη Εκτος Ελλαδας και σε ποιες Ευρωπαικες Χωρες.... :(:(:(:(

 

 

 

Παρακαλω Υπαρχει καποιος να το επιβαιβαιωσει??? :lost::lost::lost::lost:

 

 

 

ευχαριστω για το ΥΠ στο 1285 επιβαιβαιωθηκε οτι μπηκαν δεδομενα Ιντερνετ

 

Φίλε μου, σου επιβεβαιώνω κάτι που έχω δοκιμάσει πολλές φορές στο εξωτερικό, σου εξηγώ τον τρόπο να μάθεις και μου λες θα ρωτήσεις στο κατάστημα που είναι άσχετοι. Μα αφού σου δείχνω και ΣΜΣ και ψάχνεις άλλους για επιβεβαίωση? Τι περιμένεις δηλαδή?

Πάντως, για το πως σου ήλθε ότι η Αυστρία δεν ανήκει στην ΕΕ, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.:lol:

 

 

 

Με την βοηθεια εδω των μελων, και ειδικα του pavlitakis1, εχω βαλει 3 βδομαδες τωρα Q card για την μητερα μου και εχει περισσοτερες παροχες απο οτι εχω εγω στο εταιρικο συμβολαιο W Business 3GB.

 

Εχω παθει πλακα με την Q card

 

Κρύβε λόγια, μην αρχίσουν να έρχονται όλοι.:lol::lol:

Πολλοί γνωστοί έχουν καταργήσει τα εταιρικα. Με 10€ τον μήνα όντως έχουνε περισσότερα, όταν έδιναν πριν χρόνια 120€ για 4 γραμμές με απεριόριστα ενδοεταιρικα, όταν παίρνεις 3000' με 10€ η κάθε γραμμή. (50ώρες). Αν σκεφτείς και πόσα σου έχουν πάρει χρόνια τώρα σε πιάνει κατάθλιψη.:lol::lol: εντάξει Για λογική χρήση πάντα.edaa41c5f14ed1986e165b20ce7b054d.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

3€ Countdown to all & MB

300προς όλους

3 GB....

 

 

Αυθες ειναι Προθφορεθθθθ QQQQQQ!!!

 

 

εχω καμια 400 λεπτα να μιλαω ...αλλα θα βαλω αλλα 300 λεπτα και 3Gb ..τζαμπα ειναι λεμε!!! χααααχαχαχα

 

 

(δεν ειναι για καταναλωση σε περιαγωγη ...το λεει εδω ξεκαθαρα)

Link to comment
Share on other sites

3€ Countdown to all & MB

300προς όλους

3 GB....

 

 

Αυθες ειναι Προθφορεθθθθ QQQQQQ!!!

 

 

εχω καμια 400 λεπτα να μιλαω ...αλλα θα βαλω αλλα 300 λεπτα και 3Gb ..τζαμπα ειναι λεμε!!! χααααχαχαχα

 

 

(δεν ειναι για καταναλωση σε περιαγωγη ...το λεει εδω ξεκαθαρα)

 

και λήγει σε 3 μέρες οπότε το πάμε και αργότερα

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

 

 

(δεν ειναι για καταναλωση σε περιαγωγη ...το λεει εδω ξεκαθαρα)

 

Στείλε ΣΜΣ στο 1285 να μάθουμε πόσα είναι για περιαγωγή. Η ομιλία σίγουρα είναι, τα δεδομένα όχι όλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Φιλος μου απο επαρχία θέλει να κάνει φορητοτητα στην q απο whats up online. Θα μείνει καθόλου χωρίς σύνδεση ή μόλις παραλάβει την κάρτα ξεκινάει η διαδικασία της φορητότητας;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χάσει το σήμα η παλιά του κάρτα θα είναι ένδειξη ότι ολοκληρώθηκε. Θα πρέπει να βάλει την καινούρια τότε, και όλα καλά. Άντε να μείνει λίγα λεπτά χωρίς σύνδεση.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα του είναι εαν το σήμα θα χαθεί αφού παραλάβει την κάρτα ή μετα απο κάποια συγκεκριμένη περίοδο;
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από την εκδικητικότητα της πράσινης. Έτσι κι αλλιώς ότι είναι να γίνει, θα γίνει. Κανείς δεν γίνεται να σου εγγυηθεί τίποτα εδώ μέσα.
Link to comment
Share on other sites

3€ Countdown to all & MB

300προς όλους

3 GB....

 

 

Αυθες ειναι Προθφορεθθθθ QQQQQQ!!!

 

 

εχω καμια 400 λεπτα να μιλαω ...αλλα θα βαλω αλλα 300 λεπτα και 3Gb ..τζαμπα ειναι λεμε!!! χααααχαχαχα

 

 

(δεν ειναι για καταναλωση σε περιαγωγη ...το λεει εδω ξεκαθαρα)

 

Είχα βάλει το προηγούμενο Offer, και μου έδωσε έξτρα 5 GB για τα γενέθλια των 5 ετών countdown, για 5 ημέρες. Τώρα βάζω και αυτό με τα 300' + 3GB γιατί ήταν πολύ καλή προσφορά και θέλω τα GB και μου δίνει ακόμη 5 GB! Έχουμε τρελαθεί από τα offers :p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...