Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με χασανε και μενα.

Μου εφαγε την καρτα. Την πεταω πλεον.

 

Νομίζω πως καλά θα κάνεις και θα φύγεις από την Q γιατί αν ο λόγος που είχες τόσο καιρό ήταν για να χρησιμοποιείς τσάμπα το ίντερνετ τότε μόνο κακό έκανες.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως καλά θα κάνεις και θα φύγεις από την Q γιατί αν ο λόγος που είχες τόσο καιρό ήταν για να χρησιμοποιείς τσάμπα το ίντερνετ τότε μόνο κακό έκανες.

 

σωστος,τι ειναι η q,φιλανθρωπικο ιδρυμα?θα κανουμε υπομονη μεχρι να βγει κατι καινουριο :happy:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

το τσάμπα τέρμα!

Και καλά κάνουν άλλωστε γιατί αρκετοί το είχαν παρακάνει απο την κατάχρηση.

Εταιρία που δεν χρεώνει και κάνουν κατάχρηση υπηρεσιών δεν έχει βιωσιμότητα.

Τουλάχιστον να βγάλουν οικονομικές προσφορές και όχι αντίγραφα της κλίκας cosmote/vodafone

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

προσευχομαι να μας ερθει ενα πακετακι 500 λεπτα κ σμσ συν 50 ΜΒ να κανουμε τη δουλεια μας με 1-2 ευρω..δεν ειμαστε για παραπανω..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως καλά θα κάνεις και θα φύγεις από την Q γιατί αν ο λόγος που είχες τόσο καιρό ήταν για να χρησιμοποιείς τσάμπα το ίντερνετ τότε μόνο κακό έκανες.

 

Oσοι ξερουν απο Marketing ξερουν οτι δινουμε κατι δωρεαν και εχουμε κινηση απο αλλα προιοντα.

Οταν εχεις δωρεαν ιντερνετ, ολο κ καποιος θα σε παρει, ολο και καποιον θα παρεις.

Ετσι θα γινει κινηση.

Μια οικονομικη χρεωση παντως θα ηταν καλη κινηση. Δεν ειπαμε να ειναι εντελως δωρεαν. Αλλα οχι 1 ευρω τα 10MB. Ελεος.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Mε την χρεωση του ιντερνετ τελειωνει το κεφαλαιο Q, και οχι εκδικιτικα, απλα οτι υπαρχουν καλυτερες προτασεις ή εξης μια FROG! Εχει πλεον και ιντερνετ 60 MB το μήνα με 3€, τις ιδιες καλες χρεωσεις (πριν τις αυξησεις Q)

 

ΒΑΣΙΚΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ FROG - Q

ΟΜΙΛΙΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 0,217€/ΛΕΠΤΟ 0,258€/ΛΕΠΤΟ

SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 0,0504€/SMS 0,0644€/SMS

SMS ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 0,0504€/SMS 0,0644€/SMS

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω πως μου εφαγε απο 250 που ειχα ξοδεψει μονο κ εμεναν αλλα 250 τα ισοπεδωσε τελειως... ημουν βλεπεις με την προσφορα τον 500ΜΒ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω πως μου εφαγε απο 250 που ειχα ξοδεψει μονο κ εμεναν αλλα 250 τα ισοπεδωσε τελειως... ημουν βλεπεις με την προσφορα τον 500ΜΒ.

εξήγησέ το λίγο αυτό :S

Link to comment
Share on other sites

ειχα ενα υπολοιπο γυρω στα 200+ ΜΒ που εβλεπα απο τον μετρητη μου κ ξαφνικα αυτα γινανε διαθεσιμα μονο 50ΜΒ χωρις να κανω κατι μονο email επαιρνα.
Link to comment
Share on other sites

Mε την χρεωση του ιντερνετ τελειωνει το κεφαλαιο Q, και οχι εκδικιτικα, απλα οτι υπαρχουν καλυτερες προτασεις ή εξης μια FROG! Εχει πλεον και ιντερνετ 60 MB το μήνα με 3€, τις ιδιες καλες χρεωσεις (πριν τις αυξησεις Q)

 

Μόνο που η Q σου δίνει με 3euro διπλάσια MB απο το frog

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

τα παπαγαλλακια της φρογκ-κοσμοτε ας σωπασουν επιτελους

 

πρωτον

 

το +50% με ανανεωση ανω των 15 ευρω ισχυει για τους παλιους κανονικα

δωρεαν χρονος και sms προς ΟΛΗ τη Wind

 

αυτα..

 

υγ.ποιος εχει φρογκ για να του τηλεφωνειτε δωρεαν?εγω προσωπικα δε ξερω ΚΑΝΕΝΑΝ.αντιθετως με wind ξερω πολλους

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

κατι που ξεχνουν οι φρογκ-φανς: παιρνει σημα απο τη κοσμοτε, η οποια εχει τη χειροτερη καλυψη στα αστικα κεντρα, λογω υπερφορτωσης.
Link to comment
Share on other sites

Εχω παψει προ πολλου να ειμαι κολλημενος με μια εταιρια... Απο τοτε που εχω το username... Eξαλου το δυνατο χαρτι της Q ποτε δεν ηταν τα πακετα ομιλιας, ήταν οι φθηνες χρεωσεις. Γιατι αν θες πακετα πας whatsup που εχει η μιση ελλαδα και τελωνει το παραμυθι... To frog σου δινει διπλασιο χρονο ομιλιας για αναενωση απο 5 ευρω, ο καθενας κοιταει το συμφερον του. Αν οι φιλοι σου εχουν wind λογικο ειναι να σε συμφερει, εμενα ακομα και οταν ειχε δωρεαν χρονο για wind, δυσκολα το εκμεταλευομουνα, ολοι οι γνωστοι μου κοσμοτε βονταφον εχουν. Οποτε και ενα μηριο λεπτα να μου εδινε ενα και το αυτο, προτιμω 100ΜΒ (οχι παραπανω) ιντερνετ... Αλλα οχι και με 5 ευρω, με 5 να μου δωσει 500 (οπως εδινε), απο το δωσω 5 για 100, προτιμω 3 για 60.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

[....] απο το δωσω 5 για 100, προτιμω 3 για 60.

 

Και στις δύο περίπτωσεις για κάθε 1 ευρώ που δίνεις παίρνεις 20ΜΒ. :lol::rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Απλα και στις δυο περιπτωσεις, δουλευει το οπερα μινι στο φουλ και πολυ προσεκτικη χρηση, με τα 500 εισαι πολυ πιο ανετος.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα αυτο απανταω και εγω και 120 και 60 για μενα το ιδιο ειναι = προσεκτικη χρηση. Οποτε πας στα 60 που ειναι πιο φθηνα.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα 3 ευρώ για 60(120) mb είναι πολλά χρήματα;Αν δεν σας περισσεύουν τα 3 ευρώ τι το θέλετε το κινητό;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα 3 ευρώ για 60(120) mb είναι πολλά χρήματα;Αν δεν σας περισσεύουν τα 3 ευρώ τι το θέλετε το κινητό;

Είναι πολλά γιατί πουλάνε αέρα κοπανιστό που λέμε στο χωριό μου. Οταν κάποτε με 10€ δίνανε ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα 3 ευρώ για 60(120) mb είναι πολλά χρήματα;Αν δεν σας περισσεύουν τα 3 ευρώ τι το θέλετε το κινητό;

εγω πάντως δν είμαι διατεθιμενος να δίνω 3€ το μηνα για να μπαίνω fb και σε άλλα σαιτς για ειδήσεις πχ ή άμα χρειαστώ κατι κάποια στιγμή και να χαλάω το πολύ 20ΜΒ/μηνα

Link to comment
Share on other sites

χθες εβαλα τα 100MB που γινονται 200,& εως τωρα εχει φαει τα 40Mb!!!! ελεος!!!!

μονο email ειδα τιποτα αλλο.

Edited by Cannibal
Link to comment
Share on other sites

χθες εβαλα τα 100MB που γινονται 200,& εως τωρα εχει φαει τα 40Mb!!!! ελεος!!!!

μονο email ειδα τιποτα αλλο.

 

Ασε φιλε μια απο τα ιδια..πανε τα 5 ευρουλακια...εχει κατσει τωρα που δεν εχω ιντερνετ σπιτι..

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ομως παραπονα τα οποια με ενα code που μου εστειλαν σαν sms στο κινητο προωθηθηκε λεει στο αρμοδιο τμημα.
Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως δν είμαι διατεθιμενος να δίνω 3€ το μηνα για να μπαίνω fb και σε άλλα σαιτς για ειδήσεις πχ ή άμα χρειαστώ κατι κάποια στιγμή και να χαλάω το πολύ 20ΜΒ/μηνα

 

Προφανώς δεν πίνεις και ποτέ έξω καφέ,ούτε πέρνεις τυρόπιτα,εφημερίδα κτλ...

Αν τα 3 ευρώ ως απόλυτο ποσό σας φαίνονται πολλά,πραγματικά απορώ γιατί έχετε κινητό και ακόμα περισσότερο γιατί έχετε επιλέξει κάποιο smartphone.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...